Opinie o Awilux w Leszno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Awilux. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Awilux o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Awilux w Leszno

Ostatni Mohikanin

Ludzie zacznijcie uczciwie pracować, a nie ziewać i opowiadać dookoła jak bardzo macie wyje...ane. Czasy są takie jakie są i powinniście codziennie na kolanach podczas modlitwy dziękować Bogu, że macie szanse utrzymać się w takiej pracy. Spójrzcie dookoła siebie i czasami zerknijcie w lustro, a następnie odpowiedzcie sobie na pytanie: Czy gdybym to ja był pracodawcą to czy dałbym szansę takiemu pitekantropusowi na pracę u siebie?

ex
@Ostatni Mohikanin

Jeżeli ktoś ziewa w tej pracy to raczej nie pracuje na hali . Uważam że większość pracowników UCZCIWIE pracuje i wykonuje powierzone im zadania. Dziękować panu Bogu to powinno szefostwo że ma takich pracowników , bo gdyby nie oni to nie byli by teraz tu gdzie są! Oczywiście nie ujmuje zasług Prezesowi w kwestii pozyskiwanie klientów , nawiązywanie kontaktów oraz zaradności . Na tej płaszczyźnie nie ma sobie równych. Ale również współtwórcami tego sukcesu są wieloletni pracownicy którzy nie raz pracowali ponad siły aby firma budowała swoją wiarygodność i klient zamówiony towar dostał na czas.

heka
@Ostatni Mohikanin

chyba się człowieku z choinki urwałeś....firma wszystko zawdzięcza pracownikom...nie spędziłeś tu setek godzin widzę jak stara kadra (nadgodzin) to baranie głupot nie wypisuj.firma za nadgodziny nie płaci-jak masz więcej to premia zaniżona....i ludzie tu uczciwie pracują .....oprócz liderów...(liderzy...piękny obraz deformacji mózgu dla kilku złotych)

Szczur

Wypowiem się krótko... Za te wyj... na wypłatach okna i resztę wyprodukowanego gówna, Awilux nie długo będzie mógł sprzedawać co najwyżej w chińskim markecie....

@Szczur

Awilux to firma która płaci rozsądnie, w terminie, zależnie od umiejętności i doświadczenia. Jeśli nie boisz się pracy, nie jesteś leniem chowającym się po kątach to dostaniesz rozsądną pensję. Leniom nie polecam. Jeśli nastawienie do pracy osób piszących powyżej jest na takim poziomie jak podstawowa znajomość gramatyki to rozumiem skąd te frustracje. Zazwyczaj w życiu pozytywne aspekty są pomijane, ale o wadach chętnie się mówi stąd te negatywne opinie. Na tym portalu chyba nie ma pozytywnych opinii nawet o najlepszych firmach w regionie. W mojej chłodnej ocenie firma na czwórkę. Jest po prostu ok. Aktualnie nie brakuje tu niezadowolonych osób dla których zaskoczeniem jest, że aby zarobić pieniądze trzeba pracować. Chyba 500+ przyzwyczaiło ich do innego standardu, ale są też osoby które nigdy nie narzekały na warunki. Po przenosinach na nową siedzibę firma przeszła przez etap nieładu po to, aby powoli wrócić do zasad z czasów ul Wiosennej.

Pracownik ...z produkcji
@pracownik

Taka elokwęcja na pozimie pracownika ...chyba nie z produkcji? Zalatuje reklamą ! Co znaczy rozsądna pensja ? Na obroty tej firmy i szybkość rozwoju już dawno powinny być jako takie podwyżki. Nie wszystko tu jest złe (osobiście mi się podoba ) ale sprawy finansowe to inna bajka . Pracuje pare lat ale zarobki nie wzrosły a nawet zmalały swego czasu ...po zatrudnieniu "Zbysia" Ogólnie polecam , fajni kumple i nie ma problemów z dostosowaniem czasu pracy a nadgodziny wszędzie .

BIK
@pracownik

Co to jest rozsądna pensja?Może jakaś definicja tego pojęcia?Lub wyliczenia? Ja ci napisze ZA DUŻO ABY UMRZEĆ I ZA MAŁO ABY ŻYĆ. Jeżeli twierdzisz że program 500+ podnosi jakieś standardy w tej firmie,to zrobiłeś jej zajebistą reklamę. PROGRAM RZĄDOWY UTRZYMUJE PRACOWNIKÓW AWILUXU NA POWIERZCHNI . Brawo TY! Firma chcąc zagwarantować wysoką jakość produktu powinna dbać o dobrze wykwalifikowaną,kompetentną,usatysfakcjonowną i promującą firmę kadrę pracowniczą.Jeżeli koszty utrzymania rosną z roku na rok a my otrzymujemy niższe wynagrodzenia niż w poprzednich latach. To nie dziw się ludziom że na forach wypisują takie informacje bo oni po prostu są z FRUSTROWANI!!! Pracownicy nie posiadają żadnych udziałów we firmie aby ponosić koszta przeprowadzki i budowy.Firmy nie będzie a budynek i tern zostanie,ładnych parę złoty,a hołota dalej do innej roboty i współfinansować inny projekt. TAKI GŁUPI NARÓD

Duszek kacperek 09

Byłem, zobaczyłem i jeszcze szybciej spier.... :p Zarobki słabe, na poziomie takich podrzędnych firm jak eurocomfort czy euroline a wymagania jak w rosyjskim karnym batalionie :) Wszędzie dookoła są kamery, staniesz na kilka minut i lecisz na dywanik jak ktoś Cię wyczaił. No i Ci liderzy, tak zwane szczury, dali chłopakom po dosłownie kilka złotych dodatku i strugają ważniaków jak by nie wiadomo kim byli :p Przez mój krótki pobyt w tym zakładzie zdążyłem zauważyć że jedni zapiepszają a kawałek dalej chłopaczek siedzi przez pół dnia na telefonie a 10 - tego pieniążki te same, to raczej motywuje nie tych ludzi co trzeba :) Przyznam szczerze, że nie miałem okazji jeszcze nigdzie spotkać tak nie zmotywowanej drużyny a trochę już w swoim życiu przepracowałem w niejednym zakładzie. Kilka lat wstecz chociaż tam nie pracowałem, słyszałem o tej firmie, miała swoją renomę jednej z lepszych w Lesznie, teraz musi ogłaszać się w internecie bo nie ma chętnych na obecnych warunkach. NA OBECNĄ CHWILĘ NIKOMU NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE !!! Chyba, że desperatom z żółtymi papierami którzy lubią być wykorzystywani :p Aha jest też coś co mogę powiedzieć pozytywnego na temat tej firmy.... Ma nowoczesny i bardzo ładny budynek i dobre warunki sanitarne.

Ostatni mohikanin
@Duszek kacperek 09

Przyszedłeś ze swoją podstarzałą kochanką i myślałeś że będziesz się z nią myzial po kątach za trzy tysiące zamiast pracować?

Duszek kacperek 09

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Awilux się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ciekwawy

Taki menadżer kontraktów zagranicznych to ma fajne zatrudnienie, bo przecież zapewniona jest umowa o pracę i nawet dorzucają odpowiednie narzędzia. Wiec widać, że są w pełni opłacalni, może wiecie czy jeszcze wypłata jest terminowa? Z góry dzięki za odpowiedź

plek

w niemczech w hassloch nie polecam

daniles
@plek

dlaczego w hassloch nie polecaSZ ?

pracownik555

zarządzanie jest masakryczne.kierownicy wzięci z produkcji ,kompletnie nie przygotowani do pełnienia tej funkcji(często wprowadzają chaos produkcyjny)..no i tzw.liderzy-największe nieporozumienie w tej firmie (usunięte przez administratora) kapusie, albo dobrzy koledzy kierowników..)różnie to bywa.-trzeba za nich robić...generalnie tylko łażą...kasy tez nie wiadomo ile sie zarobi..wszystko sprytnie regulowane premią..

