Opinie o Lodom Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Lodom Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Lodom Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lodom Sp. z o.o. w Szczecin

Były pracownik Nowy wpis

tak

Martyna Nowy wpis

@jdjdj ale to firma zakończyła działalność ?

Radek Nowy wpis

A jaka jest przyczyna likwidacji firmy w Szczecinie, czy to zmiana adresu?

jdjdj Nowy wpis
@Radek

budnyki w których firma się mieściła są sprzedane

Pracuję w tej firmie i twierdzę, że te informacje są nieprawdziwe i dokonywane z zamiarem świadomego szkodzenia naszej firmie. Osoba która bezkarnie i notorycznie wpisuje te pomówienia powinna ponieść odpowiedzialność karną a właściciel portalu jest zobowiązany do usuwania niezgodnych z prawdą szkodliwych pomówień.

Roman

Owszem pensję dostają ale pomniejszona o premie. No i wszyscy dostali wypowiedzenia czy to nie jest prawdą?

Roman

Jaki samochód służbowy? Jaka sprzątaczka? Tam nawet sprzątaczki już nie ma. I chyba gościu osoby pomyliłeś :)

Olga

@Pracownik, z chęcią przeczytałabym jakąś obiektywną opinię o pracy w Lodom Sp. z o.o.. Napisz coś o tym, jak wyglądają obowiązki i czy jest jakiś system premiowy. Interesują mnie też szczegóły rekrutacji, na czym polega?

Roman

Pracownik i co powiesz teraz? Jeden pracownik został zwolniony z dnia na dzień niejaki Jurek. I to jest szkodzenie firmie? Zostało chlodnikow 4.

@Roman

Roman, z jakiego powodu zostali zwolnieni? Jestem ciekawa jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie Lodom Sp. z o.o., ponieważ ostatnie wypowiedzi na jej temat są niepokojące.

@Olga

Rozwiązanie umowy o pracę z powodu likwidacji zakładu.

Andżej

Poucz się wpierw prawa, a później się wypowiadaj, co, komu, za co grozi.

Aplikowałeś do firmy Lodom Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.

Olga

Romanie, czy możesz przybliżyć nam, co konkretnie wydarzyło się w Lodom i kiedy? Czy po wspomnianej przez Ciebie sytuacji, nastąpiły te zwolnienia? Liczę, że napiszesz coś więcej w tym temacie, aby dało nam to pełen obraz aktualnej sytuacji w firmie.

mag

sprawdzie na koniec zezolowi magazyn . to zobaczycie jaka różnica w systemie i na magazynie

@mag

Niestety, nie do końca wiem, o co Ci chodzi. Chyba lepiej byłoby w takim razie omówić aktualne warunki pracy w Lodom. Jestem ciekawa, czy w ostatnich miesiącach Wasze wynagrodzenie nieco wzrosło? Będę naprawdę wdzięczna za odpowiedź.

@mag

A skąd to wiesz brałeś w tym udział?

magazynier

ta firma jeszcze istnieje?? ile tam osób pracuje 5-6 ? czy już na wypowiedzeniach wszyscy czy L4 ?

@magazynier

Nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie oraz od tego czasu nie pojawiła się żadna nowa opinia związana z pracą w firmie Lodom. Jestem ciekawy dlaczego? Wszedłem na oficjalną stronę internetową i przeczytałem, że firma istnieje od roku 1993, więc jest to firma, która długo już jest na rynku. Ktoś wie, czy firma poszukuje może nowych pracowników?

@Piotr

Zwalnia ludzi.

O

Dokładnie, jacyś ludzie takie zasady/obyczaj

Driver

Macie jakieś lody z blu seven bo często tam ziziego widze na kawce w godzinach pracy.

Iwona

A macie jakieś fajne zamrazarki na sprzedaż? Bo bym kupiła. Bo jak mie macie to moze przybysz ma

Co to jest ? Jak ktoś jest na zwolnieniu i do pracy przychodzi to chyba lewe L4

Magazynier

Niech (usunięte przez administratora)się trzyma rękoma i nogami tej portierni bo na magazyn się nie nadaje. On nigdzie pracy nie znajdzie z tym charakterem i podejsciem do życia. No i w nowej pracy trzeba będzie pracować a nie siedzieć o samochodu służbowego nie dostanie. Na myjke go do CASTORAMY bluze już ma tak więc chyba już pracował tam .

