Opinie o AUTO BEN PIOTR SZYMCZAK w Kobylnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy AUTO BEN PIOTR SZYMCZAK. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w AUTO BEN PIOTR SZYMCZAK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AUTO BEN PIOTR SZYMCZAK w Kobylnica

Jakie są warunki zatrudnienia w AUTO BEN PIOTR SZYMCZAK?

Piotr Nowy wpis

Ahhh lidzie i nic się nie nauczyliście. Dalej lata mijają i wam palcem pokazywać co dobre a co złe !! Boicie się się puszczać bzdur a puszczacie konkretne przypadki reklamacji ?!!!! (usunięte przez administratora) ja powie... Inzynier jak Ewelina i Magda prze!!!!(usunięte przez administratora)

Jerzyk Nowy wpis

Ej naprawdę @klient ta firma już nie istnieje? Bo ich strona jeszcze chyba działa.

Klient Nowy wpis

Ta firma już nie istnieje i nie wiem po co jest jeszcze w tym serwisie, widocznie nikt tego nie kontroluje. Czyli ten Gowork.pl to lipny serwis pracy.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie AUTO BEN PIOTR SZYMCZAK? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Franek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Klient
@Franek

Firma nie istnieje od lat a szef uciekł za granice. Szukaj w innym miejscu pracy. Pozdrawiam

Karol

Jeśli ktoś ma uwagi do firmy to powinien bardziej sprawdzać na jaki adres pisze, gdyż to jest forum pracownicze!

@Karol

Masz rację

@Karol

Gowork to Serwis Pracy a nie forum i reklamowanie lub antyreklama firm.

klient

Czytam te ostatnie brednie i śmiech mnie ogarnia że kogoś tak mocno boli dobrze prowadzony interes w tej firmie. Naprawiam u nich swe auta od wielu lat i znam ten punkt dobrze. Nigdy nie było w nim pożaru. Ogrodzenie wysokie niedawno postawił i dzięki niemu jest bardzo bezpieczny parking i do tego monitorowany i chroniony przez Jantar.

@klient

Czy wreszcie ktoś napisze coś na temat ????

Właściciel wie

W dniu 8 września 2015 roku po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu przyjechałem specjalnie z zagranicy i oddałem do naprawy samochód Alfa Romeo 166 2.4GTI w Auto Naprawa GT ul.Rzeczna 5 w Kobylnicy k/Słupska w celu naprawy: 1. Prawego przegubu. 2. Naprawy "maglownicy". 3. Naprawy i odgrzybienia klimatyzacji. 4. Wymiany sprzęgła 5. Wymiany oleju w silniku. Po naprawie samochód odebrałem z tego warsztatu w gorszym stanie jak przed naprawą. 1. W czasie jazdy czuć było spaliny w kabinie do tego stopnia,że trzeba było jechać z otwartymi oknami. 2. Temperatura w kabinie była nastawiona na wartość maksymalną i nie można było tego przestawić.Wymagało to jazdy również przy otwartych oknach. 3. Przy prawym kole gdzie wymieniany był przegub,w czasie jazdy brzęczało coś tak jakbym ciągnął za sobą pustą puszkę po piwie.Nie dokręcone było nadkole. 4. Do silnika zalany był niewłaściwy olej w ilości 7,2l gdzie pojemności tego sinika wynosi 5L!!! 5. Silnik miał takie wibracje,że trzymanie nogi na gazie przez dłuższy czas stawało się nieprzyjemne.Ograniczało to prędkość jazdy na autostradzie do 100km/h W drodze powrotnej do domu wymieniłem olej na właściwy i praca sinika stała się normalna. 6. Została zepsuta trakcję i zaraz po wyjeździe z warsztatu padł ABS.Jazda samochodem powyżej 100km/h przypominała jazdę balonu na wietrze. 7. Kierownica przestawiona była w prawo. 8. Samochód w czasie jazdy ściągał w prawo. 9. Maglownica wytrzymała po naprawie 8400km. 10.W ubiegłym roku w tym warsztacie naprawiana była turbosprężarka silnika,która wytrzymała ok.17tys. kilometrów. Jak już wspomniałem przyjechałem do tego warsztatu 8 września o godz.8 rano i w tym czasie oddałem samochód do naprawy, za naprawę zabrano się w warsztacie dopiero po trzech dniach.W piątek rano gdy przypomniałem o swoim samochodzie,właściciel warsztatu powiedział mi,że samochód jest rozkręcony,podszybie rozebrane itd.Gdy podszedłem do samochodu nie było żadnego śladu rozpoczętej pracy.Mało tego, wentylator do klimy właściciel warsztatu zamawiał dopiero w piątek. Za tą "naprawę" wziął 3400zł łącznie z naprawą klimatyzacji której nie zrobiono, plus naprawa turbosprężarki w ubiegłym roku 2150zł to daje w sumie 5550zł. Do tego należy doliczyć stracony czas mój i mojej żony.Pięć dni spędzone w hotelu oczekując na naprawę samochodu. Z powodu ograniczonego czasu śpieszyłem się do domu i nie mogłem wrócić z drogi do warsztatu. Szanowni Państwo,jest taka zasada w cywilizowanym świecie,że jak przyjeżdża umówiony klient do warsztatu,robi ok.1600km, ma do właściciela warsztatu zaufanie,szanuje Go to nie znaczy ,że jest naiwnym idiotą. W związku z tym pytam , czy właściciel tego warsztatu jest człowiekiem godnym zaufania czy zwykłym cwaniaczkiem i partaczem.Wziął ode mnie w sumie 5550zł i zamiast naprawić samochód stworzył zagrożenie życia i zdrowia dla mnie i mojej żony. Nie wyobrażam sobie przyjechać ponownie do tego warsztatu w ramach reklamacji czy czegokolwiek innego. Poza tym wszystkie te "naprawy" wykonane w Auto Naprawa GT w Kobylnicy k/Słupska ul.Rzeczna 5 zostały naprawione za granicą zaraz po powrocie. Koszt tych napraw wyniósł tyle samo co w warsztacie w Kobylnicy z tą różnicą,że części są nowe z gwarancją, naprawa jest również roczną gwarancją.Na czas naprawy otrzymałem samochód zastępczy.Jakość usług jest nieporównywalna. Komentarz zbędny. Zaznaczam ,iż nie jest to żaden wpis złośliwy czy jakakolwiek podłość z mojej strony wobec Auto Naprawy GT. Po prostu jestem bardzo zawiedziony tym co mnie tam spotkało. Nikogo nie uprzedzam do tego warsztatu, każdy niech zrobi tak jak uważa. Po prostu piszę jak jest to wszystko. Właściciel Alfy Romeo.

