Opinie o Budwak Sp. z o.o. w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Budwak Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Budwak Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budwak Sp. z o.o. w Rybnik

Pablo1962gks

Panowie co wy piszecie, nawet można zarobić 5000zł szkoda że tylko na kwartał pozdrawiam emerytów z budwaku Stachu Barszowski rządzi. Pikulski ciągnie druta . I ma się dobrze ruda (usunięte przez administratora)

Pablo1962

Firma bud wak firma z przeszłością bez przyszłości jesli chcesz zarobić 1400zł to zapraszam

SU????.

ROBIA W TYJ FIRMIE 4 LATA I NIENARZEKOM.(usunięte przez administratora) ZAROBKI OD 5.000 DO 1.800 (usunięte przez administratora)

mezo

vacat a budwak to nie to samo, moze powiązania są ale w vacacie to sie pracowalo, a w budwaku (usunięte przez administratora)żenada

Górnik

Pytanie o pierdoły czy znasz kogos z tej albo tej kopalni bo ma twoje nazwisko albo mieszka tam gdxie ty. Zawodowka to umiesx czytac a jak masz srednie to pisac. Zarty, drwiny niekompetencja Emerytow na stanowisku na które sie nie nadają

Znasz .....z boguszowic. Jaka masz szkole. Jaka pijesz wodke bo my lubimy czysta a nie jakies kolorowe. Ile chcesz zarabiać...

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
elf

w PPG-ROW-JAS zarobki pomocy dołowej powyżej 2700 zł!! firma na poziomie !! kartki po 14 zł za zjazd!! na juz potrzebny dozór elektryczny!!! firma ma siedzibe w Jastrzębie zdrój ul kasztanowa!! zapraszamy

hajer39

ty jestes GAMONIEM.

lolo

Dlaczego osoby ktoś po specjalnej jest wg ciebie nieudacznikiem ? Czy wiesz dlaczego tam trafił ? Czy wiesz co było powodem, że tam się uczył ? Znam wielu takich "nieudaczników", którzy mają wspaniałą rodzinę, wybudowali dom, kupili samochód, ale pracują pod kopalnią za godziwe pieniądze i nikt nimi nie poniewiera. Za ciężką pracę trzeba zapłacić - i to tyle w temacie

ssss

kaufland ty nawet nie wiesz ile zarabiajom w kauflandzie a pisesz brednie moja robi w kauflandzie i ma 1800 1900 na reke a market a gruba to całkiem coś innego chyba pisesz ciuls... a nie wiesz ani co pisesz...

badymajster
@ssss

sztygarze tez robie w tej firmie nie narzekam jak inni ale niepsz głupot że jak bynie emeryty to by firma nie istniała bo na 5 emerytów na piniówku jeden może jest pracowity tyle reszta byle zleci szychta i kasa jest w domu nie wysiedzi a jest robota to krakowiaka na boku co do premi to tego lubie tego znam to temu dam, a ten co robi cały miesiąc na nie jednego emeryta to nie dostanie bo tata nie robił na jankowicach i kierownik nazwiska dobrze niezna tak już mamy w tej firmie i szef bartuś powinien sie temu przyjzec to ludzie mieli by wiekszy zapał do pracy, a tak nic nie robic i tak dostane ujek w biurze albo tata robił na jankowicach

sztygar

Każdy kto podejmuje pracę chciałby zarobić od razu krocie, ale niestety trzeba zdobyć doświadczenie, mieć chęci do pracy, podnosić swoje kwalifikacje potem możemy mówić o zarobkach . Co do emerytów - chciałbym, aby przynajmniej co drugi młody miał tyle sił do pracy co oni bez nich ta firma by nie istniała - przyznajcie sami . Co do prezesa jest ok. daje szansę ludziom , którzy ,gdzie indziej pracy na pewno by nie znaleźli : kryminaliści,ludzie chorzy psychicznie, ludzie którzy mają po 5-ciu komorników, ci którzy przepili odprawy górnicze, młodzi po szkołach specjalnych,podstawówkach itd. Pytanie gdzie taki degenerat lub inaczej nieudacznik życiowy zarobi 1500-2000 zł ??? Zawsze jest alternatywa Lidl,Kaufland po co się pchać do górnictwa

Egzekutor

2 lata pracy na dole. Teraz przodek 13 zł na h. 4 kursy. 1.600 -- 10 zł za zjazd. Suma 1.800 zł. Przodek. Nikomu nie polecam. Jak widziałem pasek od kolegi co dostał 1.300 zł za prace na dole to panowie. A nawet już krąży ciekawa opowieść ucz się synku ucz bo jak nie to pujdziesz do budwaku. Nie mamo nie!!!! A ludzi pod firmą co pracują to 80% ludzi co robi górnika. Także szkoda że polski przedsiębiorca szkoli a potem niedocenia swoich pracowników.

