Opinie o Kantor Wymiany Walut Promes w Wejherowo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kantor Wymiany Walut Promes. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kantor Wymiany Walut Promes o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kantor Wymiany Walut Promes w Wejherowo

Zuzanna

Czytałam poniżej we wpisach, że chcąc pracować w firmie trzeba założyć własną działalność gospodarczą. Rozumiem więc, ze tylko to wchodzi w grę i osoby, które takowej nie posiadają i zakładać nie chcą nie mają szans na umowę o pracę? Wolę się upewnić w tym temacie.

Agnes
@Zuzanna

Możesz zapytać telefonicznie - natomiast odpowiedź będzie taka, jaką ja usłyszałam... Taką informację powinni zawrzeć w ogłoszeniach, a nie będą mydlić oczy na rozmowie..

Agnes

Nie polecam - złożyłam CV do kantoru w Łodzi i następnego dnia dostałam telefon z zaproszeniem na rozmowę - wcześniej zrobiłam research nt tej firmy więc zapytałam od razu Pani, która zadzwoniła czy oferują umowę o pracę. Pani powiedziała, że nie, że to będzie w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej. Dobrze, że o to zapytałam, bo bym tylko zmarnowała czas na jazdę... Taka informacja powinna być podana od razu w ogłoszeniu! Ale zapewne czekają, aż komuś oczy zamydlą. Nie polecam.

Olek

Mam wrażenie, że zabrakło chęci do pracy stąd sama krytyka, ja polecam pracę!!!

Ulka

Może wiecie czy firma potrzebuje kogoś do pracy? Jak się tu generalnie pracuje?

Wiosna89
@Ulka

Źle. Pracowałam tam trochę.Godziny kosmiczne,pracujesz na własnej działalności, atmosfera w pracy fatalna. Szefostwo nie dba o pracowników, zabierają dni wolne, ściągają z urlopów. Kurs kasjera zapewniają i to by było na tyle z pozytywów tej pracy. Odpowiedzialność duża, zarobki nieadekwatne. Nie warto , jeden wielki żart.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kantor Wymiany Walut Promes? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Inżynier optymalizacji produkcji
Libru Sea Sp. z o.o.

Znaczenie atmosfery w pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w Kantor Wymiany Walut Promes? Napisz, co o tym myślisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w przedsiębiorstwie.

Wejherowo

Zna ktoś może firmę, która robi wykończenia w tych kantorach?

Zenon

Złożyłem CV do kantoru Promes , zdzwoniła Pani abym stawił sie na 3-4 godziny i zobaczył co i jak , udałem sie wiec w wyznaczonym terminie zdziwiło mnie trochę , przyjęła mnie inna Pani , przedstawiła warunki , 2100netto po 12 godzin co drugi dzień lub 3100 netto na własną działalność , zarobki ok pomyslałem , dalej pierwszy miesiąc umowa zlecenie okres próbny aby przygotować sie do kursu kasjera walutowo-złotowego za który mi odciągną tysiąc złotych . Zrezygnowałem . Jeżeli pracodawca chce aby pracownik podnosił swoje kwalifikacje to z regóły on pokrywa koszty , tak zazwyczaj jest , ponad to usłyszałem ze 1000 zł to pokrywam ja a resztę pokrywają oni , gdzie kurs złotowo-walutowy kosztuje 588 zł brutto , więc ściema , jeżeli ktoś z kierownictwa się umawia zemną na rozmowę wypadał0 by taka osoba sie pojawiła . Kiedy powiedziałem ze posiadam taki certyfikat kasjera złotowo-walutowego , usłyszałem ze to nie przejdzie , dodam że posiadam bardzo duże doświadczenie w handlu oraz obrotem gotówki , na szczęscie mam stały dochód i zrezygnowałem , przestroga nie dajcie sie nabrać .

Ona3City
@Zenon

Cóż za bzdura, zakończyłam szkolenie w powyższej Firmie i piszesz rzeczy wyssane z Palca.. Przychodząc na rozmowę jasno precyzują swoje warunki, czyli wymagalność posiadania własnej działalności , innej formy zatrudnienia nie ma !! Kurs kasjera walutowego jest opłacany przez firmę i nie dokładasz się do tego Ani jedną złotówką !! Pierwszy miesiąc szkolenia jest płatny na umowę zlecenie, zakończony powyższym kursem kasjera walutowego i wtedy otwarcie swojej działalności, na początek 3300 brutto .. Nic dziwnego że Cię nie zatrudnili, bo ciężko przyswajasz to co Ci ktoś mówi, chyba że napisałeś to wszystko celowo, by stworzyć antyreklamę... Ja z mojego punktu widzenia polecam tą pracę, ze względu na jasno określone warunki, miła atmosferę wśród pracowników.. czas pokaże jak będzie to dalej przebiegało.. na dzień dzisiejszy duże 5 +

kinia
@Zenon

Nie wiem skąd takie brednie ,jesli cos sie Tobie nie powiodło nie szukaj winnych.Ludzie ,ktorzy sie szkolą nie płacą za nic a nawet dostają pieniądze ,oprocz tego zwracają koszta za dojazdy ,organizują noclegi więc nikt stratny z takich osób nie jest

