Microchip S.C.

Bytom

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o Microchip S.C.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Microchip S.C.

Rajmund

Cóż można powiedzieć wszystko się zgadza z tym co napisane wyżej ,mogę dodać jedynie że jeśli nie będzie was na wigilię w pracy to nie dostaniecie premii świątecznej ,pracowałem prawie trzy lata i nigdy nie dostałem złamanego grosza na żadne święta nawet żadnych paczek ani bonów kompletnie nic żenada i tyle . Jedyne co można powiedzieć na plus to to że wynagrodzenie było zawsze na czas oczywiście jeśli miałeś na konto przelew.

Były pracownik

Firma !!!? Żerują na swoich pracownikach za minimalną krajową a ci zajmują się wszystkim od sprzątania po murowanie kłucie i kopanie dołów a także wywóz gruzu i śmieci. Wszystko tylko nie to co mają w umowie !!! Tam nawet szatni nie ma !!! Aaaaa i nadgodziny , nie ma za nie odprowadzanych składek i nie płacą za nie zgodnie z kodeksem pracy !!! Najlepiej Rób co ci każą , nie odzywaj się i zostawaj nadgodziny !!!

Krejsi

No konkurancja jest silna, bo to taka branża, ale jak mówisz @szyszka radzą sobie bardzo dobrze i nic nie zapowiada, by miało się pogorszyć.

CINEK

FIRMA PORAŻKA.INSTALATORZY BEZ UMIEJĘTNOŚCI I NARZĘDZI. MIESZKANIE ZDEMOLOWANE PO MONTAŻU KABLE PRZEWIERCONE DZIURY SYF NA PODŁODZE.INSTALACJA ZA 1 ZŁ ALE ZA TO SAME STRATY.NIE POLECAM.

admin

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Microchip S.C., czy prowadzi jakieś rekrutacje? Twoja opinia ma znaczenie.

Zostaw opinię o Microchip S.C. - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Microchip S.C.