Jiffy Packaging Sp. z o.o.

Opinie o Jiffy Packaging Sp. z o.o.

niedlugo pojawią się oferty bo są braki bedą podwyzki praca ok system dalej 4 brygadowy koordynatorzy najlepsi ze zm b i c

Max

Witam Was. Czy u was dalej obowiązuje czterobrygadówka i praca w święta państwowe? Pracowałem tam jakoś 10 lat temu i robota była spoko. Zwolniłem się, bo firma planowała się wynieść na strefę z centrum Gliwic, a bez auta ani rusz :)Pytanie takie: czy jest możliwość u Was pracy tylko w weekendy i święta, czy to nie jest praktykowane?

Jaka jest różnica między jiffy a balkonem..? Taka ze balkon utrzyma trzy osobową rodzinę

halik

widać,czytając opinie ,że problemem są koordynatorzy/wyżej s...niż sięgają/. Sama praca mogłaby być ciekawa gdyby firma popracowała nad kadrą. Nie zdecydowałbym się podjęcia pracy w firmie w chwili obecnej

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Jiffy Packaging Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Młodsza/y Księgowa/y? Podziel się swoimi doświadczeniami.
kamil

Nareszcie ktoś się wezmie za koordynatorów którzy poniżają pracowników!!! Jejejejeje mój czas skończył się dawno wyrzucili mnie bez podania przyczyny nic ich nie obchodziło że dzieci będą głodne.Może czas już wymienić niby kierowników na innych?

pipowiec

(usunięte przez administratora) Przed podpisaniem umów przeczytajcie co należy się pracownikowi,gdy firma zakazuje pracy u konkurencji po ustaniu zatrudnienia. Wkrótce inni dołączą do osób pokrzywdzonych. Kontrola PIP wskazana !

Bonzo
@pipowiec

był PIP, skontrolował i przyznał nagrodę - trzecie miejsce w konkursie pipowskim w województwie śląskim

usher

Ci co piszą że zostali zwolnieni bez podania przyczyny tak naprawde wiedzą dlaczego, po prostu sie nie nadawali, z różnych przyczyn np.lenistwo, częste chodzenie na fajkę, częste zwolnienia lekarskie itp. Ci którzy pracują rzetelnie i chcą pracowac przede wszystkim nie maja się czego obawiać. Jest jak w każdej podobnej firmie na początku trzeba sie pokazac z jak najlepszej strony a później to już jest coraz lepiej.

Pracowałem tam 3,5 Roku ,na początku było ciężko pózniej już super.Prawda jest taka że jak się pracuje i robi co się do niego należy to nikt się do niczego nie przyczepi a jak ktoś co chwilę znika na fajkę albo wali w wiadomo co no to się żegna z pracą(Jednak jak masz swoje zrobione to i tak możesz nawet co godzinę zapalić kwestia twojego nastawienia do pracy i innych osób),Darek i reszta ekipy naprawdę jest super pomogą i idą na rękę jak coś jest nie tak a praca może się wydaje ciężka ale jak organizm się wprawi to pózniej nie czujesz tego,ekipy z każdej zmiany super.Więc jak ktoś szuka fajnej pracy niech spróbuje ;) Dyrektor też pierwsza klasa ,przyjdzie pogada itp człowiek nie czuje tam stresu że "ktoś idzie" i trzeba stać na baczność przynajmniej u mnie tak było że im dalej w las tym lepiej się czułem.Przerwy są woda jest itp,niby nie można ale można jeść pić przy maszynach itp itd więcej nie zdradzę ;)

diablo

Pracowałem w pregisie.nie jest tragicznie.koordynatorzy zalezy na jaka zmianie sie jest sa rozni.najbardziej pomocnym i ludzkim jest Darek.robota jak wszedzie .trzeba robić.team liderzy mamło pomagaja.zwolniłem sie z powodu wyjazdu za granice.

Rafał

Nie polecam pracy w pregisie, koordynatorzy cwele wybierają sobie ludzi którym podoba się ich morda, nie ważne jak bardzo pracujesz to i tak ci (usunięte przez administratora) bo twoja gęba mu się nie podoba. Chyba ze będziesz im (usunięte przez administratora) lizał i kupował na każdego. NIE POLECAM!!!

Rafał
@Rafał

Nie polecam pracy w pregisie, koordynatorzy cwele wybierają sobie ludzi którym podoba się ich morda, nie ważne jak bardzo pracujesz to i tak ci (usunięte przez administratora) bo twoja gęba mu się nie podoba. Chyba ze będziesz im (usunięte przez administratora) lizał i kapował na każdego. NIE POLECAM!!!

