Opinie o Przedsiębiorstwo Budowy Dróg "DROGOPOL-ZW" Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Budowy Dróg "DROGOPOL-ZW" Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Budowy Dróg "DROGOPOL-ZW" Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Budowy Dróg "DROGOPOL-ZW" Sp. z o.o. w Katowice

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Przedsiębiorstwo Budowy Dróg "DROGOPOL-ZW" Sp. z o.o.?

Eminem

Żadnych !!! Wystarczy na rozmowie kwalifikacyjnej powiedzieć że wyrażasz chęć pracowania, najlepiej żeby firma zrobiła mnóstwo uprawnień, a ja zostaję ich pracownikiem od teraz !!! Wiadomo podpisujesz lojalnościówke na 2 lata... I jesteś pracownikiem 24 godziny 7 dni w tygodniu :) pasuję odpowiedź... Tu jest przedszkole a nie profesjonalna firma

Mala czarna

Chcieć mało zarabiać.. najniższa średnia.. śmiech na sali a wymagania.....

Agnieszka
@Mala czarna

Najniższa średnia? To ile ona wynosi? I o co chodzi z tymi wymaganiami?

@Agnieszka

Najniższa krajowa 2400 na rękę.. w tych czasach to trochę mało nie ma co ukrywać. Wymagania właśnie nie wiem jak wielkie mają, sądząc po tym jak zapraszają na rozmowy, później nie oddzwaniają i po raz kolejny wrzucają ogłoszenie, to chyba szukają modelki z mózgiem Geniusza oczywiście w przenośni, ale wszystko na to wskazuje. Niestety..

Natalia
@Mala czarna

No ale chyba poza tym jeszcze są jakieś premie i inne dodatki? Kto teraz sama suchą wypłatę daje..

@Natalia

Możliwe że są, na pierwszym etapie rekrutacji niewiele można się dowiedzieć. Pytają ile byś chciała zarabiać i mówią tylko ze na wypłatę składa się podstawa plus premia. Jednak wątpię żeby była jakaś zadowalająca. Ciężko powiedzieć. Do drugiego etapu się nie dostałam. Aplikowałam raz gdzie zostałam zaproszona na rozmowe, nie oddzwonili czyli wybrali inna osobę po czym zmow pojawi się ogłoszenie o naborze ba to stanowisko, oraz na inne stanowisko też biurowe, aplikowałam na to drugie zostałam zaproszona na rozmowe i też podobnie. Telefon milczy.. zastanawia mnie fakt dlaczego zaprosili po raz kolejny? Szkoda tylko mojego czasu. Zrobili tylko nadzieję i na tum się skończyło. Szkoda. A teraz widziałam że znów jest nabór n to drugie stanowisko. Nie wiem o co w tym wszystkim.chodzi ? Kogo szukają? Moje CV pasuje do profilu jandydata na obu stanowiskach. Zastanawiające.

Halina Nowy wpis
@Mala czarna

A co im odpowiedziałaś na pytanie ile byś chciała zarabiać? Może podałaś zbyt wysoką kwotę i dlatego już nie pasujesz do profilu kandydata? :D Sama z resztą mówiłaś że najniższą proponowali.

Mala czarna Nowy wpis
@Halina

Na rozmowie pytali o kwotę brutto, powiedziałam brutto 3500 teraz ten nowy polski ład to ciężko powiedzieć ile netto mniej więcej myślę że około 2600 zł więc praktycznie trochę więcej niż najniższa średnia... kadrowa na rozmowie powiedziała że możemy się wstępnie na to umówić jesli mnie zatrudnią. Ale widocznie za dużo powiedziałam. Tak jak napisałaś.

PracownicA Nowy wpis
@Mala czarna

Hmm... Chyba czegoś nie rozumiem... Nie zostałaś pracownikiem Drogopolu, czego z resztą bardzo żałujesz, ale piszesz o niskich zarobkach i braku możliwości awansu. Jeśli nie masz pojęcia jak to wygląda od drugiej strony to się nie wypowiadaj tylko dlatego, że nie spełniłaś czyiś oczekiwań. Praca i płaca jest w porządku. Ja bynajmniej jestem zadowolona.

Sting

Nic dziwnego że ludzie odchodzą z tej firmy. Szkoda gadać co tam sie dzieje. Powiem tak w skrócie Kto sie tam dostanie będzie narzekał. Sam tam robiłem i całymi dniami nie było mnie w domu. Od rana do wieczora. Na dodatek szataż brygadzisty że jak nie,przyjdziesz w sobote to nie zostanie ci umowa przedłużona. A w szczegulności ten ciul z jaworzna sie tak wyrażał. A dwa. Żeby zarobić premie to trzeba robić po 10 godzin wraz z sobątą. A wygląda to tak. 8 godzin jest normalnie płacone a nad godziny i soboty to premia za prace. Tak to właśnie wygląda.

placek Nowy wpis
@Sting

prawda mowi ze cię zwolni ale juz takiego glupiego drugiego nie znajdzie

Jak długo trwa proces awansu w Przedsiębiorstwo Budowy Dróg "DROGOPOL-ZW" Sp. z o.o.?

Jakiego awansu ?? Dobry żart

tupot

@Romi uważam więc, że firma powinna zwiększyć wymagania, by zaniechać właśnie zatrudniania osób niekompetentnych.

Pracownik Administracyjny

Zapraszają na rozmowe, każą długo czekać na odpowiedź. Następnie cisza ...

Standard .. powiedz coś o sobie.. mając CV przed sobą pytanie bez sensu. Bardziej kreatywne np. Proszę mi coś powiedzieć o sobie czego nie wyczytam z CV. No ale czego się spodziewać.

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
rekruter

Rekrutacja nie wygląda Przychodzisz, dostajesz pracę i odchodzisz Najdalej po pierwszej wypłacie

admin

Osoby poszukujące pracy chcą wiedzieć jak wygląda rekrutacja w Przedsiębiorstwo Budowy Dróg "DROGOPOL-ZW" Sp. z o.o.. Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowy Dróg "DROGOPOL-ZW" Sp. z o.o. - Katowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Budowy Dróg "DROGOPOL-ZW" Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Budowy Dróg "DROGOPOL-ZW" Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg "DROGOPOL-ZW" Sp. z o.o.