TP Teltech Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 37 ocen.

TP Teltech Sp. z o.o.
3 37 6 1

Opinie o TP Teltech Sp. z o.o.

anonymous

Pracowałem na rejonie zachód wiele lat okresle to jednym słowem teltech to zenada

Maja
@anonymous 04.10.2018 15:18

Twoja wypowiedź nie wnosi zbyt wielu informacji o pracy w TP Teltech. Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Jedno słowo to dosyć mało, aby przekonać kogoś do współpracowania bądź nie współpracowania z daną firmą. Bardziej pomocne są komentarze merytoryczne, które poruszają kwestie dotyczące warunków zatrudnienia, atmosfery pracy lub możliwości rozwoju.

Maja

@Konrad, na stronie internetowej TP Teltech jest informacja o aktualnych ofertach pracy. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w tej firmie to tutaj możesz znaleźć więcej informacji odnośnie pracy w tym miejscu: http://www.tpteltech.pl/firma/kariera.html

Konrad

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Maja

@bbb Rozwiń proszę swoją wypowiedź. Z tego co wiem, firma TP Teltech istnieje cały czas i prężnie się rozwija. Prowadzą nabór ciągły na różne stanowiska. Przyszłym pracownikom oferują m.in. szkolenie adaptacyjne, kartę FitProfit, opiekę LuxMed oraz ścieżkę awansów poziomych lub pionowych. Myślę, że to bardzo konkurencyjna oferta. Można aplikować do nich wysyłając zgłoszenie poprzez formularz na oficjalnej stronie firmy TP Teltech.

Wiki
@Maja 26.03.2018 19:49

Hahahaaa MAJA to co piszesz oznacza że nie masz pojęcia o TPT albo jest to komentarz płatny bo innej możliwości nie widzę

anonymous
@Wiki 05.04.2018 07:26

czemu od razu płatny?

Niezadowolona
@Wiki 05.04.2018 07:26

Ewidentnie albo płatny albo któraś z Pań z kard ma za zadanie wypisywać tu takie dyrdymały

Pracownik
@Maja 26.03.2018 19:49

FitProfit płatne około 70 złoty miesięcznie z pensji. LuxMed płatne około 20 zł od pensji miesięcznie.

Maja

@Niezadowolona Jak napisałam wcześniej, jestem moderatorem forum GoWork.pl Pomagam przyszłym kandydatom w dotarciu do wiarygodnych opinii o firmie TP Teltech. Czy sygnalizowałaś przełożonemu chęć odbycia szkolenia? W ostatnim wpisie zapytałam o warunki pracy w firmie TP Teltech. Informacje zaczerpnęłam z oferty pracy tej firmy. Użytkownik @Wiki do tej pory nie odniósł się do mojego wpisu. Czy warunki opisywane przez firmę w ofercie pracy są zgodne z rzeczywistością? Oferta pracy brzmi zachęcająco. Jest wiele benefitów.

Niezadowolona

Pseudo korpo, bardzo dużo pracy za nie adekwatne pieniądze. Firma nie szanuje pracownika, nie inwestyje w niego, w zasadzie nie przeprowadza żadnych szkoleń. Zatrudnia przez firmy zewnętrzne oczywiście zapewniając że na tych samych zasadach co pracowników etatowych co jest kłamstwem. Nie ma podwyżek, nie ma możliwość rozwoju ani awansu. Nowi pracownicy często dostają większe pieniądze od tych pracujacych kilka lat. Częsta praktyka w zatrudnianiu po znajomości w szczególności bylych pracowników OPL bądź ich spółek. Jedyny plus to fajni ludzie których też jest już coraz mniej bo wszyscy uciekają gdzieś indziej.

Maja

@Wiki Jestem Moderatorem forum GoWork.pl, moim zadaniem jest pomóc innym użytkownikom w dotarciu do informacji o pracodawcy. GoWork.pl nie realizuje tego typu usług. Informacje, które przekazałam w ostatnim poście, zaczerpnęłam z oficjalnej strony firmy TP Teltech oraz z ogłoszeń o pracę tej firmy. Czy uważasz, że żadna z tych rzeczy nie jest oferowana przez pracodawcę? Czy jesteś pracownikiem tej firmy? Rozwiń proszę swoją wypowiedź.

Anglik

Co się dzieje.? Pracowałem tam, tyle lat na Centrum i szczerze powiedziawszy ja sobie chwalę. Odszedłem, bo trafił mi się wyjazd do Anglii do pracy, ale sądzę, że pracowałbym dalej. Oczywiście scysje między kierownikiem, dyrektorem były często. Ale tak jest chyba wszędzie. Byłem również na "dywaniku" u dyrektora. I co? Przeżyłem. Zresztą to jest (nie wiem, czy pracuje) porządny gość, wymagający, ale konkretny i merytoryczny, tym bardziej, że wywodzi się z nas monterów. Co prawda teraz pracuję przy żywności, ale ZAWSZE się czuję monterem :) Pozdrowienia dla ekipy :) Łezka się pojawia w oczku, jak wspomnę.... stare, dobre czasy....

bbb
@Anglik 17.01.2017 15:31

Centrum już nie będzie

b

straszny (usunięte przez administratora)

anonymous

jak potrzeba coś zrobić to ciebie znają a jak trzeba zapłacić to (usunięte przez administratora) dziady dziady dziady. Jak chcesz sobie rozwalić firmę to polecam dla nich robić . forsa po robocie nie prędzej niż po 3-4 miesiącach. Ale w tabelkach są najlepsi.

Kokos

Widać nie zrozumiale, biorą działkę od wykonawców za dawane zlecenia. Ci co dają, dostają lepsze, łatwiejsze.

Daniel

Ja nie słyszałem, żeby firmy pracowały charytatywnie.

Kokos

Wszytko jak poniżej opisane. System pracy tylko na wynik. Wynik tylko koordynatorzy projektów, biorą swoją część za zlecenie. ( i dlatego jeszcze tam pracują, boki, boki) od podwykonawców zanim zaczną pracę bo trzeba długo czekać na kasę. Firma człowieka ma w (usunięte przez administratora) Zachowujesz poważnie spadaj nie jesteś potrzebny. Starzy pracownicy wiedzą o co chodzi . Młodzi i karierowicze podwala jak tylko coś z tego będą coś mieli. Układy Układy i jeszcze raz Układy. Jedynie prezes umie zejść na ziemię i być normalny.

Monteruś

Były i szczęśliwy! Pięknie opisałeś całą sytuację! nie jest tak tylko na ftth ale i na CU. Pozdrawiam.

Prezes

po 1 - jeżeli chcesz zarabiać godziwe pieniądze to nie w teltechu, początkujący projektanci, po studniach i z AUTOCADem w 1 palcu po zdobyciu certyfikatu FES nie zarabiają więcej niż 3500 brutto, więcej ma kasjerka w Lidlu która skończyła zawodówkę, bardziej doświadczeni zarabiają nie wiele więcej, nie bez powodu pracownia projektowa kurczy się w strasznym tempie i z 30 projektantów zostało już chyba 15 i planowane są dalsze odejścia Kierownicy projektu od 4500 do 5500 brutto, gdzie warunki na rynku zaczynają się od 6000 brutto a średnia to 8500 brutto, kierownicy projektu mają po 200-300 zadań na głowie, gdzie norma to 30-50 zadań. Normalne, że przy takiej ilości zadań nikt się nie wyrabia, a Zarząd oczywiście wini za to Kierowników Projektu, że źle pracują!! po 2 - jeżeli liczysz, że przyjdziesz zdobyć doświadczenie i za kilka lat dokładając ciężką pracę osiągniesz sukces - wybij to sobie z głowy, nie w tej firmie, tutaj si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ku chwale TP TELTECHU, premie nagrody i podwyżki są tylko na kadry managerów. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują premie kwartalne, po czym okazuje się, że tą mają tylko pracownicy etatowi, od kilka lat nowe przyjęcia są tylko na outsourcing, który traktowany jest jak gorszy sort, pomimo że wykonują pracę taką samą jak etatowi Orange wyciska z firmy wszystko co może, praca tam to czysta nerwówka i nikomu jej nie polecam

były i szczęśliwy

Firma TP TelTech jest firmą z przyszłością. Polecam byle nie na światłowody/FTTH, mój staż ponad 4 lata. Praca 7-20 świątek piątek, zero premii, zero możliwości wyrobienia limitu na akord, zero ustawowej przerwy na posiłek 12g/1g. Jednoosobowe "ekipy" instalacyjne. Wymuszanie na pracownikach łamania praw BHP podczas samodzielnej instalacji z przewiertami, praca powyżej 3m, gorąca klejownica, 30m kabla i tylko 3godz na klienta, następny klient już czeka więc zapierd@&asz byle się nie spóźnić, jak jest za dużo zleceń w ciągu dnia niż dostępnych ekip, przełożony każe Ci przemawiać klientów na inny dzień, więc jeszcze zbierasz pomyje od ludzi którzy też pracują 8-20 i wcześniej zwolnili się z pracy na tą instalację i "Ta instalacja musi być dzisiaj". Więc jak czujesz w sobie moc Toma Cruisa świetnie się tu nadajesz. Brak własnych szafek (narzędzia za które odpowiadasz finansowo zostaw w pracy a już ich nie zobaczysz, bo każdy ma jakieś braki) brak pomieszczeń socjalnych żeby spokojnie zjeść, czy umyć się po przeciąganiu kabla w studzience czy w uwalonym szachcie teletechnicznym. Firma pozwalniała 50% młodych ludzi którzy pracowali za 1500/1400 na rękę, druga część pracowników odchodzi z własnej woli za porozumieniem stron, bo firma ma na Ciebie wyje#@$%. Trwa nabór na FTTH, uważajcie firma od paru lat jest na czarnej liście pracodawców. Nie pracujesz bezpośrednio w TelTech tylko przez InTemporis lub Work Serwis więc płacą jak za cieciowanie, a wymagania z kosmosu (monterzy instalujący usługi adsl, szerokie pasmo na miedzi rękoma i nogami odmawiają przeniesienia na dział FTTH bo to syf i jest traktowany po macoszemu przez firmę Orange i TP TelTech). Brak awansów, czy widełek w pensji względem umiejętności ale kierownik obieca Ci wszystko tylko przyjdź w dzień wolny po czterech 12godz zmianach ,półżywy i z wycieńczonym organizmem. Jedyny plus byli pracownicy i dyspozytorzy. Kierownicy, naczelnicy to korposzczury. Lepiej płacą i mniej stresu będzie w Biedrze czy Lidlu. Więc jeśli chcesz poczuć się jak w nadchodzących czasach NWO już dziś składaj aplikację i do roboty. I obyś nie mówił, że nie ostrzegałem. P.S.: a ty parówo co zaczniesz mnie prostować odnośnie oceny firmy lepiej otrzyj twarz i wstań z kolan bo z ch$%em ci nie do twarzy.

Razem możemy więcej !!!!

A może warto powalczyć razem, spróbować ??? solidarnosc-80@o2.pl „Razem możemy więcej i lepiej” Dlaczego warto przynależeć do naszego związku ? Jeżeli masz dosyć: - lekceważenia przez pracodawcę, nierównego traktowania, czujesz się dyskryminowany; - naruszania Twoich praw pracowniczych, nieterminowego wypłacania wynagrodzenia lub dzielenia go, nieudzielania prawa do korzystania z urlopu wypoczynkowego; - organizowania Twojego czasu pracy w sposób niezgodny, wbrew przepisom o zachowaniu dobowego i tygodniowego czasu do odpoczynku, nieprzestrzegania przez pracodawcę ustalonego w firmie czasu pracy i okresów rozliczeniowych, zmuszania do prac nieprzewidzianych w umowie o pracę bądź niezgodnych z Twoimi kwalifikacjami, narażając Cię na utratę zdrowia lub życia; - narażania na utratę zdrowia lub życia z racji niezapewnienia przez pracodawcę bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, niestosowania wymaganych na stanowiskach pracy w miejscu pracy w warunkach szczególnych przepisów BHP określonych w normach i rozporządzeniach odrębnymi przepisami Przyłącz się do nas. Nigdy nie zostaniesz sam. Będziesz miał wpływ przede wszystkim na: - wzrost wynagrodzeń – regulacja płac, system premiowania i wszelkie porozumienia w tym zakresie zawarte z pracodawcą; - obronę własnych i nie tylko interesów pracowniczych, w szczególności przed zwolnieniem z pracy; - korzystne zapisy wszelkich wewnątrzzakładowych regulaminów; - poprawę warunków BHP; - przeciwdziałanie dyskryminacji i mobbingowi. Twoje prawa pracownicze staną się dla pracodawcy jednymi z obowiązujących go do przestrzegania. Nabędziesz prawo do korzystania ze wszelkich świadczeń statutowych z tytułu przynależności do NSZZ ”Solidarność”-80.

Nikt

Wykonywane projekty wykonawcze FTTH poza obiektami Orange i domkami jednorodzinnymi są niezgodne z Ustawą Prawo Budowlane. Zgodnie z Ustawą Prawo Budowlane projekty wykonawcze są projektami uzupełniającymi do projektów budowalnych [których od posiadaczy Certyfikatu FES TP Teltech nie wymaga]. Brak uprawnień budowlanych oraz ubezpieczenia projektanta, który płacą 1400 zł za "szkolenie" produktowe tylko z Certyfikatem FES wyklucza "legalność" wykonanych instalacji np.: na terenie bloków wykonanych przez TP Teltech. Miejsce publiczne to miejsce ogólnie dostępne. Może nim być miejsce, do którego wstęp ma każdy bez ograniczeń, np. ulica, plac, park, sklep, jak również miejsce wymagające posiadania określonej karty wstępu (biletu, zaproszenia), np. kino, stadion sportowy, tramwaj, czyli miejsce dostępne dla bliżej nieokreślonej liczby osób. Według orzecznictwie SN, wyjaśnia: „Miejsce publiczne to takie, do którego mają dostęp osoby indywidualnie i liczbowo nieokreślone. Nie będzie nim cela więzienna czy zamknięte pomieszczenie, do którego nikt postronny nie ma wstępu, będzie to natomiast jadalnia, dziedziniec, czy klatka schodowa”. Kwestia znaczenia pojęcia „miejsce publiczne” została ostatecznie wyjaśniona w wyroku SN, gdzie przyjęto, że za „miejsce publiczne” uważa się każde miejsce dostępne dla nieokreślonej liczby osób.

kolo

WSPÓŁPRACA Z ta firmą przy budowie sieci FTTH dla Orange - PORAŻKA !!!!! Odradzam - miałem okazję z nimi współpracować. ROBIĆ, ROBIĆ - kasy za pracę się nie domagać. Biorą prowizje ze współpracy a zero pomocy z ich strony masz problem z rozliczeniem - to się sam martw i uzgadniaj rozliczenia z Orange. Pobierają nawet prowizję od materiałów które wykonawca sam kupi i zabuduje w wybudowanej sieci (rurki PCV, korytka). Stawki bardzo obniżyli - pracując uczciwie i zatrudniają c pracowników legalnie - nie zarobisz !!!!! Bardzo, Bardzo długo trwaja rozliczenia żeby uzyskac pieniądze może zejść nawet 6 miechów albo i dłużej także jak masz kasę to gdzie indziej zainwestuj a nie w wspólpracę z TELTECHEM bo stracisz mnóstwo kasy i nerwów.

Kacper Duszek

WZ. 2300 brutto (1400 do ręki ). Slot czasowy dla zmiany porannej: 8-11, 11-14, 14-17. Slot czasowy dla zmiany popołudniowej: 11-14, 14-17, 17-20. Zauważyliście że czegoś tu brakuje ?? To wam podpowiem - między slotami Teleportacja od klienta do klienta. Szczanie po piwnicach i jedzenie w locie. Nikogo nie interesuje to jak się wyrobisz. Kierownictwo i Magazyn 8-16 i do domu. Zbraknie ci sprzętu, to masz problem. Brak dodatków. Czasem coś dostaniesz do wypłaty, bo będzie nadmiar u Dyrektora. Odradzam PRACY w Rejonie Warszawa Zachód u Wiesława G !!!!!!!!!!!!! Lepiej iść do pracy w ochronie.

Mikołaj

Tutaj nie pisze się o jakości usług firmy tylko o tym jak tam się pracuje... na FB ktoś napisał, że jest tam bardzo źle "czarna lista tp teltech"?

paweł

no i jak tam z ofertą pracy jako Specjalista ds. telekomunikacji?

Max

Jeśli chodzi o jakość wykonania to antenę satelitarną gdzie jest wejście na cztery śruby przymocowali na dwie do ściany, dzisiaj odpadła. To tyle jeśli chodzi o solidność wykonania i profesjonalizm inkasując przy tym 250 zł.

as

nie mam złego zdania ale wiele nie można się dowiedzieć o spółce widziałem kilka prac wyukonanych przez ludzi z tej firmy profejonaliści.

anonim

Słowa kojarzące się z TP Teltech Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): solidna, profesjonalna

Zostaw opinię o TP Teltech Sp. z o.o. - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TP Teltech Sp. z o.o.