Opinie o Kantor Wymiany Walut Promes w Wejherowo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kantor Wymiany Walut Promes. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kantor Wymiany Walut Promes o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kantor Wymiany Walut Promes w Wejherowo

nowa

Kurcze a mi się udało.Przeszłam rozmowę kwalifikacyjna i pierwsze dni próby...było ciężko ale jak ktoś chętny i chłonny wiedzy to zawsze sobie poradzi prawda?? Tak się zastanawiam teraz nad ta rekrutacją i ja osoba która dostała tą prace widzę to trochę w inny sposób...firma to jak wyżej napisali sieć kantorów i ciągle się rozrasta i powstają nowe stanowiska pracy i dlatego ciągle są potrzebne nowe osoby, a że niektóre osoby nie nadają się na takie stanowisko - odpadają! Malo jest pozytywnych odpowiedz ...hmm sadze ze zadowoleni ludzie nie wypisują swoich frustracji w necie i każdy normalny człowiek takimi płaczliwymi komentarzami sobie głowy nie zawraca.Do wszystkich którzy chcieliby pracować ja osobiście polecam, super praca , super ludzie...powodzenia

Ona

rekrutacja na stanowisko kasjera do kantorów promes na terenie wejherowa i okolic trwa nieustannie przez cały rok, dlaczego firma cały czas szuka pracowników ? na to kazdy juz sam sobie powinien odpowiedziec i to wlasciwie jest juz główny i koronny argument za tym żeby sobie nie zaprzątać glowy aplikowaniem na stanowisko kasjera walutowego w tej sieci kantorów. Przez telefon rozmawia kto inny, rozmowe "kwalifykacyjna" ktora trwa moze 2 minuty, prowadzi kto inny, a na idiotycznym dniu próbnym rowniez sie jest u kogos innego.Jednak najzabawniejsze sa panie z kantorów , ktore pracuja po 10 lat i sie dziwią ze komus kto jest zupelnie nowy i świeży w tej dziedzinie nie idzie od razu i potrzebuje troche czasu zanim sie wdroży. Zdecydowanie odradzam prace dla tej sieci kantorów !!!!!!!!

niezadowolony

Mili Państwo szukający pracy proszę Was nie zajmujcie sobie czasu...nie trujcie sobie w głowach bo niestety nie warto się udzielać dla tej firmy, naprawdę szkoda...mało kompetentni ludzie szukający chomików a nie pracowników. Proszę wszystkich zainteresowanych o wszechstronne przemyślenie i rozważenie propozycji bez pokrycia składanych przez kierujących i szkolących:) Pozdrawiam

oszukany

Właśnie jestem w drodze powrotnej ze szkolenia w kantorach PROMES...wszytko ładnie pięknie pieniążki za dojazdy zwracane..mieszkanie na miesiąc czasu opłacone po prostu cud miód i orzeszki w czekoladzie.Szkoda że dwie rozmowy, pseudo dzień próbny i dwa dni szkolenia teoretycznego idą na marne, kiedy nagle zostaje się odesłanym do domku bo ktoś nie przeczytał cv albo ma inną wizje co do tego...że ktoś przyjeżdża poświęca czas jest pełen pasji i zaangażowania w nauczeniu się nowego zajęcia, godząc się jednocześnie z założeniem działalności i wszystkimi innymi wymogami.Jedynym plusem przedsięwzięcia jest możliwość poznania naprawdę świetnie szkolących osób w kantorach. Niestety organizacja i szczebel powiedzmy kierowniczy to żenada bez poszanowania czasu dla innych.Stanowczo odradzam aplikowanie do kantorów PROMES wszystkim którzy nastawią się i naprawdę zorganizują sobie czas na niby miesięczne szkolenie po czym pierwszego lub drugiego dnia dowiedzą się ze niestety można wracać i to jeszcze nie w sposób bezpośredni oraz co dziwniejsze i zarazem gorsze nieumotywowany.Takie postępowanie podkreśla brak poszanowania przyszłych pracowników oraz czasu obecnych pracowników naprawdę przykładających się do codziennych obowiązków.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kantor Wymiany Walut Promes? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Wejherowo
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro- R9
Wejherowo
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
alalala

Witam, Szkoliłam się w kantorze Promes. Ogólna tragedia... Za darmo trzeba dojeżdżać praktycznie miesiąc na tzw "przyuczenie". Rzucają Cię z kantoru do kantoru i w każdym siedzi akurat ta najważniejsza Pani, która uczy Cię po swojemu i brzydko mówiąc opieprza, że nie robisz tak jak ona chce tylko tak jak nauczyła Cię poprzednia. Każda robi po swojemu i ocenia po swojemu. Przy większości niczego się nie można nauczyć a jedynie namieszać sobie w głowie. Panie tam są po to aby Cię pilnować i szkolić a robią większość za Ciebie a wszelkie pomyłki oczywiście są zwalane na Ciebie. w każdej chwili mogą Ci podziękować za współpracę i wtedy taka osoba jest tygodnie w plecy z czasem i pieniędzmi na dojazd. Nie ważne jest wtedy to, że wszystkie inne Panie były bardzo zadowolone i już praktycznie nic nie robiły przy obsłudze klienta i innych sprawach związanych z pracą w kantorze. Dodatkowo nie zatrudniają na umowę o pracę a trzeba założyć swoją działalność.

lalala
@alalala

Jestem pracownikiem firmy Promes juz od wielu lat i szczerze mówiac nigdy nie miałam lepszej pracy.To prawda ze szkolenie odbywa sie za darmo ale to chyba normalne prawda?Własciciel finansuje kurs kasjera walutowego a to kosztowna INWESRTYCJA.Odniose sie do powyzszej wypowiedzi.Jest to praca niezwykle odpowiedzialna, nie dla kazdego ,zeby zaczac pracowac na samodzielnym stanowisku nalezy przyswoic wiedze nie tylko z zakresu zabezpieczen walut ale takze z zakresu przeciwdziałan prania brudnych pieniedzy, procedur obowiazujących w firmie i tym podobnych aspektów.Nauki jest dosc duzo i jesli ktos słabo ogaryna to uczy sie dłuzej ,srednio trwa to 2 - 3 tyg dla oporniejszych miesiac.Jedyne czego wymaga sie od potencjalnego pracownika to chec do pracy ,swój czas na szkolenie i dojazd,reszta zajmuja sie juz pracownicy firmy.Kandydat musi byc zadbany oraz posiadac umiejetnosci integracyjne oraz odpornosc na stres co w tym zawodzie jest bardzo wazne.Dodam tez ,ze Panie które szkola znaja sie na swojej pracy,angazuja swoja energie, wiedze i czas na to by wyszkolic dobrego pracownika a czesto sie zdaza ,ze taka osoba po tygodniu rezygnuje bo nie daje sobie rady.I cała nauka ,energia i zaangazowanie Pań idzie na marne.Nowy kandydat i wszystko od poczatku.Duzo mozna by pisac na ten temat ,kto kiedys szkolił ludzi ten wie na czym to polega a inny sobie nawet nie wyobraza.Ja serdecznie polecam bo i praca fajna i kolezanki i koledzy mili a szefostwo w porzadku.

Zostaw merytoryczną opinię o Kantor Wymiany Walut Promes - Wejherowo

• Jak się pracuje w Kantor Wymiany Walut Promes?

Zobacz opinie na temat firmy Kantor Wymiany Walut Promes tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kantor Wymiany Walut Promes?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kantor Wymiany Walut Promes