Hydroline Poland Sp. z o.o.

Opinie o Hydroline Poland Sp. z o.o.

Madzia

Czym dokładnie zajmuje się operator produkcji?

Twój stary

No i pięknie podsumowane. ;) Ale może rozwiniesz bardziej? ;p

Twój stary

Nie

Hrabia

1. W regulaminie firmy zapisane jest że wszyscy pracownicy są równi ( no chyba nie ) , zakaz palenia na firmie ( wybrane osoby, pupile liderów jak i sami liderzy chodzą na papieroska jak im się żywnie podoba ( reszta ma zakaz ) 2. Stosowany (usunięte przez administratora) 3. Na rozmowie o pracę jest mowa o podwyżkach - kłamstwo ( szukając oszczędności, niestety dla wybrańców na 10 osób, 5 wybranych ją dostanie, reszcie wciskają ten sam tekst, że widać poprawę i oby tak dalej ) 4. Ogólnie wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, ale szczerze nie polecam tej firmy, lepiej zarobić 200zł mniej jak stresować się przez pracę Nie pozdrawiam, były pracownik

Barbara
@Hrabia

Co jest w punkcie drugim? Bo cenzura wleciała niestety. I jak oni wybierają tych ludzi do podwyżek, loteria rozumiem?

Roman

Firma złe zarzadzana

@Roman

W jakim sensie? Napisz coś więcej, o co dokładnie chodzi, jakie masz zastrzeżenia? :)

Czy rekrutacja na stanowisko Kontroler Jakości w firmie Hydroline Poland Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

Mario

Co masz na myśli? Wypłaty? Premie?

Artur
@Mario

No właśnie, bo ja też się zaciekawiłem. Coś jest nie tak z wypłatą pensji, jakieś opóźnienia, bo to ważne. Słyszałeś, czy coś jest na rzeczy jeśli chodzi o finanse?

Silny

Roboty dużo nie ma, pzerwy są na papierosa można wyhodzic jak sie hce. Liderzy się nie czepiaja lepiej niż jak pracowałem w hiabie

Niestety jest coraz gorzej. Faktycznie panuje duży chaos, operatorzy albo nie wiedzą co mają produkować albo mają cały czas zmieniane plany. Szkoleń brak, bonusy słabe. Pensje co prawda lepsze ale z roku na rok gorzej z całą resztą.

@Paweł

Jak myślisz, dlaczego tak się dzieje? I czy są perspektywy na poprawę tej sytuacji w Hydroline? Ile nowo przyjęty pracownik może obecnie zarobić w tej firmie, wiesz coś na ten temat?

TwojStary
@Paweł

Nadal hr taki niekompetentny ?

@TwojStary

Hej, pracowałeś w Hydroline? Co możesz napisać na temat zarobków w tej firmie? Przyjmują też ludzi bez doświadczenia? :) Zastanawiam się czy to dobra firma do rozpoczęcia kariery zawodowej, jak sądzisz?

Ryba
@TwojStary

W normalnej firmie do zwolnienia

Comodus

Porażka magazyn nie istnieje człowiek który zarządza tym magazynem nadaje się do darcia pierza bałagan który tam panuje nie widziałem nigdy wcześniej

szczerze to nie polecam tego miejsca choć atmosfera nawet ok jest ale płaca i haos jaki tam panuje do części magazynowej to porażka, po miesiącu pracownika samego chceli zostawić twierdzą że wszystko wie i jeszcze że ja mam uczyć kogoś po takim czasie xD ....żaaalll

Irek

Gdzie szukać aktualnych ofert pracy?

@Irek

w internetach xD

Enyoj the silence

Jest dużo lepiej niż w kalmar hiab pod każdym względem

Olga
@Enyoj the silence

Hej, niestety nie znam tej firmy, o której wspominasz i nie wiem jakie warunki pracy tam obowiązywały więc czy mógłbyś napisać mi jakie są różnice między firmami? W jakich dokładnie kwestiach tu jest lepiej? ;) Z góry dzięki

Praca

Witam czy sa do was przyjecia na stanowisko Piaskar,-Malarz.? Dzieki

Bardzo przeciętna firma, warunki płacowe przeciętne ( po sąsiedzku jest dużo lepiej), zarządzania mniej niż przeciętne, atmosfera przeciętna.

Zostaw merytoryczną opinię o Hydroline Poland Sp. z o.o. - Stargard

• Jak się pracuje w Hydroline Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hydroline Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hydroline Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hydroline Poland Sp. z o.o.