Zuzanna

@Zenon wspominasz o kursie, którego część musiałbyś opłacić w przypadku zdecydowania się na współpracę. Wiesz co wchodziłoby w skład tego kursu? Rozumiem, że nie był to kurs wewnętrzny, tylko zewnętrzny. Czy byłaby więc możliwość uzyskania certyfikatu, który zaliczenie kursu potwierdzi? Piszesz też, że wcześniej przechodziłeś podobny kurs. Czy dostałeś odpowiedź dlaczego nie zostałby on zaakceptowany przez tego pracodawcę?

Zenon

Zuzanna

@ffefesddfsrozumiem, że Tobie odpowiada praca w Kantor Wymiany Walut Promes. Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń z pracy w firmie. Co uważasz za największy jej plus?

Albo

A kursy jak u nich stoją dorzucają zawsze pare groszy przy większej wymianie? Zachwalanie ze fajni są jednak ofert nie maja często zawsze ten sam skład?

stały klient

Polecam siec kantorów PROMES, najlepsze kursy, miła obsługa !

ffefesddfs

dla mnie super praca , fajna atmosfera, pomocni ludzie i fajne zarobki.

:))))))))))

super praca i super towarzystwo :)

Polecam! fajna ekipa :)

a ja pracowałam w firmie promes ok 3 lata i wszytsko było ok, nie rozumiem skad te negatywne opinie skoro ktos nie pracował dłuzej niz 2 dni, jeżeli wam sie nie udało to znaczy, ze albo nie potraficie liczyc pieniedzy, albo nie potraficie byc mili dla klienta no nie wiem co jeszcze. w firmie pracuje sporo osob i sa to osoby ktore pracuja po kilka lat i jakos nie narzekają, a wiadomo ze nie beda wypisywac tutaj opinii bo po co maja sobei zawracać tym głowe. nie rozumiem po co pisac głupoty skoro komus nie wyszło i nie przeszedł etapu próbnego, widocznie sie nie nadawaliście. praca w cale nie jest taka łatwa jak sie wydaje, bardzo łatwo mozna sie pomylic. ja ogólnie polecam prace w firmie Promes, a moge to powiedziec z czystym sumieniem bo troche tam pracowałam i sama wiem jak było

Anonimowy

Oferta do bani nie polecam nawet składać tam cv. Dają 2900brutto na własnej działalności. Zatrudniają cie na miesięczne szkolenie za które nic ci nie płacą pracujesz u nich po prostu za darmo. Po szkoleniu dopiero wysyłają cie na kurs wymiany walut. I pracujesz tam na zasadzie skoczka czyli nie siedzisz w jednym kantorze cały czas, raz pracujesz wejherowie potem w redzie a mogą cie nawet do Gdańska wysłać.

;-)
@Anonimowy

warunki przedstawiane są na rozmowie, jak ktoś chce i wie , że sobie poradzi to jak najbardziej może spróbować, nikt nigdy nie zostaje do tego zmuszany. Osoba nie jest zatrudniana na miesiąc tylko proponowana jest nauka zawodu, żadna to wykonywana praca dla pracodawcy, jedynie więcej obowiązków dla osób które szkolą. Pomijając tą firmę za takie szkolenia i przebyte kursy aby zdobyć doświadczenie co bardziej ambitne osoby płaca i cieszą się , że mogły podnieść swoje kwalifikacje. Pozdrawiam i życzę wytrwałości w szukaniu pracy co w dzisiejszych czasach dla ludzi z mniejszym potencjałem intelektualnym, może być problemem.