@Właściciel wie

Tutaj pisarz, że autorowi chciało się taki wywód tworzyć. Kim jesteś pisarzu ????? Wpis nie dotyczący tego forum. Komedia.

Sz.P

Bardzo dobrzy elektrycy. Samochód naprawili w jeden dzień gdzie serwis chciał wymienia komputery.

Karol
@Sz.P

Ha ha to portal o pracodawcach a nie forum i opinie o mechanikach a ten wpis to klon czytałem już to na innych forach Alfisto jesteś robotem

@Sz.P

wpis nie na temat jedni tu chwalą inni krytykują

Lucek z Gd

LEMA TRANS to idealna firma i dobra jakość. Szkoda, że to trójmiasto a nie Słupsk W branży samochodowej LEMA TRANS istnieje od 1988 roku. Można u nas kupić opony nowe, regenerowane oraz używane felgi stalowe i aluminiowe, jak również wykonać naprawę i regenerację uszkodzonych. Wymieniamy oleje i płyny eksploatacyjne, dokonujemy naprawy bieżących elementów podwozia i układu hamulcowego. Wymieniamy na miejscu tłumiki wiodących producentów a także akumulatory. Obsługujemy układy klimatyzacji. Dysponujemy nowoczesnym urządzeniem do pomiaru i regulacji geometrii. Nasz diagnoskop komputerowy połączy się z większością pojazdów i odczyta lub skasuje błędy i inspekcje serwisowe. Mamy duże doświadczenie przy wykonywaniu konserwacji podwozia. Używamy nowoczesnego sprzętu do obsługi pojazdów naszych klientów. Dążymy do ciągłego podnoszenia jakości usług. Oferta Wulkanizacja Mechanika Klimatyzacja Transport Opony Geometria Konserwacja podwozia Diagnostyka

@Lucek z Gd

Dalej żarty to GT a nie Lama trans kto to wpisuje ten nie ma pojęcia co robi

zawsze bezrobotny

Szukacie pracy : Poszukujemy osoby z wykształceniem elektronicznym potrafiącej diagnozować oraz usuwać uszkodzenia elektroniczne w sprzęcie komputerowym, mile widziana umiejętność posługiwania się stacją lutowniczą HotAir lub IrDA oraz oscyloskopem...przyjdź, sprawdź się. Profesjonalny Serwis IT MadMax. Zapraszamy. tel 597 220 200 Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta Międzynarodowej Firmy z branży produkcji elementów z laminatu, poszukuje kandydatów na stanowisko: Lakiernik samochodowy Miejsce pracy: Słupsk Wymagania: - Doświadczenie w lakierowaniu elementów samochodowych lub tworzyw sztucznych, - Umiejętność pracy z polerkami oraz szlifierkami oscylacyjnymi, - Punktualność, obowiązkowość, precyzja w działaniu Obowiązki: - Przygotowanie form i powierzchni do lakierowania, - Szpachlowanie, szlifowanie i lakierowanie elementów. Oferujemy: - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - Atrakcyjne wynagrodzenie, - Ciekawe projekty dla wiodących koncernów, - Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku, - Półgodzinna przerwa obiadowa, którą finansuje Firma, - Szeroki pakiet socjalny, - Możliwość pomocy w wynajęciu mieszkania w Słupsku. Opis dodatkowy: Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV wpisując LAK/01/17 Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, ) Agencja Zatrudnienia nr 10554 Poszukujemy magazyniera do salonu Toyoty w Słupsku. zakres obowiązków: zamawianie i sprzedaż części zamiennych, wystawianie faktur, gospodarka magazynowa(znajomość procedur magazynowych), wymagane: znajomość pakietu MS Office, Microcat, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość języka angielskiego, prawo jazdy kat.B Praca w godzinach 7-15; 9-17

