Opinie o Kummer Wytwórnia Wędlin Władysław Kummer w Rumia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kummer Wytwórnia Wędlin Władysław Kummer. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kummer Wytwórnia Wędlin Władysław Kummer o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kummer Wytwórnia Wędlin Władysław Kummer w Rumia

Dzisiaj jeden tak był tak najebany że nie mógł dojść do szatni tylko za dzwiami się położył na kartonach

Renata G

Widzę że w Nowym P ,jest nowa pani i mam cichą nadzieje że zostanie jest po prostu przemiła ,a nie widzę pani starszej przy kości i dobrze bo była niemiła wręcz wulgarna a jej krojenie wędlin zostawiało dużo do życzenia .

Mieszkaniec Portu

Pani Aniu wez sie kobieto ogarni nierob z siebie chociaz posmiewiska w internecie wystarczy ze caly Nowy Port ma z ciebie beke nie rob chociaz tej matce wstydu

xyz nowy port

Kobieto,jesteś alkoholiczką,w dodatku chorą na głowę,a piszesz "anonimowe" bzdury na temat Pani w blond krótkich włosach-niczym nie poparte,wyssane z palca:) w dodatku z błędami. Kręcenie beki? Kochana Pani Aniu,nie wystarczy,że cały Port ma bękę z Pani,jeszcze na forum sklepu się Pani poniża? Na odwyk i leczenie psychiatryczne a nie do internetu się pchać:)!

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kummer Wytwórnia Wędlin Władysław Kummer? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
krece beke

z ciebie agnieszko nie pisz imion i nie oczerniaj ludzi ktorzy nie maja z tymi wpisami nic do czynienia jak chcesz to moge dac ci numer mojego telefonu jestes plytka i tragiczna wiec nie podskakuj z chlopcami z dzielnicy napij sie lepiej wodeczki z kolegami twojego syna bo nie masz przeciez z kim wypic ...,jedziemy dalej dawaj mysle ,ze jestes inteligentniejsza ode mnie zawsze mozesz tez ustalic numer IP.....,prawda wtedy wyjdzie prawda kto wpisuje wpisy hehe ...,dawaj dalej

Koledzy z dzielnicy

Panno Anno surowy pisze sie przez u otwarte klawo z twoja ortografia moze tobie przyda sie jakis fakultet a nie oczerniac niewinna dziewczyne w oczach Pana Kummera

Mieszkaniec Portu

Wkoncu nie pracuja te dwi zyrafy juz po Nowym Poorcie nie beda chodzic z podniesiona glowa i nie beda traktowac ludzi jak smieci BRAWO PANIE KUMMER

Klientka Nowy Port

Matka z córką nie pracują? To wspaniale! Wreszcie będzie mozna w spokoju zrobić zakupy! Niestety byłam kiedyś swiadkiem nie miłej sytuacji z udzialem pani Ani. Tacy ludzie jak ona nie powinni pracować wśród ludzi. To chory człowiek...

stefania

co pan pisze brak slow .jak sie zmienila kierowniczka z przyjemnascia znow robie tam zakupy jest bardzo mila i zaloga znow sie usmiecha a wlasnie przedtem czesto czulam alkohol od mlodej czarnej ekspedientki bardzo wulgarnej i nieprzyjemnej a kierowniczka byla to uwazala sie za hrabine,dziekuje ze w koncu pan zmienil kierowniczke ,wiele klientow wroci z powrotem

Fazi bedziem bogaci..;)

popieram nie pierwszy raz ta pani skonczyla kilka fakultetów ostrzegam przed nia jędza....

klient

Żona i ja jeżdzimy po calej europie w polsce zatrzymujemy sie w malych miejscowościach robimy zakupy tam gdzie nam wygodnie ,ostatnio zawitalismy do nowego portu w gdansku siec kummera jak wszedlem zobaczylem babke sprzedawczynie chyba sprzedawczynie na kolanach klęczała i jechala scierą po podłodze po chwili tą samą scierą po ladach,nastepnie blondynka krótko scięta zapytała"czego chce???!!" wbiło mnie w ziemie moją żone też,pani blondynka probowała coś jeszcze bełkotać ,ale wyrażnie nie dawała rady wyczuwalny swąd alkoholu od pani dawal sie we znaki,zachęcam do zakupów w porcie i życze powodzenia jak panie będa umialy odróznic poledwice sopocka od schabu sórowego wole isc do turka na kebaba pozdrawiam i odwiedzimy nastepny sklep sieci...

CHłopaki z kasyna Nowy Port
@klient

Panno Anno ależ z Panny Europejka no tak teraz ma panna czas na zwiedzanie BU HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA .ŻENADA HA HA HA HA HA WSTYD HA HA HA.

Krzysztof Nowy Port
@CHłopaki z kasyna Nowy Port

W życiu tak się nie uśmiałem ha ha ha ha ha ha ha wręcz światowa .Popieram .

klient

Teraz milo ribic zakupy jak niema od jakiegos czasu mamuski z coreczka

Dobry wpis o Nowym Porcie

klient

PANI kummer zrob pan z nowym portem porzadek bo jak sie wchodzi sie do sklepu iwidze ten sklad to sie odechcewa robic zakupy

Do pracowników firmy k. Żenujące jest to ze p.kierownk którą zastąpiła p.Małgosia pracuje zaledwie chyba pół roku ...daje to do myślenia .....nic nie wie o wedlinach jak je sprzedać jak wyeksponować nie mówiąc już o mięsie...... potrafi tylko ładnie wygladac i dobrze gadać ale to nie wszystko ,,gwiazda ,,,chyba dobrze komuś w zadek wlazła.Uważam ze jest tyle dobrych ekspedientek ktore dużo wiecej od niej wiedzą i to stanowisko sie im należało i większość tak uważa powodzenia życzę nowej p. Kierownik i wiecej wazeliny bo bedzie potrzebna. I nie jestem p.Małgosią

KLIENT

Bardzo dziekuje za brawa :) niestety nie mam takich informacji odnosnie personelu wczesniej wspomnianego sklepu, jestem jedynie zwyklym szarym klientem, o firmie wiem tyle ile sam zobacze, dziwi mnie, ze na forum danej firmy moge miec stycznosc z pracownikami, wydawalo mi sie, niestety tylko wydawalo, ze forum i kwestia opinii jakichkolwiek sklepow nie jest niczym dziwnym, ani zenujacym, a przedewszystkim wlasnie forum jest miejscem na ocene klientow tych bardziej i mniej zadowolonych, jezeli urazilem panie ekspedientki, serdecznie przepraszam, wedliny lubie, zamawiajcie wiecej, i dajcie czlowiekowi mozliwosc po tej 17 zrobic jeszcze zakupy...

tenor 3

Jezeli faktycznie napisała to byla kierowniczka to bardzo zle o niej świadczy.Bardzo brzydko,ze tak wyraża sie o koleżankach z którymi pracowala.Zarzuty sa jak najbardziej nie na miejscu.Jezeli takie sytuacje miały miejsce ,które opisuje ,to za jej przyzwoleniem.Przeciez byla tam kierowniczką.

Jan Kowalski

Miki twoja opinia juz jest nieaktualna , ta Pani juz tam chyba nie pracuje. Od dosyc dawna jej nie widzialem .Szkoda bo fajna babeczka .

miki

Ponownie od niedawna kupuję u Kummera na Pogórzu i zostanę stałą klientką.Obsługa fantastyczna,p.Magda rozśmiesza do łez,jest przesympatyczna i bardzo miła,zresztą jak inne panie również.Kupowanie to czysta przyjemność.Jakość i świeżość dostępnych wędlin bardzo się poprawiła.Jest tam pozytywna energia,polecam wszystkim.

KLIENT
@miki

Z całym szacunkiem, żadna z ekspedientek nie jest sympatyczna i posiada mierne pojęcie o własnym asortymencie. Jedynie pani Gosia(zdaje sie kierownik sklepu) jest w stanie konkretnie powiedzieć co warto spróbować, a nawet jak przyrządzić mięso. Zresztą koło godziny 17 kiedy już pani Gosi nie ma, większość towaru jest schowana, nie ma możliwości zrobienia zakupów, panie zaczynają już myć podłogę, a sklep jest czynny do godziny 18? Takie zachowanie jest żenujące. Zero szacunku do klienta... Mięso i wędlina oczywiście są smaczne i warto zaglądać. Niestety fakt, że panie są śmieszne nie jest istotny, kiedy nie mają pojęcia o towarze, którym "powinny" handlować...

tenor2
@KLIENT

Brawooo,żenujący wpis od własnie zwolnionej byłej kierowniczki sklepu p.Gosi.

Live

Z tego co zauwazylem, Trzy z Tych Pań zagościły na Romanowskiego pod koniec ubiegłego roku :)

Zostaw merytoryczną opinię o Kummer Wytwórnia Wędlin Władysław Kummer - Rumia

Kummer Wytwórnia Wędlin Władysław Kummer
2.3/5 Na podstawie 52 ocen.
  • ul. Dębogórska 152
    84-230 Rumia