ZOK Sp. z o.o.

Opinie o ZOK Sp. z o.o.

Były Zokol

Co tam płaczki? Było iść pod JSW, to do wyjazdu jak idę poza kolejnością to wołacie za mną, jak płaczki.

Zokol
@Były Zokol

Kolego szukasz zwady nikt, tu nie płacze tylko ty masz jakieś żale, jak ci stara nie daje to już nie nasza sprawa.

Zadowolony
@Były Zokol

Tylko że te płaczki teraz wiedzą za co robią. Pod JSW ciągle coś do portfelika wpadniesz dziś nawet całkiem sporo :)

El toorro

Nasze 14stki władza już sobie podzieliła

masorz

Ruszyła machina już nic nie zatrzyma, a ostatnia wypłata tylko pomogła w decyzji :)

Fyt
@masorz

Tak a pod kopalnią mieli super wypłaty

Bambaryła
@masorz

Zacznij robić weekendy, zacznij robić coś w kierunku raportu , a nie tylko „sztajger ni ma luftu” i (usunięte przez administratora) pod ocios.Dla chcącego nic trudnego, ale po co? Lepiej zrobić leżankę i narzekać, a potem płakać bo inni mają więcej

Jako tako tico
@Bambaryła

Mądre rady prawisz :) Jakby raporty decydowały o zarobku. Piłeś coś, albo zajarałeś ? Nie ma to jak ocenianie na własną modłę. Brawo ty:)

Nikt

Witam czy w zoku na Pniówku jest możliwość podwyżki lub premi po jakimś czasie pracy z góry dzięki

Jo
@Nikt

Nie ma możliwości w Zoku na Pniówku premie lecą tylko w dół niby przez brak jakiś tam podpisów bo już nie wiedzą co wymyślić, Pani prezes szaleje i upie..... wszystkim jak leci.

Pniowek
@Nikt

Na wszystkich oddziałach po umowie próbnej lub przy zmianie kolejnej umowy jest możliwość podwyżki premii o 5-20% i co dwa lata w grudniu. Po trzech latach i kursie jest o 55% więcej niż na starcie

Jo
@Pniowek

Co za bzdury...

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w ZOK Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Ołówek

A ja mam takie pytanie. Bo to jest strona dotyczaca Zok to po jakiego grzyba W4 się tu udziela jakby byli u Siebie? A czy Strabag albo inna firma będzie dawać premie świąteczne??

Ikpol
@Ołówek

Dla czego pracowników firmy zok zawsze porównuje się do tych najgorszych firm

@Ołówek

Myślę, że Strabag będzie dawać premie świąteczne :) Tu się płaci, bądź nie- za zasługi. Jeśli się płaci to decydent potwierdza, że załoga zasługuje i odwrotnie- jak nie- to nie płaci i kropka. Ps. Przydałaby się jakaś aleja zasłużonych :)

żerdź z uszami
@Ołówek

Ołówek Ty się tak nie spinaj bo Ci gumka pęknie.

Były strabag
@Kuuuur....ski

I tu cię kolego zaskoczę strabag nie daje kasy na żadne święta , co najwyżej wigilijke ci zrobi w lokalu.

Kuuuur...ski
@Były strabag

Chciałbym być Twoją wypowiedzią zaskoczony, ale coś poszło nie tak. Uważam, że jak chcesz się do kogoś porównywać, to do pracowników, którzy wykonują pracę podobną do Twojej, w podobnych warunkach i w tym samym wymiarze godzin. Porównanie ma sens jak zestwisz deklarację pit 11 i wyciągniesz z tego wnioski. Ps. Wigilijki wolę spędzać w gronie przyjaciół, barbórkę również :)

W4

Panowie piszecie tutaj o W4. Co to jest za firma bo szukam w internecie i nic mi nie wyskakuje. Jakaś pełna nazwa tego? Pytam bo szukam pracy na kopalni przy wierceniu.

Ed
@W4

W 4 to oddział w JSW.

Zaniepokojony

Raczej ostania Barbórka , trzeźwo patrząc , Pniówek chce już sam wiercić na ścianach , na początek jedna ściana , Borynia też , W4 nas zje w ciągu 2-3 lat , każdy kto choć trochę to rozumie wie że tak będzie

Metry metry kilometry
@Zaniepokojony

Na Zofiówce też W4 miało przejąć wiercenie i pomału sie z tego wycofują

@Zaniepokojony

Dobrze, że jestem ciągle napity :) Marwisz się jak by to była robota marzeń :) Co bedzie to będzie i już.

