MPRD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Drogowych

Ruda Śląska

Opinie o MPRD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Drogowych

Luk

Za 1300 to może dyrekcja za tyle pracować bo nic nie robią. Tyle się teraz zarabia w MPRD. Szkoda gadać co się stało z tak dobra firma, po prostu masakra, a ponoć ma być gorzej nie wiem czy można jeszcze bardziej upaść!

obserwator

Gdyby w firmie byli zatrudnieni prawdziw kierownicy umiejacy wykorzystac potencjal ludzki i mozliwosci sprzetu z wysokiej polki prawdopodobnie przymuszanie zalogi do pracy w soboty byloby zbyteczne bo wszystko by bylo zrobione w piec dni.Przypominam tez o ustawowo ponoc wolnych sobotach.A co do godzin to schemat jest prosty w pracy jestes np.osiem godzin ale zaplacone masz szesc poniewaz dwie robisz w czynie spolecznym a konto dojazdy firmowym autem z siedziby firmy na budowe i z budowy na baze - w tym czasie ponoc nie jestes w pracy - ciekawe no nie ?

Komentator

A co do godzin pracy... Soboty... Tak to fakt tylko bardzo mnie ciekawi ktory z pracownikow spedza 8 godzin w sobote?????? Slow brak....

Komentator

Jak Ci tak źle to po co tam jeszcze jestes??? Narzekac kazdy umie i widziec te zle strony..

nieznany

Firma zeszła na psy zarobiki coraz mniejsze na święta zamiast dac na lepsze to jeszcze biorą z wypłat pracowników, ubrań roboczych nie dają już od 3 lat nie wspominając o jakich kolwiek środkach czystościi. Sprzęty może i są nowe ale przy kierowniku transportu wyglądają jakby miały 10 lat, brygady jednoosobowe co jest bardzo śmieszne.Pani przezs mówi że mamy być dumni że pracujemy w MPRD! Dumny to ja byłe_m 5 lat temu bo na dzień dzisiejszy jest wstyd powiedzieć ile się zarabia i jakie warunki tam panują.

gosc

A wziales pod uwage ten fakt ze tam sie pracuje praktycznie w kazda sobote i czasami w niedziele ? I wtedy prosta prosta matematyka robi sie nieco bardziej skomplikowana.

Obserwator

Jestem pod wrażeniem poprzedniej wypowiedzi.. 300 godzin m-nie to przy prostej matematyce pracownik bylby w pracy po 16 godzin co realnie i praktycznie jest nieralne.. Ale widać ktoś chciał wzbudzić wielkie wrazenie na innych...

normalny

Drogi Piotrze nie mam pojecia kto polecil Ci napisanie tej opini ale chyba nie myslimy o tej samej firmie.Mam nadzieje ze uda mi sie sprostowac Twoje mniemanie o MPRD.Otoz jak twierdzisz dobre relacje zalogi z dyrekcja oparte sa na mobingu i straszeniu zwolnieniami naganami badz u trata premi , wymuszana jest praca przez conajmniej dziewiec godzin dziennie przez szesc dni w tygodniu , niejednokrotnie z przepisami BHP na bakier co jest norma.Jesli natomiast chodzi o ubrania robocze to wiekszosc zalogi wyglada jak szmaciaze w dziurawych dzinsach i butach.Dla dyrekcji ktora jest calkiem oderwana od reali i sytuacji w firmie liczy sie tylko dobre samopoczucie i zysk.I to by bylo tak na szybko o firmie o wynagrodzeniach nie wspomne bo te ochlapy ze stolu panskiego to zenada za np.przepracowane 300 godzin w miesiacu.Pozdrawiam i odradzam!!

piotr

pracowałem w tej firmie od 1973r,[Miejski Zarzad Ulic i Mostów ] ,,,od 1993 jako MPDR Spzoo,,,, jest to bardzo solidna firma od kiedy została prezesem pani Mrukwa Zdzisława,,,panuje tam porządek i ład , wszyscy wykonują dobrze prace drogowe, dba o BHP,i warunki pracowników, wszyscu mają ubrania i obuwie przystosowane do odpowiedniej pracy,,panuje tam dobra atmosfera pomiędzy pracownikami a dyrekcją ,,warunki są bardzo dobre ,,zarobki też ,co wiąże się oczywiście z wymaganiami ,,,pracowałem w tej firmie i byłem bardzo zadowolony , gdyby nie choroba to pracoweałbym tam do dziś ,,niech inne firmy biorą przykład z MPRD sp.zoo,,,,pozdrawiam serdecznie cały zarząd i wszystkich pracowników ,,,,,były pracownik Piotr,,,,,,,,

FEEL

fimo żondzi Mrukwy i gogouś Peteja. klimaty cienkie, ino robić albo wynocha. [usunięte przez admina]

Zostaw opinię o MPRD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Drogowych - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MPRD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Drogowych