Opinie o Kummer Wytwórnia Wędlin Władysław Kummer w Rumia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kummer Wytwórnia Wędlin Władysław Kummer. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kummer Wytwórnia Wędlin Władysław Kummer o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kummer Wytwórnia Wędlin Władysław Kummer w Rumia

Mic

Nie wiem jak jest w Nowym Porcie i innych sklepach KUMERA ale od kiedy na Pogórzu ,Romanowskiego została zatrudniona nowa ekspedientka to zakupy stały się tam czystą przyjemnością dawno nie widziałem tak życzliwej i zawsze uśmiechniętej ekspedientki do klienta .... TYLKO WIĘCEJ TAKICH PRACOWNIKÓW

@Mic

tylko jedna ekspedientka , jak widać wszystkie panie są nowe a one co są nie miłe

Mic
@pracownik

Wszystkie sa miłe ,ale ta która pokazała się w sklepie pod koniec roku jest moja faworytką :-) mam tylko nadzieje za na dłużej zagości i dalej będę miał możliwość kupowania u niej paróweczek i nie tylko :-)

phyb

Kiedy wkoncu firma zlikwiduje w Nowym Porcie Mamuske z coreczka bo juz na nie nie mozna patrzec

UHuG
@phyb

Zrobcie z tym Nowym Portem porzadek

POLA
@phyb

te france są nie do ruszenia ... a szkoda bo sklep NOWY PORT odetchnąłby w końcu ;)

człowiek ktoś

Ula, u Kummera napewno do2tys. Nie zarobisz pomylilas firmy

Zaś pracodawca zarabia kosztem pracownika i twierdzi że jest kryzys bzdura kryzys mają pracownicy ale nie oni

zocha
@Gość

WESOLYCH SWIAT -ZYCZYMY REFLEKSJI PRZY WIGILIJNYM STOLE

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kummer Wytwórnia Wędlin Władysław Kummer? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Zgadzam się z całą resztą wpisów ....ale najbardzie bolą mnie zawiedzione dziewczyny które czekały na "MIKOLAJA"OD p.Adama żeby swoim pociecha kupić coś do tego buta ...bo z wyplaty malo co tego 6 .12 zostaje a maż dopiro 10.12 ..... ale szkoda mi pana i pomimo wszystko Życzę wszystkiego najlepszego i radości w tak pięknym dniu p.Adamie;)

Kolejny człowiek

Ludzie zrozumcie, że P. Adam ma na to wszystko wy.... Taka jest prawda i nikt nam nie powie(nam pracownikom firmy, może już nie firmy a zarabiania kasy dla szefów). P. Adam jest chamem i wielkim ale to wielkim chciwcem, życzę mu aby Władek przejzal na oczy i zdegradowal go albo nawet wyrzucił z tej firmy, niech sam pracuje na siebie. Ps.Nasze dziewczyny liczyły chociaż na lekki zastrzyk gotówki bo na święta jest to bardzo potrzebne, czy to nawet bon do wykorzystania w naszym sklepie. Nie pozdrawiam.

DAREK

CO WY TU PISZECIE POKAŻCIE NA CO WAS STAĆ POKARZCIE JAKIE MACIE JAJA UMIECIE TYLKO PISAĆ JAK PRACOWALIŚCIE TO WALCIE SWOJE NAZWISKA ANIE NICK JAKIŚ GÓWNIAŻE.....

