Stambud Sp. z o.o.

Opinie o Stambud Sp. z o.o.

Mirek

Stambud to doświadczona firma budowlana,fajnie mi się współpracowało jako podwykonawcy kierownik Michał ok,wymaga ale nie czepia się o bzdury,generalnie polecam !!!

Agata
@Mirek 15.10.2018 17:23

Czyli kontakt z kierownictwem można podsumować jako dobry? A co powiesz na temat atmosfery panującej podczas pracy? Czy także oceniasz ją pozytywnie? Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami. Każda opinia jest bardzo istotna i może pomóc osobom, które tak jak Ty będą współpracować z Stambudem w przyszłości.

Niki
@Agata 18.10.2018 15:12

Stambud to beznadziejna firma !!!

Agata
@Niki 12.11.2018 10:23

Najbardziej pomocne opinie to takie, które charakteryzują się obiektywnym podejściem do pracy w danym przedsiębiorstwie. Rozumiem emocje, jakie mogą Tobą kierować, ale proszę postaraj się wypowiadać w sposób rzetelny. Użytkownicy z pewnością docenią Twoją szczerość, jeśli tylko wypowiesz się w sposób merytoryczny. Jak oceniasz warunki pracy w firmie Stambud?

Jakie są mocne strony pracodawcy Stambud Sp. z o.o.? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy.

kajs

firma posiada bardzo duże doswiadczenie w branży budowlanej, mam nadzieję, że jezeli chcesz sie do nich dostać zapalac to wystarczy ze sie zglosisz do nich, podjerzewam,że nie iora nikog z pierwszej lapanki ale maj masz doswidczenie to masz szanse.

gall

Potwierdzam obie poprzednie opinie w 100%. Dodam, że od czterech lat nie było podwyżek,chociaż pensje lichutkie. Za te marne "grosze" zrobią z Ciebie malarza, tynkarza, murarza, cieślę, ogrodnika, sprzątaczkę i (usunięte przez administratora)wie kogo jeszcze a jak się nie wywiążesz to się obrażą i Ci nie podadzą za karę ręki. Tak więc omijajcie ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szerokim łukiem.

bigos

Nie polecam Stambudu. Jeden wielki bałagan, brak sprzętu, zero organizacji a wymagania duże.

Stambud jest do bani.Przestarzały sprzę , nieuczciwy pracodawca.

Zostaw opinię o Stambud Sp. z o.o. - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stambud Sp. z o.o.