Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1353

Radomsko

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1353

Byle kto

Jak inni pracownicy którzy tam są ,ręka rękę myje.Pani kierowniczka ,jak i szef robią dobre wały.Ludzi traktują jak śmieci. Traktują tych dobrze co mają z nich korzyść,co robią to samo co oni.

Byle kto

Zgadzam się z tym,kierowniczka robi wały,szef o tym wiem,a pracownicy winni

ALE

Widzę że na tej stacji nic się nie zmieniło.

Abc

Nie polecam tego pracodawcy,a tym bardziej jego zastępcy. Jak się kierownictwo nie zmieni to będzie cały czas kiepsko. Oni patrzą aby tylko wyzyskiwać ludzi a sami chodzą po kątach i chowają się na zapleczu. Najlepiej żeby nikt nie wchodził na zaplecze bo może zobaczyć coś nie potrzebnego i będzie zwolniony.

Była

Też tam pracowałam tylko kilka lat temu, ale widzę, że nic się tam nie zmieniło przez ten czas. Współczuję tym osobą co tam pracują. Szukajcie czegoś innego. Naprawdę gdzie indziej jest lepiej.

xyz

Nie polecam tego pracodawcy. Chyba, że lubicie być wyzyskiwani przez pracodawcę i jego zastępcę. Bardzo często zmieniają pracowników. Nigdy nie można być pewnym swojego zatrudnienia.

Klientka

Chyba były to moje ostatnie odwiedziny na tej stacji, a byłam stałą klientką. Kupowałam często hod-dogi dla dzieci, ale ostatnim razem dostałam nie zbyt świeżą parówkę. Jak można tak robić.Sami się zjedzcie albo dajcie tej swojej nie zbyt sympatycznej kierownicze zjeść , bo widać, że lubi. Anie wciskajcie klientom. Nie boicie się kontroli?

Klient

Coś jest nie tak na tej stacji , bo pracowników zmieniają jak rękawiczki .Przyjmują samych tłuków i gburów , a był czas , że przyjeżdżała się tu z chęcią i pogadać można było i pośmiać się. Gdzie oni wynajdują tych pracowników. Stacja zeszła na psy, aż żal tu wchodzić patrząc na obsługę.

XYZ

Też jestem byłym pracownikiem tej stacji i pełni się zgadzam z poprzednikami. Jeden wielki wyzysk przez szefa i jego popleczników. Jedynym plusem było to ,że wypłata była na czas, Nie za bogata ale zawsze. Nie polecam pracodawcy i pracy tam. To jest wykańczalnia psychiczna.

Jak

Zgadzam się z opinią koleżanki. Jakiś czas temu też tam pracowałem, ale zostałem zwolniony bez powodu. Dla widzimisię Pani niby kierowniczki. -niby zastępczyni, która umiała tylko obciążać za towar przeterminowany, ale nie ważne było to, że zamówienia robiła ona z szefem i to głównie onipowinni odpowiadać za towar. Całe szczęście, że już tam nie pracuje, bo to stracony czas. Współczuję innym co tam pracują.

Pracownica

Nie polecam tu pracy.Wyzysk ludzi przez pracodawcę i jego niby zastępczynię. Z naciskiem na zastępcę bo tu jest ten główny problem.

Wiesz co się dzieje w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1353? Jak wygląda codzienna praca? Podziel się swoją opinią na forum.

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1353 - Radomsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1353