Pomorska Agencja Ochrony Stolem

Gdańsk

Opinie o Pomorska Agencja Ochrony Stolem

ko

Halo ta agencja jeszcze prosperuje?Gdzie ma siedzibę?Ktos wie?

łukanio

ofert an stronie jako tako nie mają, ale zapraszają do pracy. "Stosujemy bardzo wysokie kryteria doboru pracowników, co pozwala nam na wyselekcjonowanie osób dysponujących odpowiednim przygotowaniem, wiedzą umiejętnościami i predyspozycjami psychofizycznymi"

szuajacy pracy

prosze o kontak na adres email viper_1@o2.pl

ben

Niedawno na klatce schodowej oprych napadł na moją córkę , właśnie przechodzili tamtędy panowie z firmy stolem która aktualnie "ochrania" nasze osiedle. Jeden z panów przywitał się z oprychem. Na prośbę mojej córki o pomoc odpowiedzieli że to nie ich sprawa i żeby byli cicho bo było już po 23.00. Nie do uwierzenia co?

paweł z gdyni

A właśnie że płacą na czas i przestan pisać głupoty. Ja polecam pracować w tej firmie bo dobrze płacą i kasa zawsze jest na czas.

blad
@paweł z gdyni 02.06.2014 23:46
A właśnie że płacą na czas i przestan pisać głupoty. Ja polecam pracować w tej firmie bo dobrze płacą i kasa zawsze jest na cza...

4,2/godzine to jest dobrze platna praca?nie kompromituj sie...

security

nie płacą terminowo,(usunięte przez administratora) kto tam jeszcze pracuje niech zwiewa i walczy o zaległe pieniądze

lolek

chyba jedyna firma w Gdańsku która płaci ZUS za pracowników. Nie bawią się z pijaczkami ,to pewnie dlatego tyle negatywnych opinii.

J

Jedyna osoba ktörej opłaca się tam pracowač mieszka 300 metröw od ich obiektu i jest na emeryturze,ale warunki pracy:syf kiła i mogiła.

BENY

[usunięte przez moderatora] MASZ SKROMNE WYMAGANIA OD ŻYCIA TYPU 1500 ZŁ ZA 240 GODZIN I UMOWA ZLECENIE!

tadeusz

ta firma to wielki jeden syf

Rumburak

Dla dziadków? Nawet tacy już tam nie chcą pracować, bo są notorycznie oszukiwani. Motto firmy - zdobyć obiekt, a dalej niech się dzieje wola Boga. Bez planów ochrony, bez zaangażowania, bez szkoleń na obiekcie – weź i idź to pilnuj….

waldi

firma ściema, zakład dla inwalidów i dziadków, a grupa interwencyjna to parodia!!!! brawo dla wszystkich którzy w niej jeszcze pracują!!!!

Zostaw opinię o Pomorska Agencja Ochrony Stolem - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pomorska Agencja Ochrony Stolem