Experter Sp. z o.o.

Opinie o Experter Sp. z o.o.

alldor

@rekot to pewnie dobrze płacą za taki język węgierski. Sam osobiście nie znam nikogo kto włada tym językiem. Tak samo jak szukają specjalistę ds. obsługi klienta rynku słowackiego. Taka osoba zajmuje się głównie sprzedażą produktów z dziedziny H&B,

Experter

Pisać opinię i nie mieć odwagi się pod nią podpisać... Żałosne... Zapomniałeś dodać, iż nie wypłaca pensji tym, którzy: 1. Nic nie robią. 2. Odmawiają podpisania umowy. 3. Prowadzą działalność konkurencyjną.

Wyrolowany

Praca i przynoszenie pracodawcy klientów i pieniędzy to strata czasu oraz nerwów. Płace pracowników są na ostatnim miejscu w hierarchii prezesa.

Jan

"Nie wywiązuje z płatności w terminie" to bardzo delikatnie powiedziane. Wcale nie wypłaca pensji swoim pracownikom, a gdy z tego powodu chcą odejść, to straszy ich sądem.

byly_pracownik

Nie rzetelny pracodawca, nie wywiązuje się z płatności w terminie

Zostaw opinię o Experter Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Experter Sp. z o.o.