Opinie o Budwak Sp. z o.o. w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Budwak Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Budwak Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budwak Sp. z o.o. w Rybnik

ben

znowu wstrzymanie ! do sadu i pipu!!! zlodziejeeeeeee

Gero

wszyscy zarobili po 1000zł w Budwaku za cały miesiąc w Maju 10 , 2016

Ubezpieczenie grupowe PZU też nie jest płacone a składki są odciągane. Zaległości w PZU na dzień dzisiejszy to około 20 tyś zł.

kilof

Co to za bzdury: "firma zatrzymała roszczenia sądowe" rozum wam odjęło? To jest ewidentna kradzież.

Górnik

Pytanie o pierdoły czy znasz kogos z tej albo tej kopalni bo ma twoje nazwisko albo mieszka tam gdxie ty. Zawodowka to umiesx czytac a jak masz srednie to pisac. Zarty, drwiny niekompetencja Emerytow na stanowisku na które sie nie nadają

Znasz .....z boguszowic. Jaka masz szkole. Jaka pijesz wodke bo my lubimy czysta a nie jakies kolorowe. Ile chcesz zarabiać...

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
byujki

firma zatrzymuje roszczenia sadowe - alimenty, nie wyplaca ich na czas, w ogole balagan na kolkach, nie mozna dostac nueru prezesa. Najlpeliejod razu dosadu pracy i PIP

ty

sprawa do prokuratury, odciaga alimenty a nie placi nikomu, porazka, masakra, jak tak można!!!!

kodeks

art.55p.11 rażące naruszenie obowiązków pracodawcy wobec pracownika. To jest nie wypłacanie wypłaty w ustalonym ustawowo terminie upoważnia pracownika do złożenia wypowiedzenia umowy pracodawcy w trybie natychmiastowym. Jeszcze z tego tytułu przysługuje odszkodowanie w zależności od tego, na jaki okres była zawarta. "prawnik" radzi i poprowadzi

I CO DALEJ
@kodeks

KIEDY BĘDZIESZ MIAŁ EMERYTURĘ? JESTEŚ PEWNIE JESZCZE MŁODY, ALE PRZYJDZIE CZAS I CO WTEDY, POD MOST BO NIE DOROBISZ DO 67 LAT? WCALE O TYM NIE MYŚL. POZDRAWIAM

budwak

dno dno i jeszcze raz dno! w ciagu 3 lat zmuszony bylem do wziecia u.bezplatnego, 1 raz na miesiac, 2 raz na dwa, dwa razy zeby tego uniknac ucieklem na L4, w zeszlym roku juz w kwietnie mialem wybrane 26 dni urlopu bo musialem,po 3 latach jako gornik w przodku i kombajnista nie przekroczylem wyplaty 2tys, nie zmieniono mi umowy i caly czas robilem jako pomoc dolowa za 10.20pln, powiedziano mi ze podwyzki i przeszeregowanie wstrzymane i moga mi dac jedynie umownie, na slowo 15 zl na godz ktorych nigdy nie zobaczylem, a kartki tak jak juz wczesniej wspominano trzeba czekac, a prezesowi szinol... zycze powodzenia, jak dalej tak chamie bedziesz traktowal ludzi to cie na kopach wyniosa, dla zainteresowanych ta firma radze poszukac sobie czegos innego, szczerze! szczesc boze

odchodzący

ja odchodze końcem miesiąca nie będę się poniżał za takie wypłaty których zresztą brak bo dostałem 75 procent ... kartki już 3 miesiąc leci których nie mam ... składam wypowiedzenie końcem miesiąca i niech mnie w dupe cmokną z okresem wypowiedzenia ... nie dostałem wypłaty więc odejde z dnia na dzień ... najbardziej mi bd żal tylko tych chłopaków których tam znowu zatrudnią do pracy i którzy będą myśleli że będzie dobrze ...jak teraz nie dostaliśmy MY normalni pracownicy pełnych wypłat to bd się tak już działo co miesiąc i tak będzie miesiąc w miesiąc aż firma upadnie, pieniędzy nikt nie odzyska i ludzie nie będą mieli za co żyć !

bielszowicki

Ja to prowda mogemy go odac do sondu grupowo i do pipu zglosic o kartki to jak dzialamy ?

kilof
@bielszowicki

Nic nie musisz robić grupowo, możesz to zrobić indywidualnie z tym zastrzeżeniem że do PIP -u w kratce u dołu zaznacz że nie zgadzasz się na ujawnianie twoich danych. Możesz to zrobić drogą elektroniczną po prostu wysyłając e-maila ze skargą PIP ma obowiązek do miesiąca odpowiedzieć Ci na adres elektroniczny o działaniach i podjętych krokach, oczywiście nie poda kto skarży. Inna sprawa to sąd pracy, tu musisz się ujawnić, ale z tego co piszesz to brak ci.........ikry, wolisz w grupie. pozdro

