Opinie o Unitec Polska Sp. z o.o. w Leszno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Unitec Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Unitec Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unitec Polska Sp. z o.o. w Leszno

Niedoszły pracownik

Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) miałem przyjść do pracy ale najpierw miałem sobie kupić odzież roboczą plus buty z blachą włącznie, gdyż firma na okresie próbnym 3 miesięcznym nie zapewnia odzieży roboczej !!!

Były pracownik? Zanim bym się tu zatrudnił, to co trzeba o tej firmie wiedzieć Twoim zdaniem? Pamiętasz, jakie pieniądze są do zarobienia, i jak w porównaniu do wymagań ta kasa się wg. Ciebie przedstawia?

Nie polecam

Ludzie na produkcji ogólnie spoko, niestety dyrektor firmy to totalna porażka. Gość na każdym kroku straszy zabraniem premii, a jeśli coś mu się nie spodoba to dostajesz gołą wypłatę. Za każdy dzień chorobowego z premii zabierają 100 zł netto. Jeśli ktoś chce użerać się z dyrektorkiem który myśli że wszystko mu wolno to można spróbować.

Xyz

Zawsze zero, bo tyle ile dają tyle zabierają za byle co!!! i jeszcze wmówią, że to twoja wina!!! A temu to się nie dziw jak jesteś taki nijaki a jedyne co potrafisz to lanie wody na czym wszyscy się już poznali to stajesz się nadgorliwy.

Nie polecam Nowy wpis

@Nie polecam

100 zł netto z premii zabierają za każdy dzień na chorobowym? To po ilu dniach premia wyniesie 0 zł? I jaką kwotę podstawy tu dają?

Xyz Nowy wpis

Wioleta
@Niedoszły pracownik

Nie planowali oddać Ci pieniędzy za te zakupy? A jaka stawkę proponowali na okres próbny? Mówili coś o podwyżkach wraz z przedłużeniem umowy po 3 miesiącach?

@Wioleta

Nie planowali zwrotu pieniędzy na odzież na okresie próbnym,nie było żadnego tematu podwyżek czy premi po 3 miesiącach

@Niedoszły pracownik

A co miałbyś dla nich robić i ile chcieli Ci za to płacić? No i co z wdrożeniem?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Unitec Polska Sp. z o.o.?

Nautiluss

Dobre, jeśli dobrze pracujesz... Jesteś obserwowany 8/8 przez monitoring. Na siłownię nie musisz chodzić, tutaj masz trening codziennie... Wolny pracownik odpada, szybki ok, ale do czasu...

@Nautiluss

No monitoring to chyba dosyć typowa sprawa? Ja w każdej pracy miałem kamery, gdzie bym nie poszedł. To co tak szybko robicie, jakieś normy są wyśrubowane? Ile trzeba wyrobić, żeby byli zadowoleni? Bym chciał wiedzieć, jak to wygląda.

Czy jest to praca na jedną zmianę? Czy któreś działy mają dwie lub trzy?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Unitec Polska Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Jak w Unitec Polska Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Dorota

To skąd firma bierze ludzi na wyższe stanowiska? Wszyscy są rekrutowani? Nie ma możliwości żeby przeprowadzona została jakaś rekrutacja wewnętrzna?

Rocket Man

Praca na produkcji jak w typowym zakładzie, nie spóźniaj się i nie rób problemów to coś tam ci dadzą, ludzie z produkcji spoko, Nie polecam pracy na stanowisku wysyłkowego jedynie że ktoś lubi jak pokręcona główna spedytorka wydziera (usunięte przez administratora)o jakikolwiek błąd, niezależnie z kogo strony, a jak sama jakiś popełni to umywa ręce hehe

Edyta

Dlaczego wszyscy tak jadą po tej firmie? Mam wrażenie, że to miejsce do wylewania żali. Na produkcji źle, w biurze źle - więc dlaczego ludzie wciąż tam pracują? Może to z wami jest coś nie tak? Może dacie jakieś konkrety na temat pracy w firmie unitec? Co tam się robi, jakie stanowiska są, ew. z jakich stanowisk się najczęściej zwalniają ludzie i dlaczego?

