Opinie o Amazon w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Amazon. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Amazon na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon w Poznań

Jak wygląda sytuacja z wychodzeniem na papierosa jutro zaczynam rekrutacje

Juras

nie trzeba wychodzić palimy na stanowisku pracy

Big Bongo

Jarać można na hali, ale musisz lidera poczęstować i uważać żeby nie spalił niczego bo jak coś się stanie to lider powie, że to twoja wina, to tutaj norma. Pić też można, ale tylko czystą bo kolorowych nie pozwalają wnosić, ale liderowi nie dawaj bo jak będzie pijany to powie że to twoja wina. Pozdro i uważaj na liderów....

Tomi

Witam mam 42l szukam pracy posoadam 2 grupę niepelnosprawności(umiarkowana)czy firma Amazon przyjmuje takich pracowników ?Ile wtedy taka osoba będzie pracowała też 10,5h?

@Tomi

lekko a nawet dłużej bo często i po 12h takie standardy pracy są przewidziane dla Polaków bo my kochamy pracować!!!

Yachu
@Tomi

Czesc. Mam 40l i rowniez grupe. Jest bardzo ciezko dla takiej osoby, musisz naginac jak inni! 40km dziennie w biegu a to dla takich jak my bardzo duzy wysilek :( nie wiem jak dlugo wytrzymam, ale jestem u kresu sil. Przemysl to gdyz to czy masz czy tez nie grupe inwalidzka nic absolutnie tutaj nie zmienia.

Patryk
@Tomi

Grupa nie ma znaczenia, tak samo te testy i wywiady, rozmowy.........to lipa, bo tą pracę tutaj może wykonywać małpa. Najważniejsze żebyś miał IQ poniżej 80 i łykał wszystko co ci tutaj powiedzą i wesoło skakał i klaskał. Masz być całkowicie podporządkowany amerykańskiemu władcy i będziesz idealnym kandydatem.

Mała

Pytanie mam czy może w amazonie pracować 16latka

Angelika

Witam kiedy będzie rekrutacja

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Amazon? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Nikolay

Dobry dzień! Mam wizę na pracę, jestem z Rosji, mieszkam w Poznaniu, czy mogę dostać pracę (jeśli tak, jakie są stanowiska) w Amazon i przedłużyć swoją wizę na pracę w przyszłości, aby móc kontynuować pracę dla Amazon

Dlaczego jestem zablokowana w Amazonie mimo że rozstałam się w zgodzie za porozumienie stron i żadnych problemów firma ze mną nie miała? Gdzie mogę się udać wyjaśnić sprawę?

@Monika

obiecuję ja to załatwię będzie dobrze

Angelika

Zaczynam pracę w Amazon jutro mam rekrutację. Chciałam zapytać jak wygląda praca na cały etat. Czy oni wybierają w jakie dnii przychodzę do pracy? Dziękuję za odpowiedź ????

@Angelika

praca tutaj jest super baka luz , nie masz się czym przejmować Amazon to bardzo dobry pracodawca

Bonawentura
@Angelika

Wyjaśnij mi jedną rzecz. Idziesz na rekrutację czy zaczynasz pracę bo to różne rzeczy ?

Rttyu

Jakie zarobki?

@Rttyu

bardzo dobre czyli na początek zarobisz tutaj średnią krajową a póżniej znacznie więcej tak około 10 tysi miesięcznie to tutaj normal

Shade

Jak wygląda praca na Utrzymaniu Ruchu ? Jak wyglądają godziny pracy ?

sygnalista

Po śmiertelnym wypadku w Amazonie pod Poznaniem związkowcy z Inicjatywy Pracowniczej wysłali do Jeffa Bezosa list. Żądają, aby spółka zadbała o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników. Przed kilkoma dniami w centrum logistycznym Amazona pod Poznaniem doszło do śmiertelnego wypadku. 40-letnia pracownica straciła przytomność po pierwszej połowie nocnej zmiany. Mimo prób reanimacji nie udało się jej uratować. Tragiczne zdarzenie kazało Ogólnopolskiemu Związkowi Zawodowemu Inicjatywa Pracownicza, który reprezentuje część pracowników, zadać pytanie, czy tej tragedii można było uniknąć. Jak czytamy w opisie zdarzenia, zmarła kobieta pracowała głównie na wieży zwanej Pick Tower. W 2017 r. biegły sądowy z zakresu BHP odwiedził tę samą wieżę – i wykrył wiele nieprawidłowości. Ekspert zauważył, że pracodawca w ogóle nie dostosowuje warunków pracy do możliwości pracownika. A przecież inne normy powinny dotyczyć 20 i 50– latka, kobiety i mężczyzny. Biegły dowodził też, czas pracy na wieży powinien być krótszy, a przerwy – częstsze. Według eksperta organizowanie obowiązujące zasady BHP pozostawiały wiele do życzenia. Być może do tragedii, która wydarzyła się w magazynie Amazon, by nie doszło, gdyby spółka zaczęła w końcu poważnie traktować pracowników i głos strony społecznej – pisze w oświadczeniu związek zawodowy. O zastrzeżeniach, jakie wysunęli pracownicy wobec Amazona, pisaliśmy kilkakrotnie w ostatnich tygodniach. Podstawowy zarzut wobec spółki niezmiennie dotyczy tego, że stawia pracownikom zbyt wysokie, często niemożliwe do wykonania cele. – Spółka traktuje nas jak roboty. Automatyzuje nasze ruchy, organizuje naszą pracę w sposób jak najbardziej rutynowy i monotonny, kontroluje i oblicza wszystkie nasze czynności, ustala z góry tempo pracy – powiedział Krzysztof Jackowski z komisji Inicjatywy Pracowniczej przy Amazon, cytowany przez serwis "Wiadomości Handlowe". Niepokój związkowców budzi nie tylko narzucanie norm, ale również brak stabilności zatrudniania. 70 procent załogi zatrudniona jest na umowach śmieciowych. Coraz więcej magazynów zatrudnia przez agencję pracy tymczasowej. Związek zapewnia, że nie ograniczy się tylko do słów. - 30 kwietnia razem z naszymi kolegami i koleżankami z Niemiec, Francji, Hiszpanii, USA, Słowacji wysłaliśmy list do Jeffa Bezosa domagając się, aby spółka organizowała pracę w sposób umożliwiający pracownikom dbanie o własne zdrowie przez cały rok, a nie tylko w czasie pandemii i zmieniła na stałe politykę dotyczącą norm i przerw - czytamy w oświadczeniu