KAROLEK

NIE POLECAM ! TAK JAK WYŻEJ KOLEGA NAPISAŁ WOLĄ ZWALNIAĆ NIŻ PRZEJMOWAĆ POD FIRMĘ. POZDRAWIAM KAROL

@KAROLEK

jak polowa nowych leci jawnie w kulki tylko sciemniaja od przerwy do przerwy by mogl to na papierosie by siedzial non stop to po co nam taki pracownik ten kto solidnie w miare sie przyklada do pracy to przyjmuja z otwartymi rękami a praca wcale nie taka ciezka do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic wiadomo poczatki zawsze są ciezkie

Byłem pracownikiem magazynu Praca fajna, nie za ciężka i szybko czas płynął. Lecz niestety po trzech miesiącach gdy miałem przejść pod pregis nie przedłużyli mi umowy i podziękowali za współpracę. Kolegą którzy są pod work express lub inną agencje tez im podziękują pod koniec ich umowy. Nie chcą brać ludzi pod sobie, wolą zwolnić obecnych i zatrudnić nowych żeby dostać na nich pieniądze z państwa. Nie przedstawiono mi przyczyny dlaczego nie przedłużyli mi umowy. Osobiście znam osoby które porzuciły swoją pracę dla pregis i po dwóch tygodniach nie przedłużyli im umów z powodu dużej ilości osób do pracy. Zarobki nie za ciekawe,kolega z mojej zmiany pracuje na magazynie prawie 11 lat i zarobi max 2200zł z premia, który nikt nie dostał całych 20%

jola

a cv gdzie składać? czy teraz są przyjęcia

marian

Sam sie zastanawiam nad podjeciem pracy w tej firmie, tylko zastanawiam się czy dam rade być na nogach te 12 godzin ;) A jak z atmosfera w pracy i zarobkami ?

chińskizwiadowca

Praca w systemie czterobrygadowym czyli po 12 godzin. Dwa dni pracy od 6-18 potem 72 godziny przerwy i idziesz na dwie nocki 18-8. Potem 48 godzin wolnego i znowu na dniówki wracasz. W sumie jesteś w pracy jedynie 14 dni w miesiącu. Często są nadgodziny, płatne 100%, można sobie ładnie dorobić. System jest rewelacyjny tylko trzeba się wdrożyć. Praca nie jest lekka, zależy jak trafisz, wszystko zależy od szczęścia. Można trafić na takie stanowisko że nawet się nie zmęczysz a możesz na takie że odechce ci się wszystkiego :) Na początku trzeba zacisnąć zęby z tygodnia na tydzień będzie coraz łatwiej. Jeżeli robisz swoje, nie lecisz w kulki i nie chodzisz non stop na lewe zwolnienia to na prawdę praca warta polecenia, kierownictwo wszystko widzi i bardzo szybko robi odsiew cwaniaków.

@chińskizwiadowca

MLL

Witam ale czy mógłby ktoś konkretnie napisać jak wygląda praca , co należy do obowiązków i jak wygląda system . Dziękuje

d

Atmosfera w firmie bardzo dobra, wynagrodzenie średnie dla poczatkujących, po 3 miesiącach przejecie przez firmę. Jak ktoś ma trochę oleju w głowie to może się wybić.

Ciężka praca fizyczna jeżeli chodzi o magazyniera. Żeby stać się częścią firmy trzeba się nie źle napracować przy rozładunku foli i piaski. Folia niby lekka ale rolki ważną w granicach pd 5 do 50 kg. Jest ciężko. Ale lepiej niż w innych firmach na strefie. Przez okres próbny 1200 - 1400 na rękę. Po 3 miesiącach mogą o tb zapomnieć i nadal robisz swoje i układasz rolki. Rolki spadają na okrągło. Więc duża determinacja od cb. W hali jest brak nawilżaczy powietrza. Powietrze jest bardzo suche, niszczy skórę. Dziwie się że taka firma a nie dbają o takie coś.

aaaa

[usunięte przez moderatora] ! nie polecam.

A mi się wydaje, że Pregis w 2011r rozpoczął nową strategię (od zwolnienia ok 12 osób związanych ze sprzedażą) wychodzenia z rynku polskiego. Kandydaci do pracy weźcie to pod uwagę.

Zostaw merytoryczną opinię o Jiffy Packaging Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Jiffy Packaging Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jiffy Packaging Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jiffy Packaging Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jiffy Packaging Sp. z o.o.