Atmoterm S.A.

Opole

Opinie o Atmoterm S.A.

Chip

od miesięcy zwalniani pracownicy, ostali degradowani albo odchodzą. według zarzadu nie dzieje się nic, reszta niepewna swojej pracy, ciężka atmosfera, łatwo wyczuć nieszczerość rządzących

a tu tu
użytkownik zarejestrowany

Taki ankieter terenowy ma jakie przewidziane zarobki? Jest to rzeczywiście stawka adekwatna do powierzanych obowiązków, bo i premie się zdarzają na stanowiskach.

subskrybent

Firma o co najmniej wątpliwej reputacji. Od roku usiłuję (trzykrotne maile) zrezygnować z subskrypcji maili o charakterze spamu. Pisanie na adres mailowy zarządu, to "pisanie na Berdyczów". Niereformowalni, a przez to nieuczciwi, a może chciwi prymitywnie.Sądzę, że źle się dzieje w takiej firmie.

Zostaw opinię o Atmoterm S.A. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atmoterm S.A.