Opinie o Budwak Sp. z o.o. w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Budwak Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Budwak Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budwak Sp. z o.o. w Rybnik

MĄDRY

a zapomniałbym ...początek to 10,20...i co po 5 latach mam 15 zł i co....max 1700zł bo bez premii bez kartek i bez ZUS!!!!

MĄDRY

FIRMA JEST MASAKRYCZNA JUŻ WSZYSCY Z TAMTĄD UCIEKAJĄ ino emeryty i jak nie ma roboty to wylecicie na bezpłatne jak wam zabraknie urlopu a pozniej wypłata 1200zł!PORZĄDNYCH ŹLE TRAKTUJĄ BYLE BY ZAPIER...ZA GROSZE!JAK KTOŚ CHCE ZAPIERNICZAĆ ZA 1600ZŁ BEZ KARTEK BEZ ZUSU I GROSZA PREMIII...ZA TAKIE TRAKTOWANIE TO LEPIEJ IŚĆ ZAMIATAĆ I DO INNEJ ROBOTY NIŻ ROBIĆ NA BIEROBA U GÓRY CO JEŹDZI SOBIE JACHTAMI!

Wiedza

Po prostu Panowie wystarczy isć do ZUS obojętnie którego i złożyć odpowiednie dokumenty!!!!Radzę bo ONI NIE PŁACĄ WASZYCH SKŁADEK DO ZUS I TO NIC ZE SZANOWNA PANIUSIA Z BIURA PISZE WAM NA PASKU KWOTĘ SKŁADEK ...JAK ZUS TYCH SKŁADEK NA WASZYCH KONTACH NIE WIDZIAŁ!OD GRUDNIA NIE OPŁACAJĄ SKŁADEK ALE CO MIESIĄC POBIERAJĄ JĄ Z WASZEJ KASY I ZOSTAWIAJĄ SOBIE NA KONCIE!!!PO PROSTU WAS OKRADAJĄ!

ALE JAJAze

A JAK SPRAWDZIŁEŚ, MASZ KONTO W PUE ZUS? BO JA MAM I WIEM ŻE SKŁADKI SĄ ODPROWADZANE, A ZA TAKIE BREDNIE TO MOŻESZ SIĘ SPOTKAĆ Z KIMŚ W SĄDZIE, A MYŚLĘ ŻE STAĆ ICH NA TO BY PO NUMERZE IP DOJŚĆ KTO JEST AUTOREM TEGO WPISU

Górnik

Pytanie o pierdoły czy znasz kogos z tej albo tej kopalni bo ma twoje nazwisko albo mieszka tam gdxie ty. Zawodowka to umiesx czytac a jak masz srednie to pisac. Zarty, drwiny niekompetencja Emerytow na stanowisku na które sie nie nadają

Znasz .....z boguszowic. Jaka masz szkole. Jaka pijesz wodke bo my lubimy czysta a nie jakies kolorowe. Ile chcesz zarabiać...

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
stary pracownik

Panowie powiem tak sprawdzcie sie w zusie czy prezes wam odprowadza skladki na zus ja bylem sprawdzic i od grudnia tamtego roku nie sa odprowadzane pomimo tego ze z wyplaty nam odciaga

adas pniówek

tylko niech sie nie wypowiadają emeryci którzy na jankowicach w (usunięte przez administratora) grali ateraz wielce robotni. w szychte na zyci siedza i młodym siedz siedz bo nima sztajgra akur.. przydzie sztygar to ci emeryt łopate z reki wyrwie,.. mozna sobie tu pisac i gadac to i trak na (usunięte przez administratora) panie szefie jestt ksiazka raportowa czy dzienik wejs to pan i zobacz kto co ro cobi itp szcześc boze najgorsz barbóka jaka byłan firma idzie ku gorszmu . szczęśc boze koledzy niech nasz szef sie wkacu opamieta i nie inwestuje w biurokracie tylko w pracownków dzieki którym firma istnieje. dla szefa równmiez szczes boze bo jestesmy ludzmi szefie zacznij sie interesowac firma tak jak dawniej . było lepiej,,,,,,,,,,,ps nie kazdy emeryt to leber ale 70procent taK złamasy, już robie za szefa poizadek bo leniów sieb goni ale jak dozór jest za leniem bo sie znają z jankowic śmiecz nan sali

patrzący

Tym umowom powinien się ktoś przyjrzeć, jedna o dzieło druga o pracę, wszystko dotyczy tej samej osoby, ba tej samej roboty, wykonywanej w tym samym czasie, tylko że u dwóch różnych pracodawców. Jednym jest BUDWAK drugim METRUM. Jest to co najmniej zastanawiające, nie wspominając o tym, czy nie jest działanie grupy przestępczej. Od emeryta odprowadza się pełny ZUS gdy umowa jest o pracę, natomiast gdy o dzieło to rzecz ma się już inaczej, jeżeli błądzę niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu, ale jeżeli nie to jest to sprawa dla prokuratury i służb skarbowych bo się okrada w ten sposób Państwo Polskie, a ci którym się zalega z wypłatami od czerwca są bez praw. Takie są FAKTY ZALEGAJĄ Z WYPŁATAMI od czerwca i nikt z tym nic nie robi.

Franek

kto bedzie robil w tym syfie za 1200 chyba tylko debile mnie nawet na opal nie stac musze pozyczas a robota bez nadziejna a emeryty nigdy sie nie zwolnia oni ta firmie trzymia tylko co bedzie jak mlodzi sie pozwalniaja kto bedzie na tych (usunięte przez administratora) i prosiakow robil prezes chyba nie ma serca tylko lod i co sie dzieje w firmie to go chyba nie interesuje a te (usunięte przez administratora) mu mydla oczy firma bez przyszlosci i perspektyw bankrut

Richard

Wszystkie prezesy konsorcjum budwak metrum perfekt to (usunięte przez administratora) wymyślili sobie że wygryza ZOK na zofiówce obniżając pulę pieniędzy na przetargu posyłając pracowników na kurs wiertacz który nic nie daje bo nikt nie ma doświadczenia na które potrzeba 2 lata sam dozór (usunięte przez administratora) wie bo podejmuje głupie decyzje a wszystko jest robione po to by konsorcjum nie zostało wyrzucone z JSW na zbity pysk bo inne firmy są już dawno a jeśli chodzi o zarobki to w zoku zarabiają od 3000 do 5000 a w budwaku od 1200 do 1600 jako wiertacz a żeby zarobić 2500 to trzeba pracować cały miesiąc razem z weekendami a nadsztygary sztygary i te gnoje tak zwane parzy kawy są tam niepotrzebni a robić na nich trzeba to a oni od koryta se nie oddejmą świnie

janbezziemi

Prezes nie płaci za pracę , zalega z wypłatami od kwietnia 2015 r . To ciężkie naruszenie obowiązków pracownika ( jest to również jeden z grzechów głównych " nie zapłacić za pracę " ), można wypowiedzieć umowę o pracę i dochodzić swoich praw w sądzie z odsetkami i odszkodowaniem za poniesione straty !!!! Proszę pisać na janbezziemi@wp.pl napiszę do kogo się zwrócić ( kancelaria adwokacka ) o pomoc !!!!

GÓRNIK
@janbezziemi

Chciałem wysłać do Ciebie e-maila ale się nie dało jesteś zablokowany, do jakiej kancelarii adwokackiej się zgłosić? Napisz o ile możesz RyszardRyszard1961@wp.pl

adas pniówek
@GÓRNIK

baranie robie w tej firmie od poczatku jej istnienia i nie wyypowiadaj sie ze audi nie jest za nasz]ą ciezko robote bo jesteś podstawiony albo sAMYM SZINO... tak ze ze na dół i do roboty i w tedy tu pisz ośle pierd... nie chodzi o samego bartka ale nabrał do spólki boreciego z myśla o ze przetargi itp. kto robi ten wie i gdzie robota panie szin.. jest pan taki zajebi.... zaqe panscy pracownicy sa na l.4 albo na bezpłatnym ale raczej na tym pierwszym, bo młodzi nie pozwola se na to zeby byc bez zarobku bo trzeba oplacic dom, mieszkanie czynsz itp a przedewszystkim jesc zeby miec silen do pracy, i jesli panie szefie wog.óle to czytasz to zajmij sie wkacu tym ze byl sraj .2 niema roboty to nie wysylaj ludzi na bezplatne a emeryty na dó, nie tedy droga a firma istnieje tyle ze młodzi sa wyszkoleni(a nie ze gadka w biuze to fachowiec tego do roboty czli emeryta) o czym gadac jak w buyrze sami swoi emeryta stac 0,5 l i robisz. panie borecki jesteś nie poto zebysmy na ciebie pracowali a s zczerze teraz jebali bo tak jest ze sie wiecej robi a mniej zarabia brawo panie bartku za takie czasy ztrtudnia pan ludzi co biora duza koasew nasza... a ten pan borecki nawet przetargu załatwic nie umie ludzie nie emeryci ludzie sa na bezpłatny brawo ty

Jan Beziemi

Firma nie płaci , zalega z wypłatami od maja 2015 r. Firma ma różne certyfikaty a nie spełnia swojego podstawowego obowiązku , nie płaci za pracę , jeden z grzechów WOŁAJĄCY O POMSTĘ DO NIEBA !!! Kiedyś wystawiłbym ocenę celujący teraz na razie tylko dostateczny , jak zapłacą moja ocena firmy się poprawi( chociaż wielu mi mówi że jestem naiwny :-)czuję że zostanę wyciula...y )

obserwator
@Jan Beziemi

Piszecie pierdoły, nie płaci ale komu, tym co nie płaci to osoby zatrudnione na umowę o dzieło, umowy normalne płaci, zamiast płakać i zrzędzić to podejmijcie kroki przewidziane prawem, PIP, Sąd Pracy, Krajowe Rejestry Długów, a jeszcze sprawdźcie sobie czy są płacone ZUS-y, nie chodzi składanie raportów za minione miesiące, bo to robią, a o przelewanie kwot pieniężnych konkretnie wyliczalnych, pod biurowcem stoją same Audu Q7 a dla tych co na nich pracują brak kasy, BZDURA

buc

Tak się tu niektórzy mądrzą a nie wiedzą, że takie firmy to "nowotwory", które PO-wstają jak grzyby PO deszczu li tylko PO to, żeby w miejsce zwalnianych odchodzących na emerytury górników z ludzkim wynagrodzeniem i przysługującymi im przywilejami, wchodzili ci z firm, jak ci na PNIÓWKU z hełmami pomarańczowymi, tacy tyPOwi niewolnicy i na dole pracowali za grosze, bo zatrudnieni na tak zwanych "śmieciówkach"..i oto temu PO-nownemu po 1990-tym roku okupantowi Polski chodzi, tej mafi PO i ZSL! Wkrótce na dole będa sami niewolnicy pracować a mafia P z zarobkami niebotycznymi, jak ten poprzedni prezes 180 000 zł/miesiąc

gornik

w dni wyplaty wolne bo trzeba sie zrelaksowac przez te nedzne przelewy. kolejny dyrektor ds bhp i czasu pracy zatrudniony ( byly dyrektor z kwk jankowice) Lesne dziadki dostaja przelewy po 1500 zl a w pozniejszym terminie reszte kasy. a my mlodzi co??? marne 1900 zl i bez niczego. Kolega dostal dzis po 1440 zl !!! tydzien urlopu mial i za to zostal ukarany. JSW- Wyrzucic firmy z kopaln i zatrudniac do siebie. nie dajce okradac siebie i nas !!

niezadowolony

Z "Zofiówki" maja wszystkie firmy wyrzucić to Budwak też na tym cienko przejdzie

Najlepszy pracownik

Co wy tu wypisujecie przeciesz mam informacje z pierwszej reki że roboty na przyszły miesiąc ma być pełno drążęnie, przebudowy i zabudowy...ale rownież mają być Brzeszcze i dopłata za dojazdy, pozdrawiam

Jan bez Ziemi

Firma nie płaci , zalega z wypłatami od lutego 2015 r. Firma ma różne certyfikaty a nie spełnia swojego podstawowego obowiązku , nie płaci za pracę , jeden z grzechów WOŁAJĄCY O POMSTĘ DO NIEBA !!! Kiedyś wystawiłbym ocenę celujący teraz na razie tylko dobry , jak zapłacą moja ocena firmy się poprawi( chociaż wielu mi mówi że jestem naiwny :-) )

przodowy

Firma idzie ku upadłości prezes zalega z wynagrodzeniem za 3 miesiące nie ma bonów żywnościowych , nowych robót. Pomimo tego zatrudnia nowych naczelnych, dyrektorów i innych darmozjadów - nie mających pojęcia o górnictwie. Kierownicy punktów robią idiotyczne miny, że niby nic się nie dzieje . Uciekać z tej firmy jak najszybciej !!!

ale o co chodzi

Bonów żywnościowych już też nie wypłacają...firma idzie ns dno

Pracownicy

Teraz ludzi mlodych którzy mają na utrzymaniu rodziny nie rzadko jako jedyny żywiciel rodziny wysyłają na PRZYMUSOWE urlopy bezpłatne bo jeszcze nie ma podpisanego kontraktu na likwidację na Kwk Pniowek a wszyscy emeryci będą chodzić na inne roboty... Zgroza zamiast emerytów wyslac na urlop w koncu maja 3 wyplaty (emerytura, wyplata z budwak i druga wyplata z budwak na umowę o dzieło - bez potrąceń...) to mlodym zabiera sie te marne 1500-1900zł ktorzy juz conajmniej 5 lat tyrają w tej firmie słuchając bajek o podwyżkach. Zarabisja tylko kolesie z Jankowic

atb

Załoga firmy Budwak składa się głównie z emerytów z popaprańcem Durajem naczelnym emerytem tej firmy . Młodzi pracownicy siedzą na urlopach bezpłatnych a emeryci pracują , coś pensji na konto a resztę w kopercie.Mobbing wobec młodych pracowników jak ze strony emerytów i dozoru również emerytów.Dziadki zamiast wnuki pilnować to idą do pracy,ale tak to bywa jak się nie narobił za życia to próbuje to nadgonić po sześćdziesiątce.

stary pracownik
@atb

Panowie powiem tak sprawdzCie sie czy firma wam odprowadza skladke zus ja sprawdzilem i od grudnia tamtego roku nie sa odprowadzane pomimo tego ze na pasku nam odciaga !!

ryży
@stary pracownik

To sprawa dla prokuratora, jak to z pensji odciągają i te pieniądze nie idą tam gdzie ich miejsce czyli do ZUS-u? No to się bawią "goście".

Zostaw merytoryczną opinię o Budwak Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w Budwak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Budwak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Budwak Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Budwak Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Budwak Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Rymera 19
    44-270 Rybnik