Opinie o Lodom Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Lodom Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Lodom Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lodom Sp. z o.o. w Szczecin

Logista

A i jeszcze jedno 2+2=5 TU TAK ZAWSZE BYŁO myślenie a się uda tu i teraz ZERO planowania na przyszłość.

@Logista

na pytanie ile jest 2+2, odpowiada się: a ile ma być? to tak na przyszłość :)

Juras

A po co tyle osób w dziale handlowym? A po co magazynierowi ssmochód? A po co portierowo samochód? A co z naszymi urlopami? A co z cieplymi posiłkami?

@Juras

proszę o następny zestaw pytań ;DDD

PRACOWNIK

ja wam coś napisze Odchodzę - to ponad me siły. Spędziłem czternaście tu lat. Odchodzę. Zachować chcę twarz. Niech inni ten (usunięte przez administratora) dalej ciągną, Straciłem tu czasu aż nadto, Lecz szkoda... bo fajnie tu było, Tu zawsze już będzie me gniazdo. Tu pierwsze swe szlify zdobyłem, Poznałem komputer i sprzęt. I ludzi - tych dobrych dziś mało, Ci starzy - pękają co dzień. Zniszczyłeś tę firmę cwaniaku, Ferując protekcję i snobizm. A dziś twoi kumple po fachu, Nie wierzą gdy mówię co robisz. Więc idę ... i powiem dlaczego Nie możesz mi mówić bezkarnie "Pracował i oddał tu serce A teraz niech gnije gdzieś marnie"

@PRACOWNIK

Człowieku Ty się marnujesz, szkoda, składaj CV do Lodomu, nie zapomnij dopisać w nawiasie "poeta" :) Takich nam trzeba!

Kierowca

do @SKO posługującego się różnymi nickami - Więcej szacunku ciulu, bądź wdzięczny, że przy zwolnieniu Szefowa tak łagodnie cie potraktowała, bo naszym zdaniem zasługiwałeś na silniejszego kopa .

Aplikowałeś do firmy Lodom Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
wiarus lodomowy

Tak mnie rozbawiacie, że postanowiłem się odwdzięczyć :) zaśpiewam wam piosenkę: Trzej przyjaciele z Lodomu Przeładunkowy, rampowy i sztaplarz Żyć bez siebie nie mogą Dziarscy i nierozłączni Nie jedną paletę już zwieźli Nie jeden sztapel postawili Wiele naczep rozładowali Choć czasem coś przewrócili A kiedy cichnie Lodom po pracy Kiedy palą się lampy pod wieczór Znów są razem I razem śpiewają Że jutro trudności Też pokonają Ładne? To nasz hymn :) ale skąd wy o tym możecie wiedzieć trolle z innych firm tu obecne :)

FilAd
@wiarus lodomowy

Nie wytrzymam :) Wiarusie! Jesteś jak wirus na trole ;) Goń te szemrane towarzystwo stąd! Goń! ;D

@FilAd

Są jak szarańcza :) podobno z chefs culinar ich pogonili, to tu się przenieśli.

FilAd
@wiarus lodomowy

Rzeczywiście, prawdziwa szarańcza, chyba Ci pomogę w walce z nią :)

@FilAd

No to jadziem z oranżadą, teraz trole poszły spać, ale jutro znowu się tu pojawią, trzeba być czujnym, co za (usunięte przez administratora) mają swoją stronę, a włażą do cudzego ogródka, szkodniki jedne :)

Iwona

Szkoda ze darek już nie przyjezdza do pracy on też znał się bardzo fobrze na handlu

Nie krzyczał?

@Iwona

Widzę, że czuła i wrażliwa z Ciebie babka, szkoda tylko, że trolowata... bo nie powinnaś śmiecić na obcych stronach, jeszcze raz zapytam, czemu nie piszesz na stronie swojej firmy, jzk się domyślam Lodimexu...

@wiarus lodomowy

Trolowaty to jestes ty i szczerbaty rudzielec

Ten Włodziu naprawdę Cię skrzywdził :(

@Iwona

szczerbaty rudzielec... hmm... Twoja koleżanka? Czy kolejny amant?

@Iwona

A teraz powiem po męsku, podobno lubisz... wyp.....laj stąd, bo tu jest strona Lodomu, nie Lodomexu Może teraz dotrze to do tępego łba

Iwona

Pisze bo mi wlodzia szkoda i troszke mi się podoba taki męski i wie jak ludzmi zarządzać . On tu powinien byc dawno kierownikiem wszystko na pamięc zna i wie co jest. Dzięki niemu mamy jeszcze prace.

@Iwona

To przestań się użalać i napisz to na stronie Lodimexu, Włodziu przeczyta i przestanie na Ciebie krzyczeć, a może i przytuli...

Iwona

Co jest co się tutaj dzieje co mamy robić ? Będzie coś na swieta?

@Iwona

Teraz się nie dziwię, że tu piszesz... co ci ten Włodziu zrobił? Zakręcona jak naleśnik... to nie jest strona firmy w której pracujesz :)

Iwona

Włodzi człowieku to druga marzena z godzinami . Przyjezdza na 7-8 a pisze od 6 sobie. Nic nie składa chodzi i krzyczy i wyzywa nas w dziale.

@Iwona

I co tam krzyczy? Dość dyktatury kobiet!? :)

PRACOWNIK

a co włodziu robi cały dzień? SKŁADA COŚ?