XXX

Słyszałem ze zostało wszystkim wypłacone 75% wypłaty, a pozstałe 25% do końca miesiąca ma zostać wypłacone, to prawda? Niby tak dziewczyny w kadrach dziś gadały ludzią przez telefon.

ytyet

powinno mu być wstyd za taki wyzysk... wypłata na poziomie jaj, a kartek brak. Oczywiście to wszystko się odbije na zaangażowaniu w pracy, innej możliwości nie ma.

murzyn bartka

po wyplacie znaczy sie tej jałmuznie moge powiedziec tylko tyle ze nie polecam nikomu takiej firmy i takiego szefa, nie bede więcej pisal bo brak słów mi na tego złodz....i oszus...

jo

Jako emeryt to siedź dziadu na (usunięte przez administratora) albo do biedronki za stróża a nie na dol Skarbka szukac

ip

Odnosnie legalnego uzydksnia IP ...Procedura taka winna być rozpoczęta od wniesienia do portalu internetowego, jako podmiotu realizującego obowiązki administratora danych osobowych, umotywowanego pisemnego wniosku opartego o art. 29 ust. 2 w zw. z ust. 3 ustawy o ochronie danych osobowych, tj. wskazującego o jakie dane chodzi (w konkretnym wypadku IP użytkownika dokonującego wpisu na forum, wskazującego np. treść wpisu, nick użytkownika) oraz przeznaczenie wykorzystania wnioskowanych danych. Warunkami, od których portal może uzależnić przekazanie takich danych jest wiarygodne uzasadnienie potrzeby posiadania wnioskowanych danych oraz brak naruszenia przez takie przekazanie praw i wolności osób, których dane dotyczą.  Z punktu widzenia praktyki, należy uznać, iż uzasadnienie, o którym mowa powyżej, będzie polegało na jedynie uprawdopodobnieniu względem portalu faktu potrzeby pozyskania danych i warunek ten zostanie spełniony poprzez wskazanie, iż wpis osoby identyfikowalnej numerem IP naruszył dobra osobiste wnioskodawcy (wraz z opisaniem naruszonego dobra) i zamierza on podjąć kroki procesowe zmierzające do dochodzenia roszczeń powstałych na skutek wskazanego naruszenia.....I co uzasadnisz ze nie płacicie i jakim prawem ludxue domagaja sie płacenia za swoją pracą. ..ale na szczęście od tego sa instytucje a PUE Swoją DROGA A PAPIER Z POTWIERDZENIEM ZE WPŁACAJĄC I W JAKIEJ WYSOKOŚCI TO PRZYDA SIĘ DO EMERYTURY

Wystarczy iść do Pani w Zus złożyć pismo i ładnie Ci odpisza czy placa i masz czarno na białym.A straszyć możesz niby za co?:) ludzie tutaj piszą tylko prawdę o tej firmie. ..uderz w stół a nożyce same się odezwom

Na całe szczęście zmieniłem firmę zarabiam jako emeryt trochę mniej, ale przelewy i bony wypłacają regularnie.Masz rację sztygarku zero szacunku prezesa do górników tylko dyrekcja ma się dobrze . Jak pracują przypadkowi ludzie to są wypadki.

sztygar

Witam . Wydaje mi się, że to już koniec firmy odchodzą najlepsi ludzie, w zamian przyjmuje się z ulicy piekarzy, ogrodników - brawo panie prezesie . Ile mamy wypadków np. na Bielszowicach....???!!! chyba 7 z tego co mi wiadomo . Emerytom zalega firma z wypłatami od września, młodzi zarabiają po 1300 -1600zł -:). Trzeba być niezłym desperatem, żeby całej dyrekcji nabijać kieszenie ciężką górniczą robotą .

szkoda gadać

nie mówiąc ,że każą pracować w skrajnych warunkach....a gdzie jest urząd górniczy...czemu nie wykrywa nieprawidłowości chodź są skandaliczne!!!Napiszę na pewno do Pana Ziobry ,żeby sprawdził tę firemkę i kontakty i WUG!Dmuchawa puszczona na czujniki metanu żeby prądu nie wywalało...a jak przychodzi WUG wszytko ok???może ktoś sprawdzi powiązania tego i tamtego w jakich temperaturach chłopy pracują i narażają się dla nierobów ...bez innsynuacji ale chyba każdy nawet GŁUPIJ RYL SIĘ SKAPNIE...BO ZA TAKICH TE..D,..NAS MAJĄ

Zostaw merytoryczną opinię o Budwak Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w Budwak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Budwak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Budwak Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Budwak Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Budwak Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Rymera 19
    44-270 Rybnik