subzero

Obecnie pracuje na pniówku --tragedia nikomu nie polecam tej firmy .D[usunięte przez moderatora] .Zarobki coraz słabsze , białych coraz więcej i dziwne każdy z nich jest kierownikem i co dziwne takie słabe firmy jak METRUM lub PERFEKT lepiej zarabiaja od nas .[usunięte przez moderatora] i na koniec najlepsze daja tylko 1 MYDŁO PLUS 1 PARA REKAWIC I PASTA do rąk na miesiac , [usunięte przez moderatora]

misiek

kierownik goni cie jak psa cała szychta na pełnych obrotach [usunięte przez moderatora] i za co za te grosze robiłem na kwk bielszowice

misiek

[usunięte przez moderatora] zarobki masakra za 21 dni 1400 zł na przygotuwkach 3 sztygaruw i kierownik na zmianie jest na kogo robic

jb

kwk bielszowice - 2013-05-15 00:49:11 Zaczne moze że przyjalem sie w tamtym roku na stanowisko "pomoc dołowa" w firmie Budwak na kwk bielszowice... stawka na poczatek 10,20zł /godz i 10zł kartka za zjazd...po 3 miesiacach niby miałem dostac podwyzke o 2 zł/h. [usunięte przez moderatora] całe 3 miechy bez dnia rewiru ani urlopu... wyplaty 1400-1500zł..... przerobione 4 miechy-obiecanej podwyzki nie widac,5miesiac-podobno jest....ale nie na moim pasku....Dopiero po 6 miechach dostałem podwyzke 12zł/h...wypłaty rzędu 1700-1800 na ręke......bez rewiru oczywiscie.,... w razie jakiegos niefortunnego L4 to bym 1200-1300 dostal. nikomu nie polecam tej firmy tam tylko emeryci i dozor zarabiaja.... [usunięte przez moderatora]. [usunięte przez moderatora]Jak jestes mlody , skonczyles JAKAKOLWIEK szkole -nie radze.Tyle z mojej stronyNie rozumie tych wszystkich wielkich górników z "POMOCY DOŁOWEJ" - przecież to normalne - wszędzie gdzie przychodzisz jako laik to tak samo zarabiasz. POMOC DOŁOWA chciałaby zarabiać tyle co GÓRNIK - sorry nigdzie tak nie ma. Po za tym spróbuj teraz w jakiejkolwiek firmie górniczej zatrudnić się jako pomoc dołowa - ZAPOMNIJ!!!

kwk bielszowice

Zaczne moze że przyjalem sie w tamtym roku na stanowisko "pomoc dołowa" w firmie Budwak na kwk bielszowice... stawka na poczatek 10,20zł /godz i 10zł kartka za zjazd...po 3 miesiacach niby miałem dostac podwyzke o 2 zł/h. [usunięte przez moderatora] 3 miechy bez dnia rewiru ani urlopu... wyplaty 1400-1500zł..... przerobione 4 miechy-obiecanej podwyzki nie widac,5miesiac-podobno jest....ale nie na moim pasku....Dopiero po 6 miechach dostałem podwyzke 12zł/h...wypłaty rzędu 1700-1800 na ręke......bez rewiru oczywiscie.,... w razie jakiegos niefortunnego L4 to bym 1200-1300 dostal. nikomu nie polecam tej firmy tam tylko emeryci i dozor zarabiaja.... [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora].Jak jestes mlody , skonczyles JAKAKOLWIEK szkole -nie radze.Tyle z mojej strony

nick

HALEMBA - 2013-01-11 16:51:44 Nie polecam ! Umowa na trzy miesiące - pomoc dołowa - 10,20zł brutto, po 3ech misiącach obiecują 12zł ale tego niema ! Uprawnienia tylko idzie zrobić na knefel i nic wiecej pozatym ! Czyli z premią 1300, 1400zł, a bez premii 1100zł !! Kartki 10zł za zjazd. Praca jest ciężka, sami emeryci co tylko młodych wykorzystują ! [usunięte przez moderatora] Praca oczywiście na KWK Halemba, NIE POLECAM ! [usunięte przez moderatora]Identycznie jest na Na Bielszowicach, o podwyżkę Ciężko [usunięte przez moderatora] Wypłata za Marzec - Nie całe 1400 I to już z premią...

ciekawey

Witam pisze z zapytaniem jak zarabiaja gorniki na Wujku w firmie vacat.. ?? poniewaz mam isc tam robic?? kro cos wie prosze o widomosci...

Egzekutor

Budwak-zarobek w skali roku średnio 2 tys. Chaczyk jest taki że pod koniec roku wysyłają na urlopy bezpłatne albo jak macie to płacą. A zarobek pod koniec roku 1.400 zł Natomiast na likwidacji ścian 2.400 w góre. Ale w momencie rozpoczęcia likwidacji nieliczcie na kokosy np. połowa lipca zacznie się to za połowe lipca do sierpnia lipna wypłata. Między najwyższą wypłatą a najniższą jest na moich paskach 1.200 zł różnicy. a co śmieszne cały miesiąc przepracować i dostać 1.400 a mieć rewic i dwa dni wolnego i zarobić 2.300 A premie z gródnia 2012 to jak z metanem wiemy że są ale żaden ich niewidział.

RYL

A PRACUJE KTOS W PRZODKU JAKIE SA ZAROBKI POZDRO

HALEMBA

Nie polecam ! Umowa na trzy miesiące - pomoc dołowa - 10,20zł brutto, po 3ech misiącach obiecują 12zł ale tego niema ! Uprawnienia tylko idzie zrobić na knefel i nic wiecej pozatym ! Czyli z premią 1300, 1400zł, a bez premii 1100zł !! Kartki 10zł za zjazd. Praca jest ciężka, sami emeryci [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora] Praca oczywiście na KWK Halemba, NIE POLECAM ! [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Budwak Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w Budwak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Budwak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Budwak Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Budwak Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Budwak Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Rymera 19
    44-270 Rybnik