Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg

Piekary Śląskie

Opinie o Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg

LIS witalis

Mała kontrola urzędu skarbowego, inspekcji pracy i inspektora bhp oczywiście wszyscy nie z Katowic bo ci pewnie się bawią za pieniądze drogopolu i bedzie wszystko jak się należy i do was pracownicy dopóki wy będziecie pracować za stawki które obowiązują przy zatrudnieniu na pół etatu dopóty wasi prezesi będą jeździli BMK -ami na które was nie będzie stać nawet jak będą miały trzydzieści lat

Lis witalis

15 zł brutto za godzinę na każdym stanowisku kierowca,operator,elektryk,mechanik panowie prezesi tu jest Polska a nie Ukraina

Lis witalis

dobry_duszek...

najlepsza jest ta co do pracy przyjmuje......WAZNIEJSZA od wielkiego SZ:) ....PRZEROST FORMY NAD AMBICJĄ....p małgoniu....hehe

ertg

@isik to az dziwne ze nie szukaja nowych ososb do pracy

sin

kierowca, spoko:) najlepszy jest ten przygłup z irokezem na lawecie:):):) Przyspawał sie do kierownicy

kierowca

A jak kierowcy na C+E? Spoko robota czy lipa?

messi

Rybcia ? słuchajcie taka gówniara i kolor włosów widać u niej nie jest przypadkowy po prostu styropian zamiast mózgu, bezczelność, chamstwo, i buta ! NIE POLECAM

dżony

Od wczoraj nic :)

wieloryb
@dżony 31.03.2016 12:56
Od wczoraj nic :)

co za głupoty

JA

COŚ SIĘ ZMIENIŁO W DROGOPOLU?

hehe

hehe Rybcia

messi

Kto mi powie jak nazywa się taka młoda blond pani wielka kierowniczka bodajże z działu zakupów ? Szczerze jej współczuję ...

xxxxxl

karlik doisz jeszcze z powrotu, czy posrałes się?

xxxxxl

Ziomal nie ryzykuj dostali po łapach Trzymaj się swojego wózka:):) Teraz tylko uczciwa praca, a godziny kończą się:):)

ziomal

czesc, rowniez jestem zainteresowany czy cos sie pozmienialo w tej firmie czy dalej taka trauma bo ogłoszenie na kopaczke wisi za 14 brutto w sumie prace mam na widlaku ale jak mam isc na nocke robic to mnie wykręca i nie wiem co by bylo gorsze, pracowac po 12 godzin za 2500 czy po8 za 1900

antoni66

witam jestem zinteresowany pracą w drogopolu słyszałem ze można nie żle dorabiać na ropie czy to jest prawda podobno koparkowi nie mają sąd w baku pozdrawiam

antoni66

praca do niczego mozna fajnie załatwiać czarne złoto w tej firmie nie ma złodzieji tylko jest drogopol

sinman

Wal śmiało, zrobiło się miejsce:)

Ciekawy

A od razu po kursie biora do roboty czy tylko z doswiadczeniem?

sinman

kondi, chyba w poprzednim wcieleniu byłeś hipisem:):):)

Xxx

Za duzo sie widze ujarales na tej skrap... panie ze tak piszesz juz wiemy kim jestes

sinman

pet, honor pisze się troszeczkę inaczej Ale ta ogólnie to zazdrość przez nas przemawia, bo my mamy sondy i nic ten tego się nie da,bo zaraz brzęczy mikołajowi Ot cała prawda xD

pet

tak piszecie jak byscie pierwszy raz na budowie robili rope sie kradło i krasc sie bedzie to nie uniknione chonor operatora nie pozwala zostawic w baku za dużo

pet

sinman

ehhh jestem zawiedziony Spodziewałem się więcej wypowiedzi Jak zwykle wszyscy podkulili ogony Myślałem, ze przynajmniej wspomniany kolega skoczy mi do gardła Zapomniałem jednak, że to jeszcze trzeba umieć czytać i pisać No nic idę powiedzieć w poniedziałek "jo sie zwolniom" :(

sinman

Dobry wieczór Jak tam debilek kurdupelek z wielkiej podczołgówy? Wypadłem ostatnio z obiegu. Zwalnia się chociaż z dwa razy dziennie?

