Carter Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Carter Sp. z o.o.

eMa

Z perspektywy 10 lat mogę stwierdzić że to była najgorsza firma w jakiej mi przyszło kiedykolwiek pracować. Firma miała bardzo duże wymagania a płaciła bardzo, bardzo mało. Przez rok zmienili się prawie wszyscy handlowcy i połowa doradców serwisowych. Odzywki kierownictwa uwłaczające godności pracownika były na porządku dziennym. Atmosfera skisła. Ze stosowaniem kodeksu pracy też jest problem, zwłaszcza jeśli chodzi o zachowanie dobowego odpoczynku lub rozliczania nadgodzin. Trzeba bardzo uważać żeby nie dać sobie dodatkowych, bezpłatnych obowiązków. Premia niby jest ale jakaś taka niewidoczna, plany sprzedażowe podnoszone z miesiąca na miesiąc, oczywiście początkowo niskie żeby nie zniechęcać, potem nie do wyrobienia. I była taka publiczna, biała tablica wstydu gdzie pani "Dyrektor" wypisywała imiona osób które najmniej aut sprzedały...bo to zła kobieta była :D Generalnie firma lata świetności ma już dawno za sobą, trzeba to uwzględnić. Z plusów: były szkolenia kasa w miarę na czas

Wiesz jak wygląda praca w firmie Carter Sp. z o.o. ? Czekamy na Twoją opinię odnośnie warunków pracy!

Zostaw opinię o Carter Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carter Sp. z o.o.