Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o.

FOX

Jednym słowem KUMOTERSTWO. Pani prezes zorganizowała sobie prywatny folwark. Tworzy zbyteczne stanowiska i zatrudnia psiapsiółki. Stworzył się krąg, który podkłada tzw. miny by tylko pozbyć się wartościowych acz niewygodnych dla środowiska własnej adoracji osób. Mam nadzieję, że prawdziwy gospodarz Marszałek Województwa Pomorskiego w końcu zajmie się tymi patologiami.

Jak oceniasz rekrutację w firmie Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o.? Dodaj komentarz i pomóż innym.

Zostaw opinię o Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o.