Kummer Wytwórnia Wędlin Władysław Kummer

Rumia

Opinie o Kummer Wytwórnia Wędlin Władysław Kummer

Mam nadzieje ze właściciel czyta. Z całego serca chce pochwalić Panie ze sklepu mięsnego Kummer Gdynia Karwiny (targowisko) najcudowniejsze kobiety na świecie!!!! Kiedyś mnie zabija za 30 dag miesa mielonego,które zazwyczaj specjalnie dla mnie miela haha ale dziękuję i polecam!

Alicja

@STUDENT piszesz, że firma Kummer Wytwórnia Wędlin Władysław Kummer po zmianie właściciela wkroczyła na 'równię pochyłą'. Co masz konkretnie na myśli? Czy możesz uargumentować swoją wypowiedź?

Byłaklientka

Naprawdę rzadko pisze opinie, ale to co się dzieje w nowym porcie to przesada. Te wasze niby zmiany na lepsze to tragedia. Nowa kierownik jest po prostu chamska dla klienta i dopóki obsługa się nie zmieni to moja noga tam nie powstanie. Mieliście w końcu fajny sklep ale oczywiście układy, układziki ważniejsze. Chamstwo i prostactwo.

mieszkanka_nowy_port

Naprawdę polecam wziąć wam zimny prysznic, panie Adamie... Widzę, że sklep w nowym porcie to same układziki. Nowa pani kierownik była uczciwa i tak jej dziękujecie? Pani Bożenka podniosła ten sklep i znowu chętnie robiłam tam zakupy, na szczęście w nowym porcie są jeszcze inne sklepy mięsne. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do klienta, widać że lubi kontakt z klientem, a klienci lubią ją. Zastanówcie się czy nie popełniacie dużego błędu.. To, że pani Agnieszka też nie będzie pracować w tym sklepie to kolejny wasz błąd. Pozbywacie się waszych najlepszych pracowników, a szkoda, bo przez te ostatnie miesiące naprawdę miło robiło się zakupy w nowym porcie :/

MAŁA BLONYNECZKA Nowy Port

Jeżeli chodzi o sklep Kummer w Nowym Porcie to uwielbiam robić zakupy jak obsługuję Pani Agnieszka, śliczna krótko ścięta blondynka która wita uśmiechem od ucha do ucha :) Zawsze pożartuje, jest przemiła dla klientów. To człowiek który potrafi pracować z ludźmi (klientem). Powinno zatrudniać się same takie osobowości-bo sklep na tym dużo zyskuję. Muszę również wypowiedzieć się o Pani Bożence która również dużo dobrego wnosi do sklepu, bardzo miła oraz uprzejma. Taka kadra to skarb. Pozdrawiam :)

DORIS

Jestem częstą klientką sklepu w Nowym Porcie,nigdy nie miałam jakichkolwiek zarzutów do personelu,obsługa jest bardzo miła,chętnie doradza i zawsze z szacunkiem do klienta,szczególnie Pani Bożenka i PANI blondynka w krótkich włosach,która zawsze z uśmiechem na ustach wita klienta juz na wejściu,bardzo lubię ten sklep i te przemiłe PANIE.

STUDENT

Firma która kilka lat temu po zmianie właściciela wkroczyła na równię pochyłą.

Wolfskin

Hahahaha kozak w necie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w świecie tak każdego z was mozna nazwać

Cesia555

Witam, widzę że opinie nie zbyt pochlebne, ja chcę pochwalić sklep w Gdyni Chyloni przy dworcu SKM. Od czasu do czasu podjeżdżam na zakupy i nie narzekam, jak dla mnie Panie Sprzedawczynie grzeczne i miłe, towar smaczny, szczególnie schab wędzono/parzony z kością, więc niby wszystko gra. Niestety jestem zawiedziona, że w Wejherowie nie ma waszego sklepu, dlaczego??? Jakby był, to tylko tam bym chodziła na zakupy. A może Mikołaj spełni życzenie klientki i sprawi nam Wejherowianom taki prezent np. w przyszłym roku? byłoby cudownie. Pozdrawiam ciepło i życzę Zdrowych, Szczęśliwych i Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2017 Właścicielowi z Rodziną i wszystkim Pracownikom z ich Rodzinami, WSZYSTKIEGO DOBREGO!!!

klient

Coraz gorsza obsługa w Gdyni na hali targowej kroją wędliny z osłonkami, wciskają ścinki w pomiędzy plastry, sprzedają stare mięsa, gdy nikt nie patrzy wrzucają rozwalone na pół kiełbasy

klientka

Mam pytanko do właściciela, czy sklep na Portowców jest w ogóle kontrolowany ? Wchodzę i myślę, że to lodziarnia :) jak w sklepie mięsnym mogą być podkładane opakowania od lodów pod towar ? Jak by tego było mało wszystko prawie przedzielone na pół i zafoliowane wygląda to paskudnie . Czystość szyb i cenówek od mięsa pozostawia wiele do życzenia a już w nie wspomnę o zapachu jaki panuje czasem na sklepie. Jestem ciekawa czy sanepid był by zadowolony z czystości na tym sklepie. Mam nadzieje, że moja wiadomość coś zmieni, wpadnę z czystej ciekawości zobaczyć czy coś się zmieniło :)

M

Może i na Hali w Gdyni u Kumera jest taka zołza dla pracowników kierowniczka jak pisze miesko, ale dla klienta te panie są bardzo uprzejme i chce sie tam kupować, nie tylko mi, ale i innym ludziom, o czym świadczą kolejeczki. Przy stoiskach obok klientów nie ma, a tam zawsze ktoś stoi. Stoję i ja, jak mi sie nie spieszy, bo obsługa jest dobra oraz cierpiiwa i miła, a poza tym towar mają też dobry. W drugim sklepie na Morskiej, to już jest mistrzostwo świata w obsłudze, nawet przepisy na potrawy podają.

miesko

witam serdecznie, ostatnio aplikowalam na stanowisko kasjer sprzedawca do sklepu kummer. Jednak mocno zastanawiam się nad ewentualnym podjęciem pracy, gdyż opinie o panującej atmosferze ,przede wszytkim w dwóch sklepach Rumia na Dabrowskiego oraz w Gdyni na hali, jest co najmniej beznadziejna. Panujący tam mobingg glownie za sprawa kierowniczek, które zapewne nie sa autorytetami gdyż same swojej pracy nie wykonują na 100% bo rozwiazywanie krzyżówek i robotek na drutach podczas pracy dobrze o nich nie swiadczy. Najgorsze jest to ze wszelkie flustracje oraz niezadowolenia przelewają na pracownice, które jeśli nie podporzadkowuja się niestety zostają zdegradowane, usunięte lub przeniesione. Przykre jeśli osoby piastujaca kierownicze stanowisko tak postepuja to zdecydownaie swiadczy o niedojrzalosci emocjonalnej, zakompleksieniu i probie dowartościowania się poprzez uleglosc podwładnych. Pieniadze praca absolutnie sa ważne ale człowiek jest najważniejszy nie warto.

TO JA

pracowałam w tej firmie do niedawna jako skoczek, po prostu tragedia co się wyprawia na sklepach. Panie kierowniczki do godz 11 siedza w biurze i udaja ze wypelniaja dokumenty ( które zajmują z duza górka ok 1 godz. a dziewczyna sama na stoisku zastanawia mnie za co one biora podwojna premie za obijanie się w biurze do 11 a o 12 już ich nie ma na sklepach, nawet grafikow nie mogly zrobić normalnie tylko rzucały na tydzień już. Nie można było sobie nic zaplanować a jak chciałam się zamienic to wielka łaska. MAM NADZIEJE ZE KTOS PRZYJZY SIE WRESCIE Z BLISKA JAK WYGLADA PRACA KIEROWNIKOW W TEJ FIRMIE

Dzisiaj jeden tak był tak najebany że nie mógł dojść do szatni tylko za dzwiami się położył na kartonach

Renata G

Widzę że w Nowym P ,jest nowa pani i mam cichą nadzieje że zostanie jest po prostu przemiła ,a nie widzę pani starszej przy kości i dobrze bo była niemiła wręcz wulgarna a jej krojenie wędlin zostawiało dużo do życzenia .