d...pol

Temat rzeka, jak paliwo płynące wężykami A król jest nagi Stanisław kazał pozakładać kłódki na baki i myśli, że temat rozwiązany, żałosne Wylizę jutro tyłem sz to mozw jakies lepsze autko dostanę:D:D:D

zzzzzz

Daunopol tylko szkoda ze oni praktycznie sie juz z tym nie kryją kradną jawnie wiedza nawet o tym kierownicy budowy. Ale pani Malgola woli zwolnic ludzi fizycznych niż zlodzieji i zatrudnić nowych operatorów. Ta firma to jedna wielka pomylka

daunopol

zzzz nic nowego nie odkryłeś, wszyscy o tym wiedzą łącznie z Sz. Tylko jakby zabrać im te szlauchy, to kto by tam pracował? Zresztą już są wykonywane rozpaczliwe ruchy

zzzzzz

Sam bylem świadkiem jak ostatnio operator ściągam ropę z koparkoladowarki potem gral niewiniątko:)

hendcream

Jak widać już zbytnio nawet nikomu pisać się nie chce :))

Nikon

Cała prawda i tyle

sinman

Z nas kierowców najbardziej podoba mi się ten głupawy kurdupel z irokezem. Najpierw wyliże kierownikowi d.. do czysta a potem wyłazi na plac i drze kapcia " jo sie zwoalniom, jo tu niy byda robić..." Niestety na takich imbecyli ta firma jest skazana, bo każdy normalny już szuka drogi ewakuacji. Dumny z tego że "ma" największy samochód nie jest świadom, że dysponuje najmniejszym mózgiem. Nie ma wiec powodu bać się rozmowy rekrutacyjnej,bo ów osobnik nie potrafi prawidłowo po polsku wypowiedzieć zdania. Smutne to, ale taki zaczyna jawić się obraz firmy i jej kadry.

eyo

looz 100% racji w twoim poscie.Jest coraz gorzej,przegrali wszyskie przetargi i zapowiada sie tragedia w tym sezonie. Zero podwyzek,zero bonow na swieta(zabrali a jeszcze 2-3 lata kazdy dostal),ale im na gorze tam niczego nie brakuje.Kierowcy sie buntuja jako pierwsi i dla nich + !A fizole startuja od 12zl brutto i wtym roku nie zapowiadaja sie nadgodziny co jest dla mnie czeskim filmem.Kazdy rozglada sie za czym innym ,sami z biura pojda na droge ciekawe za jaka kase !

byly kierowca

Darujcie sobie prace w tej firmie jezdzisz za 10 zl netto czyli za dniowke wychodzisz jakies 80 zl nadgodziny osobno platne ale musisz sie prosic zeby jakies zrobic bo o tym zadzi stara baba co robi oszczednosci nikt sie nie odezwie bo pracuja tam same stare dziady .Kadra i kierownicy baluja na imprezach za niemale pieniadze i wiadomo kto na tym cierpi . Operatorzy koparek kradna paliwo na potege a najgorzej to maja kierowcy bo sa GPS I sady pozdrawiam i ODRADZAM

looz

Masa metry.. Niema cie cały dzień. Słabe wypłaty. Obcinanie nadgodzin miesięcznie można się spodziewać ok 30 zabranych. Dojazd z bazy niepłatny powrót też. Logistik szajse... Każdy z kierowników po dyrektorów pierdzieli co innego nikt prawdy ci nie powie tylko przeciepują winę na siebie.. Mobbing.. Śmieszne premie na cukierki. I to dziwne uczucie gdy ty dalej nie masz nic i słyszysz nie ma pieniędzy w firmie tym czasem prezes sprawia sobie nową nie tanią furke kierownicy dostają drogie kurtki ciepłe a ty Łazisz jak szmaciaż w podartych gaciach i butach za 30 zł które do masy na pewno się nie nadają. LIPA

