Binder International

Tarczyn

Opinie o Binder International

kkiri

Myślę, że jest to dobra firma dla młodych osób @Ssos, ponieważ właśnie tutaj można osiągnąć stabilizację w zatrudnieniu dzięki umowie o pracę, a dodatkowo się rozwijać o czym świadczą szkolenia. Słyszałem, że jeśli jest się dobrym to można też podwyżkę dostać

Jaka

Skoro działają w Warszawie to dlaczego forum dotyczy Tarczyna? Przenoszę się w przyszłym roku na mazowsze i zastanawiam się już z dalszym wyprzedzeniem gdzie warto byłoby się zahaczyć. Czy Binder International jest względnie polecany przez obecnych pracowników, bo chciałbym mieć pewność, że nie wpakuję się na jakąś minę.

stary operator

pracowałem w nasielsku od początku inie mogę zrozumieć jak można było położyć taki zakład ? jak sobie to poukładałem to wniosek jest prosty z takim kierownictwem wszystko pójdzie na dno

fff

Zakład Binder w Tarczynie został sprzedany, można sprawdzić w necie lub prasie branżowej i lokalnej. Już od kilku miesięcy rządzi tam nowy właściciel.

Pracowalam w firmie binder tamjest wielka poraszka pracowac za grosze brygadzistki mialy trzykrotna penje i nic nie robily gdy pojawil sie dyrektor to wyskakiwaly zkantorka i pytaly sie nasgdzie jest dopiero udawaly ze pracuja pozdrawiam

milusinscy

I dobrze ze tenburdelik sie skonczyl wkoncunie roba skonczy sie w szatni i wkantorku haha.pieczarki gora

jaro

Binder kaput :)

xxx

W NASIELSKU TO JUŻ KONIEC

sezonowa

tam pracowałam kilka miesięcy praca w binderze (usunięte przez administratora)

@sezonowa 18.01.2014 20:55
tam pracowałam kilka miesięcy praca w binderze (usunięte przez administratora)

powiem więcej jest czasami pięknie gdy sanepid lub inna instytucja zapowie wizytę

PIEKŁO

POWIEM WAM ŻE PRACA W BINDERZE JEST BARDZO CIĘŻKA I KIEROWNIKÓW MISTRZÓW I LUDZI PRZYJĘTYCH NA STAŁE (usunięte przez administratora)PRACOWNIKÓW SEZONOWYCH NIE POLECAM NIKOMU TEJ PRACY PRACA TAM TO PIEKŁO NA ZIEMI.

anonimowa

najgorsza firma na rynku pracy a ludzi mają za nić kierownicy wyzywają ludzi i nawet rzucają się z rekami na ludzi, nie radzę nikomu tam pracować praca tam to piekła

stary operator

jakie problemy? mówcie prawdę, 3 lub 4 samochody tygodniowo wyjeżdżają z nasielska do tego wysyłki robione za Tarczyn a oni mówią o kryzysie nauczyli się tej śpiewki i tak klepią problem był i jest LECZ TO NIE TAK.

ciekawe co się stanie z nasielskiem. Połowa ludzi juz odeszla bo nie chcą pracować na pół etatu

megam
@anonim 27.12.2013 16:16

ciekawe czy w tym roku bedzie sezon

buntownik76

co słychać w bindeże ?????????????jak dorobiliście szefową dla której charowaliście .DOCENIŁA WAS nieeeeeeeeeeee....

megam

w nasielsku mają problemy finansowe

Natasza

super praca na pół etatu w Nasielsku, w Tarczynie bedzie to samo

ten co pracował

Powiem tak: Ludzie z którymi jeździ się do pracy mega fajni, można śmiało pogadać o wszystkim, ale koszmar zaczyna się gdy autokar staje i wszyscy wysiadają. Pilnują każdego co do minuty. ( usunięte przez administratora ) A prawda jest taka, że chłopaki nie nadążali z produkcją bo było ich tylko dwóch, a powinno stać co najmniej 3-5 osób. ( usunięte przez administratora ) Zwalają się kierowniki, że to nie tak i tamto nie tak, to może powinni najpierw pokazać i powiedzieć co robić, a czego unikać! Ktoś pisać wyżej, że niektórzy nie nadają się do pracy w tym binderze. Każdy się nada, ale jak jeden pracownik obsługuje trzy stanowiska( usunięte przez administratora ) Pensja tam nie przekroczy nikomu ze sezonowych pracowników do 1200 zł. robisz jak jest zapotrzebowanie na ciebie, czyli max 2 razy w tygodniu. wyciągniesz około 700 zł ( usunięte przez administratora ) Odradzam wszystkim tą pracę, byłem tam dwa tygodnie by se zarobić na wakacje i żałuję oraz nigdy tam nie wrócę!!!

obcy

własnie ...a co na to kadra zarządzająca?