Mieszkaniec Portu

Pani Aniu wez sie kobieto ogarni nierob z siebie chociaz posmiewiska w internecie wystarczy ze caly Nowy Port ma z ciebie beke nie rob chociaz tej matce wstydu

xyz nowy port

Kobieto,jesteś alkoholiczką,w dodatku chorą na głowę,a piszesz "anonimowe" bzdury na temat Pani w blond krótkich włosach-niczym nie poparte,wyssane z palca:) w dodatku z błędami. Kręcenie beki? Kochana Pani Aniu,nie wystarczy,że cały Port ma bękę z Pani,jeszcze na forum sklepu się Pani poniża? Na odwyk i leczenie psychiatryczne a nie do internetu się pchać:)!

krece beke

z ciebie agnieszko nie pisz imion i nie oczerniaj ludzi ktorzy nie maja z tymi wpisami nic do czynienia jak chcesz to moge dac ci numer mojego telefonu jestes plytka i tragiczna wiec nie podskakuj z chlopcami z dzielnicy napij sie lepiej wodeczki z kolegami twojego syna bo nie masz przeciez z kim wypic ...,jedziemy dalej dawaj mysle ,ze jestes inteligentniejsza ode mnie zawsze mozesz tez ustalic numer IP.....,prawda wtedy wyjdzie prawda kto wpisuje wpisy hehe ...,dawaj dalej

Koledzy z dzielnicy

Panno Anno surowy pisze sie przez u otwarte klawo z twoja ortografia moze tobie przyda sie jakis fakultet a nie oczerniac niewinna dziewczyne w oczach Pana Kummera

Mieszkaniec Portu

Wkoncu nie pracuja te dwi zyrafy juz po Nowym Poorcie nie beda chodzic z podniesiona glowa i nie beda traktowac ludzi jak smieci BRAWO PANIE KUMMER

Klientka Nowy Port

Matka z córką nie pracują? To wspaniale! Wreszcie będzie mozna w spokoju zrobić zakupy! Niestety byłam kiedyś swiadkiem nie miłej sytuacji z udzialem pani Ani. Tacy ludzie jak ona nie powinni pracować wśród ludzi. To chory człowiek...

stefania

co pan pisze brak slow .jak sie zmienila kierowniczka z przyjemnascia znow robie tam zakupy jest bardzo mila i zaloga znow sie usmiecha a wlasnie przedtem czesto czulam alkohol od mlodej czarnej ekspedientki bardzo wulgarnej i nieprzyjemnej a kierowniczka byla to uwazala sie za hrabine,dziekuje ze w koncu pan zmienil kierowniczke ,wiele klientow wroci z powrotem

Fazi bedziem bogaci..;)

popieram nie pierwszy raz ta pani skonczyla kilka fakultetów ostrzegam przed nia jędza....

klient

Żona i ja jeżdzimy po calej europie w polsce zatrzymujemy sie w malych miejscowościach robimy zakupy tam gdzie nam wygodnie ,ostatnio zawitalismy do nowego portu w gdansku siec kummera jak wszedlem zobaczylem babke sprzedawczynie chyba sprzedawczynie na kolanach klęczała i jechala scierą po podłodze po chwili tą samą scierą po ladach,nastepnie blondynka krótko scięta zapytała"czego chce???!!" wbiło mnie w ziemie moją żone też,pani blondynka probowała coś jeszcze bełkotać ,ale wyrażnie nie dawała rady wyczuwalny swąd alkoholu od pani dawal sie we znaki,zachęcam do zakupów w porcie i życze powodzenia jak panie będa umialy odróznic poledwice sopocka od schabu sórowego wole isc do turka na kebaba pozdrawiam i odwiedzimy nastepny sklep sieci...

