Lodom Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Lodom Sp. z o.o.

Anonim

Jakie bony? Czlowieku pracuje tu od kilkunastu lat i nie bylo i nie ma zadnych bonow na święta,nic kompletnie nie szanuja pracownika. Owszem bony byly jak ta firma powstała gdy mieli to Amerykanie, a odkad są właściciele Państwo W. pracownika "doceniają" zabierając mu premie.

Anonim

Ta firma to dno. Wyplaty sa wtedy kiedy pani prezes sobie chce. Premie zabiera jak jej pasuuje, raz 5% a raz 10 a moze cala premie zabierze. Ludzie zwalniaja sie na potege, przez zarzadzanie pani prezes, zarobki jak na warunki szkodliwe najnizsze, zero socialu, nawet na swieta zadnych paczek ani premi, nie dbaja o pracownika ani o firme ktora potrzebuje inwestycji

i dalej upada,jest coraz gorzej i ta firma idzie ku upadlości.

może kiedys tak było ale teraz firma upada za sprawą[usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Lodom Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lodom Sp. z o.o.