klient
@DAREK

Panie Adamie jak poprzednicy wspominają!!!!!!! czas ochłonąć po zachłyśnięciu się przejęcia stanowiska, Odpowiadając na nurtujące pytanie : czego się oczekuje od swojego pracodawcy ???? oto odpowiedź : SZACUNKU, WDZIĘCZNOŚCI I ZADOWOLENIA Z NALEŻYTEJ DOBRZE WYKONANEJ PRACY, BO TO DZIĘKI PRACOWNIKOM MA SIĘ TO CO SIĘ MA. A I W DOWÓD WDZIĘCZNOŚCI ŁADNIE PODKREŚLAM Ł A D N I E BYŁO BY TO TEMU PRACOWNIKOWI OKAZAĆ. nadchodzą święta i firma Kummer nie wykazała się najmniejszą inicjatywą by tą wdzięczność temu pracownikowi okazać. najmniejszy podarunek czy choć by czekolady dla dzieci. Za czasów Pana Władka było lepiej bo liczył się ze swoimi pracownikami i był większy szacunek w oby dwie strony. teraz to tylko kasa kasa kasa..... a wędliny i mięso mają wiele do życzenia. Niech Pan Panie Adamie weźmie się w garść i życzę więcej życzliwości w nadchodzącym roku

O co chodzi panie Adamie! Wszystkie wiekszw sklepy jak Gzzela Biedronka Nowak czy Lidl.Wszyscy dostali paczki na święta dla dzieci .bony po minimum 300zł a my nawet dobrego Słowa nieuslyszelismy od pana .pragniemy przypomnieć że bez pracowników nie miał by pan tego co ma .Wstyd Wstyd P. Adamie .

sprzedawca
@1234

Pracuje u Kummera już kilka lat,jeszcze za p. Władka, ostry szef, ale o pracowników dbał.Były wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wakacjii dla dzieci, bony świąteczne, paczki dla dzieci.Szef pamiętał o DNIU Kobiet.Od kilku lat , syn p.Adam wprowadził inną politykę.Nie ma funduszu socjalnego, a w tym roku nawet życzeń świątecznych.....Cóż praca nie jest łatwa, ranne wstawanie, rozładunek towaru, nie dogrzane sklepy, które są stare i brzydkie nie pomagają nam przyciągnąć klienta, pomimo tego , że towar jest dobry.Dużo zalezy od pracowników, ale pracownik nie doceniany,nie chwalony, nie dostający pomocy z firmy zaczyna popadac w marazm.Jestem wieloletnim handlowcem, lubię pracę z ludżmi, ale nie tylko wymagam szacunku od Klienta i do Klienta, ale także od Mojego Szefa.Byłam dumna , że pracuję u pracodawcy POLSKIEGO, od wielu lat na Trójmiejskim rynku. Teraz zastanawiam się , czy choć czasami myśli PAN o NAS , Pracownikach.

Julita Nowy Port

Ja jestem ciekawa która to pisze ,pewnie ta co została wywalona za kradzieże .Miej odwagę i podpisz się imieniem ..to co piszesz to wcale nie prawda oczerniać to każdy morze oczywiście z ZAZDROŚCI .

klientka

Nowy Port od dawna powinien zostac rozwiazany (ekipa do wymiany) poczawszy od kierowniczki i jej corki. Kiedys byly tam mile i uprzejme ekspedientki. Od trzech lat jest coraz gorzej. A na te dwie królowe patrzec sie nie da. Az dziwne ze obie tak dlugo tam pracuja. Cos tu smierdzi panie Kummer... Ukladziki?

Maria

Pani Polu po pierwsze proszę przeczytać tekst powyżej dobrze ,jeżeli jest pani osobą inteligentną i rozumie co czyta .A po drugie nie 6 min tylko 9 . Z poważnie Maria.

EHTE

I to jesst cala prawda

Maria

Witam jestem mieszkanką Nowego Portu ,często kupuję u was mięso bo macie naprawdę świeże ale obsługę Tragiczną .Pracuje tam osoba o ciemnych włosach i bardzo wysoka , jest po prostu chamska i myli się na kasie na swoją korzyść hym.Gania ludzi od lady do lady gdy kupowałam u (Niej) mięso i chciałam jedną kiełbasę to powiedział że ona na wędlinach nie stoi i nie będzie latać , Ludzie to jest mały sklepik a kolejki nie miała , za to było full na wędlinach rzuciła mięsem na ladę z wędlinami i znikła na tyłach na dobre 6 min .Stałam tam dobre 9 min za jedną farmerską , wiadomo sobota to ludzie dużo wędlin krojonych biorą . Mogla podejść I pomóc dziewczyną które były zmęczone aż czerwone na buzi .I takie krówsko tam pracuje ona to do szorowania szaletu się nadaje miała by czas na wszystko .Pozdrawiam była Maria .

Nie zgadzam się z opinią że sklep w nowym porcie jest najgorszy ,jest tam zawsze świeży towar jest czyściutko ,a od kiedy nie ma jednej ekspedientki bodajże p.ewy az miło się robi tam zakupy

ewa

Popieram najgorszy sklep Kummera to w Nowym Porcie .Kierowniczka z córeczką robią co chcą.

4EZG

Ktos sie odwazyl wkoncu napisac prawde

cSYg

Sklep w Nowym Porcie to Jest najgorszy sklep Pana Kummera

pracownik firmy kummer

praca w wytwurni kummer jest dobra placa taka sobie ale nie ma co nazekac wyplata jest zawsze ostatniego i czego chciec wiecej ? a co do tego co napisal Niewazne to poswiadczenie jest tego jak ludzie nawzajem na siebie gadajo opisal to co kazdy na kazdego muwi gdy tego akurat nie ma w poblizu i to jest niestety prawda ludzie gadaja obrabiajo za plecami na kogos a pozniej gadajo z nim jakby niby nic

pracownik firmy kummer

Dobrze płatna praca to chyba żart 15 zł i jeszcze na rękę to jakaś kpina chyba że na wytwórni w co watpie 8 zł się zgodzę .Np. u Dominika, lidlu i kazda inna szanujacej sie firma dziewczyny zarabiają przeciętnie 2000zl wiec nic dziwnego że kąbinuja .Źle się zaczyna dziać za p .Władka był jeszcze socjal i dbał o ludzi o wizerunek i najważniejsze towar żeby nie było wstydu go sprzedawać .P.Adam weź się do roboty bo niedługo nie bedzie kummera a to dobra firma z tradycjami i szkoda by było a trzeba tak niewiele a może teraz już wiele ,,rozmowa z ludźmi "..godziwe zarobki, ludzie za to oddadza serce jeśli się o nich dba, pożądany człowiek od marketingu i najważniejsze remont sklepów bo jest tragedia aż wstyd jek za komuny przecież to jest wizerunek firmy proszę się przejść i stanąć w kolejkę u Dominika jak mają pięknie w sklepie lub gzela.

Mama

Jestem matką ktòra samotnie wychowuje 3 dzieci. Pracownikiem firmy jestem już dluugi czas. Zero zwolnień zero wolnego ( nie licząc obowiązkowych urlopòw) prace do tej pory wykonuję z całego serca i z pełnym oddaniem tak bym była sama z siebie zadowolona jak i moj szef. Grudniowa pomoc finansowa była ogromną pomocá przy tak dużych wydatkach . Mogłam godziwie wyprawić święta i dzieci dostały upominek. Przy zarobkach 1400 nie mam możliwości zapewnienia podstawowych przyjemnosci z przyjsciem mikołaja. Jest mi okropnie przykro i wyć mi się chce do nieba jak muszę dziecku odmawiać bo ktoś te pieniądze co mi się należą ktoś bierze do swojej kieszeni. Życzę Panie Adamie Panu by choć na jeden dzień zamienił się Pan z nami Pracownikami i skosztował naszej codziennosci i byciab zwykłą ekspedientką

emu
@Mama

Jestem za,nich pan wielki szef stanie za ladą chociaż na jeden dzień i wtedy zobaczy jaki to ciężki niewdzięczny kawałek chleba

Zostaw merytoryczną opinię o Kummer Wytwórnia Wędlin Władysław Kummer - Rumia

Kummer Wytwórnia Wędlin Władysław Kummer
2.3/5 Na podstawie 52 ocen.
  • ul. Dębogórska 152
    84-230 Rumia