Opinie o Awilux w Leszno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Awilux. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Awilux o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Awilux w Leszno

Jakie są zarobki bez nadgodzin w awilluxie?

oneone
@anonymous

2000 - 2200 na reke

Potencjalny pracownik

A jak się ma praca na stanowisku informatyka w tej firmie?

Patrycja

@Cichy, czy nadgodziny są wymagane przez pracodawcę, czy zostają chętne osoby? Wiesz, od czego zależy premia? Piszesz, że często nie jest przyznawana, dlaczego? Czy w umowie jest jakiś zapis, który to reguluje?

Patrycja

@Blondas, czy obecnie występuje duża rotacja? Możesz powiedzieć, czy w związku z tym trwają rekrutacje? Czy tych nadgodzin w miesiącu jest dużo? Na wszystkich działach są one konieczne? Napisz proszę nieco więcej o dobrych stronach zatrudnienia.

Cichy
@Patrycja

Rotacja jest mała bo to Leszno czyli pracodawca to Pan i władca Pozytywne aspekty zatrudnienia w tej firmie? Opłacony ZUS i składki a nadgodziny? Jeśli chcesz można tu zamieszkac byle nie spać a tyrać24h by dziesiategobyć zaskoczonym obciętą do minimum premią bo przecież robotnik ma mieć mało by zmotywować go do dalszych nadgodzin by pan dyrektorek miał pieniażki na kosmetyczke

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Awilux się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Patrycja

@Blondas, piszesz, że pracuje się dobrze, co to dla Ciebie oznacza? W Twoim wpisie pojawia się trochę negatywów, dlatego też zależy mi na tym, by poznać dobre strony zatrudnienia w Awilux. Wspominasz też o nadgodzinach, czy stawka za dodatkową pracę jest wyższa?

Blondas
@Patrycja

Otóż Stawki za nadgodziny nie ma jest to regulowane premią według widzimisie lidera i prezesa Gdy napeacujesz się za dużo trzeba obciąć premię za niby niską jakość lub jakieś wyimaginowane przewinienie Niebawem będą mieli problemy z brakiem załogi gdyż przestaje się pracownikom podobać ten chory system

Blondas

Pracuje się dobrze choć ludzie dają się wykorzystywać jest ciche przyzwolenie przymusu pracy po godzinach ale cóż to jest leszno i niewiele firm spełnia normy godzin wymagane w umowie Najgorsi są tzw liderzy którzy za nagonkę i zastraszania otrzymują bonusy ale kiedyś się przejadą Ogólnie da się przeżyć wystarczy mieć gleboko w d..e swego lidera

Zainteresowana

Czy firma w ogóle prowadzi rekrutacje?

lebo
@Zainteresowana

tak, wejdź na ich stronę

Jakie zarobki są na dzień dzisiejszy w waszej firmie??? Co z nadgodzinami??? Sporo ludzi szuka czegoś nowego lecz wszystkie firmy są podobne. Może u was jest lepiej .

Patrycja

@magazynier, czy wysłałeś już swoje CV do firmy Awilux? Zawsze warto wysłać CV i skorzystać z zaproszenia na rozmowę. Będziesz miał okazję do zadania wszystkich pytań. Co sprawiło, że oferta tej firmy była dla Ciebie interesująca i zachęciła do wysłania aplikacji? Czy pracowałeś gdzieś wcześniej jako Magazynier?

Magazynier
@Patrycja

CV wysłałem, mam doświadczenia w pracy na stanowisku magazyniera

Szczupak

To jak to jest tam? Są te zarobki 3000 na rękę? Bo ludzie potrzebni wszędzie są braki. Czym ta firma może zachęcić człowieka na zmianę firmy?! Bo jeśli kłamią przy rozmowie a później wychodzi coś innego.

magazynier

Mam pytanie jak wygląda praca na magazynie, godziny pracy,zarobki czy praca w soboty bo firma dała ogłoszenie na elka.pl a jestem zainteresowany wysłanie cv.

Patrycja

@Denis, aplikować możesz do każdej z firm. Opinie pracowników, są zawsze do pewnego stopnia subiektywne. Każdy pracownik ma inne oczekiwania. Jeżeli zostaniesz zaproszony na rozmowę, to również warto skorzystać. Rozmowa kwalifikacyjna pozwoli Ci zdobyć nowe informacje o firmie i dokonać wstępnej oceny swojego przyszłego miejsca pracy. Czy zdecydowałeś się już na aplikację do Awilux?

Denis

Witam mam pytanie bo dwie firmy non stop się ogłaszają Awilux i Unitec mam dylemat gdzie złożyć papiery bo wszędzie piszą że źle i tu i tam hmmm?

Możecie opisać aktualną sytuację Awilux? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

ostatni mohikanin

bardzo fajna i miła atmosfera, zarobki ok.

maniek

brak kierownictwa,brak kompletnie planowania,premie przyznawane przez niekompetentnych ludzi...jednym slowem tragedia.

Bolo
@maniek

Idźcie do TKH to dopiero będziecie jęczeć.

Nicki Lauda

praca w firmie awilux jest czystą przyjemnością. nie ma chamstwa ktore tak często bywa w innych zakładach. ludzie odnoszą się do siebie w sposób cywilizowany i kulturalny. właściciel traktuje nas jak ojciec. surowy ale sprawiedliwy. nie lękamy się o przyszłość. zakładamy rodziny i się rozmnażamy.

Czarny
@Nicki Lauda

Co za idiota to napisał !!!!