Edyta2
@Edyta

Ludzie pracują bo muszą zarobić na rodzinę, na życie. Słabe pytanie zadajesz. Gdzieś trzeba zarobić a to że się trafiło na unitec...konkretów nie trzeba dawać bo każdy wie jak słabo pod każdym względem tam jest. Bronisz firmy bo pracujesz tam.

Edyta
@Edyta2

W którym miejscu bronię firmy? Zadaję pytanie i otrzymuję odpowiedzi od ludzi, którzy tam pracują i psioczą ciągle. Mimi wszystko ktoś tam pracuje.

Gniew okreżnicy
@Edyta

Jesli w przeciągu 2 miesiecy zwolnilo sie ponad 20 osób w tym 10 ktorzy pracowali 10l to coś nie teges ! Stary może zrozumiał że prawnik i kodeksy nie przestaszą ludzi zeby przcowac 10h za ch.

Danuta
@Gniew okreżnicy

Skąd wiesz , że zwolniło się tam tyle osób ? Pracujesz tam ?

@Danuta

Tak pracuje, widze jak ludzie znikają a w biurach też ich coraz mniej z dnia na dzień

Skoro tak to jaki jest stan na dzień dzisiejszy?

Ccc

Rozmowa kwalifikacyjna poziom zerowy małpa lepiej by rozmowę Przeprowadziła Nie polecam

Danuta
@Ccc

To jak wyglądała ta rozmowa kwalifikacyjna skoro piszesz że to poziom zerowy?

Aaa
@Danuta

Ja też potwierdze. Budynek firmy nowy ale kierownictwo z poprzedniej epoki, tylko zastraszają i myślą, że to dzisiaj zadziala- porażka!

Justyna
@Aaa

Ale na rekrutacji? Czym niby?

Aaa
@Justyna

bystrzaki to od razu na rozmowie się poznają, że z (usunięte przez administratora)jest coś nie tak..... męski (usunięte przez administratora)! Panie z kadr z głowami opuszczonymi, widać ich zażenowanie. Już tak bezradne, że nie reagują. Aż żal jakie stłamszone !!! Ktoś dobrze pisał chcesz się cofnąć 10 lat to się zatrudnij.

Kameleon

Witam jeśli macie ochotę to zapraszam do konkurencji na rozmowę i przejrzyste warunki pracy. Kartki od wypłaty przezroczyste i do wyliczenia urlop płacimy normalnie i brak za dzień nieobecny. Nikt Cię nie zmusza do nadgodzin jest to dobrowolnie . Zacznij nowe życie bez stresu .

Neutral
@Kameleon

Kurtka furtka! Nie rozumiales kartki?? Czytanie ze zrozumieniem /podstawowka, ktoś był na wagarach

KAMELEON II
@Kameleon

coś się nie zgadza w tym wpisie ... pracownik a płacimy. Panie KONURENCJA pogubiłeś sie w zeznaniach. Słabe- szukasz reklamy za darmoche żal ci kasy na ogłoszenie???

Gniew okreżnicy
@KAMELEON II

Firma sama w sobie jest reklamą. Znana na Leszczyńskim rynku pracy i w sądzie nic dodać nic ująć.No cóż jesli księgowa ma zarzuty to sorry hi

@Gniew okreżnicy

żart roku !!! Dlaczego nas na hali macie za(usunięte przez administratora). My dobrze wiemy co jest grane. Wy na każdego coś wymyślicie.

@Gniew okreżnicy

Sprawdź byki ortograficzne. Nooo suchar! Opluć tych co odchodzą żeby schować własne grzechy. Tak stare jak najstarszy zawód świata. Zawsze z wami tak jest !!!!!!

Ja jestem nowy I czytalem Te wypociny Jak pisalem podanie - sluchajcie tu jest spoko, kierownik rowny gosc a prezio goni Jak kazdy prezio. Robie swoje I nawet Kasa sie zgadza, nic pod stolem.

Halina
@Nowy

Super, że kasa w Unitecu się zgadza ale może mogłabym od Ciebie się dowiedzieć ile wynosi wynagrodzenie? Oczywiście nie chodzi mi o dokładne stawki a np. widełki :) Na jakim stanowisku pracujesz i jakich można spodziewać się na nim premii/prowizji?