Heniek

Co z dodatkiem 4 zł. Miał być a tu nagle cisza .

Bogdan
@Heniek

firma dba o nas więc nie dostaniemy tych 4zł bo byśmy mielił za dużo kasy i jeszcze woda sodowa uderzyła by nam do głowy od nadmiaru pieniędzy

Syla92

czy ktoś się orientuje jakie konsekwencje za palenie na parkingu przy autobusie? ochrona spisała login z badga i nic nie powiedzieli..

@Syla92

Nic Ci nie zrobią, ja z moimi kolegami sobie pale i pije w autobusie -nie będę sterczał na parkingu bo mi się nie czce i mam ich gdzieś a kierowca nic nami nie mówi i dlatego jest cały i zdrowy i wszyscy jesteśmy zadowoleni

Xcvzyx

Po jakim czasie od zwolnienia można znowu aplikować? Pracowałam listopad-grudzień, potem nie przedłużyli mi umowy. Chciałam aplikować drugi raz w marcu, ale amazon odrzucił rekrutacje

Natalia
@Xcvzyx

A podzielisz się informacja co było powodem nieprzedłużenia umowy? Czy podali ci informacje czy coś robiłeś nie zgodnie w wymaganiami?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Amazon?

Lein68

Haha przekonaj się sam

vv

This position is based at: Amazon Fulfillment Centre, (EUK5) Phase Two, Kingston Park, Flaxley Road, Peterborough PE2 9EN • £9.50 per hour (days) to £11.26 per hour (nights) plus £2.00 per hour until April 30th • Overtime rates between £14.25 per hour to £19.00 per hour

Xcvzyx

tarantula2

Wystarczy jedna osoba z koronawirusem w autobusie, lub magazynie i wszyscy pracownicy znajdą się w kwarantannie, tak to jest jak w jednym miejscu pracuje tysiąc ludzi, dlatego nie polecam pracy w Amazonie, zbyt duże ryzyko zarażenia!

Witam, Chciałem się zatrudnić na nowo do amazonu i okazuje sie że jestem zablokowany już nie mogę wrócić... Co to za praktyka... Nic nie ukradłem nie robiłem niczego zle, nawet nie wiem za co amazon zablokował mi możliwość powrotu...

Exex

Raz i nigdy więcej, po raz niby 20britto, a na rękę zamiast 17 z groszem, to 15netto.po dwa:monotonia, praca nudna, więcej chodzenia, niż robienia. Liderzy, niektórzy w porządku, inni (usunięte przez administratora) że aż żal, że tylko praca żyją, a te bramki... Masakra zabiorą więcej czasu niż jest przerwy i pikaja bez potrzeby, byle ochroniarze w cudzyslowiu mieli co robić, z badża kasa znika...A na autobusik nieraz czekasz jak (usunięte przez administratora) więcej ludzi niż miejsc w autobusach. Co to (usunięte przez administratora)Ma być. NIE POLECAM, BO GORZEJ NIZ W (usunięte przez administratora)

BIAŁA

Tragedia lubię pracować pracowałem w Niemczech po 12 godz i nikt się nie czepiał ze. Małem norma 98 % i 66% upychać w regały i niszczenia pozostałych towarów czy ktoś natym panuje i koniec miesiąca i ludzi zwolnić jagdyby nic że ktoś normy nie wyrobi to mija się z pracą i jakością Amazona czy Pan dyrektor to widzi czy też jest jak pozostali liderzy i menedżer . Mam dowody i tylko spotkanie z dyrektorem pozdrawiam pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Poznań

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Amazon