Maxbart Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Maxbart Sp. z o.o.

Dominika

@kooodo szkolenia i umowa o pracę to rzeczy, na które zwraca się dużą uwagę w poszukiwaniu pracy. Czy jest coś jeszcze, co zachęciłoby pracowników do aplikacji do firmy Maxbart Sp. z o.o. ?

kooodo

Tutaj i tak nie jest źle, umowy o pracę i szkolenia są.

zbyteczny

współczuje, w jakim celu składać wypowiedzenia zbiorowo, skoro to pracodawca zbiorowo dał nam wszystkim wypowiedzenia, a czy nas przyjmie, niestety, tu jest pies pogrzebany, bo nie wiadomo tak do końca, zwłaszcza to, czy nam wypłacą to co nam się należy!!!???

pepsimax

Nie rozumiem, dlaczego ktoś tam w ogóle jeszcze pracuje skoro tak tam źle. Coś się tu nie zgadza. Skoro pracodawca jest taki zły [usunięte przez admina]? A może to o czym tu piszecie nie jest prawdą?? Przypominam też, że to portal służący do wyrażania opinii o pracodawcach a nie do wylewania żali.

były uczciwy

Gdzie jest skuteczność instytucji, które do dziś nie potrafią wyegzekwować od ,( usunięte przez administratora ). Jest to nadwyraz przykre, bo twoja przyszłość finansowa na emeryturze rysuje się w szarych kolorach, [usunięte przez admina]I tak chcąc nie chcąc będziesz zmuszony żyć na 'garnuszku' dzieci albo rodziny.

KtośTamKiedyś

No proszę, manager zwiał! Mam nadzieję, że obecnie zatrudnieni tam pracownicy też w końcu stamtąd zwieją do lepszej pracy. Tego im życzę!

ktoś kiedyś tam

Manager hotelu w końcu \\\"nie wytrzymał\\\" i się zwolnił, na szczęście dla pracowników, braki kompetencji i nieumiejętność komunikacji międzyludzkiej zweryfikowały charakter pracy managera, który zwiał z podkulonym ogonem.

solana

Ku przestrodze, trzymaj się z dala od tej firmy !!! 100 razy się zastanów, zanim się zdecydujesz na pracę u tych h [usunięte przez admina] !!!

lenka

Ktos jeszcze moze cos napisac na temat pracy tam?? prosze o wiecej opinii.

debre :-)

Atmosfera faktycznie jest super - [usunięte przez admina] najniższe pensje w mieście, pensje jak zwykle z opóźnieniem... brawo dla marketingu :-) Były pracownik... daaaawno temu....

@debre :-) 13.02.2012 19:59

Demel ma kilka zarejestrowanych podmiotów z tego co pamiętam "Maxbart" , PUTH DEMEL, HOTEL DEMEL Jak narobi długu zamyka jeden z podmiotów i robi przekręty na inne konto. Pracownikom płaci marnie nieterminowo i latami nie odprowadza składek ZUS.

Zostaw opinię o Maxbart Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maxbart Sp. z o.o.