Opinie o POLITAN S.J. w Czyżowice Nowa 28F

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy POLITAN S.J.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie POLITAN S.J. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLITAN S.J. w Czyżowice Nowa 28F

pijany

ide spać może administrator to usunie , a jak ma być to niech będzie ten śmietki na internecie OSTATNIO ZA DUŻO PIJE !!!

prawda

piszcie tu sami gl€poty i piszcie tak sobie dalej !!!

xoxo

współczuje nowym którzy będą chcieli się zatrudnić czytając jakiegoś psyhola

xxx
@xoxo

to wszystko zostanie usunięte z pamięci !

nawiedzony i widzący duchy i zjawy
@xoxo

w co ty wierzysz w duchy , zjawy i ufo ? W pierdoły z internetu się nie wierzy :D jade po choinke i bawcie sie dalej haha

list do nieba od nieznajomej

Wy wiecie i ja wiem że was widziałam w 2 postaciach , wiem że jestem obserwowana ! Proszę nie zmieniajcie u mnie nic przez najbliższe 10 lat , to tylko proste życie ! Ludzi nie można zmienić , tylko Bóg zmienia ludzi w diamenty i to tylko jak mają dobre serce ! Jak będę cierpieć to wam napiszę i zmienię się w tą postać ..... ( owiana tajemnica) Liczę w życiu na szczęśliwy los i czas nie ma znaczenia ! Nic nie ma znaczenia.... Znaczenie ma coś .... Jestem cierpliwa i poczekam.... Teraz śmiejcie się wszyscy ...... wrogowie ....... WESOŁYCH ŚWIĄT Ja wasza,,,,,Mogę cierpieć do ostatniej kropli krwi , bo nic nie .......wiem

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
CZEKA I CZEKA...

Już od 24 godzin Twoja nadzieja gdzieś leży w świecie , nuci tę piosenkę i ma wielką nadzieję, że znajdziesz ją jeszcze dziś. Po dwóch dniach zniknie i zostanie przeniesiona w inny świat , gdzie poczeka na Ciebie kolejne 365 dni. Jeśli nie możesz jej szukać , może warto poprosić znajomego lub kogoś z rodziny? Szkoda by było, żeby ta sympatyczna osoba wracała do nas do nieba , zamiast radośnie witać się z Tobą.

syn rydzyka i ojciec

aw zostaniesz aniołem i milionerem , w życiu tobie nie będzie nic straszne ! Wróżki są wszędzie w nas samych ! Już kilka lat temu "Głos Rydzyka" bez problemu znalazł przykład, że wśród "wypranego" w Radiu Maryja nie brakuje jednak i oznak bogactwa. O. Tadeusza Rydzyka trudno zauważyć w słynnym Maybachu, którym według niektórych najbardziej lubi podróżować, jednak na co dzień jego najbliższy współpracownik, odpowiadający za toruńskie finanse o. Jan Król na ulicach tego miasta widywany jest prowadząc Lexusa RX 400h. Często na fotelu pasażera - jak na powyższym zdjęciu - można zauważyć też samego o. Tadeusza Rydzyka.

xoxo

KWK znisz nieco poziom i powiedz co cie tak boli i z czym sobie nie radzisz bo tylko 10 procent narzeka reszta zmienia prace. .

xoxo zagrajmy w otwarte karty na kwk
@xoxo

Nic tylko ludzie mogli by być milsi i głupio sobie nie dogadywać . Każdy z nas ma oczy i widzi kto jak pracuje ! Ja kończę z pisaniem tutaj bredni i idę na inne fora naukowe , teraz będą pisać tu jacyś koledzy i koleżanki. Dobranoc i udanego zabawiania się w pracy :)

żarty żartami , ale na czas świąt od sztygara ....

Prezentów wielu, dużo miłości, Niech cię nie zranią karpia ości Niech to będzie czas wyjątkowy Nie zapomnij pozdrowić ode mnie żony! Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzy kwk Majorka. Niech to Boże Narodzenie Jak co roku znaczy wiele I da Ci wiele radości i dużo miłości Tego i wszystkiego o czym tylko zamarzysz życzy Ci…zastępca sztygara

prezes i szef załogi kwk majorka
@żarty żartami , ale na czas świąt od sztygara ....