Patrycja

@Breslau am Seerozumiem, że jesteś pracownikiem Awilux. Co możesz powiedzieć na temat tego jakim firma jest pracodawcą? Jakie są według Ciebie są jej mocne i słabe strony? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Breslau am See

Pamiętacie bajkę o szewczyku dratewce co wypchał owcę i dał smoku na pożarcie? W pracy też mamy takiego szewczyka co jest przebiegły jak jego pierwowzór. Znalazł sobie głupią owieczkę i podpuszczając kilka dni napuścił wypchaną nienawiścią i agresją na bogu ducha winną sierotkę. Owieczka pobiła sierotkę, a przebiegły Dratewka pozostał w cieniu.

Gall Anonim

Widzę, że dyskusja nie ma końca :p Temat rzeka. Pracuje już kilka ładnych lat w tej firmie i osobiście uważam, że nie jest tak źle na tle innych firm w Lesznie, ale wiadomo jak ktoś dobrze poszuka to może zarobić więcej. No z ludźmi to jest tutaj różnie, jest tu wielu porządnych i uczciwych pracowników, ale są też osoby które chciałby by dostać wypłatę za przyjście do pracy i drugą wypłatę za to że w ogóle coś robią. Są osoby które przez większość dnia bawią się telefonem albo łażą z konta w kąt i zarabiają te same pieniądze co porządni pracownicy, to jest wielki minus tej firmy. Na szczęście widać, że szefostwo powoli coś już w tym kierunku zaczyna robić, chociaż by przez wprowadzenie nowego systemu wynagradzania opartym po części na premiowaniu za umiejętności. Wiadomo, już na starcie część ludzi skreśliło ten system, ale wystarczy logicznie pomyśleć, że najbardziej będą narzekać Ci którzy najmniej potrafią :) Mam nadzieję, że nowy system się sprawdzi i poprawi trochę sytuacje dobrych pracowników. Na kierownika złego słowa nie powiem. Ale jeśli chodzi o kierowce formuły to wole nie zaczynać się rozpisywać bo nie będę mógł skończyć....W oczach szefostwa to niby bardzo dobry i solidny pracownik ale to jest tylko złudzenie. Prawda jest taka, że to jest jeden z większych ściemniaczy w firmie, często sieje ferment i chyba każdy wie, że to najbardziej cuchnące łajno w tym zakładzie od którego trzeba się trzymać jak najdalej.

@Gall Anonim

Wy Kościaniacy chyba nigdy się nie pogodzicie. Jedziesz na kierowcę formuły K. a sam lepszy nie jesteś. I nie pisze się "z konta w kąt" tylko "z kąta w kąt" matołku.

burak :)
@Gall Anonim

Gdzie w naszym mieście masz porządną firmę ? Aby stać się firmą z uznaniem to przynajmniej pensja wieloletniego pracownika powinna wynosić minimum średnią krajową jest to w przybliżeniu 4300zł brutto. MASZ TYLE ? Raczej nie ma szans! Oj wy wszyscy Gallowi,Mohikanie ,Szczury i et cetera jedziecie drogą donikąd !

mrowka

Firma nie do polecenia...niestety! Zarobki słabe(2.200- 2.300zł )-choc szefostwo zyje w jakims innym przekonaniu....ze zarabiamy dużo...wypłaty są stale wiec robią co chcą...trzeba robic nadgodziny przymusowe(i tak za nie nie placa ,daja ciut wyzsza premie)jakby byla godzinowka to nadgodzin by od razu nie bylo! Wszedzie kamery i obserwacja-doslownie (usunięte przez administratora) do tego liderzy-obserwacja i donoszenie.Atmosfera w firmie tragiczna na hali przez wprowadzenie takich zbojeckich metod brania premii.jedno wielkie donosicielstwo!!! Kierownik-brak słów i kupa smiechu-człowiek nie majacy nic wspólnego z kierowaniem ludzmi i zarzadzaniem produkcją.(nierówno traktujacy pracownikow) Firma decyduje prawie calym urlopem...letnia przerwa 2 terminy ustalone odgornie i zimowa przerwa przymusowa.pojedyncze dni w roku dostaja tylko ulubiency "kierownika" .jest stosowana zasada...jak chcesz urlop 1,2 dni w roku idz na L4- i ludzie tak robią!smutna prawda. takie metody powoduja ze ludzie wykfalifikowani odchodza i beda odchodzic! a na nowych pracownikach ktorych jest "mnostwo" za plotem i czekaja na prace firma daleko nie zajedzie. nie polecam tej firmy

@mrowka

Mrówka jeśli zarabiasz takie pieniądze o których piszesz to oznacza, że na więcej nie zasługujesz. Jesteś miernotą, która na więcej nie zasługuje i powinieneś się z tym pogodzić. Jedni latają w kosmos, a ty wkręcasz wkręty w profil i oczekujesz cudów. Podejrzewam, że jesteś jednym z tych malkontentów którzy łączą się w pary z innymi takimi samymi nieudacznikami i opowiadają jak im jest źle i niesprawiedliwy jest system premiowania. Mam tylko nadzieję, że w nowym roku firma zostanie przewietrzona z zatęchłego elementu jakim jesteście, a w wasze miejsce przyjdą ludzie energiczni, lub solidni rzemieślnicy.

Ostatni Mohikanin

George Custer, a właściwie ppłk. George Armstrong Custer miło widzieć Ciebie wśród żywych, podobno poległeś pod Little Bighorn :)Muszę Ci powiedzieć, że z Kubicą to trafiłeś jak kulą w ścianę Saloonu, ja jestem od niego o niebo inteligentniejszy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Awilux - Leszno

• Jak się pracuje w Awilux?

Zobacz opinie na temat firmy Awilux tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Awilux?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Awilux
2.2/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Budowlanych 9
    64-100 Leszno