Opinie o POLITAN S.J. w Czyżowice Nowa 28F

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy POLITAN S.J.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie POLITAN S.J. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLITAN S.J. w Czyżowice Nowa 28F

epno

Czy to prawda co się niesie? Chyba to bedom najfajniesze świenta.

O
@epno

Epno co sie to niesie bo niewiym?

@epno

Epno chyba najprawdziwsza prawda ...wytrwają najsilniejsi ..alleluja i do przodu...

Opinia
@epno

Epno pisac to Ty nie potrafisz,takie byki ze oczy bola.Masakra kogo to przyjmuja do pracy.

tak
@epno

paczka kawy na swieta dla calego politanu ?

To już jest koniec
@Opinia

Błędy błędami a prawda prawdziwa ...jupiiiiii...

@tak

Przypomnij sobie paczki w zeszlym roku zanim napiszesz głupoty ...paczki były ogromne .

rosa
@To już jest koniec

o jaką prawdę chodzi? :)

Ty nie zrozumiesz.

NIKT

Prawdziwe bogactwo to nie to, ile twoja praca pozwoli ci zarobić, ale to, kim cię uczyni.

Prawda
@NIKT

Ja chodze do pracy zeby zarobic☺.A kim to Cie czyni ta praca?

@Prawda

Ludzie są w stanie poświęcić wiele dla bogactwa, potrafią być pazerni,bezinteresowni wobec innych, dwulicowi, zrobią wszystko tylko po to ,żeby ich status się poprawił. Chciwość zaślepia, dlatego ogarnięci nią ludzie nie zważają na los swój i swojego otoczenia. Mądrzy zrozumieją.

O
@NIKT

"Bo to co nas podnieca to sie nazywa kasa...".Cos Ty taki nawiedzony i naiwny?Tu trzeba byc dwulicowym z jednej strony klepac po ramieniu z drugiej zjechac z gory do dolu☺.Taka atmoswere niestety stwazaja same kierownice,tylko jedna z nich jest ok! wiadomo.Uwierz ludzie chodza do pracy zeby zarobic .

BB

Firma OK ale ludzie na stanowiskach .... karierowicze.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Martin

Widzę, że co raz większej ilości mężczyzn w firmie niektórzy zaczynaja sie bać.

Nn

Daremna dyskusja.

Q
@Martin

Nikt sie nie boi,tylko na ilu was jeszcze mamy narobic.

B
@Q

to robcie tak jak meska czesc w politanie i tak macie stawke godzinowa wiec po co sie gonicie.

Martin

Oczywiście, ze stanowiska i obowiązki sa inne.

Prawda
@Martin

Prawdziwy mezczyzna chodzi do prawdziwej meskiej pracy

prawda
@Prawda

czyli ma sie rozumiec , ze ci mezczyzni co tam pracuja to nieudacznicy ?

Martin

Oczywiście, ze stanowiska i obowiązki sa inne.

ABC

dlaczego baby ktore najwiecej narzekaja na prace robia wszystkie soboty co sie da!? niby tak wam tam zle a jakbyscie mogly to z tej roboty nie wychodzicie.

Odp
@ABC

Bo chca nadgonic to co wy macie tak od sobie 600zl wiencej brutto na wyplacie za obijanie sie .

@Odp

Bo faceci pracują tak jak powinno się pracować ,,znają 3 zasady chodzą do pracy nie do roboty..Same sobie robicie wyścig .Wiadomo że żaden facet by za wypłatę kobiet tam nie pracował .Na forum piszecie glupoty o dużych zarobkach i minimalnych kwalifikacjach ,Jest to firma ktora produkuje naprawdę dobre produkty ,więc nie jest łatwo ..Oczywiście że jest niesprawiedliwa płaca ,,może kiedyś ktoś to zrozumie ...

pablo
@Odp

jak się nie podoba to się zwolnij, jest wiele innych miejsc pracy.

Odp

Facetow jest dosc,a teraz i tak parami zatrudniaja hihi.

Praca

Nowi ZDROWI chodzcie mam was tutaj potrzeba

mały pionek

Uważam że czytanie forum można porównać do szukania objawów choroby przed pójściem do lekarza ..Każdy pisze co chce ,dlatego wielkie jest zdziwienie osób przychodzących.Proponuję udać się do firmy i uzyskać niezbędne info o danym stanowisku .Zarobki średnie tzn szału nie ma ,bywalo lepiej ,kiedy praca starających się była doceniana . Co zmienia podana dokładna suma ? Uwierzysz nieznajomym z forum ? Jeśli poważnie myślisz o zatrudnieniu to proponuję zapytać w firmie.

mały pionek

Zarobki średnie jak na pracę 3 zmianową. Praca w dużym stresie . Trzeba pracować bardzo szybko (kto nie wyrabia norm jest wzywany na rozmowy itp) Jakość jest b.ważna co świadczy o tym że produkty są naprawde dobre (jeżeli kontrola jakości stwierdzi nieprawidlowość zostaje odnotowana ,poprawiasz za darmo po pracy ) Ciągłe rekrutacje świadczą o tym że nie jest łatwo. Zwalniają się pracownicy z dużym starzem . Wyplata na czas . Czas pracy wyliczony co do minuty . Operator sam musi regulować ,ustawiać maszyny a bardzo często je naprawiac . Każdy może spróbowac ale nie każdy da radę.

Sam

To jest prosta praca. Nie trzeba mieć doświadczenia ani jakichś wyjątkowych kwalifikacji. Fizycznie sie zmęczysz ale to jest praca dla każdego.

Olka82

czy ktoś pracował na produkcji przy składaniu folii? Może powiecie trochę o pracy?

Ile kasy można dostać w Kontroli Jakości, bo widnieje ogłoszenie i nie wiem czy aplikować?

lolo

Jeżeli chodzi o pracę jako główny technolog, myślę ,że możesz spokojnie liczyć na takie zarobki. Pozdrawiam

Jak kto ja

Bo tak jest na produkcji niestety,ktos nie lubi kobiet .

xxx

od poniedzialku do piatku to licz na 1500 netto , chyba ze w soboty cos dorobisz

Olka82

zastanawiam się czy wysyłać cv na st. pracy przy składaniu jakieś folii. Nic nie mówią o zarobkach, jak również o obowiązkach. Czy ktoś może pomóc? lepiej na maila: olkaszymanska82@gmail.com

pola

ludzie się zwalniają, nikogo to nie obchodzi...przychodzą nowi... i tak w kółko... na produkcji co raz to gorzej...

K
@pola

Pola co masz na mysli na produkcji coraz gorzej.

Olka82

kochani, czy da się zarobić w tej firmie 2200 netto na produkcji? może jakieś premie?

lolo
@Olka82

Mężczyźni tak, kobiety, nie.

Zostaw merytoryczną opinię o POLITAN S.J. - Czyżowice

• Jak się pracuje w POLITAN S.J.?

Zobacz opinie na temat firmy POLITAN S.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLITAN S.J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POLITAN S.J.?

Kandydaci do pracy w POLITAN S.J. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POLITAN S.J.