Opinie o Budwak Sp. z o.o. w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Budwak Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Budwak Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budwak Sp. z o.o. w Rybnik

Biedny

10.06.2016 wypłaty nie będzie bo Syndyk siedzi w firmie.Na koniec czerwca firma ogłosi upadłość.Tak więc zostaliśmy wszyscy (usunięte przez administratora)Ciekawe co do gara włożę bo dziecko nie zrozumie że prezesik mnie(usunięte przez administratora)

Nie jestem robotem

Ciekawe czy Prezesik bierze wypłatę w ratach...

Jutro jade z wypowiedzeniem. Ta firma padnie. Nie mam zamiar wtedy w niej być.

Ludzie zabierzmy się za to bo nasze dzieci nie maja co jeść , więc nie czekajmy trzeba iść do PIP bo za to że nie wypłacił całej wypłaty to jest karalne a pan prezes o tym wie. To jest też sprawa dla prokuratury za to że nie płaci składek do ZUS. A na 10 czerwca też nie ma być wypłat, A za miesiąc może ogłosić spółkę do upadłości i nic nie dostaniemy.

Górnik

Pytanie o pierdoły czy znasz kogos z tej albo tej kopalni bo ma twoje nazwisko albo mieszka tam gdxie ty. Zawodowka to umiesx czytac a jak masz srednie to pisac. Zarty, drwiny niekompetencja Emerytow na stanowisku na które sie nie nadają

Znasz .....z boguszowic. Jaka masz szkole. Jaka pijesz wodke bo my lubimy czysta a nie jakies kolorowe. Ile chcesz zarabiać...

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Samanta z poz.1000

Kasy nie będzie ani 1.06.2016 ani 10-tego!!!!! Prezesik jest człowiekiem bez honoru a do tego bankrutem na którego robicie.Panowie zawczasu zmieniać robotę bo bez kasy będziecie( na spotkaniach prezesik będzie obiecywał złote góry tym co z nim w firmie zostaną)Prawda jest taka że ta firma to już fikcja( podobno nie mają swojego dozoru na Pniówku i Jankowicach, a do tego fachowcy się zwalniają).

Grzmot
@Samanta z poz.1000

Nie piszesz prawdy, pierwszego kasa była więc nie siej fermentu. Tyle.

ktos

Ludzie ja robie w metrum narazie mamy jedynie zaleglosci w kartkach za kwiecien ale pewnie za chwile bedzie ja u was. Na waszym miejscu pojechałbym do Rybnika i nie wyszedl puki nie ureguluje wszystkiego. Chocby sie trza bylo do kaloryfera przykuc inaczej nic nie dostaniecie. Jak ktos sie ludzi ze zarobi na zofiowce czy pniowku o ile ruszy to sie myli. Prezes bedzie dlugi łatał a nie da wam zarobic.

abc

kto mi da zjeść ....

@abc

Skoro kopalnia płaci ze 180-cio dniowym opóźnieniem to pieniądze są, bo przecież teraz dopiero płaci Firmie, czyli nam bo to my to wypracowujemy, nie dozór który jak by umiał to na grzbiecie by nam siedział, szczególnie ten młody na Pniówku, za szósty miesiąc w tył i tak dalej, miejcie oczy otwarte, kopalnia zalega nam grube pieniądze, tak że o pieniądze raczej nie powinniśmy się martwić a że szef ma długi to jego problem, niech zatrudni jeszcze kogoś z WUG-u, a najlepiej ze trzech, jeszcze kilku planistów, kilku nierobów sztygarów to my choć żyły nawet na paznokciach wyjdą nie damy rady. A to my znosimy złote jajka. Chcecie potracić fachowców, o to wam idzie, kto będzie jeździł kombajnem, sztygar jeden z drugim jak oni nawet nie potrafią niwelacji pomierzyć. pozdrawiam

Stary Pracownik

No i co Panie Prezesie bedzie te zaległe 50% wypłaty czy nie bo nie wiem czy iść jeść z kubła na smieći zostalo mi 5 zł na kacie a gdzie tam dziesiaty i wypłata i tego nie mozemy być pewni bo nic nas Pan nie informuje czy beda pieniadze czy nie

gwa

Mówili kiedy będzie kasa bo dzieci nie mają co jeść i iść kraść po sklepach czy puszki zbierać czy butelki

ktos

nie pieprz sztygarku bo gadacie ze jak sie komu nie podoba to moze odejsc a nie chcecie dawac porozumien tak budwak jak i metrum a jak ktos daje z waszej winy to strasza dyscyplinarka wiec nie klam wszarzu

