TP Teltech Sp. z o.o.
counter
2 73 102 5 1
Henryk Nowy wpis

Nikt nie mówił, że będzie lekko. Praca jest dobra, dobrze wynagradzana ale maruderzy zawsze się znajdą.

hh

ponoc ta firma Teltech jest na czarnej liście pracodawców,ale nie wiem czy to prawda hmmmmm

Gucio Nowy wpis
@hh

Firma pod kontrolą Orange likwiduje stanowiska nawet dobrze opłacane 5000/mc gdy popracuje powyżej 3 lat zatrudnienia po czym zatrudnia następnego pracownika za 3000/mc i cieszy się bo odzyskuje 2000/mc. Bez przyszłości co byś nie robił.

Tak1Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 65 dni.

Ciężko jest w systemie 12/12 w TP Teltech Sp. z o.o.? Ktoś coś?

Wojtek Nowy wpis

Zastanawiam się nad podjęciem pracy, czy lepiej tam zadzwonić czy zjawić się osobiście z cv ?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy pracownicy TP Teltech Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Dominik
@Pytanie

Tak, ale żadnych integracji ta firma nie organizuje :)

Pedro

Spoko firma i wystarczy mieć umiejętności i chęci do pracy!

TakNie3
Adam993
@Pedro

Nie wiem gdzie Ty masz TP-Teltech spoko pracę? chyba na jakimś ciepłym stołku ... Zwykli pracownicy na stanowiskach są traktowani w tej firmie jak śmiecie,zarobki lepsze są Lidlu tyle w temacie...

Tak2Nie
Marek
@Adam993

Zachowania, o których wspominasz nie powinny mieć miejsca. Interesuje mnie rodzaj umów jakie pracownicy dostają na początku pracy łącznie z okresem próbnym.

Dadek
Nazwa działu: IT

Nigdy wiecej Elmo, Teltechu, PKP Telkol, Orange na ftth... Odbiory nie robią, (usunięte przez administratora) towaru nie ma..

Tak2Nie

Czy są jakieś zmiany w TP Teltech Sp. z o.o.? Czy można liczyć na elastyczne godziny pracy? To istotne informacje dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w przedsiębiorstwie.

AndrzejM
@Administrator

Od roku jestem podwykonawca firmy TP Teltech. Na swoje ciężko zarobione pieniądze czeka się miesiącami. Kończysz zlecenie, trzeba zrobić dokumentację, uzupełnić OW, odbiór ADM, odbiór TiT... a później czekasz aż ktoś łaskawie zacznie rozliczać twój projekt... i trwa to nieraz i pół roku... Nie twierdzę, że jest to tylko wina TP Teltech-u... Orange też ma wszystkich gdzieś... Ogólnie szczerze nie polecam. Dotrzymam do końca roku i nigdy więcej FTTH z Orange...

Anna
@AndrzejM

Ostatnio prawie nikt nie zabierał głosu o tym pracodawcy, dlatego dobrze, że Ty postanowiłeś to zmienić. Na pewno niektórzy od jakiegoś czasu zastanawiają się nad aplikowaniem do firmy TP Teltech. Może w związku z tym wiesz, czy zechcą przyjąć tam nowych pracowników?

?Niezależny!

Sukces Solidarności w Volkswagen Poznań. Zarząd firmy podjął decyzję o zatrudnieniu na umowę o pracę osób wykonujących pracę w Volkswagenie, ale zatrudnionych przez Agencję Pracy Tymczasowej.

Czuczi

Luks jest 2k podstawy na ręke pare nadgodzinek i praca dodatkowa zawsze 5k na miesiąc jest fajny kierownik z Ukrainki .

Tak1Nie1
Zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Warto aplikować?

centrum

A Ja myślałem że tylko w naszym Huj-polu taki (usunięte przez administratora) ale widzę że nie tylko. Ale Wy chociaż macie mierniki, u nas jak chcesz sobie zmierzyć, to se linijkę kup. Pozdrawiam koledzy, i aby do wiosny

Tak3Nie
Wol

Hm praca jak praca Czasami dużo roboty A czasami na spokojnie A z zarobkami przesadzacie 1400 na rękę?? Co to za wypłata? Nie starczajaca nawet na pół miesiąca.