CHłopaki z kasyna Nowy Port
@klient 08.06.2016 09:47

Panno Anno ależ z Panny Europejka no tak teraz ma panna czas na zwiedzanie BU HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA .ŻENADA HA HA HA HA HA WSTYD HA HA HA.

Krzysztof Nowy Port
@CHłopaki z kasyna Nowy Port 09.06.2016 08:11

W życiu tak się nie uśmiałem ha ha ha ha ha ha ha wręcz światowa .Popieram .

klient

Teraz milo ribic zakupy jak niema od jakiegos czasu mamuski z coreczka

Dobry wpis o Nowym Porcie

klient

PANI kummer zrob pan z nowym portem porzadek bo jak sie wchodzi sie do sklepu iwidze ten sklad to sie odechcewa robic zakupy

Do pracowników firmy k. Żenujące jest to ze p.kierownk którą zastąpiła p.Małgosia pracuje zaledwie chyba pół roku ...daje to do myślenia .....nic nie wie o wedlinach jak je sprzedać jak wyeksponować nie mówiąc już o mięsie...... potrafi tylko ładnie wygladac i dobrze gadać ale to nie wszystko ,,gwiazda ,,,chyba dobrze komuś w zadek wlazła.Uważam ze jest tyle dobrych ekspedientek ktore dużo wiecej od niej wiedzą i to stanowisko sie im należało i większość tak uważa powodzenia życzę nowej p. Kierownik i wiecej wazeliny bo bedzie potrzebna. I nie jestem p.Małgosią

KLIENT

Bardzo dziekuje za brawa :) niestety nie mam takich informacji odnosnie personelu wczesniej wspomnianego sklepu, jestem jedynie zwyklym szarym klientem, o firmie wiem tyle ile sam zobacze, dziwi mnie, ze na forum danej firmy moge miec stycznosc z pracownikami, wydawalo mi sie, niestety tylko wydawalo, ze forum i kwestia opinii jakichkolwiek sklepow nie jest niczym dziwnym, ani zenujacym, a przedewszystkim wlasnie forum jest miejscem na ocene klientow tych bardziej i mniej zadowolonych, jezeli urazilem panie ekspedientki, serdecznie przepraszam, wedliny lubie, zamawiajcie wiecej, i dajcie czlowiekowi mozliwosc po tej 17 zrobic jeszcze zakupy...

tenor 3

Jezeli faktycznie napisała to byla kierowniczka to bardzo zle o niej świadczy.Bardzo brzydko,ze tak wyraża sie o koleżankach z którymi pracowala.Zarzuty sa jak najbardziej nie na miejscu.Jezeli takie sytuacje miały miejsce ,które opisuje ,to za jej przyzwoleniem.Przeciez byla tam kierowniczką.

Jan Kowalski

Miki twoja opinia juz jest nieaktualna , ta Pani juz tam chyba nie pracuje. Od dosyc dawna jej nie widzialem .Szkoda bo fajna babeczka .

miki

Ponownie od niedawna kupuję u Kummera na Pogórzu i zostanę stałą klientką.Obsługa fantastyczna,p.Magda rozśmiesza do łez,jest przesympatyczna i bardzo miła,zresztą jak inne panie również.Kupowanie to czysta przyjemność.Jakość i świeżość dostępnych wędlin bardzo się poprawiła.Jest tam pozytywna energia,polecam wszystkim.