Plecak ze stalarzem
@Metry metry kilometry

Na zofiowce w4 z niczego nie rezygnuje a zok nie ma umowy długoterminowej na wiercenia

Byk
@Plecak ze stalarzem

A była kiedyś długoterminowa?

Wiertok
@Byk

Regularne przetargi na dany okres czasu na otwory metalowe ,zlecone, montaże istny monopol na kopalniach jsw

No lekko
@Metry metry kilometry

Na budryku w3 tez sie wycofuja z wiercen, aktualnie nigdzie nir wierca. Na budryku mamy wszystkie wiercenia

Baflo

Jakieś przyjęcia do pracy się szykują? Jakie. Mniej więcej pieniążki za pomocnika w zoku są?

Cvb
@Baflo

Ja są i płacą w rublach

@Cvb

Czy to ważne w czym płacą? Mnie mogą wypłacać w mesiach. Nową halę też przyjmę w rozliczeniu. Myślę, że inni też by tym nie pogardzili :)

Katarzyna
@Cvb

Odpowiedziałeś, że są przyjęcia do pracy w firmie ZOK - możesz napisać, na jakie stanowiska poszukują aktualnie ludzi? Będę bardzo wdzięczna za więcej informacji na ten temat.

grubiorz

zaniepokojony głupoty odpowiadasz pracuje na Pniówku i nie jest tak jak mówisz..

Pffff

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim pracownikom Wesołych i Zdrowych świąt.

Rap

Wszyscy Zok- owcy: ręce do góry- my nie z W4- same kangóry:) Szkoda, że wielu z nas zapomniała, że niedawno byliśmy kumplami pchając ten kierat. p...an się zmienił kierat ten sam, a kumpli już brak:((usunięte przez administratora)

H2SO

Sami się pod...... Dalamy

Jet

Dziękuję zarządowi za Barbórkę. Zdrowia.

Olo

Bo to otwory nie gazowe tylko miękiszowe dozór wydaje te długopisy

Młody

Nie chcieliście iść do W4 a teraz płaczecie że nie macie Barbórki

Ja barbórka YHY

Dalej nic na koncie nie mam żadnej N , obniżonej premii a barbórki brak ... najlepszego Panowie ! z Okazji Barbórki!

Wiertolot

Barbórka na koncie . Dziękuję i Szczęść Boże wszystkim górnikom ????

Zokkk

I gdzie te nasze barbórka chyba jednak ich brak

Olo
@Zokkk

Ja nadal czekam

Bolek28

Ja już opróżniłem konto teraz czekam na masny przelew

Rylll
@Bolek28

I jak przyszedł masny przelew czy dalej cisza

Ryyk

Jak tam Barbórka chłopaki wlecila na konta? Szczęście Boże wszytakim Górnika

Paul

A w4 bez Barbórki!

Kijo
@Paul

kto ci takich bzdur nagadał?

W 4

Się nie obejdzie:):D:D

W4
@Paul

Tak,Tak,Tak bez barbórki. Cieszył byś się co !? Ale muszę Cię zmartwic w4 dostanie barbórke.

Zico

Panowie w4 będzie otwierał nowy oddział na bzie dębina chętnych zapraszamy

Jo som
@Zico

Ja ja, za te pieniądze i rzucanie dozorem po oddziałach będą pewnie mieli masę chętnych na w4. Hahaha!!!

Cbap
@Jo som

Oj będzie na pewno dużo chętnych

Horhe
@Jo som

Lepiej być rzucanym po oddziałach niż po kopalnia i chodzić jak bezdomny z tymi ciuchami

Jo som
@Horhe

Już Cię widza jak z dnia na dzień idziesz na likwidacje ściany na giezetach bohaterze podwórkowy.

Wiertok
@Paul

Poczytajcie sobie jakie są wykluczenia z przyznania premii barbórkowo-świątecznej. Sprawdźcie sobie wszystko, zwłaszcza premię bazową, bo mi ja w październiku obniżyli nie wiem dlaczego... Ciekawe ile osób z wieloletnim stażem będzie zawiedzionych 4 grudnia.

Bajlaga M20
@Wiertok

Nie płacz dostaniesz przelew na konto

Zostaw merytoryczną opinię o ZOK Sp. z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w ZOK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZOK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 402.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZOK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 364, z czego 92 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 171 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZOK Sp. z o.o.