Tak2Nie1
toporson

Ja mam fajnie kierownik z ukrainy niweiem nawet o co mu chodzi nps 0 kasa co miesiac starcza do 12 reszta do bociana i leci .

Tak1Nie1
były i szczęśliwy

Firma TP TelTech jest firmą z przyszłością. Polecam byle nie na światłowody/FTTH, mój staż ponad 4 lata. Praca 7-20 świątek piątek, zero premii, zero możliwości wyrobienia limitu na akord, zero ustawowej przerwy na posiłek 12g/1g. Jednoosobowe "ekipy" instalacyjne. Wymuszanie na pracownikach łamania praw BHP podczas samodzielnej instalacji z przewiertami, praca powyżej 3m, gorąca klejownica, 30m kabla i tylko 3godz na klienta, następny klient już czeka więc zapierd@&asz byle się nie spóźnić, jak jest za dużo zleceń w ciągu dnia niż dostępnych ekip, przełożony każe Ci przemawiać klientów na inny dzień, więc jeszcze zbierasz pomyje od ludzi którzy też pracują 8-20 i wcześniej zwolnili się z pracy na tą instalację i "Ta instalacja musi być dzisiaj". Więc jak czujesz w sobie moc Toma Cruisa świetnie się tu nadajesz. Brak własnych szafek (narzędzia za które odpowiadasz finansowo zostaw w pracy a już ich nie zobaczysz, bo każdy ma jakieś braki) brak pomieszczeń socjalnych żeby spokojnie zjeść, czy umyć się po przeciąganiu kabla w studzience czy w uwalonym szachcie teletechnicznym. Firma pozwalniała 50% młodych ludzi którzy pracowali za 1500/1400 na rękę, druga część pracowników odchodzi z własnej woli za porozumieniem stron, bo firma ma na Ciebie wyje#@$%. Trwa nabór na FTTH, uważajcie firma od paru lat jest na czarnej liście pracodawców. Nie pracujesz bezpośrednio w TelTech tylko przez InTemporis lub Work Serwis więc płacą jak za cieciowanie, a wymagania z kosmosu (monterzy instalujący usługi adsl, szerokie pasmo na miedzi rękoma i nogami odmawiają przeniesienia na dział FTTH bo to syf i jest traktowany po macoszemu przez firmę Orange i TP TelTech). Brak awansów, czy widełek w pensji względem umiejętności ale kierownik obieca Ci wszystko tylko przyjdź w dzień wolny po czterech 12godz zmianach ,półżywy i z wycieńczonym organizmem. Jedyny plus byli pracownicy i dyspozytorzy. Kierownicy, naczelnicy to korposzczury. Lepiej płacą i mniej stresu będzie w Biedrze czy Lidlu. Więc jeśli chcesz poczuć się jak w nadchodzących czasach NWO już dziś składaj aplikację i do roboty. I obyś nie mówił, że nie ostrzegałem. P.S.: a ty parówo co zaczniesz mnie prostować odnośnie oceny firmy lepiej otrzyj twarz i wstań z kolan bo z ch$%em ci nie do twarzy.

Tak43Nie
Gość

Ja dodam opinie o teltech Świdnik dam to nie polecam się przyjmować ponieważ panuje tam mobing w tej firmie rządzi rodzina Miscisz a reszta to chłopcy do bicja podam przykład jeden z Miscisz Michaił był pijany w pracy a dostał niby nagane a zwykły chłopak do bicja zato samo został zwolniony

Nowy

Jak tam zarobi w tej firmie, bo właśnie idę na rozmowę o pracę

Tak9Nie

walewryło

Heja mordeczki. Czy to prawda że pan P kopnął w D panią C ? Miłość upadła ? Ktoś wie ? Na szczęście nie pracuje już w tej firmie i nikomu nie polecam.

Tak11Nie
praco

a jak wygląda praca na "umowę o pracę przez Work service" - praca w biurze 2600zł- kusząca propozycja ale nie chciałbym wtopić bo mam tez inną ofertę...

olo

czy jak powiem o zarobkach 3 000 netto to nie przesadzę?Czy raczej gadac 1800 netto????

@olo

1800 netto

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o TP Teltech Sp. z o.o. - Katowice

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

TP Teltech Sp. z o.o.