counter
3 54 55 5 1
Zuzanna Nowy wpis

@martachętnie poznamy doświadczenia zarówno osób zadowolonych z pracy w Area Invest, jak i tych którzy nie mają dobrej opinii na temat firmy. Komentarze muszą jednak spełniać wymogi regulaminu. Wpisy, które je naruszają zostaną zarchiwizowane. A jak Ty oceniasz Area Invest jako pracodawcę?

marta Nowy wpis

Usuwają niekorzystne opinie ! Jaki więc sens ma ta strona ?

szy Nowy wpis

Na pewno zatrudnienie u nich opiera się na przyjacielskich stosunkach między pracownikami, ale wiecie czy wypłata i tak jest u nich terminowa? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że dbaja o niezłe zatrudnienie.

@adam Nowy wpis

Imponujący dorobek, ciekawe port folio. Warto się zapoznać, szczególnie jak widziałem w produkcjach filmowych. Polecam @adam

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

grzesiek

dobra firma. Już wiele razy o nich słyszałem. Raz na jakiś czas dostaję od nich aktualne propozycje i rzeczywiście ciągle się rozwijają. Widziałem ostatnio, że zaczęli produkować filmy reklamowe. Z ciekawości wszedłem na ich stronę i zapoznałem się z ostatnimi realizacjami. faktycznie imponujące realizacje. Moje zdanie na ich temat jest naprawdę dobre i pozytywne..

Piotrek

Potwierdzam te pozytywne opinie. Fajnie się z nimi współpracuje. Mają dobre terminy na wydruki i sprawnie się uwijają. Faktycznie, jak towar ma być na środę, to kurier dostarcza w ten dzień. Rzeczywiście, warto ich polecać dalej. Pozdrawiam.

Adam

Dostałem ich z polecenia. Sprawdzili się. Ja też będę ich polecał. pozdrawiam

Michał

Rzeczywiście. Bardzo profesjonalnie wyglądają.

kasia

No, stronka super. Wszystko przejrzyste, czytelne. Bardzo fajna. Zachęcam

zeb

Spamerzy. Są na tyle perfidni, że za każdym razem mail przychodzi z innego adresu. Korzystają z kont testowych home.pl, instalują oprogramowanie spamujące i spamują. Do czasu,gdy konto zostanie zablokowane - mają już nowe. Żadne prośmy o zaprzestanie zaśmiecania skrzynek mailowych nie skutkują. ODRADZAM! W dodatku ceny z sufitu.

Jurek

Mają bardzo dobrą opinię w branży. Solidnie kolportują ulotki i w dodatku działają kompleksowo, co ułatwia wiele rzeczy, np. zaprojektowanie, czy z tych samych projektów poprzerabianie i zrealizowanie innych produktów. Nie myślisz o transporcie i zorganizowaniu tego wszystkiego. Wygodna sprawa. Widziałem ostatnio na stronie, że chyba nawet zaczęli robić filmy reklamowe. Fajnie to wygląda.

Kaśka

Potwierdzam, też słyszałam.

Przemek

Z tego co wiem zarabiają tam o wiele więcej niż pisze to mój poprzednik. Za dobre efekty, można tam nieźle wyciągnąć. Z tego co słyszałem, nawet dobre 2x więcej.

irek

Staze? to chyba wtedy bezplatne albo 4-5zl za 1h bo niewiele wiecej zarabia tam normalny pracownik

Piotr

Jak dla mnie są bardzo ok. Nigdy jeszcze nie nawalili. Przyjaźni, rozwojowi i pozytywnie nastawieni do klienta. Pozdrawiam.

Lidia

Nie potrafią zrealizować zamówienia na czas, kilka miesięcy po terminie to już przegięcie! Widać nie przejmują się pieniędzmi w wysokości kilkuset złotych. Zero kontaktu z ich strony, samemu trzeba dzwonić, żeby potem się dowiedzieć, że jeszcze nie zrobili...

jerzy

Potwierdzam. Ulotki dojechały w nienagannym stanie i na czas.

olek

wiarygodni, uczciwi i godni polecenia. Towar dojeżdża na czas.

michu66

Pracowałem kiedyś w area i już nie chce mi sie czytać tych bzdur - od jakiegoś czasu obserwuję wpisy, sytuacja się powtarza..opinie pisze sam szef i kazał to robić pracownikom (odpowiedzi na negatywne opinie..)to żenada..kolporterów nie kontrolowali i nadal nie kontrolują tak jak pisze nick-śmieszny nie polecam tej firmy ani ich usług..omijajcie ją z daleka..nawet żadnemu grafikowwi bym jej nie polecił..

Maciej

Podobało mi się, jak zrobili mi akcję promocyjną.

ktos
@Maciej

Pani Karolina nie pracuje od dwóch lat stare info

Zostaw merytoryczną opinię o Area Invest - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Area Invest
3/5 Na podstawie 54 ocen.