Prawda jest taka ze praca w firmie Binder jest bardzo ciezka i trudno zaakceptowac warunki jakie tam panuja ale nikt nikogo nie zmusza do pracy w tej firmie. Niewiem dlaczego ludzie lgna do tej firmy jak muchy do lepu. SANEPIDU nie widzialem tam co miesiac i kazda inspekcja niestety musi byc zapowiedziana i uzgodniony termin takie mamy w kochanej Polsce prawo i dlatego kazda kontrola wypada pozytywnie.

mirro

Witam pracowałęm w binderze w tym roku przez firmę pośredniczą i powiem szczerze że zgadzam się z moimi przedmówcami.( usunięte przez administratora ) warunki pracy są katastrofalne.Chodzi tu może nie o samą pracę w ciężkich niesprzyjających warunkach ale o kulturę i życzliwośc ludzi tam pracujących na czele z kierownictwem.Jeden kierownik jest lepszy od drugiego,tam jest istny wyścig szczurów( usunięte przez administratora ).Rozmawiając tam z ludzmi zauważyłem że są strasznie zestresowani i nawet na chwilę boją się opuścic stanowiska pracy np wyjsc do toalety bo boją sie że zostaną wyrzuceni.( usunięte przez administratora )Nie będe wchodził w szczegóły po prostu odradzam pracę w tym zakładzie.( usunięte przez administratora )

jaro

( usunięte przez administratora )pani kierownik ludzi ma za nic , zachowuje sie jakby zjadla wszystkie rozumy a tak naprawde niczym sie od nas nie rozni, a moze nawet jest o deko nizej.... no ale coz poradzic .... i takim trzeba pozwilic zyc...

neeeeeeww

powiedzcie mi jak wyglada praca w administracji w binderze ? da sie wytrzymac ? jak wygladaja warunki pracy, finanse i atmosfera ?

zonk

Na zlecenie ( usunięte przez administratora ) pośrednika,ktory zarabia na Tobie dobrą sumkę więc nie radzę Ci jeżeli chodzi o umowę to nie jest takie proste żeby Cię zatrudnili chyba że masz znajomości.

zonk

Najniższa krajowa,a jak chcesz zarobić więcej to ( usunięte przez administratora )w sob.i niedz,w nadgodzinach(zależne od zapotrzebowania zakładu)

Fan

Heh oczywiście, że nic nie robią :) aż szkoda słów, najważniejsze ,że każdy zna prawde :) no i podobno kirownik w końcu się za nich bierze :) poczekamy zobaczymy co z tego bedzie :)

XYZ
@sympatyczny 15.05.2014 19:05
Praca w tym zakładzie wielka porażka ludzie wybrani robią co chcą i nikt się tym nie przejmuję Ludzie pani J.P maja chody rob...

(usunięte przez administratora). Bardzo cieszy mnie fakt że panie nie 'udają' że pracują, dzięki temu ulepszając tą firmę. Drogie panie, jeśli nie pasuje wam podwładna poszukajcie sobie innej pracy(usunięte przez administratora)

hhh
@XYZ 23.05.2014 15:39

Wreszcie rozbił się ''klan'' bez wykształcenia, który chciał żądzić zmianą. Gdy wróciliśmy do pracy, sprawia nam ona sama przyjemność :)

kolezanko/kolego skoro myslisz ze oni stoja nic nie robia i jak jestes taka madra to ja jestem przekonany ze zmienila bys szybko zdanie gdybys miala takie stanowisko . Ana przerwie to juz dawno nie byli normalnie . i jezeli masz cos do powiedzenia ( usunięte przez administratora ) to powiedz to prosto w oczy a nie bd pisac glupoty jak nie powiem brzydko kto!!!!!!!( usunięte przez administratora )

byly pracownik

wykorzystuja ludzi na maksa!!!!!

