Opinie o Budwak Sp. z o.o. w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Budwak Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Budwak Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budwak Sp. z o.o. w Rybnik

zbyszek wacek

Tylko młodych żal, kolegów....a prezesiki, sztygarki, emeryty i cała reszta która tak się męczyła w biurach do Piachu!

ktos

to najlepiej nic nie robic i chodzic do roboty glupie ryle z budwaku bo sie boja ze jak sie zwolnia to kaski nie dostane ktorej i tak nie widac a czy jestes na l4 czy robisz co za roznica jak za darmo. Chyba ze z babami w domu nie umiecie wysiedziec to lazicie pracowac za free. Sami sobie rozpusciliscie nadsztygarkow prezesika zamiast robic dym w rybniku to macie.

zbyszek wacek

A co ci PIP wypłate da? Teraz na pip jest juz dawno zapóźno...a poza tym polskie realia pokazują ze pip to martwa instytucja...co da kare 1000zł firmie za brak wypłat...żenada.

123 i co z tego
@zbyszek wacek

No Zbyszek itd. zakwitłeś w ogóle nie czujesz tematu, są procedury, których nie rozumiesz, PIP, Sąd Pracy, Krajowy Rejestr Dłużników, jest taki "typek" na marginesie i tyle, w tym rzecz, tak samo kwestia emerytów którym zalega, ile, pensję za sześć miesięcy? Pozew zbiorowy, a jeszcze by wyszły przy okazji machlojki z pieniędzmi, o tym już ktoś pisał, na dwu umowach zatrudniony na jednej robocie, kwestia rozbija się o to że jest to praca w różnych firmach, na tej samej robocie. Jedna robota, dwie różne firmy zatrudniają, pieniądze idą pod stołem( szły bo już nie idą od jakiegoś czasu) i gra, co, jeszcze jaśniej potrzeba, by ktoś zrozumiał w czym temat. ZUS fiskus. Pozdrawia myślących

buldog

Byłem w sądzie o upadłośći budwaku nikt nic nie wie. Na dodatek żadne pismo w tej sprawie do sądu w Gliwicach nie wpłynęło

123 i co z tego
@buldog

Tak w ogóle to o co chodzi, jaka upadłość, piejecie na tym forum jak pawiany w czasie godów i nic z tego nie wynika, gdzie skargi do PIP-u, pozwy do sądu pracy żadnej racjonalności, który sąd poda przechodniemu info że ta,czy ta firma złożyła wniosek o upadłość, a to że pracują bez pensji, no cóż taki mamy klimat, widać tak też można, nie oceniaj nie sądź nie krytykuj, też tak możesz, chyba że nie chcesz, ale to już twój wybór. Tak dodam, są osoby których tu nie widać a do PIP-u napisali, a jest o czym, brak mydła, rękawic, talku, okularów, odzieży roboczej, bonów na posiłki regeneracyjne no i w końcu najważniejsze brak wypłat PIP powinien być zasypany skargami, w końcu nie jest nas dziesięciu czy pięćdziesięciu, GARNITUR NAZWĘ FIRMY można zmienić, ale nie PESEL ten idzie za człowiekiem, powinny być takie ruchy wykonane że taki numer pesel nie ma prawa założyć nowej działalności, do puki ze swojej kieszeni nie spłaci długu, bo ma dług wobec pracowników i państwa polskiego, bo przecież GWARANTOWANY FUNDUSZ ŚWIADCZEŃ PRACOWNICZYCH jest funduszem nie "PRYWACIARZA" . Wpisać takiego typa do Krajowego Rejestru Dłużników, na 10 lat jest taki ktoś uziemiony, a nade wszystko nie kradnie, pozdrawiam tych co myślą

Górnik

Pytanie o pierdoły czy znasz kogos z tej albo tej kopalni bo ma twoje nazwisko albo mieszka tam gdxie ty. Zawodowka to umiesx czytac a jak masz srednie to pisac. Zarty, drwiny niekompetencja Emerytow na stanowisku na które sie nie nadają

Znasz .....z boguszowic. Jaka masz szkole. Jaka pijesz wodke bo my lubimy czysta a nie jakies kolorowe. Ile chcesz zarabiać...