Haha dobre ja wiedziałem , że w naszej firmie jest super i ludzie godnie zarabiają i są szczęśliwi ! KWK-MAJORKO "Dlaczego nie wejdziemy silniej na rynek w Liberii? W jakiś cudowny sposób wszystko się układa pomyślnie, a Pani JM po raz kolejny udowadnia i zostaje okrzyknięta geniuszem i wizjonerką. Życie jest piękne!

teleexpres o kwk majorka

Chyba każdy użytkownik internetu miał kiedyś sytuację, w której musiał wysłać wiadomość e-mail (dalej zwaną przeze mnie także listem) do osoby zajmującej wyższe stanowisko, starszej czy bliżej nam nieznanej. Codziennie w pracy wysyłam po kilkanaście (kilkadziesiąt) e-maili, i w zależności od pory dnia rozpoczynam zwrotem „dzień dobry” lub „dobry wieczór” (pracuję na różne zmiany). Ja jedyna w całej grupie , bo ciągle mi dogadują coś kombinują za plecami i te głupie uśmieszki , kto mi pomoże !?!?! . Wszyscy tylko „witam” i „witam”. Podobnie zakańczam korespondencję, ZAWSZE, ale to zawsze ” z poważaniem, Imię i Nazwisko”, a nie „pozdrawiam”! Ja chce i pragnę tylko spokoju i wyciszenia , bo burzy ! [bulwers]

trynkewicz

Tryn tryn małe skrzaty

Palma de Mallorca

- Ja chłopaki byłem na Majorce - jaki wypas!!! Plaża, drinki, dziewczyny w bikini... Przyszłość wyspy to walka z finansowym kryzysem ! To ma też swoje plusy, takie jak spokojniejsze życie, ale też minusy - nie można się szybko przemieszczać Czy to dobre miejsce na spędzenie emerytury? Myślę że tak, o ile ktoś nie cierpi na reumatyzm i nie przeszkadza mu wilgoć. Sądząc po ilości starszych niemieckich czy angielskich rezydentów, to musi to być dobre miejsce na jesień życia i powiem tak: "wole tą biedę hiszpańską niż ta zielona wyspę w Polsce. Wiadomo Majorka nie jest do życia(do zarabiania pieniędzy) tylko po to żeby wpaść tu na wakacje. Jeżeli ktoś lubi spokój i zieleń, niech wybierze Minorkę (uznana przez UNESCO za rezerwat biosfery), jeżeli lubi szaloną zabawę i klimat hipisowski - Ibizę, a jeżeli chce mieć wszystkiego po trosze, to na Majorce to znajdzie !!!

Fakt
@Palma de Mallorca

Hehe palma to ci chyba odbila,co to ma byc!?

Profesor lis .
@Fakt

To jest pewnie jeszcze wyższy poziom pisania :) A media milczą!

Jesteście porąbani.

sarkastyczny jak dr house ^

Zzz
@xoxo

Matko kogo tam przyjmuja sami nawiedzeni ,co to za sekta.

zastępca zastepcy sztygara kwk majorka
@xoxo

xoxo to musi być jakiś jego uczeń , lata w Politanie nie poszły na marne .

zastepca sztygara kwk majorka

Mi tam zarobki odpowiadają , jak ktoś mało zarabia to z przyjemnością robi nadgodziny , bo ta praca relaksuje . Lubie czas spędzać w pracy tak jak moi koledzy i koleżanki . W sobotę przyjdę na 10h nadgodzin i zarabiam ponad 2000 netto , czego chcieć więcej od życia ? Ja lubię korzystać z życia , bo życie mam jedno . Nagrody za pomysły to coś spaniałego , kto na to wpadł powinien dostać oskara , bo mam wolny czas na zabawianie żony w domu . Praca jest źródłem pieniędzy, które każdemu są potrzebne – to oczywisty fakt. Praca jednak uczy na wielu ważnych rzeczy. Przede wszystkim poczucia odpowiedzialności. Odpowiadamy przecież za to, co zostało nam powierzone. Staramy się, by wykonać swoje obowiązki jak najlepiej, ale kiedy coś nie pójdzie po naszej myśli i efekt pracy nie będzie zadowalający musimy także wziąć to na siebie, przyjąć, że czegoś nie dopilnowaliśmy, że popełniliśmy gdzieś błąd. Umiejętność przyznania się do błędów to bardzo dobra cecha. Nikt z nas nie jest idealny i każdemu zdarzają się pomyłki, jednak najważniejsze jest, by umieć się przyznać do tego. Tego też uczy nas praca. Poza tym wielu z nas praca uczy punktualności. Wymaga od nas tego, by wstać na tyle wcześnie, by zdążyć. Nie ważne, czy nam się chce, czy wolelibyśmy poleżeć sobie jeszcze i odpocząć. Dzięki niej rozumiemy, że życie składa się z wielu obowiązków, których nikt za nas nie wykona. Poza tym uczy nas współpracy z innymi ludźmi. Musimy się w pracy dogadywać z nimi, zdarzają się też konflikty, które trzeba umieć rozwiązać. Wszystko to jest cenne, nawet kłótnie, gdyby się nie zdarzały nie umielibyśmy radzić sobie w sytuacjach stresowych i wiedzielibyśmy jak można je pokonywać. Praca obok zdrowia i rodziny wydaje się być największą wartością. Pozdrawiam wszystkich serdecznie !

