“ELPLAST”

Gdynia

Opinie o “ELPLAST”

Paulina

A co możecie powiedzieć na temat dodatków do pensji w “ELPLAST”?

p

niewiadoma xd

bianco

rzeczywiście @jacik jeśli chodzi o wysokość wynagrodzenia to jest super! przede wszystkim zwróciłem uwagę na oferte dla konstruktora w żorach. Chyba aktualna

gosc

umowa o prace na czas okreslony a po roku na nieokreślony

Karol

"oferuja tylko umowa zlecenie" i to jest ważna informacja. Na zlecenie to dziękuje bardzo.

Robert

tylko czy za 1750 brutto czy coś więcej

he

panuje tam wieczny bałagan jeśli chodzi o sprawy kadrowe firma długo na rynku ale bez rewelacji no nic zostają tam tylko starzy ludzie żeby chyba do emeryturki dopracować młodym chyba poza umową i wolnymi weekendami nie sa wstanie nic zaoferować chyba ze coś się zmieniło ?

med

ile można zarobić na godzine netto?

?

praca na 2 zmiany, wynagrodzenia marne w porównaniu do wymogów pracy :/

zenek
@ 12.09.2013 21:21
praca na 2 zmiany, wynagrodzenia marne w porównaniu do wymogów pracy :/

Zarobki niżej niż marne,załoga ok, (usunięte przez administratora).

ip orb ork aa

a teraz jakie są płace?? rozumiem, ze praca na 3 zmiany i na okrągło czy wekendy wolne??

czekamy na wyższe wynagrodzenia

Zostaw opinię o “ELPLAST” - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie “ELPLAST”