Opinie o Lodom Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Lodom Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Lodom Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lodom Sp. z o.o. w Szczecin

Logista

Tam wszyscy kopa dostaną . Nie ma sprzedazy nie ma kierowców a zusy trzeba placić w terminie jak się z pensji odprowadza. Zaraz statek się skończy to na papier do drukarki nie będzie. Ale parking pełen samochodów stoji czyli się kręci i się tak wykręci że na prąd nie będzie. A zezol co robi jak NETTO już niema chodzi i klepie japą brudną po firmie że ma 100 dni urlopu. Przepadło i już nie wróci.

@Logista

Nie masz pojęcia o czym piszesz :) chyba, że o Lodimexie… Nie znasz możliwości Lodomu, nie wiesz, bo skąd masz wiedzieć, że w Lodomie pracuje kilku byłych rybaków dalekomorskich, jak będzie trzeba, pospawamy łajbę z materiału którego nie brakuje i sami tych ryb nałapiemy :D

Berlin

Z Berlinem

Czy są jakieś przyjęcia na magazyn w Lodomie ??

Magazynier

Podobno sekratarka odchodzi z firmy.

Gosia

A rychu z transportu na l4 już siedzi a samochód zostawił czy sobie wziął żeby na działke jezdzić . Jeszcze faktury za paliwo po zwolnieniu przyniesie

Aplikowałeś do firmy Lodom Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
Jack

Zostawi z 2-3 osoby reszta kop bo już yeraz nie ma co robić.

Iwona

No to się zacznie pod koniec mc

Jan
@Iwona

Ciekawe komu babcia laczka zapali Stawiam ze z Lx polecą

wiarus lodomowy

No i co... nie mówiłem, że nawet kompocik będzie :) a wcześniej nie było :D Zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia dla tych wierzących jak i dla niedowiarków :)

@wiarus lodomowy

a ptasie mleczko, to już w nowym roku ;)

wiarus lodomowy

myślę, że wujek wchodził ci do wanny jak byłeś dzieckiem, dlatego masz takie skojarzenia i kompleksy...

A ruda logistka pracuje czy l4 jeszcze od psychiatry?

Dario

Poleciał rybiarz poleciał przybysz to teraz czas na ZIZIEGO. My biegamy na lodomie po magazynie a zezol w handlowym dzisiaj znowu segregatory układał i na dodatek samochód słuzbowy ma. Ale zaraz paliwo mu się skończy . Ta osoba już jest wcale nam nie potrzebna niech sobie idzie do mikusia poskladać towar tak jak to w każdą niedziele robi.

Magazyk

Roman ten leser portier tam jeszcze jest czy juz odszedł na emeryture

enzo

Są jakieś fajne samochody na sprzedaż?

mag

Jak nie macie ryby na święta to dzwońcie po SKOCZKA on ma wędki i złowi wam trochę bo trenował kilka lat u siebie w biurze

wiarus lodomowy

@olo i @bynio Na wyspach Bergamutach Podobno jest kot w butach, Widziano także osła, Którego mrówka niosła, Jest kura smograjka Znosząca złote jajka, Na dębach rosną jabłka W gronostajowych czapkach, Jest i wieloryb stary, Co nosi okulary, ↓ Uczone są łososie W pomidorowym sosie I tresowane szczury Na szczycie szklanej góry, Jest słoń z trąbami dwiema I tylko… wysp tych nie ma. :DDDDDDD

Romo
@wiarus lodomowy

Wiarus Zapodaj jakiś wierszyk świąteczny bo to co piszesz to dla dzieci na dobranoc Czyzby nie bylo w kanciapie lodomowej nastroju nadchodzących świat ?? Trzymajcie się ciepło na grzałkę ????????????????

@Romo

Prawie wszyscy tu bajki opowiadają, to i ja sobie pozwoliłem :)

enty

on nie ma co robic na magazynie to trzeba się z donosicielem ( zezolem ) rozstać . On jest juz nie potrzebny wogóle

Magazyk

A zezol co znowu dzisiaj będzie robił ? Segregatory z nudów układał ?

Stary Pracownik

OLEK, OLO, BYNIO, (słabe nicki sobie wybierasz ) co ty pieprzysz w kółko to samo i straszysz ludzi. O co ci chodzi? Przecież nie jesteś pracownikiem tej firmy.

@Stary Pracownik

jeszcze pracuje na 100%

Olo

Przyjdzie nowy właściciel to zrobi czystke z niepotrzebnymi pracownikami i to szybko. Tak więc szykujcie się

BEATA

a przybysz jeszcze tam pracuje?

Iwona

Roman - nieuku ! " Przecież " pisze się przez z z kropką . Ubliżasz innym - a sam jesteś niewiele wart

Są jakieś przyjęcia do dzisłu handlowego lub adminisyracji? Bo mieszkam w dąbiu bym miała blisko

Zostaw merytoryczną opinię o Lodom Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Lodom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lodom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lodom Sp. z o.o.?

Lodom Sp. z o.o.