EDIS Sp. z o.o. biuro rachunkowe

Tychy

EDIS Sp. z o.o. biuro rachunkowe

Opinie o EDIS Sp. z o.o. biuro rachunkowe

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Wiarygodne opinie osób pracujących w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia w EDIS Sp. z o.o. biuro rachunkowe? Podzielcie się tymi informacjami.

Olek

Czy firma normalnie funkcjonuje? Może ktoś podpowie czy potrzebują pracowników?

Posiadacie jakieś informacje z życia firmy? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w EDIS Sp. z o.o. biuro rachunkowe. Wasza opinia może okazać się bardzo pomocna.

Jędrzej

Zastanawiam się dlaczego od dawna nikt nie pisał?

Dominika

@Marcin dziękuje za odpowiedź, jednak czy mógłbyś wytłumaczyć co dokładnie masz na myśli pisząc, że w EDIS jest ok? Na forum powinno się dodawać jak najbardziej rzetelne opinie i z argumentami, tak żeby klienci i pracownicy wiedzieli co myśleć o firmie.

Marcin

Aktualnie jest O.K.

uh

Hej, wydaje mi się że ostatnio i tak pokazałol się oferty pracy chociażby dla kierowców czy dyspozutorów. Pewnie że trzeba posiadać odpowiednie doświadczenie, ale wiadomo czy sa jakieś dodatkowe benefity do zarobków do tego? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Momma

Pracuje sie tu dobrze w przyjaznej atmosferze, nowe oprogramowanie, wygodne warunki pracy, nie ma na co narzekac

Tom

Ja rownież polecam.

Senschin

Polecam, ludzie tu pracujący są wporzo, firma ok,

Sensi

Polecam tą firmę, pracuje tu już ponad 6 lat i mogę powiedzieć ze jest Ok.

Zeon

Danka i dzisiaj masz urlop tak jak ja, ze sie tu wpisujesz, przed południem, czy może obijasz się w nowej pracy, albo tylko ci sie wydaje,że masz nową robotę?

Danka

Polecam, zdobyłam doświadczenie na stażu, nie powiem starałam się bardzo ale za to dostałam dobre referencje i nie miałam problemów ze znalezieniem pracy po stażu.

Inez

ha ha ha, a ich strone www widziałaś? kto jest na zdjęciu pod wirtualnym biurem jak klikniesz na oddział? wyjątkowo głupie zdjęcie i w dodatku niepodpisane :):):)

Obudź się Czarny Alibabo

Alibaba, ty się nie wpasowałeś w klimat tego biura, bo byłeś z innej bajki. Nie chciałes wina, ani fajki

Warto spróbować - www.szkoly.gowork.pl

Reklama

Ja osobiście wybrałem pracę z kierunku medycznego. Obecnie będę kończył Technika dentystycznego w szkole Gowork www.szkoly.gowork.pl. Mają super warsztaty, dużo praktyki, na czym właśnie mi zależało. Kierunek nie drogi, a nauczyciele super przekazują wiedze. Jeszcze egzamin zawodowy przede mną ale na pewno go zdam. A nawet już mam wstępne oferty pracy z wysokim wynagrodzeniem sięgającym 3.000 zł po uzyskaniu tytułu Technika Dentystycznego. Wszystkim polecam!

sombrero

etapowa przemiana, ha ha ha

Reklama

Poszłam troszkę dalej i najpierw skończyłam asystentkę stomatologiczną a teraz jestem na etapie Higienistki stomatologicznej. Szkoła umożliwiła mi dalsze podnoszenie kwalifikacji. Aktualnie pracuje w zawodzie asystentki stomatologicznej – zarabiam nieźle, ale po ukończeniu kierunku moje zarobki powinny wzrosnąć do ok 3.000 zł – jak dla mnie warto. Poza tym fajne promocje, sale wykładowe, i bardzo pomocni nauczyciele. Dodatkowe szkolenia w ramach zajęć bardzo przydatne w obecnej pracy. Polecam warto się zapisać , zdać egzamin i mieć pewną pracę www.szkoly.gowork.pl

wiem lepiej

odczepcie się od Technika masażysty bo to higienistka stomatologiczna poszła troszkę dalej i.......zmieniła płeć.

!!!

Skończyłem jako mężczyzna a znalazłem (am ) jako kobieta. Cóż losy ludzkości różnie się toczą...

???

No to skończyłem, czy znalazłam? Gender jakies?

Zoe

A nie prościej przejść się do Firmy i zapytać? Jak można byc aż tak mało doświadczona osobą, żeby na forum pytać ile pracodawca zaproponuje za staż. Marną przyszłość Ci wróżę

ted

Widzę że ( usunięte przez administratora ) dba o to żeby do prawdziwych opinii na tym portalu nie podchodzić poważnie za chwile zrobi z tego kącik kulinarny - to też jakiś sposób ha

Aga

Ludzie trzymajcie się od nich z daleka dla mnie praca tam to był najgorszy okres mojego życia

daily mail

We­zwa­li­śmy ro­syj­skie­go am­ba­sa­do­ra, aby wy­ja­śnił tę sy­tu­ację, która do­pro­wa­dzi­ła do za­kłó­ceń w ruchu lot­nic­twa cy­wil­ne­go - po­wie­dzia­ła rzecz­nicz­ka Fo­re­ign Of­fi­ce. Bry­tyj­skie my­śliw­ce typu Ty­pho­on zo­sta­ły po­de­rwa­ne dzień wcze­śniej, by prze­chwy­cić dwa ro­syj­skie bom­bow­ce da­le­kie­go za­się­gu Tu-95, w na­zew­nic­twie NATO Bears. Ro­syj­skie ma­szy­ny za­uwa­żo­no nad ka­na­łem La Man­che; wów­czas po­de­rwa­ne zo­sta­ły ma­szy­ny z baz sił po­wietrz­nych RAF w Los­sie­mo­uth w Szko­cji i Co­nings­by we wschod­niej An­glii - po­in­for­mo­wał bry­tyj­ski re­sort. W ubie­głym roku NATO prze­pro­wa­dzi­ło ok. 100 akcji prze­chwy­ty­wa­nia ro­syj­skich sa­mo­lo­tów; to około trzy razy wię­cej niż w 2013 roku. Eli­za­beth Qu­in­ta­na z bry­tyj­skie­go think tanku Royal Uni­ted Se­rvi­ces In­sti­tu­te oce­nia, że śro­do­wą ope­ra­cję można łą­czyć z roz­po­czę­ciem w Wiel­kiej Bry­ta­nii śledz­twa ma­ją­ce­go wy­ja­śnić oko­licz­no­ści śmier­ci Alek­san­dra Li­twi­nien­ki, by­łe­go ofi­ce­ra KGB, praw­do­po­dob­nie otru­te­go w Lon­dy­nie w li­sto­pa­dzie 2006 roku. - Zwy­kle ro­syj­skie Tu-95 nad­la­tu­ją z kie­run­ku Nor­we­gii w stro­nę Morza Pół­noc­ne­go. To mogła być próba prze­te­sto­wa­nia szyb­ko­ści re­ak­cji RAF na po­łu­dniu - po­wie­dzia­ła Qu­in­ta­na, cy­to­wa­na w dzien­ni­ku "Daily Mail".

była pracownica

Wiele opinii zostało usuniętych. Również te w których były informacje o zarobkach

była pracownica

konkrety masz we wcześniejszych komentarzach, czytać umiesz, czy pierwszy raz " w internetach" ?

Zostaw opinię o EDIS Sp. z o.o. biuro rachunkowe - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EDIS Sp. z o.o. biuro rachunkowe