@Nowy

Chłopie chyba pomyliłeś tabletki przed postem ???? Dzień Po .

@Nowy

Kasa się zgadza !? Jeśli ksiegowa posza w P..du Bo walił wałki ????????????I Rób tak szybko i dużo zeby prezes"" nie wolał na dywanik podpisać jakieś pismo z artykułu...... Powodzenia .

Szukają do pracy bo ci dobrzy przeszli do konkurencji. Chcesz się cofnąć o 10 lat to się zatrudnij. Usunięto komentarze ale i tak już wszyscy je przeczytali.

Xxxxx

Jaka atmosfera jest w Unitec? Bo szukają do pracy. Czy nadal zwalniają się starzy pracownicy? I jak z kasą jest na czas?

Rawiczanin

Witam, jakie zarobki sa na start na cnc i co z premiami o ile sa?

@Rawiczanin

A skąd to takie wieści, że jest praca dla operatorów? Serio się pytam, bo w internecie nie szukają, wiem, bo sprawdzałam.

Mania

Dzien dobry. Czy sa tam przyjęcia i czy kobiety też przyjmuja

Życzliwy

Zwalniają się pracownicy którzy przepracowali 10 lat to coś jest nie tak w tej firmie

Mariusz
@Życzliwy

Jak dużo pracowników postanowiło się zwolnić? Niepokojącą informację dodałeś w tym wątku, dlatego może napiszesz na ten temat coś więcej? Moment, gdy jakieś osoby decydują się na odejście nigdy nie jest momentem pozytywnym, dla żadnego pracodawcy, dlatego też może właśnie od Ciebie uda mi się czegoś więcej dowiedzieć?

Pol

Nie tylko człowiek prowadzący jest be. Część pracowników nakręca sie między sobą i kabluja na siebie. Najwięcej na hali miesza pseudo mechanik. Jęczy jak to on mało zarabia. Rzeczywistość jest inna ponieważ ma jedna z najwyższych pensji. Pozdrawiam

Pol

Doskonale wiem o czym mówisz. Znam doskonale realia tej firmy. Ludzie jak rozmawiali z Tobą to potrafili w D...wejsc a jak odeszłeś na bok to jechali jak po burej suce. Argumentów do zatrzymania pracowników brak. Dzisiaj ty jutro następny. Długo by pisać. Pozdrawiam

Pracownik Unitec

Chyba 50 w firmie PUF OKNA KOSZALIN niema bo tych których przekupili to przyszli ,

Aaaa
@Życzliwy

No no I bez nich jest ekstra to był beton, klika!!

Co jaki czas w Unitec Polska Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Według mnie wcale

X

Jak wyglada praca kobiet na produkcji w Unitec?

Czy często w firmie Unitec Polska Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Pracownik Unitec

W tej firmie nie ma żadnej rekrutacji,Na dzień dzisiejszy to się ludzie zwalniają ,

Dominik

Święta prawda obiecują podwyżki a i tak będzie jak zawsze pozdrawiam

Ragnar

Nie ma rekrutacji albo jesteś szaraczkiem albo idziesz po rozum do głowy i przechodzisz na Budowlanych 9 ci najlepsi już tak zrobili i nie żałują.

Ragnar

W Unitec nie ma wewnetrznej rekrutacji tu mozesz byc tylko szaraczkiem albo idziesz po rozum do glowy i przenosisz sie na Budowlanych 9 ci najlepsi juz tak zrobili i nie żałują

medvantis

wszystkie te opinie są bezsensowne

@medvantis

Jak są bezsensowne to dlaczego są usuwane

Magazynier praca

Mam pytanko bo jadę na rozmowę na Magazyniera jaka atmosfera na jakie zarobki mogę liczy czy praca zmianowa proszę o odpowiedź z góry dziękuję

Zostaw merytoryczną opinię o Unitec Polska Sp. z o.o. - Leszno

• Jak się pracuje w Unitec Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Unitec Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unitec Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unitec Polska Sp. z o.o.