KLIENT
@miki 06.04.2016 09:49

Z całym szacunkiem, żadna z ekspedientek nie jest sympatyczna i posiada mierne pojęcie o własnym asortymencie. Jedynie pani Gosia(zdaje sie kierownik sklepu) jest w stanie konkretnie powiedzieć co warto spróbować, a nawet jak przyrządzić mięso. Zresztą koło godziny 17 kiedy już pani Gosi nie ma, większość towaru jest schowana, nie ma możliwości zrobienia zakupów, panie zaczynają już myć podłogę, a sklep jest czynny do godziny 18? Takie zachowanie jest żenujące. Zero szacunku do klienta... Mięso i wędlina oczywiście są smaczne i warto zaglądać. Niestety fakt, że panie są śmieszne nie jest istotny, kiedy nie mają pojęcia o towarze, którym "powinny" handlować...

tenor2
@KLIENT 22.04.2016 16:35

Brawooo,żenujący wpis od własnie zwolnionej byłej kierowniczki sklepu p.Gosi.

Live

Z tego co zauwazylem, Trzy z Tych Pań zagościły na Romanowskiego pod koniec ubiegłego roku :)

Mic

Nie wiem jak jest w Nowym Porcie i innych sklepach KUMERA ale od kiedy na Pogórzu ,Romanowskiego została zatrudniona nowa ekspedientka to zakupy stały się tam czystą przyjemnością dawno nie widziałem tak życzliwej i zawsze uśmiechniętej ekspedientki do klienta .... TYLKO WIĘCEJ TAKICH PRACOWNIKÓW

@Mic 16.02.2016 19:16

tylko jedna ekspedientka , jak widać wszystkie panie są nowe a one co są nie miłe

Mic
@pracownik 20.02.2016 19:57

Wszystkie sa miłe ,ale ta która pokazała się w sklepie pod koniec roku jest moja faworytką :-) mam tylko nadzieje za na dłużej zagości i dalej będę miał możliwość kupowania u niej paróweczek i nie tylko :-)

phyb

Kiedy wkoncu firma zlikwiduje w Nowym Porcie Mamuske z coreczka bo juz na nie nie mozna patrzec

UHuG
@phyb 10.01.2016 16:56

Zrobcie z tym Nowym Portem porzadek

POLA
@phyb 10.01.2016 16:56

te france są nie do ruszenia ... a szkoda bo sklep NOWY PORT odetchnąłby w końcu ;)

człowiek ktoś

Ula, u Kummera napewno do2tys. Nie zarobisz pomylilas firmy

Gość

zocha
@Gość 19.12.2015 21:02
Zaś pracodawca zarabia kosztem pracownika i twierdzi że jest kryzys bzdura kryzys mają pracownicy ale nie oni...

WESOLYCH SWIAT -ZYCZYMY REFLEKSJI PRZY WIGILIJNYM STOLE

Zgadzam się z całą resztą wpisów ....ale najbardzie bolą mnie zawiedzione dziewczyny które czekały na "MIKOLAJA"OD p.Adama żeby swoim pociecha kupić coś do tego buta ...bo z wyplaty malo co tego 6 .12 zostaje a maż dopiro 10.12 ..... ale szkoda mi pana i pomimo wszystko Życzę wszystkiego najlepszego i radości w tak pięknym dniu p.Adamie;)

Kolejny człowiek

Ludzie zrozumcie, że P. Adam ma na to wszystko wy.... Taka jest prawda i nikt nam nie powie(nam pracownikom firmy, może już nie firmy a zarabiania kasy dla szefów). P. Adam jest chamem i wielkim ale to wielkim chciwcem, życzę mu aby Władek przejzal na oczy i zdegradowal go albo nawet wyrzucił z tej firmy, niech sam pracuje na siebie. Ps.Nasze dziewczyny liczyły chociaż na lekki zastrzyk gotówki bo na święta jest to bardzo potrzebne, czy to nawet bon do wykorzystania w naszym sklepie. Nie pozdrawiam.