@zawsze bezrobotny

ktoś sobie żarty robi takim wpisem

góra

Może i dobrze naprawiają? Nie wiem! Ale jeżeli naprawiają tak jak się umawiają na przyjęcie samochodu to....?! Jak ktoś ma za dużo na bani to RAZ - się nie umawia albo podaje realny termin, dwa obawiam się o jakość usługi jeżeli praca jest taśmowa? Czyli jak ktoś ma dużo czasu to może postać i poczekać u Pana pod biurem na przyjęcie auta lub na wyznaczenie niepewnego terminu. W afekcie i na w....! Tyle!

@góra

znowu nie na temat

Czesław

Składam szacun dla tej firmy. Rzeczowa obsługa i prawidłowa naprawa po szybkiej diagnozie usterki. Miałem niesprawną klimatyzację i na poczekaniu sprawdzili szczelność wskazując punkty rozszczelnienia. Naprawili w ciągu jednego dnia wymieniając chłodnicę. Później robili hamulce i zawieszenie wraz z przeglądem technicznym. Godni polecenia mino negatywnych opinii zawartych w tej stronie i myślę, że pisanych z zazdrości. Nikt nikomu nie dogodzi w każdej kwestii. Zawsze będą zadowoleni i niezadowoleni z usług a ja należę do tych zadowolonych i składam podziękowanie za dobrą obsługę mojego forda c max. Pozdrawiam Szefa.

@Czesław

Szacun składaj szefowi a nie na forum o pracodawcach.

Edyta

Zgłaszał Pan problem @Focus do ich biura obsługi? Każdy z nas ma prawo do reklamacji usług więc warto zadziałać coś w tym temacie. Pracodawca powinien również odnieść się do opisywanych działań tutaj na forum bo przecież to miejsce jest nie tylko narzędziem do wymiany opinii między pracownikami.

@Edyta

Zapewne ten focus nie był w tej firmie naprawiany.

adam44

lipa czuje sie oszukany wymiana olei z silnika i skrzyni kosztowala mnie 1700zl.gdzie w serwisie innym by mnie kosztowala nie cale 1000zl.nie polecam tego sewisu ja zostalem oszukany.

@adam44

wpis nie dotyczący tego forum

Helmut

Auto Naprawa GT Mechanik Samochodowy to świetny zakład. szkoda, że mają "życzliwą konkurencję" , która wypisuje jakieś bzdury!!

@Helmut

Tutaj uważam podobnie, pracowałem już w trzech firmach i tam też opisywali ich w internecie. Negatywy wystawiają zazwyczaj ludzie z konkurencji ba bywało tak, że szef pokazywał nam opinie a nie było u nas takich napraw jak przedstawione w opisach. Internet to masakra .

Damian

Gdy szukasz pracy to polecam GT. Pracodawca bardzo dobry ponieważ panuje wyśmienita atmosfera wśród załogi. Uśmiechy na twarzach, praca w kolektywie. Mechanicy służą sobie wzajemną pomocą i dzięki temu pracę zlecone wykonują szybko- szybciej i zdecydowanie lepiej. Jestem klientem i obserwowałem ich wielokrotnie.

@Damian

Potwierdzam, zostawiłem CV i może będzie w przyszłości odpowiedź, szef obiecał.

Posiadasz najnowsze informacje dotyczące poziomu wynagrodzeń w Auto Naprawa GT Mechanik Samochodowy? Twoja opinia może okazać się ważna.

Nie ma tam wolnych miejsc pracy a zarobki muszą być dobre jak jest tam stała załoga.

Wiarygodne opinie dotyczące pracy w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób, które rozważają zatrudnienie w firmie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w Auto Naprawa GT Mechanik Samochodowy? Napisz o tym!

Serwis dobrze wyposażony i pracują tam ludzie długie lata co świadczy dobrze o pracodawcy a n dzień dzisiejszy nie ma przyjęć do pracy.

Edyta

@Tadek Czy ktoś posiada wiedzę na temat pracodawcy Auto Naprawa GT Mechanik Samochodowy i mógłby się nią podzielić z nami? Poniższe komentarze pochodzą ze strony klientów firmy, a może macie znajomych, którzy w tej firmie pracowali i chcieliby podzielić się swoimi przemyśleniami na jej temat.

@Edyta

Znam ten serwis byłem w nim za pracą lecz nie ma wolnych etatów i szkoda bo fajna firma i dobra w niej atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o AUTO BEN PIOTR SZYMCZAK - Kobylnica

• Jak się pracuje w AUTO BEN PIOTR SZYMCZAK?

Zobacz opinie na temat firmy AUTO BEN PIOTR SZYMCZAK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUTO BEN PIOTR SZYMCZAK?

AUTO BEN PIOTR SZYMCZAK
3.2/5 Na podstawie 53 ocen.
  • WODNA 6
    76-251 Kobylnica