Lodom Sp. z o.o.

Opinie o Lodom Sp. z o.o.

Dario

Poleciał rybiarz poleciał przybysz to teraz czas na ZIZIEGO. My biegamy na lodomie po magazynie a zezol w handlowym dzisiaj znowu segregatory układał i na dodatek samochód słuzbowy ma. Ale zaraz paliwo mu się skończy . Ta osoba już jest wcale nam nie potrzebna niech sobie idzie do mikusia poskladać towar tak jak to w każdą niedziele robi.

Magazyk

Roman ten leser portier tam jeszcze jest czy juz odszedł na emeryture

enzo

Są jakieś fajne samochody na sprzedaż?

mag

Jak nie macie ryby na święta to dzwońcie po SKOCZKA on ma wędki i złowi wam trochę bo trenował kilka lat u siebie w biurze

wiarus lodomowy

@olo i @bynio Na wyspach Bergamutach Podobno jest kot w butach, Widziano także osła, Którego mrówka niosła, Jest kura smograjka Znosząca złote jajka, Na dębach rosną jabłka W gronostajowych czapkach, Jest i wieloryb stary, Co nosi okulary, ↓ Uczone są łososie W pomidorowym sosie I tresowane szczury Na szczycie szklanej góry, Jest słoń z trąbami dwiema I tylko… wysp tych nie ma. :DDDDDDD

Romo
@wiarus lodomowy 13.12.2018 21:42

Wiarus Zapodaj jakiś wierszyk świąteczny bo to co piszesz to dla dzieci na dobranoc Czyzby nie bylo w kanciapie lodomowej nastroju nadchodzących świat ?? Trzymajcie się ciepło na grzałkę ????????????????

@Romo 14.12.2018 14:08

Prawie wszyscy tu bajki opowiadają, to i ja sobie pozwoliłem :)

enty

on nie ma co robic na magazynie to trzeba się z donosicielem ( zezolem ) rozstać . On jest juz nie potrzebny wogóle

Magazyk

A zezol co znowu dzisiaj będzie robił ? Segregatory z nudów układał ?

Stary Pracownik

OLEK, OLO, BYNIO, (słabe nicki sobie wybierasz ) co ty pieprzysz w kółko to samo i straszysz ludzi. O co ci chodzi? Przecież nie jesteś pracownikiem tej firmy.

@Stary Pracownik 13.12.2018 21:17

jeszcze pracuje na 100%

Olo

Przyjdzie nowy właściciel to zrobi czystke z niepotrzebnymi pracownikami i to szybko. Tak więc szykujcie się

BEATA

a przybysz jeszcze tam pracuje?

Iwona

Roman - nieuku ! " Przecież " pisze się przez z z kropką . Ubliżasz innym - a sam jesteś niewiele wart

Bynio

Chodzą słuchy po mieście ze Lodom po nowym roku przejmuje Animex -Agryf za płotem

Marta

Są jakieś przyjęcia do dzisłu handlowego lub adminisyracji? Bo mieszkam w dąbiu bym miała blisko

roman

przecierz zezol jest obleśny i bierze z magazynu co nie jego

@roman 11.12.2018 23:12

Iwona! ale masz branie :) Słuchaj serca, a nie zawistnych podżegaczy.

magazynier

iwona ten zezol ? daj sobie spokój to głupol jest , donosi na wszystkich i na ciebie też

Iwona

Kocham włodzia z magazynu. Iwona

@Iwona 11.12.2018 16:40

Nie można było tak od razu :) niech miłość i pokój zapanują... już na zawsze :)

Wd

Trzeba kombinować bo na lodzie zostane. Troche paliwa sobie wziąść zawsze się przyda

@Wd 09.12.2018 21:10

nowe wcielenie :) teraz wd, które jednoznacznie kojarzy się ze skośnookim Gargamelem ;) nie podejrzewałem cię o poczucie humoru :) a jednak...

Stary pracownik

do @Wd Czego się boisz . Jak jesteś dobry to ciebie zostawią. Niektórym nowym skończyły się umowy i je odnowili . Ale widać że chcesz kombinować. To pewnie skończysz jak inni,którzy to robili.

Wd

Trzeba na zwolnienie szybko iść puki średnia wysoka bo jak zapłaci najniższą a może tak zrobić to będzie mniejsze L4

wiarus lodomowy

Teraz jestem pewien :) jedna i ta sama osoba, podszywająca się pod różne nicki, pisze w kółko to samo :) wystarczy policzyć... ile osób pracuje w Lodimexie? :)

@wiarus lodomowy 09.12.2018 08:01

a 90% pracowników jest mądrzejsza od nas i olewa pisanie na stronach internetowych :D

Adam

Po świetach chyba koniec będzie ze wszystkimi.

Stary pracownik

Co się stanie? Zostawią tylko najlepszych. Tak już się dzieje.

Alfred

Wszyscy z dnia na dzień kop i wtedy zobaczymy co się stanie

Olek

Nie liczcie na odprawy za mało nas jest. Wszyscy kop bez sentymentów będzie tak jak z kierowcami.