jebac frajerow

najgorsza firma budowlano-drogowa pracowałem tam kilka lat porzka porazka

irek

trochę czasu już minęło, czy ktoś was był na rozmowie rekrutacyjnej w końcu w drogopolu? bo tak myślę sobie właśnie, że może bym spróbował aplikować do nich, ale panicznie sie boje rozmów rekrutacyjnych i mdli mnie już na samą myśl, tak mam po prostu. Powiedzcie mi konkretnie o co pytali, może jakbym się przygotował to byłoby mi prościej

malkontent

Byłem, złożyłem papiery i w rozmowie od całkiem miłej pani się dowiedziałem, że pracując jako operator koparkoładowarki, mechanik i w razie W łopatolog w jednym mogę się spodziewać maksymalnie ~2000 na rękę... Dziękuję, postoję, pozostanę przy obecnym zajęciu, które daje mi więcej chleba.

bogdan

Racja nabrali robot a teraz rzna glupa zeby przyszedl ktos do roboty za 2tys brutto niebadzcie smieszni (usunięte przez administratora)

Nikon

Pracowałem tam i powiem minimum to 100 nadgodzin w ciągu miesiąca a wyciągnie się tam 3 tys. włącznie z sobotami i niedzielami

nauel

Fizycznemu dają 10 zl brutto pozdrawiam

operator

Dzisiaj byłem zapytać o pracę jako operator koparki zaproponowali mi 12zł brutto na godz. oczywiście podziękowałem

Opiniodawcay.pl

Czy warto tam iść do pracy powiem któtko jak chcesz robic za 2tys zł na miesiac z nadgodzinami moze tyle wyciagniesz w zime urlop bezplatny ,płatny pasuje ci to to wynagrodzenie to zatrudni sie w tej firmie .Porażka jeśli chodzi o wynagrodzenie ,niewiem czy w ochronie stojac w sklepie w klimatyzowanym niewyciagniesz podobnego zarobku.

zzz

warto iść tam do pracy i ile można dostać na start?

drog

jeszcze coś co do materiałów używanych przez firmę Drogopol , zamiast podsypek piaskowych do różnych celów , wykorzystują tzw utex , odpad z elektrowni ( CZARNY PYŁEK ) wciskają ludziom kit że to zastępuje piasek itp. byłem świadkiem jak może 2 inspektorów kazali to usunąć z placu budowy a reszta musiała chyba dostać niezła kopertę aby przymknąć oko na to co się wyrabia na terenie budowy.... mam dużo zdjęć , filmików z takimi przypałami budowlanymi w wykonaniu tej firmy że już dawno właściciele (prezes Waszkiewicz ) a szczególnie kierownicy jego jełopy , zero pojęcia o robocie tylko metry i masa się liczy dla nich a nie efekt wykonania !!! wszystko zaczło sie psuć około 3 lat temu , wygrywają wszystkie przetargi bo obniżają tak ceny że normalnie musieli by dokładać do tego interesu ale wyrówna to na odebraniu ludziom murzynom jak sie ich zwie wszystkich dodatków , pracuja po 12 i wiecej godzin na paskach nie wiadomo ile dostali za nadgodziny a ile nagrody , żal mi tych co tam zostali za 10 zł za godzine ......(usunięte przez administratora)

igas

siedziec to powinni isc inspektorzy ktorzy biora koperty , to co drogopol zrobil na Jaworznie to sie w glowie nie miesci , kto sie za to wrezcie wezmie do tego siemianowice itp od około roku tam pracowalem i widzialem to od srodka , asfalt mieszany z byle czego , kamerowanie kanalizacji to wewnetrzny przekret ciagle ta sama plyta a faktycznie kanaliza to parodia , zero spadkow , uszkosdzone rury popekane studnie .......

rumcajs

Zgadza się za te asfalty ktoś powinien iść siedzieć...

sd

albo prezes to piszę , albo nie wierzę ta firma to istny wyzysk !!! Waszkiewicz to koleś kiery liczy tylko kasa ze asfaltu czyli z masy , reszta firmy to białe [usunięte przez moderatora]

Sądząc po Twojej opinii to albo faktycznie się tam pozmieniało(w co WĄTPIĘ),albo jesteś jednym\"kierowników\"

Zostaw opinię o Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg - Piekary Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg