NutroPharma Sp. z o.o.

Opinie o NutroPharma Sp. z o.o.

aaa

Jest jeden opel corsa

DNO

Beznadziejna corsa bez centralnego zamka, a gps oczywiście że jest, ponieważ muszą Cię jakoś sprawdzać czy nie robisz ich w balona. Ludzie w biurze są tacy (usunięte przez administratora) o(usunięte przez administratora)myśląca, że jest nie wiadomo kim w firmie. Trochę pokory jej życzę, bo jak tak dalej będzie się wywyższać to nie wróżę jej dobrze.

Lexusy IS-F 200. GPS tylko w navi. Bez limitu kilometrów, benzyne tez na[usunięte przez admina]. Wystarczy informacji?

ja - 2011-02-19 19:38:52 co jak co ale płaca to akurat jest na poziomie Witam proszę o informację jakie samochody służbowe są w Holbexie, czy mają klimatyzację :) Czy Holbex Lesznowola i Holbex Piaseczno jak tu jest w tytule to ta sama firma?

g

ok a może wypowie sie ktos aktualnie tam pracujacy?

Dla kogo? może dla tych w biurze. Dla reszty na poziomie -2..

co jak co ale płaca to akurat jest na poziomie

masz zdrowie do stracenia?? holmex ci je chętnie zabierze ....

rotacja jest tu większa niż inflacja w latach 80-tych!!!!!!!!!!!

ne ne

Nawet analfabeci nie chcą tu pracować....i ktoś ich przecież zatrudnił. A sensowni, którzy czasem pojawią się w Holbexie szybko uciekają. group ismaxci

jeśli "karzdy" kto nie potrafi wypowiadać się poprawnie w języku polskim szuka nowej roboty to chwała mu za to, niech ktoś inny się z nim męczy :) i nawet holbex jakoś sobie bez niego poradzi.

Gall Anonim

Jasne jak ktoś jest blisko ,,koryta,, to się i nikt tej osoby nie chwyta.

Na etat masz szansę po 2 latach ale tracisz stażowe i się nie opłaca.Z zaliczką nie jest tak źle jak 3 razy maila wyślesz dostaniesz na konto ale juz zdąrzysz ze swoich wydać:). Tych 3 (usunięte przez administratora)którzy byli i zwolnili 10 osób juz nie ma . Mimo wszystko nie polecam. Zadziwiajace jest to ze karzdy kto pracuje teraz szuka innejo (usunięte przez administratora) niz obcy.

aaa

Jest dużo dobrych preparatów na rynku i wszędzie trzeba pracować.A skoro jest tak dobrze to dlaczego ciągle są ogłoszenia.Znowu Holbex szuka Repa. W Holbexie jest jak w maglu......

feigling

w każdej firmie jest coś co nie odpowiada!!!! Faktem jest wykorzystywanie ludzi i brak zrozumienia.Preparaty super i praca w polu również. Trzeba robić swoje, nigdzie nie będzie kolorowo.

mmm

Po prostu cyrk na kołkach, pracowałam tak kilka lat temu. Atmosfera jest tragiczna, nikt nie chce Ci pomoc, musisz wszystko robić sama. Najczęściej to zwalają winę na innych, chamstwo i zawiść. Nie polecam tej firmy. Wiem co się tam działo.

NIE DAJCIE SIĘ

Ja mam tylko nadzieję, iż nadejdzie DZIEŃ PRAWDY I SPRAWIEDLIWOŚCI !!!! Nie można tak wiecznie kłamać i być okrutnym. To wszystko wróci z podwójną siłą do tych co to czynią. To tak w ramach życzeń Noworocznych.

Holbex - DNO !!

Witam Ludzie ludźmi ale w tej firmie pracuja potwory a nie ludzie !! Ta firma to hurtownia witamin a nie firma farmaceutyczna, równie dobrze na tym magazynie można przechowywać gołębie !! Powracając do ludzi, to może prezesi (których jest więcej niż pracowników niższego szczebla) uważają się za ludzi ale na pewno nie traktuja tak swoich pracowników z terenu !! Żenada jednym słowem, nie da sie tam pracować, koleżanka została przez nich oszukana na wszystkim, na czym tylko sie dało... Pomyślcie 1000 razy zanim wyślecie tam CV !! Szczęśliwego Nowego Roku !! Otwórzcie umysły przed wyslaniem CV do tego BAGNA !!

Odpowiedź XYZ

Miałam z tą ,,firmą,, do czynienia kilka lat temu. Zespół przedstawicieli i kierownik (usunięte przez administratora)byli SUPER!!!!!!! Natomiast filozofia i zasady firmy, pozostawiają wiele do życzenia. Szkoda, że taka firma (dobre preparaty) nie jest w rankingach ,,dobrych firm farmaceutycznych, I nie dziwne, przecież każdą firmę tworzą LUDZIE!!!!!!!!!! LUDZIE - jak przeczytacie moją wypowiedź OCKNIJCIE się!!!!!!!!!!! LUDZIE - może za chwilę będziecie SAMI szukali pracy. LUDZIE - Holbex to nie początek i nie koniec świata. (usunięte przez administratora) Wszystkiego najlepszego w 2011 roku.

??

Słyszałem dużo opinii o tej firmie - wszystkie fatalne !! Interesowałem się praca tam ale jak widzę koszmar !! Na pewno zrezygnuję z pracy w tym czymś co nazywa sie Holbex !! Wam drodzy forumowicze również odradzam tam pracę !!

Zostaw merytoryczną opinię o NutroPharma Sp. z o.o. - Lesznowola

• Jak się pracuje w NutroPharma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NutroPharma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NutroPharma Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NutroPharma Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NutroPharma Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NutroPharma Sp. z o.o.