abc

Pamiętaj Jeden z najdłużej pracujących ... ze Firmę można Obciążyć setkami za każdy jeden dzień za to ze wypłaty były po 1000 zł wam się wydaje że Bonami, co jesteście nam winni za Marzec... Jedna Firma już poszła pod Sond Jas-pol .. ze byli zalegli z wypłatami i z Bonami żeby w raty płacić... to samo się was dzieje... w Rybniku przyjeliśce Pracowników nie potrzebni do Biurka czy oni tez tak samo dostali wypłaty co my nie sądzę ... Patrzycie na siebie tylko w burze Też sami Kłamią jak pytamy kiedy będzie zaległa druga rata za wynagrodzenie to mówią ze w ten dzień i nie ma sami nie wiedzą co mówią nie umią powiedzieć w Prost ze nie wiemy .. to potem cieszą Pyski oni na pewno dostali całość Kasy ty My za to cierpimy wiedząc ze mamy rodzinę do utrzymana i Kredyty .. a są inne Firmy co idzie zarobić i mają szacunek do takiego pracownika....robię 3 lata tam na święta Boże narodzenie widzie swoje wynagrodzenie 2000zł a taką wypłatę mam każdego miesiąca 1780zł a znajomi mają po 2100zł ... i słyszę ze ten robi 5 świątecznych i zarabia po 2300zł przecież to Kupa śmiechu w innej firmie nie trzeba robić Weekendów a zarobią do 2400zł

gbn

Jak były wiercenie na Zofiówce Obiecali Góry złota za Weekendy ... człowiek robił a nic nie zarobił .. po co te kłamstwa...na Krupińskim sztygar obiecał za weekendy 50 zł do Ręki jak przyjdziemy.. same Kłamstwa ...

zbychu
@gbn

i co białasie? dalej pracujesz dla prezesa? dziwi mnie Twoja wypowiedź, tak jakbyś nie widział co się w firmie działo:( nic dodać, nic ująć- rób mu dalej dobrze!!! w nowej firmie dostaniesz premię za dobre lizanie!!! ja mogę spać spokojnie bo już mnie tam parę miesięcy nie ma ale nie wiem co i na co liczą ludzie jeszcze pracujący na PNIÓWKU bo ich widuję:( kto Wam zapłaci za ciężką pracę?

Jeden z najdłużej pracujących

Tak się składa że pracuje w firmie Budwak od 2010 a w Vacac-ie od 2006 (czyli od początku jej świadczenia usług górniczych) i wspomnę jeszcze że nie jestem emerytem, nie mam znajomości i własną ciężką pracą doszedłem od pomocy dołowej do stanowiska szt. oddz. i powiem wam panowie jedno to co się teraz dzieje nie jest winą Prezesów, przyjętych byłych dyrektorów, kupionych samochodów itd..., tylko kryzysu który trawi branżę od paru lat, wiecie jakie zaległości względem naszej firmy ma JSW a jakie była już KW??? to kwoty idące w dziesiątki mln. zł. uświadomcie sobie że przy terminach płatności sięgających już do 200 dni finansujemy ich działalność ale kasę dostajemy po wyżej wspomnianym czasie, a VAT, ZUS, PIT trzeba opłacić i wam też trzeba dać pensje, także się cieszcie że dostajecie jeszcze tą połowę a Prezesowi Bartkowi zależy na firmie i na was, goni po Polsce za tym aby zdobyć kasę na wypłaty co prawda w ratach, ale jest nie można mu zarzucić że nas olał, robi wszystko aby jakoś w tej trudnej sytuacji przetrwać i z czasem wyjść na prostą, a wy nie narzekajcie i wejście się za porządną robotę. Jak wszyscy damy z siebie ile tylko możemy to jako firma damy radę i przetrwamy A jak wam się nie podoba to się zwolnijcie i idzie do innej firmy, w końcu nikt was na siłę nie trzyma!!! Tylko czy ktoś was przyjmie? czy tam będzie lepiej? Na te pytanie sobie sami odpowiedzcie i skończcie narzekać bo nie macie pojęcia o tym co się dzieje w firmie, jakie są ustalenia z wierzycielami, że jest wprowadzany program naprawczy, że tak naprawdę zaległości w ZUS-ie zostały rozłożone na raty i są na bieżąco spłacane. Naprawdę jest nam wszystkim ciężko od szeregowego pracownika po Prezesa ale wspólne damy radę.