(usunięte przez administratora) a kiedyś się nabijał z (usunięte przez administratora)a teraz to o miejsce portiera się bije żeby siedzieć i nic nie robić.

wiarus lodomowy

@M, @Lubię rybkę z Lodomu, @Pan RYBKA, @Berlin i jakbyś się tam nie nazwał... Dobry wizerunek firma buduje latami, a pojedynczy negatywny wpis, opinia, czy komentarz, może ją zniszczyć zaledwie w kilka sekund. Każdy kto chce zaszkodzić reputacji danej firmy, podejmując minimalny wysiłek, może po wielokroć dodawać negatywne treści na forum internetowym czy też portalu z opiniami, i niestety w zdecydowanej większości przypadków nikt tych negatywnych opinii w żaden sposób nie weryfikuje pod kątem faktów. Dlatego niejednokrotnie zdarza się, że publikowane w internecie informacje, przedstawiają całkiem dobre firmy, wyłącznie w negatywnym świetle, drobne wpadki pracodawców lub obsługi klienta są znacznie wyolbrzymione, a przypisywane firmie zarzuty są stronnicze lub nawet zwyczajnie wymyślone. Kodeks karny wskazuje, iż osoba pomawiająca inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Jest to przestępstwo pomówienia w typie podstawowym. Jeżeli dopuszczamy się takiego czynu za pomocą środków masowego przekazu (do których należy Internet), narażamy się na surowszą odpowiedzialność. Kodeks karny przewiduje w tej sytuacji obok kary grzywny czy ograniczenia wolności, także karę pozbawienia wolności do 1 roku. to tak tylko dla informacji :) bo patrząc na pisownię zbyt rozgarnięty nie jesteś :)

@wiarus lodomowy

Dziękuję Wiarusie za informację. Przeczytałem... a może pozew zbiorowy? Was też "M" znieważył.

@kierownik

Właśnie przeglądałem instytucje społeczne, na które można by przekazać ewentualną grzywnę. Potrzebujących nie brakuje. Proponuję którąś z fundacji leczenia dzieci chorych na raka lub dom dziecka.

@wiarus lodomowy

Zgoda. Zostało ustalenie tożsamości. Policja jest w tym coraz sprawniejsza, ja nie odpuszczę. Mam swoje typy, a Ty?

@kierownik

ja mogę iść o zakład :) ale życie potrafi zaskoczyć :)

Wro
@kierownik

A może za robote byś się wzioł a nie straszenie i zastraszanie

@Wro

po bykach mnie poznacie :D

@Wro

Policji nie trzeba :) wystarczy dyktando zrobić :)

Alfred

Co ey tam teraz robicie cały dzień

M

Lodom - banda nieudaczników i krętaczy To wasza wina ze potraciliście klijentów , jak byście szanowali kontrachentów i dbali o wysoką jakość wykonywanej usługi to z waszym potencjałem byście byli numerem 1 na rynku składowania Kierownik - (usunięte przez administratora) + (usunięte przez administratora) = (usunięte przez administratora)a I nie zganiajcie wszystkiego na (usunięte przez administratora) Bo to wasza wina nie roby jedne

M
@M

Kierownik - pupa+ przypupasy= kupa

@M

Tak się zastanawiam... czy to jest pomówienie, czy znieważenie, czy może naruszenie dobra osobistego... ale prawnik pewnie mi to powie...

Magazynier

A co po swiętach będziemy robić?

Adaś
@Magazynier

Pranie , sprzątanie i grzałeczka

Lubię rybkę z lodomu
@Magazynier

Rybkę gonić

Pan RYBKA

Na Agryfie rybka handlują z lodomu

Lubię rybkę z lodomu
@Pan RYBKA

Z dostawą

Berlin

Ja sie ludziom(usunięte przez administratora) to na lewo walą

Zostaw merytoryczną opinię o Lodom Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Lodom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lodom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lodom Sp. z o.o.?

Lodom Sp. z o.o.