Lodom Sp. z o.o.

2 Dodaj opinię
Lodom Sp. z o.o.
2 11 223 5 1

Opinie o Lodom Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

magazynier
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

ta firma jeszcze istnieje?? ile tam osób pracuje 5-6 ? czy już na wypowiedzeniach wszyscy czy L4 ?

Piotr
@magazynier 18.04.2019 13:43

Nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie oraz od tego czasu nie pojawiła się żadna nowa opinia związana z pracą w firmie Lodom. Jestem ciekawy dlaczego? Wszedłem na oficjalną stronę internetową i przeczytałem, że firma istnieje od roku 1993, więc jest to firma, która długo już jest na rynku. Ktoś wie, czy firma poszukuje może nowych pracowników?

Driver
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Macie jakieś lody z blu seven bo często tam ziziego widze na kawce w godzinach pracy.

Iwona
 Opinia

A macie jakieś fajne zamrazarki na sprzedaż? Bo bym kupiła. Bo jak mie macie to moze przybysz ma

Co to jest ? Jak ktoś jest na zwolnieniu i do pracy przychodzi to chyba lewe L4

Opinia

Niech (usunięte przez administratora)się trzyma rękoma i nogami tej portierni bo na magazyn się nie nadaje. On nigdzie pracy nie znajdzie z tym charakterem i podejsciem do życia. No i w nowej pracy trzeba będzie pracować a nie siedzieć o samochodu służbowego nie dostanie. Na myjke go do CASTORAMY bluze już ma tak więc chyba już pracował tam .

Opinia

(usunięte przez administratora) a kiedyś się nabijał z (usunięte przez administratora)a teraz to o miejsce portiera się bije żeby siedzieć i nic nie robić.

Opinia

@M, @Lubię rybkę z Lodomu, @Pan RYBKA, @Berlin i jakbyś się tam nie nazwał... Dobry wizerunek firma buduje latami, a pojedynczy negatywny wpis, opinia, czy komentarz, może ją zniszczyć zaledwie w kilka sekund. Każdy kto chce zaszkodzić reputacji danej firmy, podejmując minimalny wysiłek, może po wielokroć dodawać negatywne treści na forum internetowym czy też portalu z opiniami, i niestety w zdecydowanej większości przypadków nikt tych negatywnych opinii w żaden sposób nie weryfikuje pod kątem faktów. Dlatego niejednokrotnie zdarza się, że publikowane w internecie informacje, przedstawiają całkiem dobre firmy, wyłącznie w negatywnym świetle, drobne wpadki pracodawców lub obsługi klienta są znacznie wyolbrzymione, a przypisywane firmie zarzuty są stronnicze lub nawet zwyczajnie wymyślone. Kodeks karny wskazuje, iż osoba pomawiająca inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Jest to przestępstwo pomówienia w typie podstawowym. Jeżeli dopuszczamy się takiego czynu za pomocą środków masowego przekazu (do których należy Internet), narażamy się na surowszą odpowiedzialność. Kodeks karny przewiduje w tej sytuacji obok kary grzywny czy ograniczenia wolności, także karę pozbawienia wolności do 1 roku. to tak tylko dla informacji :) bo patrząc na pisownię zbyt rozgarnięty nie jesteś :)

Tak21Nie

@wiarus lodomowy 09.01.2019 17:42

Dziękuję Wiarusie za informację. Przeczytałem... a może pozew zbiorowy? Was też "M" znieważył.

@kierownik 09.01.2019 22:14

Właśnie przeglądałem instytucje społeczne, na które można by przekazać ewentualną grzywnę. Potrzebujących nie brakuje. Proponuję którąś z fundacji leczenia dzieci chorych na raka lub dom dziecka.

@wiarus lodomowy 09.01.2019 22:51

Zgoda. Zostało ustalenie tożsamości. Policja jest w tym coraz sprawniejsza, ja nie odpuszczę. Mam swoje typy, a Ty?

@kierownik 09.01.2019 23:14

ja mogę iść o zakład :) ale życie potrafi zaskoczyć :)

Wro
@kierownik 09.01.2019 22:14

A może za robote byś się wzioł a nie straszenie i zastraszanie

@Wro 11.01.2019 08:22

po bykach mnie poznacie :D

@Wro 11.01.2019 08:22

Policji nie trzeba :) wystarczy dyktando zrobić :)

Alfred
 Opinia

Co ey tam teraz robicie cały dzień

M
 Opinia

Lodom - banda nieudaczników i krętaczy To wasza wina ze potraciliście klijentów , jak byście szanowali kontrachentów i dbali o wysoką jakość wykonywanej usługi to z waszym potencjałem byście byli numerem 1 na rynku składowania Kierownik - (usunięte przez administratora) + (usunięte przez administratora) = (usunięte przez administratora)a I nie zganiajcie wszystkiego na (usunięte przez administratora) Bo to wasza wina nie roby jedne

M
@M 08.01.2019 14:14

Kierownik - pupa+ przypupasy= kupa

@M 08.01.2019 15:38

Tak się zastanawiam... czy to jest pomówienie, czy znieważenie, czy może naruszenie dobra osobistego... ale prawnik pewnie mi to powie...

Opinia

A co po swiętach będziemy robić?