fanka

Widzę ze się odezwali obrońcy( usunięte przez administratora ) , co myślą o pracy w kategorii stój patrz( usunięte przez administratora ) z głowami uniesionym pod sam sufit, ale szacunek dla ludzi sie zawsze należy co( usunięte przez administratora ) jest zupełnie obce ( usunięte przez administratora )pieniądze na koniec miesiaca a co cię spotyka za mało, za długo byłaś na przerwie, bo dla nas przerwa trwa 20 minut a królowie maja po 40,wiec te komentarze w obronie są zbędne bo każdy wie jak jest

Anonim

( usunięte przez administratora ) dostali próbną umowę na 3 miesiące zaczęły pojawiać się przykre komentarze . Chce aby ludzie zobaczyli że to nie jest miłe tym bardziej że to są bzdury . Zazdrościcie im .. ok ale czemu próbujecie ich pogrążyć .

pracowik bindera

Czlowieku jestes jedna z osob co nie nadsaje sie do pracy wiec przestań pisac takie glupoty

pracownik bindera

Nie wiem czemu ale mam wrarzenie że jestes jedna z osób co nie nadaja sie do pracy Uczepiłeś sie ( usunięte przez administratora )a jak bys nie wiedział to zaczyna jak wszyscy z nas Po pierwsze jak by ludzie stosowali sie do zasad jakie obwiązuja w zakładzie to by nie bylo tak zle jak piszesz I CI JUŻ WYJASNIAM DLACZEGO przerwa trwa 20 min a nie czasem po 40 ( usunięte przez administratora ) mimo kilkukrotnych prób nauczenia i tak do nich nie dociera Czyli juz wszystko wiesz jak ktoś sie nie nadaje do pracy to niech nie przyjerzdza bo tu go nikt nie posadzi wiesz co jestes pewnie jedna z tych osób co nie radziła sobie i teraz chce sie wypiąc na reszte świata NIE TĘDY DROGA

Fan

Niestety taka jest prawda... Najgorsze jest to, że nikt na to nie reaguje, kierownik bardzo dobrze zna problem, ale najwidoczniej mu to nie przeszkadza... Ogólnie firmie chyba nie zależy na tym by utrzymać opinie na rynku, zatrudnia ludzi , którzy w wiekszości nie nadaja sie do pracy, a uczciwym i zaangażowanym pracownikom płaci najniższe stawki... nic tylko praca na okres przetrwania do momentu znalezienia miejsca gdzie ćie docenia...

Zmiana radom grupa c . na tej zmianie strasznie sa wyzwiska ( usunięte przez administratora ) zle traktuje ludzi mysli ze jest kierownikiem na tej zmianie ( usunięte przez administratora ) malo pracuja i tylko siedza w kantorku to sa nieroby i nikt nie zrobi z tym porzadku .

fan

w razie niedoinformowania zawsze można zgłosić się do pokoju ( usunięte przez administratora ) oni zawsze slużą dobrą radą :) w razie potrzeby wal jak w dym... :)

