EDIS Sp. z o.o. biuro rachunkowe

Tychy

Opinie o EDIS Sp. z o.o. biuro rachunkowe

Dominika
użytkownik zarejestrowany

@Marcin dziękuje za odpowiedź, jednak czy mógłbyś wytłumaczyć co dokładnie masz na myśli pisząc, że w EDIS jest ok? Na forum powinno się dodawać jak najbardziej rzetelne opinie i z argumentami, tak żeby klienci i pracownicy wiedzieli co myśleć o firmie.

Marcin

Aktualnie jest O.K.

uh
użytkownik zarejestrowany

Hej, wydaje mi się że ostatnio i tak pokazałol się oferty pracy chociażby dla kierowców czy dyspozutorów. Pewnie że trzeba posiadać odpowiednie doświadczenie, ale wiadomo czy sa jakieś dodatkowe benefity do zarobków do tego? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Momma

Pracuje sie tu dobrze w przyjaznej atmosferze, nowe oprogramowanie, wygodne warunki pracy, nie ma na co narzekac

Tom

Ja rownież polecam.

Senschin

Polecam, ludzie tu pracujący są wporzo, firma ok,

Sensi

Polecam tą firmę, pracuje tu już ponad 6 lat i mogę powiedzieć ze jest Ok.

Zeon

Danka i dzisiaj masz urlop tak jak ja, ze sie tu wpisujesz, przed południem, czy może obijasz się w nowej pracy, albo tylko ci sie wydaje,że masz nową robotę?

Danka

Polecam, zdobyłam doświadczenie na stażu, nie powiem starałam się bardzo ale za to dostałam dobre referencje i nie miałam problemów ze znalezieniem pracy po stażu.

Inez

ha ha ha, a ich strone www widziałaś? kto jest na zdjęciu pod wirtualnym biurem jak klikniesz na oddział? wyjątkowo głupie zdjęcie i w dodatku niepodpisane :):):)

Obudź się Czarny Alibabo

Alibaba, ty się nie wpasowałeś w klimat tego biura, bo byłeś z innej bajki. Nie chciałes wina, ani fajki

Warto spróbować - www.szkoly.gowork.pl

Reklama

Ja osobiście wybrałem pracę z kierunku medycznego. Obecnie będę kończył Technika dentystycznego w szkole Gowork www.szkoly.gowork.pl. Mają super warsztaty, dużo praktyki, na czym właśnie mi zależało. Kierunek nie drogi, a nauczyciele super przekazują wiedze. Jeszcze egzamin zawodowy przede mną ale na pewno go zdam. A nawet już mam wstępne oferty pracy z wysokim wynagrodzeniem sięgającym 3.000 zł po uzyskaniu tytułu Technika Dentystycznego. Wszystkim polecam!

sombrero

etapowa przemiana, ha ha ha

Reklama

Poszłam troszkę dalej i najpierw skończyłam asystentkę stomatologiczną a teraz jestem na etapie Higienistki stomatologicznej. Szkoła umożliwiła mi dalsze podnoszenie kwalifikacji. Aktualnie pracuje w zawodzie asystentki stomatologicznej – zarabiam nieźle, ale po ukończeniu kierunku moje zarobki powinny wzrosnąć do ok 3.000 zł – jak dla mnie warto. Poza tym fajne promocje, sale wykładowe, i bardzo pomocni nauczyciele. Dodatkowe szkolenia w ramach zajęć bardzo przydatne w obecnej pracy. Polecam warto się zapisać , zdać egzamin i mieć pewną pracę www.szkoly.gowork.pl

wiem lepiej

odczepcie się od Technika masażysty bo to higienistka stomatologiczna poszła troszkę dalej i.......zmieniła płeć.

!!!

Skończyłem jako mężczyzna a znalazłem (am ) jako kobieta. Cóż losy ludzkości różnie się toczą...

???

No to skończyłem, czy znalazłam? Gender jakies?

Zoe

A nie prościej przejść się do Firmy i zapytać? Jak można byc aż tak mało doświadczona osobą, żeby na forum pytać ile pracodawca zaproponuje za staż. Marną przyszłość Ci wróżę

ted

Widzę że ( usunięte przez administratora ) dba o to żeby do prawdziwych opinii na tym portalu nie podchodzić poważnie za chwile zrobi z tego kącik kulinarny - to też jakiś sposób ha