egon

Niestety potwierdzam negatywną opinie poprzednika. Pracy nawet jeśli się nie wykonywało można się nauczyć w okresie szkolenia więc to nie jest nic naprawdę trudnego. Jeśli ktoś chce jechać minimum 2 razy do Wejherowa i po pierwszej rozmowie jest zdeklarowany co do chęci uczestniczenia w szkoleniu w kantorach i wszystko jest ok...to powiem tak zastanówcie się bo trzeba zarezerwować czas i pieniądze a szkolenie może dobiec końca bardzo szybko przed właściwą nauką pracy jako takiej. Uważajcie bo decyzje w tej firmie nie są przekazywane bezpośrednio nie ma także uzasadnienia, także kultura pracy daje wiele do życzenia. Panie z kantorów w śmieszny sposób niemal że n abaczność stają kiedy się pojawi ktoś z niby kierownictwa...W końcu taaak nie jest to trudna praca może monotonna ale jeśli się ktoś uodporni to jest to fach do polubienia:)Mi się także udało pracuje w kantorze wymiany walut ale dla konkurencji która lepiej traktuje pracowników i mam kodeksowy etat także można:)a opinie że jeśli się nie dostaliście do firmy Promes to nie zrażajcie się że oni nie zatrudniają byle kogo...oni nie zatrudniają a raczej sa skłonni podpisać kontrakt:) Szukajcie w innych miejscach życze powodzenia i mam nadzieje że się uda jeśli ktoś chce się nauczyć tej pracy to się nauczy:)

pan śmieszek

No nie dopiero...? Żałosna to jest próba obrony tego żenującego miejsca pracy...i tak dużoooooo nie trzeba wiedzieć i umieć Panowie lub Panie:)Jest to praca dla każdego. Wystarczy dobrze liczyć pieniądze i umiejętnie je wydawać a to umie każda osoba pracująca na kasie!!! Wszystkiego innego uczy kurs na kasjera walutowego zatem nie dajcie sobie wmówić że jest inaczej. Specyfika pracy nie odbiega tam w żaden zasadniczy sposób od pracy w innych kantorach. Promes nie ma nie wiadomo jakich wymagań! Jeszcze jedno jak już ktoś zda kurs na kasjera walutowego to powinien dostać dokument poświadczający ten fakt do ręki ponieważ jest imienny a szefostwo kantorów powinno o tym wiedzieć, czy może lepiej wie a nie chce wydać dokumentu jako formę trzymania za uprząż pracownika..? Chociaż jakiego nie pasuje lepiej kontrahenta..bo nic poza umową cywilną Was drodzy z tą firmą nie połączy oprócz pewnie niesmaku ze współpracy z kadrą kierowniczą:) Pozdrawiam szczególnie odradzam odradzanemu

odradzam odradzanemu

taka prosta praca a zobacz...nie nadajecie się nawet do niej...żałosne

odradzam

Kwestia chłonięcia wiedzy nie ma tutaj nic do rzeczy to przecież żadna wiedza, tylko umiejętne wydawanie pieniędzy albo ktoś potrafi je liczyć albo nie. Wszystkich tajników operowania pieniędzmi rozróżniania ich i stwierdzania autentyczności uczy tak na prawdę każdy kurs na kasjera walutowego. W kantorach co najwyżej zapoznajemy się w praktyce z walutami i systemem, który też nie jest nie wiadomo jak trudny. Zatem dużo nie trzeba umieć...Stanowiska pracy jako takiego też nie można w tej firmie wyodrębnić dlaczego? Dlatego że każdy kto jest potencjalnym pracownikiem wykonuje jednoosobową działalność gospodarczą, czyli podpisuje mniej bądź bardziej precyzyjny kontrakt lub zlecenie stałe.Sądzę, że raczej mniej precyzyjny jak bardziej podzielam opinie że to bardziej praca mało ambitna z mało ambitną obsadą. Sposób przeprowadzania rekrutacji to żenada mili Państwo a negatywne opinie tylko to potwierdzają. Każda pozytywna opinia wypływa raczej od ludzi którzy stoją na baczność kiedy zjawia się obsada kierownicza...młodzi ludzie raczej nie wzbudzający wyglądem ani zachowaniem chęci ani nawet sposobu na zbudowanie pozytywnej relacji. Jest to niestety model siłowy nie podoba się to znajdziemy kogoś innego...stąd tyle pseudo wakatów. Jeśli praca jest taka super..to dlaczego w każdym kantorze uczą inaczej..i wszyscy uważają że właśnie każdy tak robi:D Nie polecam nikomu kto jest z daleka bo czas który poświeci na szkolenie rzekomy miesiąc, może skończyć się po 3-4 dniach a Wy drodzy zainteresowani zostaniecie z kwitkiem spławieni..i co lepsze z bardzo niskim poziomem kultury ale kto się przekona ten potwierdzi:)

Zostaw merytoryczną opinię o Kantor Wymiany Walut Promes - Wejherowo

• Jak się pracuje w Kantor Wymiany Walut Promes?

Zobacz opinie na temat firmy Kantor Wymiany Walut Promes tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kantor Wymiany Walut Promes?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kantor Wymiany Walut Promes