XXXX

Ludzie kochani!!! Moja historia: Pracę zacząłem 17.06.2013r. na pierwszej zmianie. Do pracy się dojeżdża darmowym autokarem, który zatrzymuje się na określonych przystankach już po samym wejściu było niemiłe wrażenia, bo gdzie nie usiadło się na miejsce to ktoś obok mówił "zajęte". Ludzie nie mieli gdzie siadać, bo wolne miejsca były zarezerwowane niby przez innych i krzyczeli na siadające inne osoby. Przyjazd autokarem trwa 1:30 godziny (Radom - Tarczyn). Po wyjściu nikt Ci nie powie co i gdzie iść po prostu kierujesz się za ludem. Docierasz do ochrony i podpisujesz listę, następnie idziesz do szatni, a tam... Normalnie już zaczyna się makabra! Nie masz szafki (Wszystkie pozajmowane), ludzie się wydzierają. Obiecali, że będą szafki, a gówno prawda, ciuchy i wartościowe rzeczy po prostu trzymasz na widoku, czyli na górze szafek. Po szybkim przebraniu idzie się,... No właśnie, gdzie? Dowiadujesz się od stałych pracowników( usunięte przez administratora ), że idziesz na stołówkę, tam czytają listę obecności i schodzisz na dół schodami na zimną halę. Zaczyna się makabra... Nie powiedzą Ci, że tam idź po fartuch itp. i zaczynają krzyczeć (dosłownie) drą się jak nie wiem co: "NO GDZIE MASZ FARTUCH! RĘKAWICZKI I CZEPEK!!!!????". Masz iść po to do kantorka w którym jesteś powietrzem, pukasz i kulturalnie pytasz "Przepraszam bardzo, tam Pan mnie wysłał po fartuch,... Czy mogę te rzeczy otrzymać?" I zero odpowiedzi, siedzą i słyszą tylko tych swoich znajomych, a innych nie... Jednego dotykając za bark, przeprosiłem i nic... Zero reakcji... Po jakiś 5 minutach przyszła jakaś starsza pani i dała mi te rzeczy. Wchodzimy na Halę, tłok/ścisk nie wiesz co masz robić... Brygadzista Ci mówi np. "Idziesz na odbiór na tunel drugi". Od tej pory nie ma do niego żadnych pytań( usunięte przez administratora )Pytasz się tam innych osób, że gdzieś masz iść na odbiór to Ci dopiero jakieś panie pokazują i mówią. Masz załatwić sobie to i to i biegasz szukać skąd to wziąć i jak to wygląda. Zaczyna się praca... Co pięć minut dosłownie przychodzi ktoś i mówi za szybko, za wolno, to źle, tamto źle, no tyle miało być popraw, tutaj zamieć, tu to i to... Po prostu nie wiesz co się dzieje, głowę Ci lasują, że szok jakiś... Zaczyna się przerwa na której nie możesz się spóźnić nawet jednej sekundy, bo Ci odliczą godzinę, a Ty nawet o tym nie wiesz!!! Dalej się jakoś "JAKOŚ!!!" przerobi... Po pracy np. kończysz 14:00 to nie skończysz pracy wcześniej niż 14:00, a na to masz jeszcze posprzątać i ogarnąć swoje stanowisko oraz się przebrać i zdążyć do autokaru... Drugi dzień zaczyna się od tego, że dostajesz inne stanowisko i znów się zaczyna uczenie na błędach... =========================================== Pracowałem tam niecałe trzy tygodnie i przez ten czas zginęły dwa telefony komórkowe, zegarek. Wózkowi się drą na Ciebie jak inni. ( usunięte przez administratora ) Dwa / trzy dni i nie wiesz co z Tobą się dzieje!!!... =========================================== A jeśli chcecie tam iść to jeśli nie macie książeczki sanepidowskiej i spytają się czy macie to powiecie, że macie w domu ważną i koniec. Nawet jej nie sprawdzą! Ja bez niej z siedmioma kolegami robiliśmy i nikt ich nie sprawdził... Binder w razie jakiejś kontroli każe wszystkim sprzątać i sprzątać... ( usunięte przez administratora ) Z podłogi to co im upadnie itp. wrzucają na taśmę i dalej leci na produkcję. Tłocznia - Zapleśniałe z ślimakami, robakami owoce idą na wyciskarkę i robią z tego sok... ( usunięte przez administratora ). .. =========================================== Do mężczyzn! ( usunięte przez administratora ) Powiem szczerze na kopaniu dołów łopatą w 30 stopni ciepła, mniej się zmachacie niż tam za 8.10 zł za godzinę z czego ci odliczą godzinę, bo im się tak podoba i przy rozliczeniach, a to za przelew -10 zł, a to za jakieś niby karteczki itp. -20 zł... Do kobiet! Będziecie tam zamarzać normalnie, że szok tam ile dziewczyn skarżyło się na to... Wybieracie zepsute owoce z taśmy, a jak w pudełku znajdą chociaż jedno zepsute to biorą i przychodzą z tym pudełkiem pokazują ten jeden owoc ( usunięte przez administratora ) i oczywiście godzina odliczona... Nie myście sobie, że to wszystko...

