Edis Biuro Rachunkowe

Katowice

Opinie o Edis Biuro Rachunkowe

Danka

Polecam, zdobyłam doświadczenie na stażu, nie powiem starałam się bardzo ale za to dostałam dobre referencje i nie miałam problemów ze znalezieniem pracy po stażu.

Reklama

Ostatnio podjęłam pracę po ukończeniu szkoły policealnej www.szkoly.gowork.pl. Zdałam egzamin państwowy z asystentki stomatologicznej i po ok. miesiącu miałam zatrudnieniu na tym stanowisku, zarabiam 2.000 zł. Jak dla mnie to naprawdę ok, zwłaszcza że nauka trwała rok. Cały czas myślę o tym, żeby pójść na studia,wcześniej było to dość trudne, m.in dlatego zdecydowałam się na gowork.

Reklama

Ala

....dramat! Wlasciwie, to tragedia i horror.

Nick

ja - 2012-08-04 10:04:26 a więc pomagam kandydatom: uciekajcie stamtąd póki możecieDopowiem od siebie: przeczytajcie również opinie o drugiej filii w Tychach...a potem uciekajcie stamtąd póki możecie...

ja

a więc pomagam kandydatom: uciekajcie stamtąd póki możecie

Zostaw opinię o Edis Biuro Rachunkowe - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Edis Biuro Rachunkowe