Opinie o Lodom Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Lodom Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Lodom Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lodom Sp. z o.o. w Szczecin

wiarus lodomowy

Iwona! ale masz branie :) Słuchaj serca, a nie zawistnych podżegaczy.

magazynier

iwona ten zezol ? daj sobie spokój to głupol jest , donosi na wszystkich i na ciebie też

Iwona

Kocham włodzia z magazynu. Iwona

@Iwona

Nie można było tak od razu :) niech miłość i pokój zapanują... już na zawsze :)

Wd

Trzeba kombinować bo na lodzie zostane. Troche paliwa sobie wziąść zawsze się przyda

@Wd

nowe wcielenie :) teraz wd, które jednoznacznie kojarzy się ze skośnookim Gargamelem ;) nie podejrzewałem cię o poczucie humoru :) a jednak...

Aplikowałeś do firmy Lodom Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Szczecin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Opiekunka osoby starszej w Niemczech
Szczecin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Stary pracownik

do @Wd Czego się boisz . Jak jesteś dobry to ciebie zostawią. Niektórym nowym skończyły się umowy i je odnowili . Ale widać że chcesz kombinować. To pewnie skończysz jak inni,którzy to robili.

Wd

Trzeba na zwolnienie szybko iść puki średnia wysoka bo jak zapłaci najniższą a może tak zrobić to będzie mniejsze L4

wiarus lodomowy

Teraz jestem pewien :) jedna i ta sama osoba, podszywająca się pod różne nicki, pisze w kółko to samo :) wystarczy policzyć... ile osób pracuje w Lodimexie? :)

@wiarus lodomowy

a 90% pracowników jest mądrzejsza od nas i olewa pisanie na stronach internetowych :D

Po świetach chyba koniec będzie ze wszystkimi.

Stary pracownik

Co się stanie? Zostawią tylko najlepszych. Tak już się dzieje.

Alfred

Wszyscy z dnia na dzień kop i wtedy zobaczymy co się stanie

Olek

Nie liczcie na odprawy za mało nas jest. Wszyscy kop bez sentymentów będzie tak jak z kierowcami.

FilAd

Dobra Wiarus, czas z tym skończyć... chyba wszyscy nasi już wiedzą, że to Lodimex nie Lodom pisze na tej stronie, a niech sobie piszą, jak ich gdzie indziej cenzurują... ja spadam i tym razem nie wrócę :) nawet na czytanie :) za daleko to wszystko zaszło... szkoda zdrowia... Pozdrawiam wszystkich rozsądnych :)

@FilAd

Tylko jeszcze poeta siedzi mi w głowie... ten wiersz tak jakby do A.M. pasował... nie sądzisz?

@FilAd

faktycznie, pasuje jak ulał, aż mi łezka w oku się zakręciła, ale to nie on pisał, gość o tym samym nicku nawijał wcześniej o ich ulubieńcu, a co A.M. miałby wspólnego z tamtym.

@FilAd

ja po dzisiejszym dniu też mam mały niesmak, tak jakoś trochę żal mi się zrobiło tych mróweczek lodimexowych, biedne śpią już zapewne, zewsząd je przeganiają, nikt nie przygarnie, nikt nie przytuli, takie smerfiki przez złego, zezowatego Gargamela ścigane... a my je jeszcze szarańczą nazywaliśmy... a to przecież pracowite takie... wstyd mi... i nie dziwię się już, że portierowi bryki służbowej zadroszczą… a niech sobie piszą, niech piszą, masz rację... z tym, że ja nie wytrzymam żeby nie czytać co napiszą, gdy oczęta swe jutro z rana otworzą i nie zadeklaruję się, że się nie wtrącę, choćby po to by je pokrzepić na duchu

polish

Pamiętajcie że na koniec KOPA WSZYSCY DOSTANIECIE ZERO SZACUNKU !!!!

@polish

z tą świadomością pracuję :) gdzie indziej jest inaczej?

@wiarus lodomowy

Ty OŚLE I GAMONIU zostaniesz wykręcony na wszystko na KONIEC i po sądach będziesz parę lat się bujać .

@polish

tylko czy to twoja broszka jest?

@polish

mam wrażanie, że ciągle mam do czynienia z tą samą zakompleksioną osobą, a do tego z zewnątrz :)

Zbychu

Zabrali wam Cieple posiłki zero socjalu na święta nic. A we jeszcze bronicie.

@Zbychu

skopiowałeś już link? wciśnij enter i pisz sobie do woli :) a stąd po prostu spadaj, bo nikt tu nie lubi trolli :)

@Zbychu

Spróbuję jak z inteligentnym człowiekiem... Ludzie dzwonią i się pytają, co tam u was się dzieje... a u nas wszystko toczy się swoim rytmem... Pojmoedz w końcu, że Lodom i Lodimex, to dwie różne firmy?

@FilAd

Ni (usunięte przez administratora) ten sam kibel zaządzany przez ta samą bandę

@LCl

Zarząd ten sam, firmy inne.