FilAd

Dobra Wiarus, czas z tym skończyć... chyba wszyscy nasi już wiedzą, że to Lodimex nie Lodom pisze na tej stronie, a niech sobie piszą, jak ich gdzie indziej cenzurują... ja spadam i tym razem nie wrócę :) nawet na czytanie :) za daleko to wszystko zaszło... szkoda zdrowia... Pozdrawiam wszystkich rozsądnych :)

@FilAd 07.12.2018 23:09

Tylko jeszcze poeta siedzi mi w głowie... ten wiersz tak jakby do A.M. pasował... nie sądzisz?

@FilAd 07.12.2018 23:19

faktycznie, pasuje jak ulał, aż mi łezka w oku się zakręciła, ale to nie on pisał, gość o tym samym nicku nawijał wcześniej o ich ulubieńcu, a co A.M. miałby wspólnego z tamtym.

@FilAd 07.12.2018 23:09

ja po dzisiejszym dniu też mam mały niesmak, tak jakoś trochę żal mi się zrobiło tych mróweczek lodimexowych, biedne śpią już zapewne, zewsząd je przeganiają, nikt nie przygarnie, nikt nie przytuli, takie smerfiki przez złego, zezowatego Gargamela ścigane... a my je jeszcze szarańczą nazywaliśmy... a to przecież pracowite takie... wstyd mi... i nie dziwię się już, że portierowi bryki służbowej zadroszczą… a niech sobie piszą, niech piszą, masz rację... z tym, że ja nie wytrzymam żeby nie czytać co napiszą, gdy oczęta swe jutro z rana otworzą i nie zadeklaruję się, że się nie wtrącę, choćby po to by je pokrzepić na duchu

polish

Pamiętajcie że na koniec KOPA WSZYSCY DOSTANIECIE ZERO SZACUNKU !!!!

@polish 07.12.2018 21:22

z tą świadomością pracuję :) gdzie indziej jest inaczej?

@wiarus lodomowy 07.12.2018 21:26

Ty OŚLE I GAMONIU zostaniesz wykręcony na wszystko na KONIEC i po sądach będziesz parę lat się bujać .

@polish 07.12.2018 21:29

tylko czy to twoja broszka jest?

@polish 07.12.2018 21:22

mam wrażanie, że ciągle mam do czynienia z tą samą zakompleksioną osobą, a do tego z zewnątrz :)

Zbychu

Zabrali wam Cieple posiłki zero socjalu na święta nic. A we jeszcze bronicie.

@Zbychu 07.12.2018 20:48

skopiowałeś już link? wciśnij enter i pisz sobie do woli :) a stąd po prostu spadaj, bo nikt tu nie lubi trolli :)

@Zbychu 07.12.2018 20:48

Spróbuję jak z inteligentnym człowiekiem... Ludzie dzwonią i się pytają, co tam u was się dzieje... a u nas wszystko toczy się swoim rytmem... Pojmoedz w końcu, że Lodom i Lodimex, to dwie różne firmy?

@FilAd 07.12.2018 20:57

Ni (usunięte przez administratora) ten sam kibel zaządzany przez ta samą bandę

@LCl 07.12.2018 21:05

Zarząd ten sam, firmy inne.

@FilAd 07.12.2018 21:08

ZARZĄD ?? JAKI ZARZĄD DO CZEGO?

LCl

Zachowujecie się jak nieślubne dzieci Włodzimierza Jedni bronią drudzy oczerniają - nie ładnie Jak podejdzie pod rękę Jurasa to będzie koniec kariery konfidenta A wy Wiarusy Adamy i tym podobne jesteście żałośni ,chociaż któryś z was fajne wiersze pisze Pozdrawiam

@LCl 07.12.2018 20:52

to mi się podoba :) konkretnie, tylko czemu na tej stronie...

@wiarus lodomowy 07.12.2018 21:00

Bo strona lx zablokowana Nic bez cenzury nie przejdzie i to dla tego Pozdro

@LCl 07.12.2018 21:02

czemu tu nie ma cenzury? i kto kogokolwiek bronił? bronimy tylko naszej firmy... a firma to my, póki tu jesteśmy :)

zabolało to chyba znasz ZEZOLA

FilAd

Tak jak na chefs culinar :) tam też kopiowali :) mamy ich :)

@polish 07.12.2018 20:28

Słuchaj, spojrzyj mu głęboko w oczy i powiedz mu co o nim myślisz :) a tu dyrdymałów nie opowiadaj...

@polish 07.12.2018 20:28

Skoro jeszcze tu jesteś, to może jako pierwszy powiesz jak się nazywa firma w której pracuje zezol donosiciel?

polish

znacie go donosił na nas wszystkich .

@polish 07.12.2018 19:19

Pytam jeszcze raz. W jakiej firmie pracuje tzw. zezol?

@polish 07.12.2018 19:19

A ja pytam o to samo co FilAd. Jak się nazywa firma w której pracuje ten rzekomy donosiciel?

@FilAd 07.12.2018 19:24

Na to pytanie jeszcze nikt nie odpowiedział :) Trollowa amnezja zbiorowa :)

Zostaw opinię o Lodom Sp. z o.o. - Szczecin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lodom Sp. z o.o.