Aga

Ludzie trzymajcie się od nich z daleka dla mnie praca tam to był najgorszy okres mojego życia

daily mail

We­zwa­li­śmy ro­syj­skie­go am­ba­sa­do­ra, aby wy­ja­śnił tę sy­tu­ację, która do­pro­wa­dzi­ła do za­kłó­ceń w ruchu lot­nic­twa cy­wil­ne­go - po­wie­dzia­ła rzecz­nicz­ka Fo­re­ign Of­fi­ce. Bry­tyj­skie my­śliw­ce typu Ty­pho­on zo­sta­ły po­de­rwa­ne dzień wcze­śniej, by prze­chwy­cić dwa ro­syj­skie bom­bow­ce da­le­kie­go za­się­gu Tu-95, w na­zew­nic­twie NATO Bears. Ro­syj­skie ma­szy­ny za­uwa­żo­no nad ka­na­łem La Man­che; wów­czas po­de­rwa­ne zo­sta­ły ma­szy­ny z baz sił po­wietrz­nych RAF w Los­sie­mo­uth w Szko­cji i Co­nings­by we wschod­niej An­glii - po­in­for­mo­wał bry­tyj­ski re­sort. W ubie­głym roku NATO prze­pro­wa­dzi­ło ok. 100 akcji prze­chwy­ty­wa­nia ro­syj­skich sa­mo­lo­tów; to około trzy razy wię­cej niż w 2013 roku. Eli­za­beth Qu­in­ta­na z bry­tyj­skie­go think tanku Royal Uni­ted Se­rvi­ces In­sti­tu­te oce­nia, że śro­do­wą ope­ra­cję można łą­czyć z roz­po­czę­ciem w Wiel­kiej Bry­ta­nii śledz­twa ma­ją­ce­go wy­ja­śnić oko­licz­no­ści śmier­ci Alek­san­dra Li­twi­nien­ki, by­łe­go ofi­ce­ra KGB, praw­do­po­dob­nie otru­te­go w Lon­dy­nie w li­sto­pa­dzie 2006 roku. - Zwy­kle ro­syj­skie Tu-95 nad­la­tu­ją z kie­run­ku Nor­we­gii w stro­nę Morza Pół­noc­ne­go. To mogła być próba prze­te­sto­wa­nia szyb­ko­ści re­ak­cji RAF na po­łu­dniu - po­wie­dzia­ła Qu­in­ta­na, cy­to­wa­na w dzien­ni­ku "Daily Mail".

była pracownica

Wiele opinii zostało usuniętych. Również te w których były informacje o zarobkach

była pracownica

konkrety masz we wcześniejszych komentarzach, czytać umiesz, czy pierwszy raz " w internetach" ?

Ala

Dramat...tragedia i horror.

mario

co z ta sałna ?

Kolega mario - miru!

Lajkować mario albo ja terz pszyjde na sałna!

mario

ale fajna firma , morzna sie takm przyjoć ? bede chodził nawet za darmo jok moją taka sałna

Niedoszły pracownik

O jesoooo, ale się z tego wątku tasiemiec zrobił. Ale dobrze, że znalazłam i poczytałam. Jestem księgową z 18letnim stażem pracy, w związku z powrotem na rodzinny Śląsk rozsyłam aplikacje. Informacje o pracodawcach są bardzo cenne, pracowałam już w firmie, gdzie normą był 10-12 godzinny dzień pracy, użytkowanie prywatnych aut pracowników do celów służbowych, bez rozliczania kosztów np. paliwa (bo jak człowiek jeździ do klientów po 8-9 h pracy, to jego sprawa co robi w czasie prywatnym ;)) korzystanie z prywatnych komórek pracowników, o notorycznym ściąganiu pracowników z urlopu albo wyciąganiu niemal z łóżek przebywających na L4 zaledwie wspomnę... Dlatego takie opinie bywają pomocne w podjęciu decyzji.

Dawna xięgowa

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności korzystania z serwisu użytkownik uzyskuje prawo do korzystania z usług świadczonych w ramach serwisu GoWork.pl -:§4 p.1 - dzielenia się z innymi użytkownikami informacjami na temat możliwości pracy, OPINIACH O PRACODAWCACH.

do Anty

"Wydawać się może, że nie ma nic łatwiejszego niż zarządzanie, bo co to za problem wyciągnąć palec i powiedzieć każdemu co ma zrobić. Później z tego rozliczyć. W wersji wymagającej mniej wysiłku a więcej kreacji wyznaczyć kogoś innego do rozliczenia pozostałych, (...) Życie szefa jest wspaniałe.Mało wysiłku, dużo czasu, zero stresu i zdrowy sen." Co prawda, to prawda, ale cytat z oferty "Witalni-szkolenia" wypadałoby wziąć w cudzysłów.

pracownik były

Odpowiedź na : Simona Prawda w oczy kole (usunięte przez administratora), czy (usunięte przez administratora)( to jedno, stawiam jednak na (usunięte przez administratora)to Twój styl). Łebka pokazywać nie muszę jestem jednym z byłych pracowników , tak jak wszyscy tutaj i nasze opinie o Biurze Edis są zgodne, to raczej "WY" piskacie cienkim głosikiem anonimowo ( Simona , Linda) Szkoda słów na Was i szkoda Tych przyszłych pracowników, którzy trafią do firmy Edis.

SIMONA

Wyjdź z norki i pokaż łebek, a piskaj cienkim głosikiem anonimowo.

cóż....

trudno nie zgodzić się z samym sobą

Ewa

zgadzam sie

Linda

Szafowa wymagająca ale życiowa, niezłe zarobki i atmosfera w pracy ok. dużo roboty ale to biuro rachunkowe więc nie ma wyjscia

Zostaw opinię o EDIS Sp. z o.o. biuro rachunkowe - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EDIS Sp. z o.o. biuro rachunkowe