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
zbyszek wacek

Teraz to zerowych. Czytać nie umiesz ze firma zbankrutowała?

zdesperowany

Gdzie teraz szukać należącej się odprawy?Budwak 30 kwietnia zwolnił mnie z winy pracodawcy z racji czego należy mi się odprawa.Gdzie teraz szukać pieniędzy skoro firma padła?Czy fundusz gwarancyjny wypłaci odprawę?

Stary Pracownik

Tak major upadla firma z dniem 08.06.2016

sewek

coś tam mówili pod koniec miesiąca będzie kasa ..

Co teraz robić? Oddać wypowiedzenie z winy pracodawcy czy co?. Czy sami (syndyk) wypowiedzą umowe? Co z zaległościami wyplaci je Fundusz Gwarancyjny? Ktoś się orientuje w koncu świadectwo pracy trzeba otrzymac chociażby aby zarejestrować sie jako bezrobotny i mieć oplacone ubezpieczenie szczególnie jak ma dzieci... W poniedziałek do biura pewno będą kolejki a i dodzwonić się będzie ciężko o ile ktoś tam jeszcze pracuje...

tak to ja

Nie dajesz wypowiedzenia tylko rozwiązanie umowy z art ...... i najlepiej podać przyczyny a co do kasy to dostaniemy z funduszu .

tak to ja

Witam firma padła kasy brak ale jest jedna rzecz ciekawa bo prezes otworzył już nową formę i na to kase ma ciekawe Spółka płaci za wykonaną robotę do 6 miesięcy to skąd prezes ma kase w nowej firmie na wypłaty a dla nas zabrakło ktoś niezły wałek zrobił i tyle .Ale cóż napewno znajdą się barany co będą robić na nową firmę prezesa których nie pozdrawiam i wielki szacun dla tych co z tej firmy odeszli i odejdą .

ktos

A wy liczcie na odprawy co wam Pikus obiecał. Syndyk nie daje odpraw co najwyzej zalegla wypłaty o ile mu cos zostanie ale wy i tak pewnie na 24 przyjdziecie zapieprzać dla idei frajerzy. Zjezdzajcie na dol i nie wyjezdzajcie do puki kasy nie bedzie jak JZR i wywalczyli SiG a wy (usunięte przez administratora) wywalczycie robiac dalej dla nich do konca

Seweryn

Hura Hura :D :D

Były juz

18.30 wypłaty brak. Szkoda gadac. W poniedziałek kolejka w rybniku po swiadectwa pracy...

Stary Pracownik

Firma upadła z dniem 08.06.2016 wyplat nie bedzie jest w firmie syndyk upadłosciowy i on bedzie decydowac co zrobic z pozostalym majatkiem firmy i naszymi wyplatami

Tomi

Nawet cisza o kartkach tzn Bonach i co tu robić w takiej sytuacji masakra

Tomi

Podobno wypłat... Ma nie być i firma upada bo już jest w sądzie

I co są te wypłaty? Ma już ktoś moze na koncie? Całość czy znow w ratach?

abc

Chłopaki będzie Dobrze nie martwić się niczym .

sewek

:-)))

Jankowice

wypłaty nie będzie to połowa z nas pójdzie do pierdla za długi Tak słuchałem tych ciuli w biurze że jak mi się nie podoba to się zwolnij(walnąć w łep to za mało), jak się zwolnic jak roboty nie idzie od razu wychytać... CV poskładane a ja dalej w tej firmie siedze, nie rozumie czemu prezes nie zwoła narady z nami i powie co i jak, a tylko masz sam dzwonić, jeździć i się dowiadywać o sytuacji

Zostaw merytoryczną opinię o Budwak Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w Budwak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Budwak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Budwak Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Budwak Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Budwak Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Rymera 19
    44-270 Rybnik

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042