Adaś
@Magazynier 20.12.2018 00:08

Pranie , sprzątanie i grzałeczka

Lubię rybkę z lodomu
@Magazynier 20.12.2018 00:08

Rybkę gonić

Pan RYBKA
 Opinia

Na Agryfie rybka handlują z lodomu

Lubię rybkę z lodomu
@Pan RYBKA 07.01.2019 18:45

Z dostawą

Berlin
 Opinia

Ja sie ludziom(usunięte przez administratora) to na lewo walą

Logista
 Opinia

Tam wszyscy kopa dostaną . Nie ma sprzedazy nie ma kierowców a zusy trzeba placić w terminie jak się z pensji odprowadza. Zaraz statek się skończy to na papier do drukarki nie będzie. Ale parking pełen samochodów stoji czyli się kręci i się tak wykręci że na prąd nie będzie. A zezol co robi jak NETTO już niema chodzi i klepie japą brudną po firmie że ma 100 dni urlopu. Przepadło i już nie wróci.

@Logista 07.12.2018 10:26

Nie masz pojęcia o czym piszesz :) chyba, że o Lodimexie… Nie znasz możliwości Lodomu, nie wiesz, bo skąd masz wiedzieć, że w Lodomie pracuje kilku byłych rybaków dalekomorskich, jak będzie trzeba, pospawamy łajbę z materiału którego nie brakuje i sami tych ryb nałapiemy :D

Tak4Nie

Berlin
@wiarus lodomowy 07.12.2018 17:37

Z Berlinem

Nowy
 Opinia

Czy są jakieś przyjęcia na magazyn w Lodomie ??

Opinia

Podobno sekratarka odchodzi z firmy.

Gosia
 Opinia

A rychu z transportu na l4 już siedzi a samochód zostawił czy sobie wziął żeby na działke jezdzić . Jeszcze faktury za paliwo po zwolnieniu przyniesie

Jack
 Opinia

Zostawi z 2-3 osoby reszta kop bo już yeraz nie ma co robić.

Iwona
 Opinia

No to się zacznie pod koniec mc

Jan
@Iwona 25.12.2018 16:31

Ciekawe komu babcia laczka zapali Stawiam ze z Lx polecą

Opinia

No i co... nie mówiłem, że nawet kompocik będzie :) a wcześniej nie było :D Zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia dla tych wierzących jak i dla niedowiarków :)

@wiarus lodomowy 22.12.2018 20:34

a ptasie mleczko, to już w nowym roku ;)

Opinia

myślę, że wujek wchodził ci do wanny jak byłeś dzieckiem, dlatego masz takie skojarzenia i kompleksy...

Ania
 Opinia

A ruda logistka pracuje czy l4 jeszcze od psychiatry?

Dario
 Opinia

Poleciał rybiarz poleciał przybysz to teraz czas na ZIZIEGO. My biegamy na lodomie po magazynie a zezol w handlowym dzisiaj znowu segregatory układał i na dodatek samochód słuzbowy ma. Ale zaraz paliwo mu się skończy . Ta osoba już jest wcale nam nie potrzebna niech sobie idzie do mikusia poskladać towar tak jak to w każdą niedziele robi.

Magazyk
 Opinia

Roman ten leser portier tam jeszcze jest czy juz odszedł na emeryture

enzo
 Opinia

Są jakieś fajne samochody na sprzedaż?

mag
 Opinia

Jak nie macie ryby na święta to dzwońcie po SKOCZKA on ma wędki i złowi wam trochę bo trenował kilka lat u siebie w biurze

Opinia

@olo i @bynio Na wyspach Bergamutach Podobno jest kot w butach, Widziano także osła, Którego mrówka niosła, Jest kura smograjka Znosząca złote jajka, Na dębach rosną jabłka W gronostajowych czapkach, Jest i wieloryb stary, Co nosi okulary, ↓ Uczone są łososie W pomidorowym sosie I tresowane szczury Na szczycie szklanej góry, Jest słoń z trąbami dwiema I tylko… wysp tych nie ma. :DDDDDDD

Tak4Nie

Romo
@wiarus lodomowy 13.12.2018 21:42

Wiarus Zapodaj jakiś wierszyk świąteczny bo to co piszesz to dla dzieci na dobranoc Czyzby nie bylo w kanciapie lodomowej nastroju nadchodzących świat ?? Trzymajcie się ciepło na grzałkę ????????????????

@Romo 14.12.2018 14:08

Prawie wszyscy tu bajki opowiadają, to i ja sobie pozwoliłem :)

enty
 Opinia

on nie ma co robic na magazynie to trzeba się z donosicielem ( zezolem ) rozstać . On jest juz nie potrzebny wogóle

Magazyk
 Opinia

A zezol co znowu dzisiaj będzie robił ? Segregatory z nudów układał ?

Stary Pracownik
 Opinia

OLEK, OLO, BYNIO, (słabe nicki sobie wybierasz ) co ty pieprzysz w kółko to samo i straszysz ludzi. O co ci chodzi? Przecież nie jesteś pracownikiem tej firmy.

Tak6Nie

@Stary Pracownik 13.12.2018 21:17

jeszcze pracuje na 100%

Olo
 Opinia

Przyjdzie nowy właściciel to zrobi czystke z niepotrzebnymi pracownikami i to szybko. Tak więc szykujcie się

Zostaw opinię o Lodom Sp. z o.o. - Szczecin

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie