TP Teltech Sp. z o.o.

Adres: Aleja Tadeusza Kościuszki 5/7, 90-418 Warszawa

NIP: 7251820520 REGON: 472919476 KRS: 0000056853

TP Teltech Sp. z o.o.
2 7 11 5 1

Opinie o TP Teltech Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

?Niezależny!
 Opinia

Sukces Solidarności w Volkswagen Poznań. Zarząd firmy podjął decyzję o zatrudnieniu na umowę o pracę osób wykonujących pracę w Volkswagenie, ale zatrudnionych przez Agencję Pracy Tymczasowej.

Opinia

Jakiś pracownik chciałby opowiedzieć o swojej pracy w tpteltech? Wiele osób w dzisiejszych czasach szuka pracy, więc informacje na forum są bardzo przydatne.

Janek z Krakowa
 Opinia

no tak tak tak to już jest piszcie opinie dlatego na http://portal-konsumenta.pl/ jak traktują was a operatora internetu znajdziecie dobrego tu http://operatorzy.net.pl/ ' dobry operator zapewnię tez dobrze płaci i ma dobre wyniki http://www.speedtest.net/result/6079790843.png

Walec
 Opinia

Zastanawiam się co to za rzecz, że tutaj wszystko tak dobrze się układa, a to przecież chyba dość ciężkie jeśli chodzi o tego typu prace, w kazdym razie naprawdę fajna firma, która docenia pracownika takiego jakim jest no i są też szkolenia przecież.

philip

Cała prawda - pośrednictwo 1800brutto

xxx
 Opinia

i znowu manewry w FTTH -przeprowadzki od JACKA DO WACKA - istny cyrk ale nie tylko bo i w innych działach tez awanse - nikt nad niczym nie panuje

były
 Opinia

W piątek tj 12.12.2014 w firmie zapanował totalny rozgardiasz a wręcz bałagan. Na rozkaz nowego pełnomocnika w randze dyrektora rozpoczęła się operacja o nazwie konsolidacja kierowników projektów a tylko po to,żeby wszyscy byli w jednym pomieszczeniu. A wszystko to odbyło się bez żadnego pomysłu, bez żadnej organizacji - typowa walka szczurów o jak najlepsze miejsce w tym pomieszczeniu. A tylko po to się to odbyło, żeby zadowolić własną pychę nowego pełnomocnika.

Opinia

PRACA SPOKO ALE ZAROBKI MARNE 2150 LUB 2400 BRUTTO JAKO MONTER TO JEST WSZYSTKO NA CO MOŻESZ LICZYĆ

ONA
 Opinia

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej na wysokie stanowisko menedżerskie - doświadczenie ponad 10 lat w zarządzaniu organizacjami posiadam i .... jestem bardzo rozczarowana. Wymagano oddania swojej wiedzy za darmo - czy ktoś jeszcze kto ma jakikolwiek poziom zgodzi się na takie sprawdziany. Przykro mówić ale dziś za wiedzę się płaci i wydawało by się że na pewnym poziomie tłumaczenie tego jest delikatnie mówiąc nie na miejscu. Podziękowałam za współpracę za nim się zaczęła

xxx
 Opinia

Tpteltech firma obłudników i sprzedawczyków. Chcą stworzyć elitarną firmę utrzymującą infrastrukturę TP. Zatrudniają pracowników przez agencje pracy za marne pieniądze, w większości nowi pracownicy zaraz po \"szkole\" bez doświadczenia nie mający pojęcia o infrastrukturze i utrzymaniu sieci. Firma zarządzana przez ludzi myślących właśnie tak jak ci ich nowi pracownicy więc nie wymagajmy zbyt wiele. Odradzam jakąkolwiek współpracę z tą beznadziejną firmą !!!

Tak1Nie

ja
@xxx 31.01.2012 00:27

I znowu FTTH w akcji - po otrąbieniu sukcesu za 2014 r - zostało wydane przyjecie na taką okoliczność, ale tylko tylko dla lepszych. I to była okazja żeby tworzyć następna biurokrację tzn większego kierownika i dwóch mniejszych. I to było dzieło pełnomocnika w randze dyrektora

Zostaw opinię o TP Teltech Sp. z o.o. - Warszawa