Opinie o AXA Stenman Poland Sp. z o.o. w Zawiercie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie AXA Stenman Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie AXA Stenman Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AXA Stenman Poland Sp. z o.o. w Zawiercie

Zuzanna

@Były pracownik Dlaczego napisałeś, że kierownictwo nie zna się na produkcji? Czy chodzi o decyzje dotyczące zmian w technologii produkcji? Jaki ma to związek z wynagrodzeniami, o których wspomniałeś. W jaki sposób pracownicy tracą na podwyżkach. Warto to wyjaśnić. Czy próbowałeś rozmawiać o swoich zastrzeżeniach z przełożonymi w firmie Axa-Mag?

Byly
@Zuzanna

Dobre.Starzy pracownicy sa nie do ruszenia.Chodza na fajke co 20 mim,nie,niezastapieni.Porozmawiaj z kierownikiem,powiedz mu ,to sytuacja stanie sie nie do wytrzymania.Nowym nie daja premii,wiec gola pensja.Ponoc to ma ulec zmianie.Ogolnie balagan,zle planowanie.Stanowiska bez normy ,wiec robi sie tak wlasciwie"u sasiada"Pracowalem tam .Ja nie polecam

WIELKI BRAK ORGANIZACJI...A PÓŹNIEJ WINNY PRACOWNIK BO NORMY NIE WYROBIŁ...BEZNADZIEJA. KIEROWNICTWO DO BANI.

Markus

Pracowałem w firmie ponad 10 lat ,dawno temu (jak były kolejki za bramą)i jak mi nie pasowało to się zwolniłem. Jest tyle firm na rynku że na pewno znajdziesz pracę,ale to trzeba zrobić a nie narzekać. No chyba że ma się dwie lewe ręce do pracy ??? Pozdrawiam"Starą Gwardię" AXA MAG.

Traker

Witam was wszystkich chciał bym się dowiedzieć jak wyglądają zarobki jakie umowy dają i godziny pracy w tej firmie jak wyglądają z góry dziękuję za informację

@Traker

Zarobki- najnizsza krajowa ,o premii to nie ma co marzyć. Tak ogolnie to balagan.Planowanie produkcji najgorsze jakie mozna sobie wyobrazic.

Uważajcie na Kierownika jakości Mariusza S. ! Chłop obiecuje złote góry tylko potrzebuje 3 miesięcy i wszystko będzie pieniądze itd. Niestety po 3 miesiącach Mariusz wymyśla ściemę i nic nie daje albo 5% tego co obiecał. Jak się mu kończą sensowne argumenty to mówi że albo podpisujesz umowę jaka jest albo nie. W dziale kwas. Nie polecam tu pracy, szkoda waszego czasu

Czemu zatrudniacie takie miernoty?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Ona

Witam kiedy przenosicie sie do zawiercia? I jakie warunki pracy sa u was

Odradzam wszystkim pracę w tej firmie. Kierownictwo które nie zna się na produkcji robi sobie z ludzi jaja. Daje "podwyżki" na takich zasadach że pracownicy na tym tracą. Kierownictwo ma ludzi za nic nie potrafi nawet powiedzieć dzień dobry. Nie docenia się starych pracowników którzy są w tej firmie od początku. A osob rządzących i biegających w niebieskich fartuszkach jest więcej niż pracowników.

Ogrrr

Nienażekajcie bo i tak będziecie pracować dalej za tom podwyżke

mialy byc podwyszki 3 zl na godzine a tostalem 0.88 groszy na godzine super podwyszka oby tak dalej super

Jerzy

Już tak nie narzekajcie, jak ciężko zmieńcie pracę. Idealnych firm nie ma!

pani kadrowa mowi ze dostaniesz 17zl a na unowie 12 50 cos jest nie fer

@anonymous

12.50?? Chyba 11.90

Ogrolej

Axa skończyła się pięć lat temu, do 2012r było ok teraz jest tragedia. Mnustwo zmian które nie przynoszą nic dobrego, warunki pracy na produkcji fatalne o wynagrodzeniu nawet nie wspomnę bo to nie wynagrodzenie tylko jakieś ochłapy tak żeby tylko wystarczyło na przeżycie. Kierownictwo na spotkaniach z pracownikami chwali się , że produkcja się zwiększa, że przybywa nowych odbiorców że są coraz większe obroty a jak ktoś się zapytał- to czy w związku z z tym zwiększa się pensje to zmienili temat. Coraz więcej osób decyduje się na zmianę zakładu pracy. A nowych pracowników coraz trudniej znaleźć bo jak usłyszą za ile będą pracować to rezygnują. Niedługo firmę przeniosą do Zawiercia ale czy będzie ktoś tam chciał pracować poza kierownictwem?

Bylyb

Jak już niektórzy lejki się zwolniły to niema tam już nawet co (usunięte przez administratora)

Co do firmy Axa to zarobki slabe, wymagania wysokie nie adekwatne do wykonywanej pracy. Kierownictwo niekompetentne nie zawsze znajace sie na tym co robi. Osoby z tych samych dzialow wzajemnie podkladaja sobie nogi. Mistrzowie biegaja do biura donosic na pracownikow oraz na to co dzieje sie w zakladzie. Jednym słowem zdecydowanie NIE POLECAM tej firmy. Kiedys kolejki ludzi za brama o prace a dzisiaj ten kyo madrzejszy to ucieka... jedynie ukraińcy im zostaja.

Były

Kiedyś w axsie warunki były nie najgorsze a teraz tragedia, nie pracuje tam od 2 lat i ciesze się z tego. Przy piecu w około 65-75 st. A pani kadrowa mówi że wszystko w normie. Także zaproszę w te lato PIP i zobaczymy kto ma rację, a oni w biurze klime pozakladali to mają dobrze.

Workers

Pracowników produkcji w tej firmie mają za nic, są tylko niezbędnym przedmiotem do wytwarzania premii dla kierownictwa i biura.

Gość3

Nareszcie ktoś robi porządek w tym zakładzie. Dobrze ze zaczynają się pozbywać leserów i cwaniaczków którzy nie nadają się do niczego.

podsluchiwany

wszedzie podsłuchy pozkladali i donoszą na siebie dobrze ze podsłuch nie ma wladzy

Gość 2

Nie polecam tej firmy do pracy, zarobki w granicach 1400-1700 zł i masz zapieprzać jak wół a starsi pracownicy albo kto ma znajomości zarabia powyżej 3 -4tys.

jebać paciorka

paciorek wyprawiał w w eluksie teraz dostał troszkę władzy i zaczyna w axsie czeka taki go los jak w elektroluxsie popłynie jak fekalia kanalizacją albo gorzej

lomiliek

kroeps, niektóre rzeczy za wszelką cenę chce się zamieść pod dywan. Wydaje mi się, że nie jest to właściwa metoda załatwienia spraw. Niestety nie słyszałem również o tym, żeby tam zarobki wynosiły więcej jak 2 tyś.

Zostaw merytoryczną opinię o AXA Stenman Poland Sp. z o.o. - Zawiercie

• Jak się pracuje w AXA Stenman Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AXA Stenman Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AXA Stenman Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 4 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AXA Stenman Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AXA Stenman Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AXA Stenman Poland Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 60 ocen.

AXA Stenman Poland Sp. z o.o.