@PRACOWNIK

Zapytaj na stronie Lodimexu do Lodomu jeszcze nikt o takim imieniu nie trafił.

cali

ilu macie kierowców wozicie coś jeszcze ? a rychu co robi ? siedzi z portierem cały dzień czy auta na lewo sprzedaje ?

@cali

Lodom nie ma transportu gamoniu

@cali

Pomyliłeś strony...

Marzena

Posiłki ciepłe na magazynie w mrożni się należą jak psu kielbasa . Jest łamane w biały dzień prawo pracy.

@Marzena

mówią, że nie dla psa kiełbasa :) w Lodomie się mówi jak psu micha :)

Marzena

A jak myślicie ZUS są w terminie płacone?

@Marzena

ruda... wrednota z ciebie, ale w sumie lubię takie ostre ;p

Magazynier

Posiłki cieple wrócą od 1 stycznia jak myślicie?

@Magazynier

wrócą wcześniej, portier się przejął i już pichci hehehe...

@Magazynier

Portier na kucharza! Magazynierzy na portiernię! Trolle z innych firm na strony swoich firm! ????

@Magazynier

i jeszcze kompocik ma być :) a nigdy nie było :)

Darek

@ Marzena 6.12.2018 18 :16 Pogonili cie wreszcie to czego tu jeszcze szukasz. Nie martw sie o ZUS, bo to i kadrowa dla dostarczania lewych zwolnień ciebie już nie dotyczy. Szukaj innej firmy gdzie będziesz mogła dalej kombinować.

Magazynier

800 zł mc PORTIER na dojazd traci a nam posilki ciepłe zabrali. FAJNIE

Pracownik rampy
@Magazynier

A czego się spodziewaleś? Przecież miało być lepiej. Art. 232 kodeksu pracy wszystko mówi jasno że muszą być i koniec

@Magazynier

Zagonić go do garów hehe

magazynier

Art. 232. Pracodawca jest obowiązany zapewnić pracownikom zatrudnionym w warunkach szczególnie uciążliwych, nieodpłatnie, odpowiednie posiłki i napoje, jeżeli jest to niezbędne ze względów profilaktycznych. Rada Ministrów określi, w drodze rozporządzenia, rodzaje tych posiłków i napojów oraz wymagania, jakie powinny spełniać, a także przypadki i warunki ich wydawania. COŚ JEST NIE TAK ŁAMANE PRAWO PRACY

@magazynier

Nateszcie! Do rzeczy.

wiarus lodomowy

Lodimexowym, skrytożerczym wyżeraczom parówek mówię stanowcze nie!!! Wypowiadam wam wojnę!!! Moja cierpliwość, a tym samym wasza bezkarność się skończyła!!! Dopóki będziecie buszować na stronie Lodomu nie znacie dnia, ani godziny!!! Jeżeli nie przestaniecie tu trollować i nie pójdziecie na swoją stronę: opinie Lodimex, to lepiej każdego dnia oglądajcie się za siebie, bo jak dorwę to nogi ze skopanego tyłka powyrywam!!! A jak ktoś pragnie zostać portierem, to niech dobierze jeszcze trzech i zgłosi się do szefowej, samochód służbowy czeka. Tylko co to za cieć ze skrytożerczego wyjadacza parówek buuuuuuhaha Pamiętajcie!!! Od dziś miejsca na tej stronie dla was nie ma!!!

Nnnno!!!

Kierowca

Słuchajcie chyba dobrze jest skoro portier i magazynier do celów prywatnych maja samochody służbowe

Generał
@Kierowca

Powinni im pozabierać . Zawsze pare złoty w firmie zostanie a nie PORTIER Z POLIC 80KM dziennie robi i 8h siedzi i w nerwie ciagle fochy na wszystko i wszystkich jak ma coś zrobić to glos unosi i JA NIE MAM CZASU

@Generał

trzeba było portierem zostać buuuhaha… potrzebowali, mogles sie zglosic wtedy by o tobie pisali ze zgryzoty, a nie ty o nim pewnie czegos ci zabraklo

logista
@Generał

on ze 100 km dziennie robi z POLIC . 100 KM razy 20 dni to jest 2 tyś km . Pali około 8 litrów to jest 40 zł na 100 km razy 20 dni roboczych wychodzi 800 zł na m-c sam dojazd PORTIERA . Ale NAJWIDOCZNIEJ JEMU WOLNO

@logista

Kolejny kandydat na portiera, jeszcze jeden i bedzie cala obsada, nie trzeba bedzie firmy zewnetrznej wynajmowac, powtarzam jeszcze raz, spadac na strone lodimexu ciecie jedne! tu jest strona lodomu! wy nie pracujecie w lodomie!

Generał

Portier zamiast zamrazarek szukać i zwozić to leży na kanapie i fajki pali na portierni . Ten to ma fajnie dopiero zero obowiązków i zero odpowiedzialnosci a my na mrozie musimy biegać

@Generał

a nie mowilem hehehe idz do szkoły, ukoncz ja i dawaj na portiera, przeciez tamten wiecznie robil nie bedzie

@Generał

i spadaj stad bo tu nie lodimex tylko lodom

Zostaw merytoryczną opinię o Lodom Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Lodom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lodom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lodom Sp. z o.o.?

Lodom Sp. z o.o.