patrzący
@Jeden z najdłużej pracujących

Co wypisujesz o jakichś historiach, chodzi wam o to żeby byli frajerzy którzy, NA WAS będą zapieprzać. To co było to jedno, a to co jest to drugie i jedno z drugim nie ma związku, żadnego związku, a tak jak ktoś wcześniej napisał za nie wypłacanie pensji w terminie ustalonym ustawowo, pracownik ma prawo wypowiedzieć umowę w trybie natychmiastowym z winy pracodawcy, jeszcze jedno każdy prawnik Ci to powie i nie ma czegoś takiego że w tym momencie dostanie dyscyplinarkę, jedno co na pewno się stanie to pracodawca tak zwany pracodawca, się jeszcze bardziej pogrąży. Za pracę wykonaną należą się pieniądze i tyle. Pozdrawiam weteranie

murzyn bartka
@Jeden z najdłużej pracujących

niepisz głupot bo z twojej wypowiedzi wychodzi tylko na to ze zyjesz u mamy albo tesciowej i robisz sobie tylko na kieszonkowe, albo z chybia jestes i trawe kosisz w soboty u szefa niepisz głupot niewiesz ile zycie kosztuje idz do mamusi ci na loda da jak grzeczny bedziesz i rób dalej za darmo, ludzie czekaja na konkretna odpowiedez szefabkiedy kasa za wykonana prace 200 dni ma kopalnia wiec pieniadze sa za robote wykonana 200 dni temu proste jak budowa cepa tylko gdzie pieniadze wypływaja z firm??? a do roboty to wejs sie ty i darmozjady z biura na kazdym punkcie.. pozdrawiam wszystkich kumatych i hu... w (usunięte przez administratora) takim leszczom jak ten najdłuzej pracujacy

zbych
@Jeden z najdłużej pracujących

przepraszam to miały być skierowane słowa do tego co najdłużej pracują

Sew..

Liczę na to ze Padnie

Taki sobie

Tat tak Panowie wszystko co jest napisane to cała prawda ostatnio wypłata 75 % a teraz 50 % i pan prezes ma to gdzieś obiecuje tylko i nic więcej co do bonów to szkoda się wypowiadać .Tak na prawdę to w ogóle szkoda wypowiadać się na temat Budwaku (raczej buddziady ) .Ostatnio to co się dziej na nie których obiektach to jest masakra emeryta biorą do roboty a młodych i tych co jest to jedyny dochód wysyłają na przymusowe wolne masakra jak ci młodzi mają utrzymać rodziny ale cóż prawda jest taka że prezesa to nic nie obchodzi ma wszystkich w du.... .W tej formie mają się tylko dobrze ci którzy są z rodziny Szin....lub od strony kierowników ty szary człowiek o podwyżce możesz zapomnieć a lizaczki stawki wywalone do góry i o robotę nie muszą się martwić bo ich nie ruszają .Podsumowując kto może niech ucieka z tej firmy nie czekajcie na poprawę bo nie nadejdzie .

ktos

Oby to byla prawda lepiej zeby nie bylo takich firm i ludzi nawet jesli by to skutkowalem brakiem pracy przez jakis czas. Takie zlodzieje powinni siedziec. W Metrum z reszta nie lepiej moze mamy cala wyplate i bony "tylko" z dwu czy trzy tygodniowym opoznieniem ale i tak na okradaja na kazdym kroku. Nie rozumiem jak mozna miec kolo 90tys na wyplaty a nie miec 6 na bony na czas czy pralnie. Po te gowniane 30zl niech se w (usunięte przez administratora) wsadza.

JESTEM UMÓWIONA NA ROZMOWĘ DO PIP W SPRAWIE, WYPŁAT BONÓW BO PAN PREZES CAŁY CZAS TYLKO OBIECUJE A NIE MÓWI PRAWDY .A KAŻDY BOI SIĘ IS DO PIP BO ŻE GO ZWOLNIĄ Z PRACY .DZISIAJ MIAŁY BYĆ WYPŁATY A TYLKO DAŁ ZALEGŁE BONY ZA LUTY .LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ OSZUKIWAĆ. BO TYLKO PAN PREZES NA SPOTKANIACH MÓWI O ZALEGŁYCH WYPŁATACH KTÓRE MIAŁY BYĆ WYPŁACONE W MARCU POTEM MÓWIŁ ŻE W KWIETNIU A DO DZISIAJ CISZA A NA 10 MAJA TYLKO POŁOWA WYPŁATY . NIE POLECAM TAM NIKOMU PRACY......

ktos

Zabrali wam premie kartki teraz wyplate a wy dalej dziczycie dla nich . Ludzie z budwaku sa wytresowani. Emeryci marudza ze od pol roku nie placa drugiej pensji a robia. W prg ktoryms juz dawno okup[owali siedzibe firmy. A u was tylko medrkowanie. Robie juz pare lat z ludzmi z budwaku i widze ze nic nie zrobia.

Timi

Ben a co wstrzymane jes?

Zostaw merytoryczną opinię o Budwak Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w Budwak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Budwak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Budwak Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Budwak Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Budwak Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Rymera 19
    44-270 Rybnik