Towarzystwo Finansowe PROKURA Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Towarzystwo Finansowe PROKURA Sp. z o.o.

Agata

@Nika widzę, że do tej pory nie dostałaś rzetelnej odpowiedzi od @Zbyszek64. Czy może w tym czasie kontaktowałaś się z jakimś pracownikiem firmy i chciałabyś odpowiedzieć na to pytanie innym użytkownikom zainteresowanym pracą w Towarzystwie Finansowym PROKURA Sp. z o.o. ?

Marek57

W ostatnim czasie za pomocą Prokury podpisałem umowę na finansowanie projektu mojej firmy. Polecam.

kikki

Witam mam mozliwosc skorzystania z uslug tej firmy. Opinie tak sa rozne i skrajne..... Prosze o jakies dodatkowe info czy warto. dzieki z gory

Kemot
@kikki 16.01.2016 10:43

Witaj , dla mnie sprawa wygląda dziwnie. Zastanawiam się czy podjąć współpracę. Proszę jakieś inne informacje.

Arek

Zbyszku, czy mozna sie z Toba skontaktowac poza forum, aby porozmawiac o tym finansowaniu zorganizowanym przez TF Prokura? Bylbym bardzo zobowiazany. pozdrawiam, Arek

Zbyszek64

Nika
@Zbyszek64 01.09.2015 19:55
Dzięki profesjonalnej obsłudze Towarzystwa Finansowego Prokura od dwóch miesięcy mogę realizować swoje plany biznesowe. Polecam...

Czy można sie Pana podpytać jak wygladała współpraca ?! Aktualnie mam propozycje i nie wiem czy wchodzić w to czy nie

Marek Nowak

Z daleka od tych ludzi

sławek
@Marek Nowak 09.06.2015 09:31
Z daleka od tych ludzi

proszę o podanie kontaktu do pana w sprawie PROKURY. mam taką samą opinie jak pan

antoś

Zdecydowanie nie polecam

Grzegorz

również nie polecam

jan

Tak ma Pani rację pomyliły mi się imiona.Ale myślę, że nie ma to znaczenia.Czy skontakowała sie Pani z Pania Marią z wcześniejszych postów? Pozdrawiam.

Zygmunt Jastrzębowski

Witam, otrzymałem finansowanie za pośrednictwem tej firmy, jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Pozdrawiam

anita

Szanowny Panie Zygmincie. Jak każdemu człowiekowi, tak mnie również można wiele zarzucić, ale napewno nie negatywne podejście do życia, a tym bardziej agresji w czyimkolwiek kierunku. Co do insynuacji to sądząc po reakcji trafiłam w samą dziesiątkę. Mogłabym bardzo dużo napisać o poczynaniach tej firmy i jej zarządu. Nie ma to nic wspólnego z agresją i złym podejściem, a ze zwykłym, ludzkim odruchem (usunięte przez administratora)

marysia

anita
@marysia 28.11.2014 21:27
Czy współpracowała Pani z tą firmą ? Jeśli tak proszę o kontakt na prywatnego maila maria.kowalska199@onet.pl...

Tak współpracowałam. Mimo to nie wiem czy się skontaktuję ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Towarzystwo Finansowe PROKURA Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Towarzystwo Finansowe PROKURA Sp. z o.o.