Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe Ustroń S.A.

Ustroń

Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe Ustroń S.A.
2 6

Opinie o Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe Ustroń S.A.

Mieczysław

Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe Ustroń, to jeden z największych w Europie kompleksów uzdrowiskowych. Specjalizuje się w rehabilitacji kardiologicznej, neurologicznej, onkologicznej oraz narządu ruchu. Czy ktoś z Was pracuje w tym miejscu jako fizjoterapeuta? Czy ta firma oferuje pracownikom umowę o pracę? Jak wam się pracuje w tej firmie?

Wiesz czy na okres wakacyjny firma Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe Ustroń S.A. uruchamia projekty staży? Jak wygląda rekrutacja w ciągu roku? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe Ustroń S.A. - Ustroń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe Ustroń S.A.