NutroPharma Sp. z o.o.

Opinie o NutroPharma Sp. z o.o.

crazy

nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki... no chyba że na wyższy stołek!

w

To może warto rozważyć decyzję o powrocie? Głośno myślę -))

xxxxxxxxxxxxxxxxx

ludziska jedno pytanie a pokażcie mi firmę w której wszystko gra, ja też pracowałem w tej firmie i to całkiem niedawno. Czasami przesadzali, ale bez przesady. Poszedłem do innej firmy i też musiałbym narzekać, bo z kolei inne rzeczy mi nie odpowiadają. Ja osobiście pracę w tej firmie wspominam dobrze, miałem fajny kontakt z ludzmi z terenu, biuro mnie nie interesowało, nie zagłębiałem się w to co tam się dzieje.

s

Nie Ty jedna zapewne......

Miałeś dużo szczęścia że Cię tam nie przyjęli,ja będe jeszcze długo wpominać jak zostałam potraktowana, to nie firma tylko hurtownia

Przestrzegam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Powiem ci szanowny kolego, że większej kichy jak ta firma to na oczy nie widziałem. Odezwano się do mnie w sprawie PM, myślę sobie fajnie jest okazja. Po kilku dniach oddzwonił kierownik i przekonywał, że do końca tygodnia da znać e-mailem w sprawie rekrutacji. Pod koniec napisałem na skrzynkę z zapytaniem, czy pamięta naszą umowę i odparł, że tak jak najbardziej. Ale co się okazało nadszedł następny tydzień i cisza jak makiem zasiał. Dopiero środa, czwartek dostaje wiadomość że: z przykrością stywierdzam, ale po weryfikacji pana cv, a co bardzo śmieszne bo widział je o wiele wcześniej stwierdzam, że nie znajdzie się dla pana stanowisko(usunięte przez administratora) Po pierwsze: Kpina w żywe oczy Po drugie: Firma rzeczywiście ludzi traktuje jak hce: Po trzecie: nie wywiązuje się z obowiązków i danego słowa. Po czwarte: Jak chce zbudowac dobre relacje ze swoim przyszłym pracownikiem traktując go na dzień dobry jak ........... Cieszę się że nie podjąłem pracy w tej firmie i teraz podpisuje się pod resztą, że (usunięte przez administratora).

rep

Nie było napisane, że ktoś pracował wiele lat, ale pracował tam kilka lat temu "Pracowalam tam kilka lat temu i jak widze nic sie nie zmienilo" Czytaj tekst ze zrozumieniem.

xxx

Witam. Jak było Wam tak źle w tej firmie to po co tam wogóle pracowaliście, trzeba było się odrazu zwolnić a nie teraz wypisywać takie bzdury na forum i niesłusznie oceniać pracujących tu ludzi. Najwyraźniej wcale nie było tu tak źle skoro niektórzy z Was jak piszą pracowali tu wiele lat. Zastanówcie się zanim coś napiszecie.

leszcz

WIEM WIEM. ALE JA DOPIERO WCHODZĘ NA TEN RYNEK JAKO PM I JEST TO JAKAŚ SZANSA BY MÓC POTEM PRZEJŚĆ W LEPSZE MIEJSCE. OD ZAWSZE TAK BYŁO, ŻE ZACZYNASZ OD NIŻSZEGO SZCZEBLA I PNIESZ SIĘ CO RAZ WYŻEJ. A PRZY OBECNYCH WYMAGANIACH REKRUTACYJNYCH JEST TO OKAZJA JAK DLA MNIE.

q

Przecież właśnie masz opinię REPów, którzy ww.firmie pracowali. Powodzenia na rekrutacji -)

leszcz

JEŚLI KTOŚ Z WAS PRACOWAŁ W TEJ FIRMIE PROSIŁBYM O POZOSTAWIENIE PRYWATNEGO NAMIARU NA : fotograf28@go2.pl CHCIAŁBYM SIĘ CZEGOŚ WIĘCEJ DOWIEDZIEĆ O TEJ FIRMIE, BO WŁAŚNIE STARTUJE NA STANOWISKO PM HOLBEX-U. Olsztyn(warmińsko-mazurskie)

REP

15 wizyt? Jeśli Kadrze zarządzajcej wydaje się, że staną ludziom nad głową i będą kijkiem machać to będzie więcej, to odpowiadam nie będzie większej sprzedaży. Szybciej to mżna tylko cegly przerzucać z miejsca na miejsce. A zresztą, co to za kadra- żenada!

DD

Przyjął swoich znajomych bo dostał pozwolenie. Ale nie tylko szef jest z łapanki, a manadżerowie produktu- kolejna porażka, Też nigdy nie pracowali w branzy farmaceutycznej, a ile mają do powiedzenia.....ho, ho rzadko coś mądrego

....

Nie polecam wywalili 10 osób z 18 osobowego zespołu Nowy kierownik to facet który nigdy nie pracował w firmach farmaceutycznych a na dodatek przyjął samych swoich znajomych wiem ze teraz robią 15 wizyt medycznych i do tego 3 apteki to już lepiej isc do spożywki

ZZ

TO PRAWDA ZE PREPARATY MAJĄ FAJNE. ALE NIECH TO NIKOGO NIE ZMYLI BO PRODUKT TO NIE WSZYSTKO W PRACY. ATMOSFERA GODNA POŻAŁOWANIA NIE DA SIĘ PRACOWAĆ W SPOKOJU I ROBIĆ SWOJE. PREZES MA SWOICH LUDZI DALEKO (usunięte przez administratora) DLA NIEGO WSZYSCY SĄ WYROBNIKAMI,(usunięte przez administratora)O PREMIACH ZAPOMNIJCIE. DODAM ZE TAM KAŻDY GRA NA SIEBIE, NIE MA ZESPOŁU. NOWI KIEROWNICY TO JACYŚ(usunięte przez administratora)

xx

podbijam 10/10

AB

To nie firma, tylko hurtownia witaminek wszelakich.A dorabiają filozofię do każdej pigułki -)

Pracowalam tam kilka lat temu i jak widze nic sie nie zmienilo. Prezes nigdy nie szanowal pracownikow, odkad pamietam mial ich w glebokim powazaniu. Pelna inwigilacja i [usunięte przez moderatora] co miesiac obcinajac premie lub nakladajac kary za jakies pierdoly. Fajne preparaty ale atmosfera pracy beznadziejna. Potrafil nas wezwac na 9 rano do Warszawy (z calej Polski) i wypuscic z powrotem o 19. Dodam, ze pomimo ze bylismy w domach w srodku nocy to nastepnego dnia rano musielismy byc normalnie w pracy, GPS czuwal i dobrze bylo jak nam chociaz pizze zamowił. Brak umow o prace a jedynie umowa zlecenie na wlasnej dzialalnosci gosp.

AB

No to źle wiesz.....Dyrektor nie zwolnił całego działu, tylko trójkę kombinatorów, którym "chłop" dopisywał wyniki.....

NN

Z tego co mi wiadomo, to(usunięte przez administratora)normy rok w rok. Dyrektor zwolnił cały dział, ale nie przewidział, że takim ruchem(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o NutroPharma Sp. z o.o. - Lesznowola

• Jak się pracuje w NutroPharma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NutroPharma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NutroPharma Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NutroPharma Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NutroPharma Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NutroPharma Sp. z o.o.