ZOK Sp. z o.o.

Opinie o ZOK Sp. z o.o.

Cywil

Chłopaki napiszcie jaka wypłata i jaki staż ????

Lkt
@Cywil

Do (usunięte przez administratora) wypłaty teraz nam jadą po kasie bo wiedzą że nie mamy gdzie uciec ale karty się kiedyś obrucą i my będziemy gurą

Tak
@Lkt

Masz rację, ale przed zamieszczeniem takiego komentarza warto sprawdzić pisownię niektórych słów, bo wstyd to czytać.

Jako tako tico

Gdy kota ni ma, myszy harcują.

Oooo

Owszem przelewy są z sama wypłata chyba że to jest w premia to śmiech na sali

Lew.
@Oooo

Ciesz się tym, co masz i o to dbaj

Mikołaj
@Lew.

Dziękuję wam za to że mogę pracować w tej firmie Najlepiej jakbyśmy pracowali wszyscy za darmo bo to firma z tradycjami

Zyrtek
@Mikołaj

Dokładnie... brak słów

@Mikołaj

Tak na wesoło, mam pytanie- kto to- ten "wam" ? O kogo ci chodzi? Dookreśl to co miałeś na myśli. Łatwiej będzie tym "wam" podziękować :)

J

zwolnij się.

BIEDAK
@Oooo

Może i przelew przyszedł z tzw wypłata, ale nie widać po nim żadnych dodatkowych pieniędzy. Grunt że hala się kończy i Mercedes jeździ a biedę klepać będą ci którzy na to wszystko robią. Masakra

Covid 19
@Lew.

Głupota jest chorobą nieuleczalną i bardzo zarażliwą

Maska P3
@Lew.

Głupota jest najgorszą chorobą.

@Covid 19

Się roboty chyć a nie po dole szwedaj

Covid 19

To ja już wolę się chwytać instrukcji BHP. Skąd wiesz ,że się po dole szwędam gagadku?

@Covid 19

Jak ci wypłaty i premie nie pasują to poco wyciskasz tu swoje żale mało jest firm na kopalni zwolnij się jak ci nie pasuje

Zmotywowany inaczej

Dobrze, że nie mam sklerozy. Pamiętam i nie zapominam.. Pozdro dla załogi :)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w ZOK Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Wierca na WiFi z komory xD

Ogólnie rozpisalem się bo inaczej nie idzie ale usunąłem ze względu na prawo wiec co mi pozostało... DZIEKUJEMY ! I życzymy wszystkim pracownikom aby dalej przybierali wiela wlezie ;) pozdrawiamy !

Obejma

Pewnie info mają być przelewy:)

Vdt
@Obejma

Szok! Wypłata będzie 9 a nie 10?

młody

Szczęść Boże! Panowie jakie macie oddziały w tej firmie i czym zajmujecie się oprócz odmetanowania? interesuje mnie pniówek.

Horhe

Oddział komorowy zjeżdżasz na 800 i leżysz cało szychta

Swd
@Horhe

Zapomniałeś jeszcze dodać że jak dzwonił przodowy z problemem. To mówisz mu rozwiąż go sobie sam

Rety
@młody

Jak sama nazwa wskazuje odmetanowaniem

@młody

chlop sie pyta bo chce mieć fajno robota a wy co ;) Ustawienie i Wiercenie na maszynach (ty byś pomagał w dokładaniu przewodu) itp . Montaż rurociągu odmetanowania ;) Co do komory to bym ją zamurował bo tam tyle materiału ze trzeba go pilnować :D pozdrawiam

Zokole

Nic nie będzie placone jak przeleją coś na Barbórkę to będzie sukces. JSW jeszcze nie otrzymało zapomogi.

Hura
@Zokole

Ale po 500 jsw dostało tzw.covidowe

@Hura

Bo to jest jsw a nie zok

Hbi
@Hura

Mówił nurek jak robił przemówienie barbórkowe na podzielę że będzie trzeba przyciągnąć pasa kabanosy zamienić na parówki nie rozumiem dlaczego teraz jest takie wielkie zdziwienie

Wierca na WiFi z komory xD

Najbardziej jest zaskakujące to .... że 1.5 tyg sie nie wierciło a cale miesiące chlopy przybierały w pocie czoła i wychodzi na to wg. Plotek ze premi nie bedzie bo bieda ? Zachęcamy zarząd do przekazania informacji na oddziały kierownikowi BEDZIE CZY NIE .Na co chlopy maja liczyć jak planować wydatki itd . Przyznanie premi wg mojej oceny poskutkuje efektywnością pracy pracownika a brak informacji pomówieniami wobec firmy i można się domyślać jakimi . Pozdrawiam

Wiertacz
@Wierca na WiFi z komory xD

W samo sedno, powinno być pismo co i jak. W Barbórkę słyszymy że załoga to skarb, a traktuję się nas niepoważne będzie to będzie i tyle człowiek się łudzi. Prosimy o oficjalny komunikat w sprawie premii.

@Wiertacz

Pytanie, czy góra w ogóle umie pisać? Może myślą, że dołowcy nie potrafią czytać ze zrozumieniem- i nie chcą dopuścić do nieporozumień?

Andżej
@Wierca na WiFi z komory xD

Dokładnie niech zarząd wyśle pismo na oddziały czy będzie premia czy nie i jaki tego powód ,od nas to się wymaga to niech się zarząd nie bawi z nami w chowanego , my już jesteśmy przyzwyczajeni że się nam obiecuję a potem nic nie daję ,tylko zeby o zwykłą informację ludzie się nie musieli prosić , a od 1 czerwca wszyscy po zamykani przez tego Covida nic się dowiedzieć nie można żadnej informacji ,mam wrażenie ze pracownik to tylko kreska w szychtownicy , stało się już od dawna taka normą która ma robic a się nie pytać o nic, tylko o kąt na nastepny otwór i co zabrać , teraz jak będę dzwonił z raportem to powiem sztygarowi żeby się pomocnika zapytał może coś tam będzie wiedział może coś my zrobili a może nie he he ,trochę powagi , My też jesteśmy Ludźmi z premią czy bez

@Wierca na WiFi z komory xD

Pomijając fakt ze pozamykami i nie dowiesz się nic nie ma informacji to chciałbym przypomnieć ze kazdy zaklad w pandemi który jest rentowny dostaje dotacje od państwa tak jak to dostalo JSW jak słyszałem i to nie małą . Wiec kasa jest z państwa + Metry od poczatku roku w zeszłym roku to nie nadążali drukować kartek wiec byłbym bardzo zdziwiony jakby tej PREMI nie było ;) Czekamy na odpowiedź ze spółki... Od kogoś kompetentnego który się podejmie napisaniem pisma . Pozdrawiamy... wasze skarbonki z oddziałów ;)

WINDYKATOR

Ciekawe jak nasza Premia Wakacyjna??? Wrzesień tuż tuż a tu echo... Nie powinno się robić z gęby (usunięte przez administratora) i dać pracownikowi to co mu się należy i co się obiecało. Najgorsze jest to jak rządzący olewają ludzi którzy na nich pracują. No cóż takie czasy.

Budrykland
@WINDYKATOR

Z tego co wiadomo na budryku do konca roku wstrzymane wszystko lacznie z jubilatem i barborka

Horhe
@WINDYKATOR

Co obiecane i nigdzie nie jest zapisane

Nono
@Budrykland

Że premii nie będzie to rozumiem ale jubilata przynajmniej do końca roku nie zabiorą Co do Barborki to coś tam rzucą jakieś 1000'brutto bo o takich jak w zeszłym roku to można tylko pomarzyć

Div
@WINDYKATOR

Tak wrzesień ale którego roku

Kolo
@WINDYKATOR

Panowie będzie trzeba zmienić menu kabanosy zamienić na parówki z biedronki a kurczaki na kadłuby z kurczaka

...
@Budrykland

Po co takie bzdury piszesz? Idiotycznego komentarza nie cofniesz a będzie coś we wrześniu i będzie Ci głupio.

Gder
@...

Premii pewnie nie będzie ale faktycznie niektórzy piszą tylko po to żeby siać ferment Co to pomoże?

Jo
@Gder

Skąd info że nie będzie?

Gder
@Jo

Nie mam takiego info po prostu tak myślę jak widzę co się dzieje na oddziałach i tyle

Budrykland
@WINDYKATOR

No jesli mi nie dali jubilata kilka miesiecy temu a po zadzwonieniu do spolki slysze takie slowa to skas to wziolem (usunięte przez administratora)

Koty
@Budrykland

Dziwne bo ja w czerwcu dostałem A może ty robisz dopiero rok i myślisz że ci się należy?

Yup

Sv
@Wiertok

Chyba w łeb!

@Wiertok

Jasne na pewno sraczke od przelewu

Lekarz pierwszego kontaktu

Koledzy nie wqurw...iajcie się co do premii wakacyjnej bo szkoda zdrowia, trza będzie przepisywać niektórym Betaloc ZOK, aby cisnienie za nadto niektórym nie podskoczyło:) Uwaga: to nie lokowanie produktu :)

Igrek

wrzesień sie zbliża. Ciekawe co z naszą premią...

Dzwonnik od św.Floriana
@Igrek

Zaprawde powiadiam wam, błogosławieni którzy nie widzieli, a uwierzyli.

@Dzwonnik od św.Floriana

Aaaa...men :)

Skromny

Dziś wpłynęły na konta pracowników JSW S.A. pieniądze na zakup środków dezynfekujących średnio po 600 zł. Czy w Exmeberger&Olszewska tim też coś takiego będzie można dostać ? Pozdrawiam wszystkich kolegów, którzy śmiali się z osób które zdecydowali się przejść do JSW S. A. Oby wam wypłacili zaległe premie wakacyjne :)

M
@Skromny

Panie Skromny. Pan się nie kartę naszą premią, a swoimi szychami na przekopach.

Z

Tak to jest jeden rok nam posmarowali kasą żeby reszta załogi się nie zwolniło a teraz nas mają w (usunięte przez administratora)

Jolo

Czy są przyjęcia na Brzeszcze pod firmę ZOK ?

Ołówek

Czy Zarząd powie pracownikom co z premia??

Mopka
@Ołówek

Przecież było powiedziane ze jeżeli sytuacja w górnictwie się poprawi to wrócimy do tematu premii we wrześniu Poprawiło się? Dziękuję i życzę powodzenia

Obejma

Urlop zdrowotny przepadł tak samo jak Premia Wakacyjna i festyn rodzinny

@Obejma

Co piszecie to firma z tradycją jak dobrze obiecasz to nawet nie musisz dac

Gryzer
@Obejma

Będzie ta premia we wrześniu czy ni?

Polok
@Gryzer

A za co chcesz dstać

Buc
@Gryzer

Jak będzie jakaś barborka to będzie cud a ty o premii myślisz

Z

Mam pytanie czy zoku też będą wnioski na środki dezynfekujące jak pod JSW i sigu?

Warsztatowiec
@Z

Nie masz większych problemów ułomie?

Młody
@Warsztatowiec

Co to pisze za wafel idź tam lepiej nadsztygarowi kawa patrzeć

Zostaw merytoryczną opinię o ZOK Sp. z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w ZOK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZOK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 402.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZOK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 364, z czego 92 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 171 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZOK Sp. z o.o.