avilux to (usunięte przez administratora) sama nazwa wskazuje auschwitz lux. nikt tutaj nie wspomniał o punktach!! haha oczywiscie karnych 1 pkt to 6zł oczywiscie przyznawane na korzysc firmy. np zrobisz cos nie tak - 10 pkt = 60zł. nie slychac o pkt na plus dla pracownika. nastepne - jednostki !! hah jeszcze wieksze (usunięte przez administratora) wymysł k(retyna) pawlaka. o co chodzi?? masz rubryki dwu-godzinne ile zrobiłes jednostek - jednostka to cos co zrobiles na korzysc firmy. jak nie wyrobiles normy to wpisujesz co ci na to nie pozwolilo np kibel i piszesz obok ile min ci zajeło. szczyt głupoty!! firma ma cie za murzyna wykorzystuje cie na karzdym kroku. jezeli przesiedziales duzo nadgodzin to biora do tzw. skarbonki. kiedy ci je wyplaca to nikt nie wie a jesli juz je dostaniesz to ujmuja ci premie uznaniowa i wychodzisz na zero. czyli robiles za free :D nie polecam firmy jak juz to tylko jako na przetrwanie do czasu znalezienia normalnej.

oporny

Praca w systemie rozliczania godzin,ale pracować trzeba na akord to znaczy szybciej i więcej a jak coś nie pójdzie to ty jesteś winny. Obliczają ci czasy ile musisz zrobić.Tylko za godzinę ile masz to ci nikt nie powie bo stawki nie ma!!! Na NADGODZINACH MUSISZ ZOSTAĆ są panami i władcami twego życia.Do domu pójdziesz jak ci pozwolą.POWINNO BYĆ TO KARANE!!!!

Prawdziwy Kania

Biore zabawki i spadam dno firma przepraszam prezesa ale to syf.

Doświadczony

Cóż, pieniądze za taką pracę jak na Polskę nie są złe, ale na spokojnie można pracować, 12h się pracuje wtedy, gdy jest sezon, normalnie jest po 8 lub 10, Soboty tylko, jeśli ekipa się nie uwinie. Na zimę Szef typuje i zwalnia ludzi (wiadomo, małe zamówienia), chociaż słyszałem, że ostatnio nakazuje robić to Brygadzistom, bo nie ma już szacunku, aby podejść i dać wypowiedzenie.

@Doświadczony

2300 zł pensji po h.j wie ilu godzinach pracy to żaden zarobek. Bo wypłaty nigdy sobie nie obliczysz tylko tyle ile ci dadzą. Te jeb..e premie za sprzedaż to tylko pic na wode fotomontaż.KŁAMLIWI WSZAŻE

oporny

Jak nie jesteś dupowłazem to niema co szukać w tej firmie.Pensja na czas ale zależna od czyjegoś widzimisie . NIGDY NIE WIESZ JAK DŁUGO PRACUJESZ I ILE CI ZA TO ZAPŁACĄ.OBŁUDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

realista

Awilux to firma, gdzie każdy może się nachapać :na lewo:. Nie prawdaż Rydzu? Nie polecam produkcji - kierat!

Prawdziwy Kania

Ty kANIA,w Polsce piszemy po Polsku,a AWILUX to bardzo solidna firma,kto tam pracuje ten wie.

kania

Ja good polen Brawwo!!!

max

Awilux to buły HeKaPlast zmienili nazwe żeby nie płacić podatku w polsce zajmują się stolarką okienną z PCV praca na wysokich obrotach non top po 12 godzin dziennie i soboty masakra dotego niesamowita (usunięte przez administratora) wa między pracownikami odradzam.

poo

Ktoś tam pracuje prosze o opinie dają ogłoszenia o pracy na produkcji

Zostaw merytoryczną opinię o Awilux - Leszno

• Jak się pracuje w Awilux?

Zobacz opinie na temat firmy Awilux tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Awilux?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Awilux
2.2/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Budowlanych 9
    64-100 Leszno