magazynowy manipulator 666

Ja mam 550zł premii na święta , idę kupić mamie torebkę pod choinkę , WESOLYCH SWIAT ALL

A/W/301113

zgadzam sie , walcie dziwiami i oknami do politaniu super kierownictwo i wysokie zarobki , nic tylko pracowac i polecac znajomym ! LEPSZEJ PRACY NIE ZNAJDZIESZ NIGDZIE !!! 10/10 gwiazdek , a te dziewczyny miód malina !

prawda , jak ja lubie zycie na majorce
@A/W/301113

szukamy nowego magazyniera do 23 grudnia cv prosze skladac w sekretariacie !

milosc zycia aniola

fajna ta gazetka z politanu same piekne dziewczyny i milosci zycia , poprosze wiekszy dzial matrymolnialny , zeby w czym wybierac !

oaza spokoju

ludzi boli szczera prawda , ale każdy powinien być tak samo traktowany i trzeba samemu sobie dalej radzic.....

oaza spokoju
@oaza spokoju

..... ale jeśli ktoś ma duże możliwości finansowe , może rozwiązać problem firmy.....

namiętny pocałunek ...13
@oaza spokoju

Tylko ktoś kto ma dobre serce i odwagę pomoże drugiej osobie i pójdzie swoją bardzo trudną własną drogą . W życiu tak jest , musisz iść własną drogą ...... cierpieć , płakać i marzyć o czymś lepszym musisz SAM . Świat to piekło które robią sami sobie ludzie i to wzajemnie raniąc innych .... ;(

Odp
@namiętny pocałunek ...13

Co to za farmazony????

@Odp

prawda o życiu, nikt tobie nie powie prawdy w oczy tylko każdy coś robi złego za plecami i tak jest w pracy

13 aniol sprawiedliwosci
@Odp

zachowajmy to dla siebie z tej podróży życia JM , ludzi nie wolno denerwować , bo szczera prawda boli , ale było mi bardzo milo jak zwykle w twojej obecności , takich ludzi cenie :)

prawda

Mobbing i jeszcze raz mobbing , w tej firmie panuje . Kierownictwo zastrasza pracowników !

Racja
@prawda

Ida swieta trzeba z tym zrobic pozadek.

tak
@Racja

zbierajcie dowody, jak was zwolnią , macie prawo pozwać firmę , wszystko pisze na internecie

epno
@prawda

Kaj to ten mobing panuje. Musisz być durch nieruchlawo skoro cie tak straszom. Dwóch kierowników wyleciało. Teraz bedom trocha zmierzli, ale bez przesady z tym mobingiem, Chyba, ze nie o produkcji piszesz?

tak
@epno

Jest dużo form mobbingu , kto dużo czyta to nie błądzi . Ważne mieć samemu odwagę coś z tym zrobić

Prawda
@epno

Epno poczytaj troche w necie ,mobing to juz to jak ktos Ci powie ze na twoje miejsce jest kilka osob za brama.

@Prawda

Kto ci tak mówi? Idź do szefa abo do kadr i to powiedz.

@Epno

układów i znajomości nie pokonasz , tu trzeba samemu zbierać dowody

@aw

Po dyrektorku i kierowniczku widać, że nie ma świętych krów.

@Epno

Wszystko zależy od tego , jak bardzo są to święte krowy i jaka ich ilość trzyma się razem na pastwisku .

@aw

do starego pastwiska musi wejść nowa święta krowa , co spłoszy to stado starych krów i żeby się one rozeszły :)

V

Poziom dyskusji powala.

Mini
@V

Racja, sama sie zgubiłam z tymi krowami

@Mini

zgubłlas sie , bo przeszedłem na inny poziom pisania , żeby mało kto zrozumiał :D

Ciekawy

Pytanie. Jakie są warunki na PH i jak wygląda praca na tym stanowisku w Politanie ? Jak z narzędziami i kasą ? Pytam ponieważ ma rozmowę rekrutacyjną.

Zostaw merytoryczną opinię o POLITAN S.J. - Czyżowice

• Jak się pracuje w POLITAN S.J.?

Zobacz opinie na temat firmy POLITAN S.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLITAN S.J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POLITAN S.J.?

Kandydaci do pracy w POLITAN S.J. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POLITAN S.J.