Opinie o Kummer Wytwórnia Wędlin Władysław Kummer w Rumia

counter
2 51 116 5 1
Teresa Nowy wpis

Hej, jaki rodzaj umowy oferowany jest w Kummerze? Czy można się spodziewać umowy o pracy czy umowy zlecenie? Jak to wygląda na początku a jak po np. roku współpracy? Można liczyć na stabilność zatrudnienia?

B.. Nowy wpis
@Teresa

Tylko umowa o pracę nie ma zleceń

Andrzej. S Nowy wpis
Klient

Chce pochwalić panią Dagmarę Urbanik bardzo miła ekspedientka radosna wesoła można porozmawiać pośmiać się naprawdę takiej super osoby nie znajdę naprawdę polecam. Zawsze znajdę panią Dagmarę na stoisku 107,122,126 naprawdę kumer na hali dagowej w Gdyni

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 73 dni.

Czy w Kummer Wytwórnia Wędlin Władysław Kummer występują paczki/bony świąteczne?

Kazimierz
Klient

W sklepie na Chyloni gdy robiłem zakupy jedna pani bardzo nie mila opryskliwa i strasznie nerwowa,ale reszta ekspedientka na duży plus

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

help

A nie poszukujecie teraz pracowników???

Piotr
Klient

Niestety opinia nie będzie pochlebna. Pani ekspedientka sprzedaje nie świeży lub bezwartościowy towar. Spotkało mnie to trzy razy. Robiłem tam zakupy, gdyż myślałem, że nastąpi poprawa. Nic z tych rzecz. Dziś miarka się przebrała i przestrzegam innych. Chodzi o sklep firmowy w Sopocie przy pętli tramwajowej.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 174 dni.

Jaka jest kultura pracy w Kummer Wytwórnia Wędlin Władysław Kummer? Obowiązuje typowy dress code?

obiektywny
Klient

Zamiast boczku parzonego ekspedientka w sklepie wcisnęła synowi podgardle wędzone. Sklep w Gdyni ul morska naprzeciwko Kauflandu. To byl mój ostatni zakup u Kumera.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 275 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Kummer Wytwórnia Wędlin Władysław Kummer? Oddzwaniają zawsze?

skarga

czy panie z kosciuszki nie musza nisic masek staly klient

Magda

Mój wpis będzie dotyczył konkretnego sklepu na ul. Romanowskiego w Gdyni. Nie raz widziałam jak panie sprzedające wychodzą z tyłu (obok paczkomatu) na papierocha i niestety NIE ZDEJMUJĄ RĘKAWICZEK! Nie wierzę, że po powrocie te rękawiczki na dłoniach myją, czy zmieniają przy obecnym deficycie. Potem wracają normalnie do pracy W TYCH SAMYCH RĘKAWICZKACH krojąc wędliny itp. Wstyd! Nie kupię już tam nic, pomimo miłej obsługi

Adam Kummer

Firma zysku nie przynosi... Tu jest wszystko.. Paczki na ŚWIĘTA itd.. czego chcieć więcej.. TANI PRACOWNIK TO DOBRY PRACOWNIK TO 1 ZASADA TEJ FIRMY... POZDRWIAM FIRME Z WIELOLETNIA TRADYCJĄ (POWIEDZIALABYM LUDZIOM NIE DAM SOBIE WEZME) (usunięte przez administratora)

adam kummer

wszyscy pracownicy dostana premie za prace w epidemi mamy nadzieje ze my tez dostaniemy

fan
@adam kummer

za to że narazamy swoje zdrowie za to powinniśmy dostać doceń to panie Adamie bo masz dobrych pracownikow

prac

ciekawe czy szef doceni pracowników w czasie wirusa może jakaś dodatkowa mała premia panie adamie

fani
@prac

może pana Adama sumienie ruszy i doceni swoich pracownikow

Agnieszka

Od lat byłam klientka , niestety musiałam zmienić miejsce zamieszkania. Wielka szkoda że nie ma sklepu w Lęborku.

Wiecie czy Kummer Wytwórnia Wędlin Władysław Kummer udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Pytanie :)
@Pytanie

Tak :) Dają pracownikom laptopy Apple Pro i telefony IPhone X do pracy zdalnej :)

Daria

@Osoba pracująca fizycznie I mimo tak złych warunków firma jest oceniana jako dobry pracodawca!!!

Osoba pracująca fizycznie

Firmy zatrudniające powyżej 50 pracowników mają obowiązek tworzenia Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Powiem tak socjalu nie ma. Pensja prosi o pomstę do nieba. Warunki pracy są okropne. Ciężko i wysiłek murowane w firmie u adama kummera(celowo z małej) gość uważany za pracodawcę tak naprawdę nie ma żadnego dobrego zdania o żadnym pracowniku. Wszystko ma na swojej głowie, ponieważ nikomu nie ufa. Ludzi których zatrudnia nie znają się na niczym lub olewaja sprawę. Nie polecam, ludzie którzy chcą się zatrudnić porozmawiajcie z pozostałymi pracownikami zamiast z kadrami i samym pracodawcą.

Rzemiocha

Jak tam płace ? Gdzie ukradziony socjal ? A gdzie premie dla pracowników i wysługa lat ?

Alicja
@Rzemiocha

Dobrze Cię zrozumiałam, że nie ma już w Kummer żadnego socjalu? Nic nie zostało dla pracowników? Czekam na info

Użytkownicy czekają na odpowiedź 580 dni.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Kummer Wytwórnia Wędlin Władysław Kummer?

Zostaw merytoryczną opinię o Kummer Wytwórnia Wędlin Władysław Kummer - Rumia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Kummer Wytwórnia Wędlin Władysław Kummer
2/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Dębogórska 152