O co chodzi panie Adamie! Wszystkie wiekszw sklepy jak Gzzela Biedronka Nowak czy Lidl.Wszyscy dostali paczki na święta dla dzieci .bony po minimum 300zł a my nawet dobrego Słowa nieuslyszelismy od pana .pragniemy przypomnieć że bez pracowników nie miał by pan tego co ma .Wstyd Wstyd P. Adamie .

sprzedawca
@1234 10.12.2015 13:50

Pracuje u Kummera już kilka lat,jeszcze za p. Władka, ostry szef, ale o pracowników dbał.Były wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wakacjii dla dzieci, bony świąteczne, paczki dla dzieci.Szef pamiętał o DNIU Kobiet.Od kilku lat , syn p.Adam wprowadził inną politykę.Nie ma funduszu socjalnego, a w tym roku nawet życzeń świątecznych.....Cóż praca nie jest łatwa, ranne wstawanie, rozładunek towaru, nie dogrzane sklepy, które są stare i brzydkie nie pomagają nam przyciągnąć klienta, pomimo tego , że towar jest dobry.Dużo zalezy od pracowników, ale pracownik nie doceniany,nie chwalony, nie dostający pomocy z firmy zaczyna popadac w marazm.Jestem wieloletnim handlowcem, lubię pracę z ludżmi, ale nie tylko wymagam szacunku od Klienta i do Klienta, ale także od Mojego Szefa.Byłam dumna , że pracuję u pracodawcy POLSKIEGO, od wielu lat na Trójmiejskim rynku. Teraz zastanawiam się , czy choć czasami myśli PAN o NAS , Pracownikach.

Julita Nowy Port

Ja jestem ciekawa która to pisze ,pewnie ta co została wywalona za kradzieże .Miej odwagę i podpisz się imieniem ..to co piszesz to wcale nie prawda oczerniać to każdy morze oczywiście z ZAZDROŚCI .

klientka

Nowy Port od dawna powinien zostac rozwiazany (ekipa do wymiany) poczawszy od kierowniczki i jej corki. Kiedys byly tam mile i uprzejme ekspedientki. Od trzech lat jest coraz gorzej. A na te dwie królowe patrzec sie nie da. Az dziwne ze obie tak dlugo tam pracuja. Cos tu smierdzi panie Kummer... Ukladziki?

Maria

Pani Polu po pierwsze proszę przeczytać tekst powyżej dobrze ,jeżeli jest pani osobą inteligentną i rozumie co czyta .A po drugie nie 6 min tylko 9 . Z poważnie Maria.

EHTE

I to jesst cala prawda

Maria

Witam jestem mieszkanką Nowego Portu ,często kupuję u was mięso bo macie naprawdę świeże ale obsługę Tragiczną .Pracuje tam osoba o ciemnych włosach i bardzo wysoka , jest po prostu chamska i myli się na kasie na swoją korzyść hym.Gania ludzi od lady do lady gdy kupowałam u (Niej) mięso i chciałam jedną kiełbasę to powiedział że ona na wędlinach nie stoi i nie będzie latać , Ludzie to jest mały sklepik a kolejki nie miała , za to było full na wędlinach rzuciła mięsem na ladę z wędlinami i znikła na tyłach na dobre 6 min .Stałam tam dobre 9 min za jedną farmerską , wiadomo sobota to ludzie dużo wędlin krojonych biorą . Mogla podejść I pomóc dziewczyną które były zmęczone aż czerwone na buzi .I takie krówsko tam pracuje ona to do szorowania szaletu się nadaje miała by czas na wszystko .Pozdrawiam była Maria .

Nie zgadzam się z opinią że sklep w nowym porcie jest najgorszy ,jest tam zawsze świeży towar jest czyściutko ,a od kiedy nie ma jednej ekspedientki bodajże p.ewy az miło się robi tam zakupy

ewa

Popieram najgorszy sklep Kummera to w Nowym Porcie .Kierowniczka z córeczką robią co chcą.

4EZG

Ktos sie odwazyl wkoncu napisac prawde

cSYg

Sklep w Nowym Porcie to Jest najgorszy sklep Pana Kummera

Zostaw opinię o Kummer Wytwórnia Wędlin Władysław Kummer - Rumia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kummer Wytwórnia Wędlin Władysław Kummer