ona

pracuje w binderze od polowy czerwca i w zasadzie to może być. praca wcale nie jest ciężka, tylko warunki, a do nich można się dostosować, odpowiednio ubrać i tyle. personel stały w przeważającej większości jest w porządku. wszędzie znajdą się jakieś osoby, które chcą namieszać. ja takie po prostu ignoruje. pracuje przez pośrednika i jedyne co mnie drażni to brak możliwości pracy raz w chłodni zimnej a raz w chłodni ciepłej. praktycznie non stop robię na zimnej, bo brygadzistka z ciepłej ma "swoich" ludzi i żadnych zmian nie chce. rzeczywiście wszystkie audyty, kontrole sanepidu itp są spodziewane i wtedy sprzątamy zamiast robić to do czego nas zatrudniono. denerwujące jest też to, że o dniu wolnym dowiaduje się na 3-4 godziny przed pracą, bo binder nagle orientuje się, że ma więcej rąk do pracy niż zleceń do wykonania. i tak np. w tym tygodniu pracowałam tylko 1 dzień... ogólnie to jednak oceniam pracę w binderze na ok. nie ma reżimu, problemu z wyjściem do toalety itd. wiadomo, że nie jest to praca marzeń, ale parę groszy zawsze wpadnie. :)

byly_pracownik

( usunięte przez administratora )W tej firmie nic nie działa tak jak powinno-za dużo osób zarabiających krocie ( usunięte przez administratora ) a za mało tych najtańszych, od których zależy produkt końcowy. Gdzie elementarna wiedza o tworzeniu struktury firmy?! Konkurencja sie cieszy i smieje do rozpuku...Firma na skraju bankructwa -zasługa obecnie panujacych, klepcie sie dalej po pleckach;-)

Nickola

dlaczego nie wytrzyma?

big brother

no chyba jednak do wiosny nie wytrzyma...

wyrocznia

jeszcze zipie ale przy tych rządach to góra 2 lata i upadnie albo na wiosnę DYREKCJA się zmieni, a po zatym no niemiecka firma a chińskie zarobki , aż szkoda gadać ,

Kwiatek

a w ogóle ten Binder żyje? bo słyszałem, że mało płacą przez agencję podobno same pijaki pracują

marko

A ile można tam zarobić w sezonie np. w wakacje? - tak na zwykłej produkcji - mieszkam w Tarczynie jaka jest stawka na godzine bo wiem ze umowa zlecenie Marek

big brother

Coś widzę że kierownictwo ma wszystko mocno w garści, wszyscy pieniacze zamilkli. Kielce górą? Juz mówiłem odpowiedzialność za los tylu miejsc pracy jest olbrzymia. A papier niby wszystko przyjmie? Ktoś cały czas wspominał o kumoterstwie. To jest działanie na szkodę firmy! Panie P. gdzie wyniki?

Odradzasz tego że na jednym stanowisku pracy robisz kilka prac naraz a za jedno stanowisko masz płatne .Totalna masakra.Najlepiej nic nie umieć.

Odradzam odradzam odradzam

Ludzie pracy nam przybywa a pensje stoją w miejscu premie tyle co kot napłakal.

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pozostali i rządzą jak długo zobaczymy.

przecier wiśniowy z robalami wiśnia zamiast do mrorzenia nadaje się na wino bo na samochodach przyjerzdża sfermętowane zapliśniała a dyrektor każe brać bo wiśnia jest na wagę złota a jak wyjdzie żle to nagane daje nagane daje pracownikowi i go zwalnia

oj misiek jakis widze sfrustrowany jest...no coz chodzi prawdopodnie o glowna...no ale to jutro nowy dyrektor bedzie mial juz wszystko pod kontrola. Bedzie cala w skowronkach...ale jako ze jest to miejsce oceny pracodawcow wiec trzeba ich ocenic...ja oceniam jej dzialania jako wysoce szkodliwe spolecznie. pracuja u Bindera setki ludzi, jakas odpowiedzialnosc za czyny musi byc, nieprawda panie P.

big brother

a coś mi się wydaje, że tej zimy jakaś zaprzyjaźniona firma prezesa dachy zakładu odśnieźała, nieprawda?

Zostaw opinię o Binder International - Tarczyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Binder International