@FilAd

ZARZĄD ?? JAKI ZARZĄD DO CZEGO?

LCl

Zachowujecie się jak nieślubne dzieci Włodzimierza Jedni bronią drudzy oczerniają - nie ładnie Jak podejdzie pod rękę Jurasa to będzie koniec kariery konfidenta A wy Wiarusy Adamy i tym podobne jesteście żałośni ,chociaż któryś z was fajne wiersze pisze Pozdrawiam

@LCl

to mi się podoba :) konkretnie, tylko czemu na tej stronie...

@wiarus lodomowy

Bo strona lx zablokowana Nic bez cenzury nie przejdzie i to dla tego Pozdro

@LCl

czemu tu nie ma cenzury? i kto kogokolwiek bronił? bronimy tylko naszej firmy... a firma to my, póki tu jesteśmy :)

zabolało to chyba znasz ZEZOLA

FilAd

Tak jak na chefs culinar :) tam też kopiowali :) mamy ich :)

@polish

Słuchaj, spojrzyj mu głęboko w oczy i powiedz mu co o nim myślisz :) a tu dyrdymałów nie opowiadaj...

@polish

Skoro jeszcze tu jesteś, to może jako pierwszy powiesz jak się nazywa firma w której pracuje zezol donosiciel?

polish

znacie go donosił na nas wszystkich .

@polish

Pytam jeszcze raz. W jakiej firmie pracuje tzw. zezol?

@polish

A ja pytam o to samo co FilAd. Jak się nazywa firma w której pracuje ten rzekomy donosiciel?

@FilAd

Na to pytanie jeszcze nikt nie odpowiedział :) Trollowa amnezja zbiorowa :)

polish

Ludzie znacie ZEZOLA Z MAGAZYNU? To jest donosiciel na wszystkich - na ireneusza donosił - na skoczka donosił że w ryby gra ciągle - na dareczka donosił że pije i nigdy go nie ma A teraz chodzi po firmie i klepie na prawo i lewo że UPADŁOŚĆ od 1 stycznia 2019r. Kiedyś donos pisemny zrobił na chłopaków z magazynu do szefowej. Z każdej pracy wcześniejszej go wywalali dyscyplinarnie za braki magazynowe . Tutaj też został nagrany jak wynosi towar ( złodziejaszek jeden). Kiedyś na myjce w CASTORAMIE jeżdził dlatego w bluzie chodzi tylko to mu zostało na pamiątkę.

@polish

Żaden zezol w Lodomie nie pracuje i nigdy nie pracował. Piszesz o jakiejś innej firmie nie wiem czemu na tej stronie!

@polish

Potwierdzam. Żaden zezol nie przeszedłby badań okresowych do Lodomu. Pozostałe wymienione osoby też są mi obce. Przestań tu trolować.

@polish

Ciekawe czy jesteś kolejnym jełopem, czy ciągle tym samym trolu

@polish

Jak się nazywa firma w której pracuje zezol? Palancie.

FilAd

Wiarusie! Miałeś rację trolle zaatakowały od rana, w czasie gdy my pracowaliśmy. Wykorzystują każdą chwilę naszej nieobecności żeby zaistnieć. Mają przewagę, bo brak zajęcia im sprzyja. Jestem z Tobą! Czuwam! :)

@FilAd

Siedzą i knują całymi dniami :) a na stronę Lodimexu, gdzie ich miejsce nie pójdą... uwzięli się na nas, tylko co my im zawiniliśmy... ale w kaszę nie damy sobie dmuchać, nie damy szargać naszym dobrym imieniem...

@wiarus lodomowy

Sami we własne gniazdo srają i to na obcych stronach i jeszcze żrą się ze sobą... i wartości nie będę oceniał, bo co bym za notę nie wystawił, to i tak będzie za wysoka :)

@FilAd

masz rację nawet jak wartość będzie z minusem, to i tak będzie za wysoka

@wiarus lodomowy

no może za wyjątkiem poety, ten to naprawdę ciekawy typ :) z nim mógłbym pogadać :)

no, ten się popisał :D

FilAd, wiarus lodomowy - myślicie że nie wiemy kim jesteście? Nawet nie wiecie komu rękę podajecie w pracy. Za mało pracujecie w Lodomie by zrozumieć co się dzieję. Babcia was doceni za niedługo. Tak się podniecacie a posiłki wam zabrała, na święta nic nie dostaniecie i z firmy nie wychodzicie.

wiarus lodomowy

twoja tępota cię niszczy... a mnie coraz bardziej zadziwia, myślałem, że gdzieś jest jej kres, ale ona u ciebie jest jak ocean... nie... raczej jak kosmos... gdybyś wiedział kim jesteśmy, to byś takich banialuk nie pisał :)

Zostaw merytoryczną opinię o Lodom Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Lodom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lodom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lodom Sp. z o.o.?

Lodom Sp. z o.o.